571 Shares 4758 views

„Cherie tigo” – właściciele temat nowych modeli odnowiony z przedrostkiem FL

W przeszłości, słynny chiński samochód „Chery tigo” doświadczony mały lifting – aby zmienić wygląd zewnętrzny i wnętrze samochodu. Generalnie, sześć i pół roku swojego życia „chiński” może znacząco starzeje, a model wymaganych zmian. Wreszcie, firma dokonała takiego ważny krok w ramach Beijing Auto Show, która odbyła się wiosną ubiegłego roku, zaprezentowana publicznie swój nowy Jeep „Cherie tigo” 2013. W tym artykule postaramy się dowiedzieć, czy te zmiany z korzyścią dla nowego produktu, oraz czy cena zaktualizowany zmienił gone chiński SUV.

„Cherie tigo” – przeglądy właścicieli wyglądu zewnętrznego i wnętrza

Nowa gama rozjazdy była zupełnie inna „twarz”. Światła światła głównego teraz złożony geometrycznie kształt i umieszczone na wysokich punktów na ciele płynne przejście w szerokich łuków kołowych. „Cherie tigo 24 FL» dostał również wbudowanym systemem świateł z diodami LED, a zderzak wpływ jest teraz znacznie rozszerzyła swoją wielkość, stało się bardziej opływowy i dostał wkładki z tworzyw sztucznych w mgły i wlotu powietrza. Uzupełnia wygląd nowego crossovera wykończenia kratki, które umieszczone logo firmy w chromowanej konstrukcji. Mówi się, że zmiany te są korzystne dla restyled „Cherie TIGO”.

Recenzje właścicieli ponad wnętrza zauważyli również, teraźniejszość i praktyczność rozjazdu. Salon zmieniło się na lepsze, jakość było wszystko – od materiałów obiciowych oraz wykończenia, wykończenie przedniego panelu spreparowany architekturę. Wśród nowości, zauważamy wygodnej kierownicy wielofunkcyjnej, dużą konsolę środkową ze stylowymi metalicznymi akcentami, zmodyfikowaną serię przednich i tylnych siedzeń z systemem grzewczym i wygodne podparcie boczne. zmienił również i tablica przyrządów – teraz blisko do klasycznych pokręteł czujnik zegarowy umieszczony informacyjny komputera pokładowego.

Specyfikacje „Cherie tigo” rozjazd

Opinie właścicieli powiedzieć, że nowy produkt będzie dostępny w Rosji od znanych do naszego kierowcy w pojemności silnika 1.799 i 1.998 litrów i mocy 132 koni i 136 „”, odpowiednio. Ale to nie było bez dwóch nowych jednostek, które będą dostępne na rynku rosyjskim w całości. Będzie to silnik benzynowy o mocy 126 koni mechanicznych, a objętość robocza 1598 litrów i turbosprężarkę wykonania z tej samej wielkości i pojemności 150 „koni”. Zmiany te sprawiają, że klienci zwracają uwagę na nową „Cherie Tigo”. Recenzje właścicieli pamiętać również różnorodne przekładnie. Niech to nie tak dużo, jak w przypadku silników, ale nadal 5 mechanika supenchatoy i bezstopniowa wariator dla naszych wystarczającej liczby kierowców.

cena

Podstawowe wyposażenie „Comfort” będzie kosztować około 556 tysięcy rubli. Najdroższe sprzęt będzie kosztować 577 tysięcy fanów rozjazdy rubli. Patrząc na cenę, można powiedzieć z pewnością, że w ciągu najbliższych 3-4 lat odnowiony „chińska” z pewnością będą z konkurencją.