287 Shares 7888 views

Haval H6 – Chiński SUV z dobrymi perspektywami

Chiński SUV Haval H6 jego pojawienie się na rynku stworzyła furię. Model, oczywiście, nie pozostawiają wszystko za sobą, ale nadal bardzo blisko do tak renomowanej marki jak „Mercedes”, „Opel” i „Reno”. Chińscy producenci starają się zmniejszyć koszty Haval H6, a zatem nie mogą sobie pozwolić na korzystanie z najnowszych osiągnięć w branży motoryzacyjnej, jest dość kosztowne. Ale środki do ich dyspozycji są efektywnie wykorzystywane, a wyniki były imponujące.

Crossover Haval H6 (lub, jak to nazywa, Greet Wall Hover H6) już znalazły nabywcy. Sprzedaż samochodów są stabilne i nie spada.

Haval H6: Specyfikacje

Wymiary i parametry wagowe:

  • Długość ciała – 4.640 mm;
  • Wysokość – 1690 mm;
  • Szerokość – 1825 mm;
  • Wysokość jazdy luz – 185 mm;
  • Pojemność zbiornika paliwa – 48 litrów;
  • regularne pojemność bagażnika – 800 cc / dm;
  • pojemność komory bagażnika z założonymi tylnych siedzeń plecach – 1074 ml / DP;
  • Własna – 1541 kg.

elektrownia

Silniki z modelu Haval tylko H6 trzy – zdolność turbodiesel dwulitrowym 152 KM i dwa benzyna silnikowa i 1,5 objętości 2,4 litra i 163 z pręta 143 KM odpowiednio. Przekładnie dostarczane z tej jednostki napędowej jest trojakiego rodzaju: pięć i sześć-biegowa przekładnia manualna lub sześciobiegową automatyczną w Japonii.

Ogólnie rzecz biorąc, silnik i układ transmisji w tej kombinacji wydaje się optymalna.

podwozie

Haval H6 samochodu ma zawieszenie różne techniki. Ahead to klasyczny wielowahaczowe, niezależne zawieszenie typu kolumny MacPhersona ze sprężynami śrubowymi i amortyzatorami hydraulicznymi. Za to niezależny wspólny Wahadło wiązką stabilność przekroju.

Układ hamulcowy – dwutorowa, przekątna działanie. siłowniki hydrauliczne podział pracy, w zależności od obciążenia na tylnych kołach. – hamulce tarczowe, zaciski podwójnym tłokowe odpowietrzona.

bezpieczeństwo

Haval H6 jest wyposażony Ukad ABS, stabilności kierunkowej i najnowszej Brake Assist System (BAS), który rozdziela siły pod gwałtownego hamowania. Bezpieczeństwa biernego – dwie przednie poduszki powietrzne wyjątkowy, trzypunktowe pasy bezpieczeństwa, zintegrowane foteliki dziecięce.

komplet

SUV Haval H6, których zdjęcia są prezentowane na stronie są oferowane klientom w trzech różnych wersjach: „Standard”, „Lux” i „elite”. Pierwszy wyposażenie obejmuje system audio MP3, 17-calowe koła, wspomagać się parking, klimatyzację tapicerki krzesła żakardowe tkaniny.

Zestaw „Suite” zawiera wszystkie powyższe, komputer pokładowy, kamera cofania, czujnik deszczu, podgrzewane przednie fotele i szyby, odtwarzacz DVD oraz tempomat.

Maksymalny zakres nasycenia „Elite” obejmuje opcjonalną tapicerkę skórzaną, elektryczne fotele z przodu, zewnętrzne lusterka wsteczne, elektrycznie system multimedialny z kolorowym monitorem na czujnikach, górną Elektryczny szyberdach, potężne relingi dachowe bagaż i sześć poduszek powietrznych wzdłuż całego obwodu salon.

powierzchowność

Model Wygląd Haval H6 supernowoczesny samochód może konkurować z wiodących europejskich marek, które produkują crossoverów klasy średniej. Zdobią przednie reflektory w kształcie łezki eleganckie, eleganckie krata i masywny zderzak brutalny. Wszystko to jest ze sobą powiązane wloty powietrza schludny szczelinowych i mgła kompaktowy, głęboko wpuszczone w zderzaku.

Z tyłu samochodu kilka ociężały, na boki i tylne drzwi są duże wymiary i inne oświetlenie sufitowe. Tylny zderzak delikatnie podniósł z dna i pokryte stylowym paskiem srebrnego plastiku. Pod koniec pad tłumika wyświetlanego w postaci pięknej prostokątnej lejka.

wnętrze

Przestrzeń wewnętrzna „chiński” daje wrażenie bardzo profesjonalnego prac projektowych. Wszystkie elementy wyposażenia kabiny doskonale harmonizują ze sobą, w kompletnych panuje harmonia wewnątrz pojazdu. Dashboard przedstawia dwa zagłębienia między którymi ekranie komputera i szeregu lampek sygnalizacyjnych. Wszystkie instrumenty są dobrze czytać.

Konsola środkowa jest koncentracja większości urządzeń sterujących. Oddzielna jednostka znajduje się przyciski sterujące klimat, nawigacji i wielonarządową audio. Dźwignię zmiany biegów umieszczony jest niezwykłe, ale bardzo wygodny sposób do sterowania skrzynią biegów prędkości jest łatwe – tylko lekko dotykać małą gałkę, skóra związany.

opinie klientów

SUV Haval H6, którego otrzymał w większości pozytywne opinie, wielu właścicieli rozważyć przełom w Chiny wykonane samochody. Charakterystyka techniczna maszyny są obecnie na wysokim poziomie, a ponadto model jest ciągle ulepszane.

Chiński zwrotnica posiada wszystkie podstawowe funkcje, które sprawiają, SUV popularne i popytu. Moc silnika w ciągu 150-160 KM – jest pierwszą oznaką pojazdu terenowego, na przykład ciąg silnika zmniejsza przełożeń przekładni, przez co zwiększa się przenikalność samochodu. Ponadto właściciele modelu Haval H6 świętować jej sprawne postępy na drodze, a ta zwrotnica jest najlepszym komplementem. Równie ważne są parametry samochodu prędkości. jazdy testowe wykazują silne 170 kilometrów na godzinę. Dla tej klasy samochodu, dane te wydają się być bardziej niż imponujące.