310 Shares 1531 views

Skuter „Bombardier”: specyfikacje techniczne, cena, i opinie. Skuter "Bombardier 600"

Jeśli mieszkasz w miejscach, gdzie ziemia konsekwentnie niosących grubą warstwą śniegu lub nie przyjść w ogóle, to powinno być dobrze zrozumiany, jak trudno jest na tym obszarze, aby przenieść. Na nogi, aby to po prostu niemożliwe – wpadniesz na każdym kroku, więc musimy różnych sposobów transportu.

Od dawnych czasach ludzie używali nart chodzić na śniegu, ale jest to bardzo powolny sposób, który trzeba poświęcić dużo energii. Dlatego zaleca się, aby pomyśleć o zakupie skuter – rodzaj transportu jest idealnym miejscem na zaśnieżonych terenach, gdyż pozwala szybko, wygodnie i sprawnie dostać się do dowolnego punktu nawet najtrudniejszych rodzajów terenu. Ale który model wybrać? Powinno się zwrócić uwagę na każdym skuterze „Bombardier” – ta firma jest jednym z najpopularniejszych i najbardziej niezawodne na świecie, więc nie patrzeć przez dłuższy czas, należy zwrócić się bezpośrednio do tych pojazdów. Szczególną uwagę należy zwrócić na 600-tego modelu, który zdobył już uznanie na całym świecie.

"Bombardier 600"

Pełna nazwa tego modelu jest tak: Bombardier Ski-doo Skandic przekaźnik WT 600, ale w większości przypadków jest to po prostu nazywa się skuter „Bombardier 600”, i jest to jeden z najlepszych do tej pory. W porównaniu do poprzednich modeli firmy poprawiły praktycznie wszystko to, teraz maszyna może strzelać w śniegu z dużą prędkością, ponieważ jego silnik jest teraz jeszcze bardziej wydajne.

Teraz można rozwinąć prędkość ponad 100 kilometrów na godzinę na płaskiej powierzchni, która jest po prostu niesamowite. Naturalnie, nie jest dostępna i możliwość odwracania, czyli odwrotnie. Należy również zwrócić uwagę na wygląd skutera, bo naprawdę zasługuje na najwyższe uznanie. Cały układ mechaniczny jest ukryte pod warstwą wysokiej jakości tworzywa sztucznego, powłoka posiada wszystkie niezbędne świateł i innych urządzeń, dzięki czemu można bezpiecznie podróżować na dowolnej śnieżnej pustyni, skuter „Bombardier” nie powiedzie się.

zarządzanie

Ważne jest, aby wyobrazić sobie, jak to jest kontrolowana przez skuter „Bombardier 600”. Fakt, że może wystąpić siła i flotacji to są na najwyższym poziomie, ale z problemami obsługi. Trzeba będzie trochę czasu, aby przyzwyczaić się do niego. Fakt, że przy każdej prędkości obrotów nie może być tak, jak marzyli. Przy dużych prędkościach próbować ostry zakręt może prowadzić do kąpieli w jednym boku maszyny, a zatem zacznie tonąć w śniegu. Na małej prędkości kąt skrętu jest bardzo małe, i można spędzić dużo czasu, tak długo, jak piszesz kręgi, próbując dostać się do miejsca, gdzie chcieli. Oczywiście, w tym przypadku, może przyczynić się do tyłu, ale nie powinny być nadużywane, gdyż może to prowadzić do nieprzyjemnych konsekwencji.

Ogólnie rzecz biorąc, zarządzanie w tym skuter nie jest zły – po prostu specyficzna, a jeśli praktyki wystarczająco, można uzyskać bardzo szybko przyzwyczaić. A potem skuter „Bombardier 600” będzie najlepszym przyjacielem w dziedzinie ogromnej śnieżnej.

silnik

Skuter „Mini Bombardier 600” jest wyposażony w stosunkowo mocnego silnika, co wspomniano powyżej krótko. Jego objętość wynosi około 600 centymetrów sześciennych, oraz zasilanie – 110 KM. Jak widać, jest niemal pełnoprawnym miejskich maszyna władzy, więc nie można się martwić, że skuter zabierze Cię do miejsca docelowego jest zbyt powolny. Można go rozwijać na tyle dużą prędkość, dzięki czemu można łatwo dostać się dokładnie tam, gdzie chcesz, a nie spędzają dużo czasu i wysiłku. A wszystko to pomoże skuter „Bombardier Scandic 600”.

wymiary

W takich okolicznościach bardzo często są ważnymi wymiary skuterze – muszą one również zostać uznane, gdy istnieje pytanie, na przykład, podczas przechowywania. Długość tego modelu jest trochę więcej niż trzy metry, szerokość i wysokość w przybliżeniu taką samą – około jednego metra z trochę. Co do masy pojazdu, to jest 297 kg – doskonała wartość dla podobnego urządzenia. Ze względu na to, że jest doskonale utrzymane na powierzchni, ale jeśli zbyt szybko włączyć urządzenie przechodzi pod śniegiem. Ogólnie rzecz biorąc, można uzyskać wiele przyjemności z korzystania z tego modelu i jego przechowywanie nie stwarza żadnych problemów.

cena

Oczywiście, wiele osób interesuje wartości takiego pojazdu do zakupu jest mocno uderzony w portfelu. Istnieje kilka różnych Komplety skuter, ale nie są one zbyt drogie. Oczywiście, nie jest to zaawansowany model, który jest dokładnie jeden milion rubli rosyjskich, ale nie masz do wyboru to. Po tym wszystkim, są analogi 880 i 900 tysięcy, które są nieco gorsze od tego, co jest najdroższe konfiguracja wariant. Więc będziesz mógł wybrać, który model jest lepszy do zakupu.

opinie

Ale jak kierowcy postrzegają skuter „Bombardier”? Opinie użytkowników są prawie wszystkie pozytywne, ponieważ każdy jeździec mógł zobaczyć pozytywne zmiany w stosunku do poprzedniego modelu. W „strzelec 600” doskonale wszystkim: i jego dynamiki i wygląd, a co najważniejsze – potężny silnik, który pozwoli Ci rozwinąć na niespotykaną prędkością śniegu.

Jednak warto zauważyć, że nie jest bez wad i koszt, który ma skuter „Bombardier”. Informacje zwrotne od klientów, w większości przypadków nie wskazywać najbardziej komfortową jazdę, a także nadmierne zużycie benzyny. Jednak należy zauważyć, że w pozostałej części skuter jest jednym z najlepszych, jeśli nie najlepszy dzisiaj, więc trzeba zapłacić za przyjemność, że masz.

Ogólnie rzecz biorąc, powinno decydować o sobie, co jest najważniejsze – szybkość i wygoda lub gospodarki, ponieważ rynek jest wystarczająco dużo modeli, których koszt będzie nieco tańsze, a benzyna będzie musiał wydać mniej, ale są, oczywiście, i zamknąć nie stoją obok siebie z modelem pod względem mocy silnika, dynamiki jazdy, komfortu jazdy i wielu innych bardzo ważnych wskaźników.