398 Shares 1188 views

„SUV Mitsubishi”: specyfikacje techniczne i opis modelu 2013

W 2010 roku nasz kraj rozpoczął sprzedaż kompaktowego crossovera „i ładne Mitsubishi SUV.” Dane techniczne samochodów w połączeniu z wyglądem została pozytywnie przyjęta nie tylko przez rosyjskich konsumentów. wysokowydajny model wyceny otrzymał także większość ekspertów w tej dziedzinie. Kolejnym potwierdzeniem sukcesu samochodów w naszym kraju i stał się statystyki sprzedaży. Po pewnym prac nad modyfikacją komentarzach w debiucie podczas pokazu motoryzacyjnego w Nowym Jorku, japońscy inżynierowie wykazali zaktualizowaną wersję „Mitsubishi SUV.” Właściwości techniczne maszyny, wraz z jego zewnątrz i wewnątrz zostały ulepszone. Kwestia ta zostanie omówiona dalej.


Zewnętrzne i wewnętrzne

Nowością w stosunku do poprzedniej wersji, otrzymał nowy przedni zderzak oraz zmodyfikowaną kratę. Z tyłu zmianą położenia i kształtu reflektorów, które teraz mają okrągły kształt i są poniżej. Bardziej znaczące zmiany dotknęły wnętrza „Mitsubishi SUV”, który znajduje się pod zdjęciem. Tutaj pierwszy nowe koło przyciąga wzrok, która jest dokładnie taka sama jak w modelu „Outlander”. Widok z tyłu aparatu jest teraz wyświetlany na monitorze rejestratora 7-calowego, a nie tylne lusterko, jak poprzednio. W miejscu wyboru trybu pracy skrzyni biegów podkładka przyszedł przycisk o nazwie «4WD». Wraz z nim do przełączania trybów 2WD, 4WD i LOCK. Tylna oś samochodu jest automatycznie aktywowany, gdy pogorszenie warunków ruchu.

Silniki i skrzynie biegów

Podobnie jak w poprzedniej modyfikacji samochodu, jedną z najistotniejszych zalet „Mitsubishi SUV” – charakterystyki technicznej silników. Ich zmiana w modelu pozostały niezmienione. Najskromniejszy opcja – 117 KM objętość jednostka napędowa 1,6 litra. To działa w połączeniu z manualną pięciu etapach. W tym przypadku, tylko przednia oś jest stosowane w modyfikacji. Następny silnik jest jednostką o pojemności 1,8 litra, rozwijający 140 KM. Jest również instalowany w samochodach z napędem na przednie koła, ale współpracuje z CVT-zmianowym. Najmocniejszym silnikiem jest dwu-litrowa pojemność MIVEC 150 „koni”. W tym przypadku, wariator dostarczany napęd na cztery koła. Interesującą cechą silników „SUV Mitsubishi” w 2013 roku, był fakt, że ich dźwięk rośnie proporcjonalnie do prędkości zadanej, a odnosi się do stopnia naciśnięcia pedału gazu.

Podwozie i elektronika

Jak wynika z jazdy testowej samochodu, japońscy projektanci sfinalizowane i podwozie. Nowością otrzymał nowy przedni bagażnik stabilizatora i zmienionych ustawieniach na tylnych amortyzatorów. W związku z tym wszelkiego rodzaju niedoskonałości drogowych nie dostarczy takich dolegliwości, jak poprzednio. Elektronika samochód lepiej reaguje na warunki drogowe dzięki zastosowaniu nowej stabilności kursowej jednostki sterującej. Zarządzanie auto stało się bardziej przyjemne w wielu aspektach powodu elektrycznego wspomagania kierownicy.

koszt

Cena nowych „Mitsubishi SUV”, parametry techniczne , których zostały opisane powyżej, minimalna konfiguracja z dostawcą krajowym rozpoczyna się od znaku 699 tysięcy rubli. Koszt maksymalnej modyfikacji samochodów z napędem na wszystkie koła osiąga wysokość 1120 mln rubli. Pomimo tego, model ten jest jednym z trzech najlepiej sprzedających się SUV w kraju.