331 Shares 9640 views

Charakterystyka techniczna Ssangyong Kyron

Spójrzmy na cechach technicznych Ssangyong Kyron. Jest to jeden z najbardziej znanych linii modelu SUV Ssang Yong. Samochód zadebiutował w 2005 Frankfurt Motor Show. Dostawy tego samochodu w Rosji prowadzone są na wiosnę 2006 roku.

Auto to interesująca mieszanka klasycznej konstrukcji SUV z niestandardowych rozwiązań projektowych. Tu łączy najnowsze technologie, najwyższy poziom komfortu i bezpieczną podróż. Pięciodrzwiowy opiera się na Kyron Ssang Yong Rexton. Łączy on w sobie doskonałą przepustowość, wydajność i pojemność.

Projektantem tego modelu jest Ken Grinli. Jego oryginalna kunszt ten wyróżnia od innych modeli SUV. English konstrukcja przyciąga uwagę w zgodzie z obecnym dzień i futurystyczny. Rzuca sztywność, tradycji i klasyczne linie, które tak uwielbiają mieszkańców Wielkiej Brytanii.

Jeśli chcesz kupić potężny samochód, wybrać „Chiron”. Dane z jego wspaniały. Przód samochodu wygląda bardzo nowoczesny i dość oryginalny. Kratka samochód chromowane i ma opływowy kształt. Z tyłu znajdują się vyshtampovki niezwykłe. Wszystkie te małe rzeczy odróżnić Kyron w ruchu miejskim. Szerokie nadkola wzbudzanie poczucia SUV trwałość i niezawodność.

Co jeszcze można powiedzieć o Ssangyong Kyron? Charakterystyka techniczna samochodu przyciąga niesamowitą liczbę kierowców. Po tym wszystkim, pod maską Kyron jest pojemność turbodiesel dwulitrowy od 141 KM Silnik jest wyposażony w tryb zasilania Common Rail. Wskaźniki te zapewniają klientom z najmniejszym nakładem paliwa. Producent oferuje również warianty pojazdu z ręczną i automatyczną skrzynią biegów. Wydane modelu 4×2 z silnikiem 2,7l diesel, ale w Rosji nie są na sprzedaż.

I co jeszcze specyfikacje Ssangyong Kyron jest odróżnić od innych modeli samochodów? Wnętrze jest w harmonii z zewnątrz samochodu. Jego wnętrze jest stylistycznie integralną i bardzo nudne. Zachęcał szereg ciekawych rozwiązań. Tutaj wnętrza umieszczona jest na zasadzie „spokoju i komfortu”. Twórcy twierdzą, że zrobili wszystko, aby kierowca czuć się komfortowo. Rzeczywiście: panel środkowy i urządzenia konsoli mają niezwykły kształt.

Zgadzam specyfikacji Ssangyong Kyron oszałamiające! Dźwignie i przyciski znajdują się obok gałki zmiany biegów. To pozwala kierowcy skupić się na trasie. Kilka okrągłe przełączniki połączyć korekty reflektorów, foteli Ardagh i kontroli transmisji. Ergonomia kabiny zapewnia komfort dla kierowcy i pasażerów.

Najczęstszą odmianą Kyron ma dostępnego ABS, parę poduszek powietrznych, elektryczne lusterka, regulacja klimatyzacji i electroglasses. A jeśli wziąć ochota najdroższy zestaw, a następnie wypełnić wszystkie te korzyści mogą być bardziej i skórzane wnętrze, czujnik deszczu, automatyczne sterowanie oświetleniem, system stabilizacji kursowej i elektrycznych foteli przednich.

Sprawdziliśmy prawie wszystkie wymagania. Ssangyong Kyron – niesamowita maszyna! Nawiasem mówiąc, na wniosek Kyron może być wyposażona w tryb Active Rollover Protection. Będzie ona chronić maszynę od przewrotów. System Hill Descent pomoże obniżyć górę. Drożność samochód ogranicza brak ochrony od dołu i małego luzu. Producent Ssangyong Kyron, firma jest zaangażowana w "Severstal-Auto". Znajduje się on w mieście Naberezhnye Chelny.