367 Shares 7291 views

Tuning „Nissan Qashqai” własnymi rękami

Prawdopodobnie każdy kierowca przynajmniej raz myślał o tym, jak uczynić twój przyjaciel żelaza bardziej atrakcyjne, tak, że przyciąga uwagę wszystkich: pieszych i innych kierowców. Sprawdź swój samochód stylowy i piękne dwa sposoby. Pierwszy – aby zamówić usługę w specjalnym sklepie strojenia. Ale w ten sposób, niewielu kierowców krajowych używany. Kolejna rzecz – Tuning swoje ręce. Tutaj można wymyślać, a jednocześnie zaoszczędzić sporo pieniędzy. W dzisiejszym artykule przyjrzymy się w jaki sposób można dokonać strojenia „Nissan Qashqai” własnymi rękami.

Ostatnio sporą popularność wśród fanów strojenie otrzymali pakiety aerodynamiczne. Takie zapotrzebowanie na nich powstała ukryty motyw. Po nabyciu tych pakietów nie będzie już puzzle nad tym, jak to czy tamto pozycja będzie wyglądać reszta. Wszystkie zestawy ciała zakupiony zestaw. Tak więc, nie będzie tylko pewność co do przyszłego wyglądu żelaza siebie, ale również zaoszczędzić sporo czasu i pieniędzy na poszukiwania. Nawet przed zakupem pakietu aerodynamicznego, można wyobrazić sobie przyszłość swojego samochodu. Ostatnio, rynek rosyjski jest tam nowy pakiet aerodynamiczny, „Urban Legend”, opracowany przez czołowych inżynierów i projektantów. Zestaw ten korpus został zaprojektowany właśnie w ramach modelu „Qashqai”, tak, że wygląd swojego crossovera będzie mocno utrudniony i nasyca nadmiaru tworzywa sztucznego.

Najczęściej w takie zestawy zawierają następujące elementy:

  • Spódnica przednie i tylne zderzaki.
  • Alternatywą krata.
  • Nowe progi.
  • Spoiler i tak zwane „rzęski” dla światła drogowe.

Wszystkie te części producent dokonał proste i jasne instrukcje, tak że strojenie „Nissan Qashqai” to nie tylko ciekawe, ale również dobra zabawa.

Dla tych, którzy nie chcą dać lekka waga jego zwrotnicy plastiku, co czyni go „pasażer” mogą być ozdobione chromowanymi szczegółami. W tym przypadku, strojenie „Nissan Kashkaj” przekształci go w prawdziwy pogromca terenu. Jak to będzie wyglądać, można zobaczyć trzy zdjęcia.

Przedstawiają one chromowane elementy ochronne z niemieckiej firmy Cobra N +. Jest to także rodzaj opakowania, ale nie aerodynamiczny.

Na rozjeździe „Nissan Qashqai” istnieją dwa takie zestawy z chromowanymi akcentami. Wśród najbardziej popularnych i poszukiwanych elementów Warto zauważyć, zderzaki chromowane progi i zderzak.

Kenguryatnik małych średnic rur stalowych 6 cm doskonale pasuje do ogólnego kształtu samochodu. Takie strojenie „Nissan Qashqai” tylko nie zauważony. Z punktu widzenia bezpieczeństwa, wszystkie pierwsze na świecie producentów urządzeń i testować je poświadczyć.

Dodatkowa para zwrotnicy można ustawić świateł przeciwmgielnych i alternatywne układy optyczne. Tuning „Nissan Qashqai” kabiny i może towarzyszyć oświetlenia zastępczego. Nie zapomnij o kierownicą. Tutaj najlepiej jest skupić się na wybór felg aluminiowych o średnicy od 17 do 20 cali. Należy zwrócić uwagę na wymiar. Pamiętaj, że koła 21-calowe nie zmieści się w nadkolach. Aby to zrobić, muszą być cięte lub nie grać. I on i drugi proces jest bardzo trudne i kosztowne, więc rezygnować ze względu na około 3 centymetrów nie jest konieczne.