207 Shares 7106 views

Duże SUV-y i ich porównanie

Duże SUV – marzenie każdego człowieka. Z różnych powodów, co najmniej raz w życiu trzeba robić wycieczki do terenu, który po prostu nie ma dróg, i wtedy natychmiast odruchowo zacząć myśleć o samochodach o dużym natężeniu ruchu. Jednak, gdy warto zauważyć, że SUV-y, które mają duże wymiary, nie są odpowiednie dla dużych miast. Na przykład, aby przejechać przez wąskie uliczki lub znaleźć parking czasami po prostu niemożliwe. Ale nadal, jeśli spojrzeć na tych potworów zachwyci nie ma limitu. Ledwie jeden kierowca będzie mógł odmówić sobie przyjemności jazdy na nim. Po tym wszystkim, jadąc duży SUV, każdy czuje się panem świata.

Biorąc pod uwagę markę tych maszyn, jest możliwe, aby przeznaczyć największe okazy. Zapoznajmy się z nimi bliżej.

Ford F250 Super Chief

Wszystkie duże SUV-y mają większe wymiary. Najbardziej transcendentny z tych kryteriów jest Ford F250 Super Chief. Kiedy jesteś blisko okapu, wydaje się, że nie ma końca. Jego długość wynosi około 7 m (6730 mm). Na przykład, jeśli porównać Peugeot 107 do podjęcia, długość Forda zrobić podwójną długość tego modelu. szerokość samochodu ma również ogromne rozmiary. W Europie liczba ta jest uważana za transcendentne, ale w Ameryce 2320 mm jest normą. Wysokość pojazdu również imponują swoją wielkość. Jest to 2000 mm. A dzięki rozliczenia 460 mm Ford F250 Super Chief przejdzie na każdej drodze.

Wielu kierowców wyciągnięte z tej wielkości, od razu myśleć o nieskuteczności maszyny. Jednak warto zauważyć, że samochód jest wyposażony w silnik 3-paliwowej. Ten projekt został użyty po raz pierwszy w tym modelu. Zasilany Ford F250 Super Główny wodoru, benzyny i benzyny etanolu (E85). Zużycie na 100 km będzie 4,6 kg, 27,4 l i 19,6 l.

Ford Excursion

Honorowe miejsce na liście dużych SUV-ów odbywa samochodów Ford Excursion. Charakterystyka tego modelu pozwalają nazwać to najdłuższa seria marki. Jeśli zmierzyć odległość od przodu do tylnego zderzaka, to będzie prawie 6 m (5760 mm). To ta pozwala mu wyprzedzić wszystkich samochodów w swojej klasie. „Ford” jest tylko nieznacznie przyniosły Chevrolet Suburban. Jej długość jest mniejsza niż 140 mm. A jeśli porównać Toyota Mega Cruiser, różnica jest prawie 700 mm. Ale wysokość wynosi 40 mm mniej niż Ford F250 (1960 mm). Jeśli chodzi o szerokość, to jest prawie taka sama (2300 mm). Prześwit 185 mm daje zaufanie do kierowcy w czasie podboju najbardziej nieoczekiwanych przeszkód na drodze.

Amerykański SUV jest mało ekonomiczny. Został on stworzony na podstawie pickupa, ale modyfikacje Excursion ładowni brakuje. Zużycie paliwa będzie zależała od wyposażenia: Minimalna szybkość – 12,5 l i 16 l pożywki jest uwzględnione w trybie mieszanym. Niespodziewanie ten gigant wykazuje doskonałe właściwości aerodynamiczne. Dzięki Wspomaganie kierownicy samochodu jest łatwe do opanowania.

Toyota Mega Cruiser

Model ten jest powszechnie uważany za najwyższego SUV. Jej wysokość przekracza 2070 mm. Jeśli porównamy z samochodem „Hummer H1», to różnica będzie aż 170 mm. Inne marki ogólny SUV również gorsze wysokości. Na przykład, Ford F250 mniej niż 75 mm, Ford Excursion – 55 mm. Warto też zwrócić uwagę na wielkość luzu. W tym modelu jest to 420 mm. I tu jest pół jeepy. Długość pojazdu osiągnie 5315 mm, szerokość – 2177 mm. Toyota Mega Cruiser został zaprojektowany wyłącznie do celów wojskowych. Osoby prywatne nie są więcej niż 150 egzemplarzy zostało sprzedanych.

Chevrolet Suburban

Model ten zapewnia również duży SUV. Ciało pojazdu zostaje przedłużony do 5680 mm. Jego szerokość nie można nazwać małe, ponieważ jest 2040 mm. Na wysokości amerykańskiego SUV sięga 1900 mm. Luz, oczywiście, nie można porównać z powyższego modelu, jednak mały, to nie jest dokładnie nazwać. Odległość między jezdnią a podwoziem 238 mm. waga sprzężona z pojazdem. – 3,3 T w przestronności w kabinie można porównać do nowoczesnego modelu „Chevrolet Tahoe”. Suburban cena wynosi około 6,6 mln rubli. Ale jego „brat” jest nieco tańsze.

