81 Shares 2922 views

„Toyota Ipsum” – samochód dla wygodnej podróży

„Toyota Ipsum” – jest przestronny minivan, który może pomieścić 6 lub 7 pasażerów, nie licząc kierowcy. Jednak pojemność – to nie jest jego jedyną zaletą.

Historia modelu

Produkcja rozpoczęła się prawie dwadzieścia lat temu – w 1996 roku w maju. Pierwsza generacja wyszło aż do roku 2001, aw trzech ciał. Trzy lata – od 1998 do 2001 – producenci produkować specjalny samochód SXM10G ciało, a jego różnica była obecność dwóch rzędów siedzeń. Na początku ostatniej dekady rozpoczęto produkcję drugiej generacji, ale jakiś czas później samochód został wysłany do restyling. W wyniku tego, że zmienił wygląd (korekty zostały zastosowane w stosunku do krata, zderzaki i kształt reflektorów) i wnętrza – producentów mających tempomat, Wielofunkcyjne, a także dopracowane torpedę. Ponadto, nowy, zaawansowany system multimedialny. Komfort również została wzmocniona – przednie fotele mają dobre trzymanie boczne. Oczywiście, w poprzedniej wersji było, też, ale restyling załatwiło sprawę. Tak że wozy drugiej generacji stały się popularne dość szybko.

parametry techniczne

„Toyota Ipsum” zasługuje na szczególną uwagę, ponieważ dysponuje ona również dobre właściwości techniczne. Nie wszystkie minivany może pochwalić się takie postacie. Porównaj je, na przykład, z Nissan Largo. 100 lub 160 KM – różnica jest znacząca. Nawet w tym momencie można już zobaczyć, że wybór został dokonany na rzecz samochodem „Toyota Ipsum”. Silnik – najważniejsze części samochodowych. Samochód jest wyposażony w silnik benzynowy o pojemności 2,4 litra z czterech cylindrów, które posiada również mechanizm rozkładu zmian w fazie gazowej. Warto oddać hołd twórców – konstruktywnych rozwiązań, które są planowane do wykorzystania w tych silnikach, wykonane w ubiegłym znacznie bardziej wytrzymały i silny. „Konie” margines, oprócz tych samochodów bezpiecznie pracować przy 92-metrowym benzyny.

Opcje

„Toyota Ipsum” w podstawowy sprzęt ma wszystko, czego potrzeba. To lekkie felgi aluminiowe, podwójna kontrola klimatu, światła przeciwmgielne, szyberdach, relingi dachowe, przedni spojler, a także monitora, na którym jest bardzo wygodny do śledzenia nawigacji. Śliczne tapicerki i wykończenia, wykonana pod drzewem, mieć ładny podróż i ogólnie sprawia, że atmosfera w przytulny i wygodny.

Jeżeli potencjalny nabywca chciał lepszy samochód, lepiej, otrzymał odtwarzacz DVD dodatkowych kosztów, ksenonowe reflektory, monitor, który jest specjalnie zbudowany dla pasażerów na suficie, czujniki deszczu, spoiler tylny (to jest na dachu), kamery desce rozdzielczej Przegląd i inne użyteczne dodatki. Jeśli nie będziesz zadowolony z salonem, można było zamówić tapicerkę zamszu. Ale jednak nie każdy potrzebuje wymienionych przysmaki – i bez jej głównych celów „Toyota Ipsum” doskonale spełnia. W każdym razie, na taki samochód można wybrać się na długą podróż i nie bój się, że byłoby to zbyt uciążliwe – dużo miejsca w środku, i może pomieścić cokolwiek chcesz.

komentarze właścicieli

Ze względu na przeniesienie wszystkich zalet możemy stwierdzić, że jednym z najbardziej praktycznym samochodem rodzinnym – do „Toyota Ipsum”. Potwierdzają to opinie – ludzie, którzy są właścicielami tego modelu, mówią, że to pojemny minivan o dobrych właściwościach technicznych zaspokoić niemal każdy kierowca. Doskonały prześwit, wygodne siedzenia, umiarkowanie miękkie zawieszenie, łatwo umożliwiającego przejście wnętrze, doskonała widoczność i kontrola – i to tylko krótka lista korzyści, jakie właściciele mówią.