718 Shares 5816 views

Alexander Zaldostanov: biografia, życie osobiste. kwalifikacje zawodowe

W nowoczesnej encyklopedii można bezpiecznie zrobić nowy artykuł „Biker Alexander Zaldostanov (chirurg).” Biografia legendarnego osobowości jest bardzo niewyraźne, a suma poszczególnych fragmentów. W tym artykule postaram się poskładać rozrzucone fakty i dowiedzieć się więcej o rowerzystę Rosyjskiej o pseudonimie „chirurg”.


„Na początku historii”

W zwykłej rodziny, mieszka i pracuje w Kirovograd (Ukraina), urodzony 19.1.1963, syna Aleksandra. O jego rodziców, jego dzieciństwo prawie nic nie wiadomo. Tylko udało się znaleźć następujące informacje: ojciec – Siergiej Zaldostanov, lekarz; matka – lekarz, prawosławie, antikommunistka. Czci Stalina, w domu wciąż ma jego portret wisi. W odpowiedzi na negatywne strony w legendarnym sekretarza generalnego daje jednoznacznej odpowiedzi: „skowyt”

  • Sasha ma siostrę, która również opanowali zawodu lekarza. Obecnie mieszka i pracuje za granicą.

Alexander Zaldostanov studiował w Kirovogradzie, odpoczynku w letnim obozie dla dzieci w Sewastopolu. Ochrzczony. Prawosławny chrześcijanin.

Wykształcenie wyższe opuścił dostać się do stolicy Rosji. W 1984 roku ukończył 3 Moskwa Instytut Medyczny i pobytu w „chirurg jamy ustnej i szczękowo-twarzowej”.

Hobby, zależy los

Natychmiast po Alexander Zaldostanov rezydentury, chirurg z zawodu, dostał pracę jako kliniki dentystycznej w okręgu. Pacjenci kochać długowłosa przystojny dentysta, który dostał w swoim biurze przez okno do bossów nie zauważył zwłoki.

W ciągu dnia – z życia przeciętnego obywatela radzieckiego nocy – modnym skórzanym stroju stronami z przyjaciółmi, słuchanie zakazanej muzyki rockowej, pijackie burdy. Zadziorny Neformal zauważone i zgłoszone Tyurin Rusu – lidera gangu Metalowców „Black Aces”. Sasha-dentysta lubili go i zaczął odgrywać rolę lidera na froncie pracownika informacyjnego, rozmawiać z prasą.

Wiele z „asów” jazda na motocyklach w Moskwie i Alexander Zaldostanov w 1987 roku pod wpływem kolegów rockers kupili „Java”.

Ambitny, charyzmatyczny, nieodparty w walce, nieustraszony Zaldostanov zyskał więcej znajomych w swoim kręgu wielbicieli iw końcu założył własną grupę „Surgery”. Kopnął nawyku u innych nazywać go Sasha dentysty i wziął przydomek „chirurg”. Namiętnie kochać motocykli, długowłosy facet z metalowiec i Gopnik stać się rowerzysta.

„Putrid” zachodnie wpływy

Hero Artykuł lubi rozmawiać z dziennikarzami. Czuł się pewnie z mikrofonem i odważnie spojrzał w obiektyw. Warto zauważyć, że Aleksander Zaldostanov, życie osobiste są zdefiniowane w 1989 roku, poznał swoją przyszłą żonę tylko w czasie rozmowy. Niemiecki dziennikarz nazwie Matilda. Była córką kierownika fabryki, „Mercedes-Benz” w Stuttgarcie.

Wiążąc węzeł Alexander Zaldostanov żoną udał się do Berlina Zachodniego. Rosyjski rowerzysta zarabiania na życie poprzez angażowanie się w sportowe teatralnym show, stanowią dla modelu artysty, mechanik pracujący w niepełnym wymiarze godzin i dozorca.

Później okazało dormenom pracy (coś jak concierge na zawołanie) do klubu nocnego „Sexton”, który miał złe użytkowników Nazwa z satanistów i opium den. Tam spotkał się z „Aniołów piekielnych” – członkami jednej z największych klubów motocyklowych. Widocznie, Sasha jest nauczyli podstawową wiedzę na temat struktury i hierarchii klubu rowerowego.

We wczesnych latach 90-tych w Moskwie, „chirurg” poświęcił się dla sprawy rowerzystę.

Przez trudy do gwiazd

Alexander Zaldostanov – z najmłodszego zwycięzcy we wszystkich walkach. A teraz pewnie na drodze jego jedynym poważnym konkurentem – Alik haczyka, lider grupy motocyklowej „Kozaków”, spychając go do Rostów nad Donem. Od tego czasu do dziś, aby stworzyć „chirurg” fani Motorcycle Club „Nocne Wilki” posiada monopol, ściśle rozprawienia się z przeciwnikami w Moskwie.

