86 Shares 8666 views

Kosher – jest to pewny sposób na życie wiernych Żydów

Kosher – to jest właściwe dopasowanie, to jak termin jest tłumaczony z języka hebrajskiego. Pod wieloma względami jest on zobowiązany do koszerności, uprawnienia regulacyjne do wszystkich wiernych Żydów. Każdy Żyd musi przestrzegać ścisłych zasad i starannie zaplanować swoją codzienną dietę. Kosher – nie uczy się sposobem na życie, który wzywa do zmniejszenia rozlewu krwi i bezmyślne zabijanie zwierząt.

Każdego roku, koszerne jedzenie staje się coraz bardziej popularne. Nie jest to zaskakujące, ponieważ koszerne – jest poprawna, racjonalny i przemyślany sposób odżywiania, który pod wpływem siły, aby zapobiec wystąpieniu wielu chorób. Koszerności określa, co należy jeść i pić, Żyd, a także jak jedzenie powinno być przygotowane. Na przykład, w żadnym wypadku nie można mieszać produkty mleczne i mięsne, posiada również szereg innych ograniczeń.

Najtrudniej wytłumaczyć mięsa, ponieważ Tora wzywa Ortodoksyjni Żydzi nie bądź okrutny wobec zwierząt. Żywność poddaje się je tylko mięso parzystokopytnych przeżuwaczy i tylko przednią. Zabić żywą istotą, nie powodując u niego ból i cierpienie – to prawdziwa sztuka, która rzeźników studiowania przez lata, a potem drugi, i zdać trudny egzamin. Jeśli ubój bydła odbywa się zgodnie z zasadami, krew nie dostaje adrenalinę i pomocny i smak produktu mięsnego skorzystają tylko.

Kosher – jest to przydatne, dlatego wymagania dotyczące produktu jest bardzo wysoka. W produktach mięsnych powinny być sojowy, dodatki syntetyczne, GMO, tłuszczu lub żył. Ponadto, Żydzi nie jedzą wieprzowiny, a zwierzęta zabite w polowaniu. Do morza nie ma szczególnych ograniczeń, trzeba tylko mieć ryby były płetwy i łuski. Mięczaki zostały zakazane. Koszerności pozwala używać w domu ptaków drapieżnych ptaków są uważane niekoszerna. Jedzenie nie może jeść owady, więc Żydzi więc monitorować czystość zieleni, przesianej mąki na małym sicie, trzymać w jelitach zwierząt, ptaków i ryb było żadnych robaków.

Napoje alkoholowe wierni Żydzi mogą pić tylko koszerne wino. W procesie jego wytwarzania jest również niezbędne do naśladowania surowe zasady. Gorzelnie może pracować tylko religijnych Żydów, inni nie mogą nawet dotknąć drinka. Wszystkie składniki do jego przygotowania powinny być koszerne. Na butelki jest zwykle podpisane przez rektora, kontrolę procesu produkcji, a drukować. Wszystko koszerne wino jest bardzo drogie, ale ich jakość nie może być wątpliwości. Je kupić w większości Żydów, którzy przestrzegać szabatu, bo to jest niemożliwe, aby używać innego napoju.

Ta metoda karmienia zarówno koszerne – jest to pewny sposób na zachowanie dobrego stanu zdrowia w najbliższych latach, ponieważ wszystkie produkty są dokładnie testowane. Wysoka jakość i przydatność takiego posiłku nie ma wątpliwości, że produkty są zawsze świeże, bogate w witaminy i minerały nie zawierają soję lub GMO. Szczególne wymagania odnoszą się nie tylko do poprawy jakości produktów, ale również sposobu ich wytwarzania. Ryby, mięso, warzywa – wszystko to przygotowuje się indywidualnie i zawsze w różnych potraw i różnych desek do krojenia. Takie podejście do gotowania nie tylko poprawia jej smak, ale również bezpieczne z punktu widzenia higieny.