839 Shares 3850 views

„Volkswagen Amarok”: opinie z właścicielami nowej niemieckiej pickup

Debiut niemieckiego pickupa „Volkswagen Amarok” odbyła się w 2009 roku na Międzynarodowym Salonie Samochodowym w Hanowerze. W tym czasie, SUV został zaprezentowany pod nazwą „Volkswagen Pickup Concept”. Kilka miesięcy po przedstawieniu jesienią tego samego roku, niemiecka ciężarówka zaczęła produkować komercyjnie. Należy zauważyć, że był to pierwszy samochód klasy „Pickup”, który został opracowany przez niemieckich inżynierów. Przed „Volkswagen” pory tylko zajmuje się produkcją samochodów osobowych, terenowych i lekkich pojazdów dostawczych. Więc weźmy się bliżej, to pickup „Volkswagen Amarok”.


Recenzje właścicieli w 2013 roku na temat wymiarów i ładowności

Trzeba powiedzieć, że ten model został zaprojektowany całkowicie od podstaw. Nie przedstawia szczegóły z innych modeli „Volkswagen”. W odniesieniu do wielkości, wózek ma dość imponujące wymiary, które znacząco różnią się od innych samochodów europejskich. W ten sposób, długość maszyny wynosi 5,25 m, szerokość – 1,94 m (1,54 bez luster), a wysokość -. 1,83 m to nowość sprawdzone pod względem ładunku. Dane certyfikatu, pickup jest w stanie unieść na pokładzie dodatkowym obciążeniu 1200 kg. Ponadto, nie jest modyfikacją Heavy Duty dla „Volkswagen Amarok”. Opinie właścicieli powiedzieć, że ten samochód jest w stanie ciągnąc siebie główny ciężar jest również przyczepa 3-tonowy.

„Volkswagen Amarok”: opinie właścicieli budowy

Jako podstawę do niemieckiego nowości oferowane lekką drabina typu ramki, który nosi w tylnej części maszyny. Pojazd niezależne zawieszenie typu sprężyny, wraz z podwójnych wahaczy i sprężynami na przedniej i tylnej belki osi. Kupujący będą oferowane dwie opcje zawieszenie – z 2- lub 5-wiosennych liści. Co do kabiny, zrobiła to samo dla wszystkich wersji „Volkswagen Amarok”. Recenzje właścicieli mówić o nadmiernym przestronności pickup, który jest w stanie zająć do pięciu pasażerów obu rzędów siedzeń. Zgodnie z modelem deweloperów, Jeep będzie wkrótce dostępny dla klientów z pojedynczą kabiną i przestronnego przedziału ładunkowego.

„Volkswagen Amarok”: opinie właścicieli charakterystyki technicznej

W odniesieniu do charakterystyki technicznej rosyjskiego rynku dla nowego produktu będzie dostępna w trzech wersjach silnikowych – dwóch benzynowych i jeden turbodiesel. Generatory rozwinie mocy z 122 do 180 koni mechanicznych, a przez to mają objętość robocza 2 litry (to samo dla wszystkich silników). Wszystkie silniki są wyposażone wyboru dwie transmisje – osiem-biegową automatyczną i sześć prędkości mechaników. Właściciele pamiętać również dobrą wydajność wydajność – 100 km nowość zużywa tylko 7,5 litra (który jest w cyklu mieszanym).

„Volkswagen Amarok”: przeglądy właściciele kosztów

Cena wywoławcza dla nowego pickupa w Rosji rozpocznie się znak 1.318 mln rubli, a najdroższy sprzęt będzie kosztował 1,75 mln rubli. Jest koszt nabycia – każdy właściciel samochodu sprawia, że jego wniosek.