Chevrolet Tahoe 6,2 AT

W 2015 roku, pod marką Chevrolet wydała nowy model Tahoe 6,2 AT. Patrząc na niego, od razu poczuć moc. Ten samochód należy do klasy premium. Pod jego maską kryje się potężne jednostki. Ze względu na swoją wielkość należy do serii dużych SUV-ów. Jej szerokość jest dosyć imponująca – 2045 mm. Odległość od tyłu do przedniego zderzaka jest 5179 mm. Liczba ta jest nieznacznie gorsze modele podmiejskie, jak w rzeczywistości, a wysokość jest równa 1890 mm, czyli 10 mm mniej. Jednak „Chevrolet Tahoe”, których cena waha się od 45 000 do 63 000 dolarów, pocieszyć przypomina luksusowej limuzyny.

Toyota Tundra

ATV można nazwać prawdziwym modelu Toyota Tundra. To robi wrażenie nie tylko swoją wielkością, ale także wysoki poziom przepuszczalności. Dodanie do tej mocy to stylowy rejestracji wzoru. Te duże SUV-y są dostępne w kilku wersjach. To właśnie ta różnorodność pozwala wybrać najbardziej odpowiednią opcję. W modelu wielkości, wydany w 2015 roku, możemy powiedzieć, że ten samochód może także zajmować pozycję lidera. Jego długość wynosi od 5814 do 6294 mm. Jeśli porównać samochodów na naszej liście, wówczas wysokość nie jest szczególnie godne uwagi. On jest 1940 mm. Odstęp pomiędzy przeciwległymi bokami równej 2029 mm. Biorąc pod uwagę, że Toyota Tundra wyposażone w mocne silniki, zużycie paliwa wynosi średnio 17 litrów.

Cadillac Escalade

Wybitny przedstawiciel dużego SUV Cadillaca Escalade. Charakterystyka modelu imponująca. Wyposażone w mocne silniki, jest to jeden z najszybszych w swojej klasie. Przyspiesza szybko, ale delikatnie podczas prowadzenia płynnego jazdy. Cadillac Escalade jest w dwóch wersjach wyposażenia. Szerokość z nich to samo, to 1956 mm. Ale długość i wysokość są różne. W pierwszej modyfikacji korpusu długość – 5052 mm, wysokość – 1943 mm. W drugiej długość – 5624 mm, a odległość od jezdni do dachu – 1923 mm. Odstęp obu wariantach wynosi 205 mm. Ze względu na duże rozmiary tego modelu, opierają się na oszczędność paliwa nie jest konieczne. 100 kilometrów spędza średnio 20 litrów.

Infiniti QX56

Duża wielkości SUV Infiniti QX56 samochód. Jego cechy są nieco różni się od swojego poprzednika. Powinien powiedzieć, że był naprawdę ogromny. Jednak nowy model jest jeszcze bardziej. Jej długość jest zwiększona do 5290 mm, szerokość – do 2029 mm. Ale wysokość ta może być powiedziane. Ona, wręcz przeciwnie, zmniejszyła się do 1920 mm. Infiniti QX56 jest wyposażony w potężny silnik. Jest w stanie dostarczyć 405 litrów. a. W mieście, będzie jeść około 20 litrów paliwa, ale na torze, liczba ta zmniejsza się niemal na pół. W Rosji, model QX56 jest oferowana w cenie 3,6 mln rubli. Warto zauważyć, że luksusowy sprzęt Nissan Patriot jest tańszy o prawie 1,5 mln rubli.

Hummer H1

To jest najtrudniejsza pojazdu terenowego „Hummer H1». Mówiąc o tym modelu, warto zauważyć, że jest on również najbardziej znany. Zażycie najbardziej kompletny z modyfikacją, jego waga będzie więcej niż 4 m, a masa własna wynosi prawie 3 ton. Hummer H1, jak Toyota Mega Cruiser, wykorzystywanych w celach wojskowych. Jednak masy drugiego samochodu jest niższa niż 140 kg. Co możemy powiedzieć o wymiarach jeepa? Długość ciała w porównaniu z poprzednimi modelami jest niewielka, wynosi tylko 4686 mm. Ale szerokość zasługi. Jest ona równa 2197 mm. Model ten jest idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy wolą przestronne wnętrza.

Jeśli porównamy duże SUV-y, możemy powiedzieć, że wysokość zatrzymać się na średnim – 1905 mm. Ale prześwit zachwyci wielu. On jest tylko 14 mm mniej niż w samochodzie Toyota Mega Cruiser (406 mm). Oczywiście, „Hammer” jest mało ekonomiczny samochód. W celu pokonania 100 kilometrów, potrwa od 18 do 23 litrów benzyny.