291 Shares 2511 views

I generacji „Mitsubishi Pajero Sport” – przeglądy właścicieli, a opinia o legendarnych pojazdów terenowych

Wielu kierowców zwany japoński SUV „Mitsubishi Pajero Sport” legendarna. Rzeczywiście, nie są to puste słowa. Jego pierwsza generacja pojawiła się w 1996 roku od razu stał się bardzo popularny na rynku światowym. Jest to generacja tych pojazdów stała się jednym z najbardziej prestiżowych i kochany na całym świecie. Po jednokrotnym restyling japoński SUV produkowany kolejne 8 lat i został wycofany z rynku tak samo jak w roku 2008. Ale pomimo tego, popyt na „Mitsubishi Pajero Sport” (ekspert Przegląd zauważył również ten punkt) nie jest odrzucany. Można zauważyć w każdym mieście na wschodzie i na zachodzie Rosji. Ale to, co zdobył taką popularnością „Mitsubishi Pajero sport”? Właściciele opinia pomoże nam zrozumieć ten problem.

Pojawienie się pierwszej generacji SUV

Początkowo projekt samochodu „Mitsubishi Pajero Sport” nie spowodował społeczeństwo wielki zachwyt. Jest to standard w czasie jeep o średniej wielkości, która charakteryzuje się prostymi liniami i kwadratowy ciała reflektory. Ale w 2000 roku sytuacja zmieniła się radykalnie. Pojawienie nowość został całkowicie zmieniony, a nabywca zupełnie nowego „Mitsubishi Pajero Sport”. Recenzje właścicieli powiedział, że nowy produkt stał się bardziej elegancki i prestiżowy. Patrząc na odnowiony zdjęć wersji japońskiego SUV „Pajero” wszystko staje się jasne.

Wewnętrzna część „Mitsubishi Padzhero Sports” pojazd

Przeglądu zarząd spółki powiedział, że nowy produkt nie planuje zaskoczyć każdego z imponującym wnętrzem. Ale nadal hit przedziału pasażerskiego wielu. Powodem tego była prosta i przejrzysta konstrukcja torpedy, dogodne położenie wszystkich elementów i kontroli, a także elementy z tworzywa sztucznego dobrze komponują. Ale to nie wszystkie cechy wnętrza „Mitsubishi Pajero Sport”. Recenzje właścicieli również zauważyć wysoki poziom bezpieczeństwa. Japończycy naprawdę zadbał o to przez ustawienie 2 przednie poduszki powietrzne i 3-punktowe pasy bezpieczeństwa z napinaczami z przodu iz tyłu. Wśród elektronicznej „innowacji” kierowcy zauważyli obecność markowych systemów audio głośników 6, Ogrzewanie przednich foteli, jak również dodatkowych urządzeń zasilających powyżej konsoli środkowej. A wszystko to jest już uwzględniona jako wyposażenie standardowe!

parametry techniczne

Początkowo gama silników był tylko jeden silnik, który obsadzone „Mitsubishi Pajero sport” – 4D56 diesel moc silnika 100 marka KM. przeprojektowane wersje później zaczęły pojawiać się 170-silny silnik benzynowy w objętości 3 litrów. Od 2004 roku gama silników znacznie wzrosła – dołączył do jej zespołu napędowego 2 turbo o mocy 115 i 133 KM, na podstawie którego 100-konny silnik «4D56» została podjęta.

Cena dla „Mitsubishi Pajero Sport”

Nowy SUV „Pajero» I generacji nie jest obecnie dostępny do sprzedaży, gdyż został wycofany z rynku 5 lat temu, więc można go kupić tylko na rynku wtórnym. 5-6-letnie okazy będzie musiał zapłacić około 740 tysięcy rubli, podczas gdy 13-letnie pojazdy terenowe są warte około 450 tysięcy złotych.