752 Shares 6757 views

Pollock ryb – Morze przysmaki!

Pollack ryby należące do rodziny dorszowatych, pływające stad bezpośrednio. Na swoich stronach wyraźna biały pasek, który biegnie równolegle do tyłu, co jest główną różnicą od innych odpowiedników wodnych. Ale jest jeden mały szczegół, za pomocą których można określić rodzaj ryby – mały występ żuchwy do przodu.


aktywnego okresu migracji

aktywny migracja tego rodzaju okresu rozpoczyna się wiosną, kiedy ryby stada przyjazną północ pozycją. Spadek – wybierz południowe połacie wody. W okresie letnim, mogą być postrzegane nie daleko od wybrzeża Murmańska. Ryba mintaj w młodym wieku karmione wyłącznie jako arystokrata, w jej menu obejmuje kawior i raki. Ale coraz starszy, ogłaszając polowanie na małe ryby. Termin jego żywotność wynosi 30 lat.

przyjemny smak

Ryba mintaj – właściciel charakterystycznych smaków, który jest bardzo popularny w świecie kulinarnym wśród ekspertów w przygotowywaniu potraw z owoców morza. Mają takie powiedzenie: „Jeśli kiedykolwiek próbował nie czarniak, smakujesz ta ryba jest nieznany.” Charakteryzuje się oryginalnym i zarazem bardziej wyraźnym smaku morski odcień, który odróżnia go od innych gatunków.

siedliska

Wśród jego siedlisk to: Morze Północne, North Atlantic, a czasami na Morze Bałtyckie. Pollock pływa ryb w obszarach przybrzeżnych, a gdy pojawi się na otwartym morzu, preferowana głębokość sięga 250 metrów.

Przydatne właściwości

Ryba mintaj, właściwości użytkowe, które są bardzo znane smakoszy, ceniony jego niezwykle smaczne i delikatne mięso jest bardzo pożywne, a nawet uzdrawiania. Jako tego białka zwilżającego i B12, sód, potas i selenu, produkt ten jest stosowany jako środek zapobiegawczy do leczenia chorób wątroby. lekarze zalecają również dodawać do pokarmu tego gatunku ryb przeznaczonych do leczenia układu mięśniowego oraz tarczycę z powodu dużej zawartości fosforu i jodu.

Smażone Pollack z ziemniakami

Właściciel szarawy mięsa z pikantnym słodkiego smaku ryb jest czarniak. recepty przygotowanie jej filety są bardzo popytu zarówno w restauracji jak iw domu. Gospodyni, którym udało się kupić to naprawdę pyszne mieszkaniec morze, gruntowne podejście do przygotowania potraw z ryb, przewidując jego subtelny smak i delikatną kombinację bogactwo i delikatności niestabilności przyszłości.

6 ziemniaków oczyścić i umyć i pokroić w cienkie plasterki. Dwie żarówki czyste i moczyć w zimnej wodzie na łzawienie oczu. Pokrój je. Red-hot Patelnia, wlać olej roślinny i leżał ugotowanych składników. Nieco smażenia, wlać kubek bulion warzywny kubek krem, pory przyprawy, oraz treści gotować przez około 30 minut, nie cyklicznie zapominanie mieszając.

Filety opłukać pod bieżącą wodą i osuszyć ściereczką, a następnie natrzeć solą i pieprzem. Po 15 minutach rolki ryby w mące. Smażyć mięso ryby na patelni z obu stron na złoty kolor, obracając od czasu do czasu go.

Kładzie na talerzu duszone ziemniaki, umieść kawałek boku najlepszych stron i udekorować gałązką koperku. Bon appetit!