173 Shares 7718 views

„UAZ-Patriot” – przeglądy właścicieli nowym składzie SUV

W tej chwili pomysłem na Uljanowsk Automobile Zakładu nazwie „UAZ-Patriot” zyskał jako wiarygodnego nowoczesnych SUV z wysokim krzyżem, w stanie nie tylko poruszać się w trudnym terenie, ale również wygodnie przenieść na nawierzchni asfaltowych. W mieście, ta maszyna też nie traci swoje zalety, z ceną za to jest całkiem do przyjęcia, w porównaniu z zagranicznymi konkurentami. Uljanowsk koncern niedawno opracowany i wprowadzony do produkcji 2013th składzie legendarnych pojazdów off-road „UAZ-Patriot”. Opinie o nowych właścicieli, a także jego cech technicznych i ceny, dowiesz się w tym artykule. Dzisiejszy przegląd skupi się na 2013 jest mu skład Uljanowsk jeepy.

„UAZ-Patriot” – zdjęcia i przegląd wyglądu zewnętrznego

Konstrukcja nowego SUV jest praktycznie nie zmieniło. Istotne zmiany dotyczyły tylko jednostki głównej wiązki reflektor, który teraz miał dziennej LED światła, a także felgi, które są obecnie oddanych. Pojawienie kontynuuje reszta szczegółów pozostaje konserwatywny, a nawet nieco agresywne. Nawiasem mówiąc, ogromna luka między ciałem a producentem zderzaka nie zakończyła, a one są nadal „ozdobić” Rosyjski projekt SUV. Ogólnie rzecz biorąc, na zewnątrz samochodu i choć mamy całkiem dobry, ale gdy jest w postaci kierowców nie ma sensu uniesienia.

„UAZ-Patriot” – przeglądy właścicieli wnętrza

Jeżeli samochód zmienił się wygląd tylko nieznacznie, wewnątrz zmiany zostały wprowadzone bardzo, bardzo dużo. W pierwszej kolejności dotknął oni kierownicę (był 4-ramienna), jak również tablicę rozdzielczą, która jest obecnie, według ekspertów firmy, jest ona wykonana z miękkiego tworzywa sztucznego. Należy również stwierdzić, że poziom hałasu jest znacznie spadły w nowym jeep „UAZ-Patriot”. Właściciele opinie zauważyć nieobecność metalowym uchwytem, który został wcześniej umieszczony na przedniej stronie pasażera. Według producenta, poprzez zmniejszenie o 30 procent liczby „dodatkowych” części, nowość salon stał się bardziej obesshumlennym i teraz piszczy i wibracje podczas jazdy w kabinie nie występuje już.

Charakterystyka techniczna jeep „UAZ-Patriot”

Opinie właścicieli powiedzieć, że samochód nie zmienił swoją linię jednostek napędowych. Samochód jest jeszcze obsadzone przez dwa silniki na wybór. Pierwsza jednostka ZMZ-409 działa na benzynie i jego objętość robocza 2700 centymetrów sześciennych ma moc 128 KM. Jest też jednostka wysokoprężna, rozwija moc maksymalną 114 KM. Jej objętość pracy wynosi 2200 centymetrów sześciennych. Oba silniki są połączone z manualną koreański produkcji „Daymos” 5 prędkościami.

koszt

Cena „UAZ-Patriot” w nowym ciele zaczyna się od znaku 500 tysięcy rubli. Najdroższe sprzęt, wyposażony w szereg elektronicznych systemów bezpieczeństwa, takich jak ABS, EBD, etc., będzie kosztować fanów off-road 755 tysięcy rubli, ale to nie jest koszt fiskalny.