487 Shares 2882 views

UAZ „Hunter”: opinie i przegląd właścicieli SUV

UAZ „Hunter” odnosi się do zakresu wszystkie koła napędu pojazdów terenowych i to udoskonalona wersja wojskowa 469 th Oise, którego konstrukcja została opracowana ponad 30 lat temu. Według producenta, wydany w 2007 roku Hunter został zbudowany całkowicie na nowej platformie, co pozwoliło zastosować szereg nowoczesnych podzespołów i zespołów. Cóż, przyjrzyjmy się, jak najlepiej wydać nowe UAZ „Hunter”.


Właściciele recenzje i przegląd projektu

Wygląd pojazdu tylko częściowo obróbce. Zasadniczo modernizacja miała na celu remake UAZ wojskową pod miejskim SUV. W rezultacie, główną cechą nowości był jego plastikowy zderzak. Według kierowców, inżynierowie Uljanowsk Automobile roślin udało się połączyć niekompatybilne – w jakikolwiek sposób zaplanowany, aby je zmodernizować, aby przylgnąć do jeep wojskowy plastikowym elementem oddziaływania. Z tego powodu, że nowy element jest często porysowane podczas jazdy off-road i przy najmniejszym uderzeniowej pękania, wielu właścicieli samochodów po prostu usunąć go i umieścić w miejscu zderzak zasilania (zwykle marka RIF). UAZ prostu musi być ze zderzaka stalowego lub jego rangi nieustraszonego rosyjskiego SUV, który jest przedmiotem jakichkolwiek przeszkód zniknie z podświadomości naszych kierowców.

UAZ "Hunter": rozmiary nadwozia

Należy zauważyć, że nowy model nie różni się znacznie w wielkości od swojego poprzednika o 30-letniej historii. Tak więc, długość nowego samochodu terenowego wynosi 410 cm, szerokość – 201 cm i wysokość – 202,5 cm. W tym przypadku, prześwit wynosi 210 mm, co czyni go absolutnym liderem w cross-w-klasie samochodów.

UAZ „Hunter”: opinie właścicieli wnętrza

Wewnątrz zmiany są zauważalne w większym stopniu niż ma to miejsce z zewnątrz. Przedni panel został zmieniony drastycznie. To zmieniło się prawie wszystko, nawet lokalizację na desce rozdzielczej. Niejasne jest, oczywiście, dlaczego został umieszczony w centrum, jeśli UAZ „Hunter” nie był przeznaczony na eksport.

Jeśli porównamy wystrojem do tego, który był na 469 th Oise, możemy z całą pewnością powiedzieć, że sklep pozbył swojej surowości i stała się o wiele bardziej komfortowe i przytulne. Mimo nowoczesnych rozwiązań konstrukcyjnych jest wyraźnie nieaktualne i wynosi między 1980 i 1990. Nawet „Nissan Tera”, wyprodukowany w 1986 roku, nie był tak pokorny i biedny, aby wyposażyć wnętrze. Koło pojazdu terenowego UAZ „Hunter” -409 nadal nie jest uregulowana. Ale z tyłu fotela kierowcy można ustawić pod dowolnym kątem, który umożliwia kierowcy dostosowanie fotela do swoich cech anatomicznych. Nawiasem mówiąc, jeżeli gniazdo ma regulacji wzdłużnej.

UAZ „Hunter”: przeglądy właściciele kosztów

Minimalna cena nowego Hunter z autoryzowanym dystrybutorem UAZ jest około 479 tysięcy rubli. Dla napęd na wszystkie koła pojazdu terenowego tej klasy jest bardzo przystępnej cenie, choć wiele wciąż wolą kupić używany / y jeepami (z reguły wykonany w Japonii) w wieku 15-20 lat.

UAZ „Hunter” – przeglądy właściciele mówią same za siebie!