Rowerzyści zachowywał się niezależnie, a czasem nawet agresywny. Bez tłumika noszone na nocnym Moskwie, wystawił motocross z płonących pochodni i akrobacji już pędził obok policjanta ruchu i nogi wbić rękę różdżkę.

Ponadto, „Wilki” jasno określone zakres ochrony rakietą – punkt sprzedaży ubrań dla Rockers sklepach muzycznych, kilka kawiarni.

„Chirurg” i jego współpracownicy stała współwłaścicieli klubu rockowego w Moskwie, który Alexander Zaldostanov nazwie „Sexton”. Tutaj są ściśle powiązane z muzyką, striptiz i narkotyków. Klub spłonął w 1995 roku.

Punkt zwrotny

W 1999 roku, najsłynniejszy rosyjski rowerzysta był w poważnym wypadku. Otrzymał poważne obrażenia głowy, Alexander miał dwa tygodnie w śpiączce.

Powrót na świecie, żywa legenda w Mnevniki wraz z kolegami zbudował bazę. Style – post-apokaliptycznym. Wiele pokarezhennogo płyta żelaza „Feelin – zabić!” i masywny gruzu stworzyć wrażenie, że mieszkańcy „Domu” Rower po wojnie nuklearnej. Na terenie prowadzenia rentownej sklep, bar i klub „Sexton”. Ponadto, pieniądze prawny przynieść regularne, z zakresem i rozmachem, pokaz rowerów.

Zajęcia na świeżym powietrzu i nagrody

W ostatnich latach w toku „wieczne” prezydenta rower klubu Aleksander Zaldostanova nagle zmieniło. Teraz „Nocne Wilki” promujące prawosławia, prowadzą ich Harleys rosyjskiej flagi, wziąć patronat nad Sewastopol Szkolnych równiarki trzecich, Wołgograd dać dzieciom fontannę i planuje rozpocząć produkcję rosyjskich motocykli, które będą bardziej stroma, „Harley-Davidson”.

Dla takiej moralno-ideologicznej orientacji Alexander Zaldostanov uhonorowany przyjaźni z prezydenta Rosji Władimira Putina, a w 2013 roku został odznaczony Orderem Honoru, w tym dla patriotycznej edukacji młodzieży.

Prawdy i mity

Mówi się, że …

  • Alexander Zaldostanov – chirurg. Biografia rowerzysta naprawdę rozpoczęła się w instytucie medycznym.
  • Podczas operacji lekarz zebrał naszyjnik z ludzkich zębów. Pierwszy nosił im się, a następnie dał znajomego projektanta mody Jegor Zajcew. Ta informacja do mediów potwierdził rowerzystę, podkreślając, że zęby były próchnicogennym, potem ze śmiechem obalone, tłumacząc strzałek na fantazji Zaitsev.
  • Zaldostanov – aktor. To prawda. W 1989 roku zagrał epizodyczną rolę w filmie „Crash – córka ment”. W 1992 roku grał w odcinkach w filmie „Luna Park” i „Taniec duchów”.
  • Klub „Sexton” Alexander „wciśnięty” od swoich przyjaciół. Rzeczywiście, zbudowaliśmy razem, a potem okazało się, że dokumenty Sasha – jedynym właścicielem. Był to konflikt, demontaż i zerwania ze starymi towarzyszami.
  • Atak w październiku 2013 roku w klubie rower „Trzech Dróg” zorganizowany Zaldostanov. Przez wszystkich kont, „Nocne Wilki” pobili członków klubu „3D”, ale siedział w więzieniu tylko Yury Niekrasowa – lidera „trzech dróg”.
  • On – agent KGB. Niczego nie potwierdziła. Ale przeciwnie jest udowodnione.
  • Szef największej sieci rosyjskiego handlu narkotykami. Niebezpieczny przedmiot …

Trochę więcej o osobisty

Po rozwodzie, Matilda podobno mieli jeszcze kilka Zaldostanova oficjalnych żon i wiele kochanek. Podobnie, syn Gosha. Mówi się, że Gosha mieć braci. Alexander przyznał, wszystkie dzieci i bierze udział w ich wychowaniu.

Jeden z synów Zaldostanov już próbował przyłączyć się do sprawy rowerzystę. Niestety, skończyło się niepowodzeniem – chłopiec został poważnie ranny obie nogi. Podczas operacji płyta tytanu wprowadzono do niego. Ojciec narzeka na to, że teraz jego syn nie wzywać wojsko.

Wszelkie pytania na temat osobistego Aleksandr Zaldostanov, którego rodzina – jego rowerzystów, a dom – rower Center, unika. Natychmiast bierze pod warunkiem normalnej – pokaz rowerów, przyjaźń z prezydentem, prawosławia i patriotyzmu.