282 Shares 6295 views

„Reno Daster”: specyfikacje techniczne i parametry

Prezentacja nowego crossovera „Reno Daster” odbyła się w Genewie w 2009 roku. Samochód stał się pierwszą troską rozwój „Renault” w klasie SUV. Jednak z imponujące dane opisujące maszynę jako rover „Duster” nadal poszukuje samochodu rodzinnego. Więc pewnie wziął swoje miejsce w klastrze uniwersalnej klasy średniej. Rozsądna cena przyczyniły się do tego. kupujący są również przyciąga idealną zwrotność.


salon

Charakterystyka techniczna samochodu „Reno Daster” dość wysoki. Platforma bazowa dla popularnego crossovera służył jako Renault Logan. Kompletny system napędowy warunkiem japoński Nissan. Właśnie z tego w „Duster” taki wysoki wskaźnik drożności bo. Urządzenie jest kompaktowe, z przestronnym wnętrzem, wygodne ergonomiczne fotele i wysokiej jakości welurowa tapicerka. Poziom komfortu w kabinie jest utrzymywana na poziomie standardów międzynarodowych, wszystkie okna wyposażone w klimatyzację, system elektryczny warstwy dźwięku potężny quad.

prędkość

„Reno Daster”, specyfikacje techniczne , które nie mają dużych prędkości, jest idealnym miejscem na rodzinne wycieczki na długich dystansach. Podczas gdy na autostradzie samochód może łatwo rozwinąć przyzwoitą prędkość przelotową i utrzymanie go przez dłuższy czas. Dla ruchu maszyny w trybie szybkim, trzeba równomiernie rozłożyć obciążenie w bagażniku i na dachu, podczas gdy „Reno Daster” (parametry techniczne na to pozwalają) może osiągnąć 120 kilometrów na godzinę.

silnik

Silnik w „Duster” czterocylindrowego o pojemności 102 litrów. a., działa w sposób ciągły tryb ekonomiczny, zużywa 9,5 litra benzyny w ciągu w mieście i 6,5 litra na podmiejskiej drodze. „Reno Daster”, specyfikacje techniczne, które są bardziej skoncentrowane na ruchu w trudnym terenie, wyposażone w pełnym wymiarze czasu pracy mechanicznej instrukcji. Jednak w 2013 roku samochód zaczął ustanawiać silnik benzynowy dwulitrowy z automatyczną skrzynią biegów. Postęp nie stoi w miejscu, a w niedalekiej przyszłości zostanie zainstalowany „Reno Daster” (specyfikacje samochodów we wszystkich innych dziedzinach pozostają niezmienione) silnik wysokoprężny.

Produkcja i ceny

Na rosyjskim rynku SUV „Duster” przychodzi w formie jednostek produkcyjnych i jednostek w zakładzie Rosyjskiej „Avtoframos”. Firma istnieje pod patronatem rządu w Moskwie w 1998 roku i zajmuje zdolności produkcyjnych dawnego OAO „Moskvich”. Model „Reno Daster”, specyfikacje techniczne, które pozwalają na dokonywanie zmian projektowych, stopniowo nabywa różnego rodzaju ulepszeń w procesie montażu, zwiększając popyt na zwrotnicy dzięki innowacjom. Wszystkie zmiany zostały uzgodnione ze strony francuskiej, przez przedstawicieli „Reno” obawy są zgłoszone, ich opinia jest zawsze brane pod uwagę. Dla „Reno Daster”, specyfikacje techniczne, cena, koncepcja serwisu, sprzedaży detalicznej i kilka innych wskaźników przyjętych w średniej, „pływające” wersję. Elastyczna polityka cenowa, na przykład, w celu ustalenia kosztów samochodu w dość szerokim zakresie, od 450 tysięcy do 720 tysięcy. Crossover standardowy kosztuje 600 tysięcy rubli, ulepszony – nieco droższe.