348 Shares 8709 views

Międzynarodowa Wystawa „Eurazja”

Psy – to nie tylko bardzo wierny i lojalny, ale także niezwykle piękne kreacje. Można to sprawdzić, ponieważ od tego wydarzenia, jak wystawa „Eurazja”. Impreza odbywa się corocznie. W 2016 roku planuje się przeprowadzenie w dniu 28 października w Moskwie.

O wydarzeniu

W 2015 roku wystawa „Eurazja” odbyła się w „Crocus Expo” w Moskwie. Psy różnych ras może wyglądać na okres od 21 do 22 marca. Brał udział w organizacji trenerów psów i właścicieli, którzy kochają swoje futrzane zwierzęta.

Ponadto, „Eurazja” – wystawa psów, na których to będzie możliwe, aby obiekt zoobusiness. Dla każdego, kto interesuje się tymi zwierzętami, to przełomowe wydarzenie. Do niego dokładnie przygotowane. Z datą zbliżającej imprezy, bardziej zwiększa emocje wszystkich uczestników. Gdy zdarzenie kończy, wiele Podsumowując, snują plany na przyszłość, ocenić ich pracę, szuka nowych perspektyw.

Dla każdego uczestnika wystawa „Eurazja” – to nowy i ważny krok na drodze rozwoju. Tutaj corocznie przez uczestników najwyższej rangi, podsumowując wszystkie te rośliny lub posiadanych psów. Dużo uwagi poświęca się obsługą i innych specjalistów zaangażowanych w dziedzinie ekspertem psa.

materiał nośnika

„Eurazja” Wystawa ma wielu sponsorów, jest odpowiedzialny nie tylko, ale również bardzo zaszczytne zadanie. W 2015 roku kontynuowano wsparcie pieniężnej z „Pet-Continent”, dobrze znana firma. Ona zapewniła zdarzenie z nagrodami marki o nazwie Molina. Ta linia paszy na sucho i na mokro. Ponadto, również traktuje, że pies przyjmuje z entuzjazmem i zapałem.

Każde zwierzę, które bierze udział w tym konkursie, jak wystawy „Eurazja” (Moskwa) i wygrał nagrodę, traktowali go z radością, bez względu na wielkość lub hodować zwierzę. Ten pyszny naturalny różnorodność mięso ptaków i ryb, a także jagnięciny i wołowiny. Z tymi przysmakami wielu zwierząt szkolono i uczył się różnych umiejętności, takie jak taniec lub uczestniczyć w sporcie wyczynowym. Niektórzy właściciele wolą szczerze zadowolić swoje zwierzęta.

skala

W tym przypadku, można zajrzeć do kompleksu w Petersburgu „Eurazji” w lesie. Regionalna Wystawa psów konkursy odbywają się corocznie. Wszystkie działania tego rodzaju są imponujące skala, program zawodów, ciekawy dla uczestników, jak i widzów. Zawodowych sędziów.

Wszystko angażować w takich konkursach więcej niż 13 tys. Psów. Było 270 różnych gatunków. Ludzie chodzą z 70 regionów Rosji i 30 krajów zagranicznych. Tu przychodzą wybitnych ekspertów w celu oceny psów. Jakość tych wydarzeń jest bardzo wysoka.

Zwycięzcy są nominowani do udziału w prestiżowej brytyjskiej wystawie Crufts Dog Show.

Właściciele uważnie monitorować stan swoich zwierząt i ich harmonijny rozwój. Konkursy wyglądają bardzo interesująco. Ponadto posiadają konkursy na temat gry w frisbee i zwinności. Można oglądać potańczyć z psami, pokazy strojów i nagrody dla najlepszych z nich. Ponadto, nie jest morzem ekscytującej rozrywki.

Wiele firm ma możliwość podzielenia się swoimi innowacje i rozwój, aby zorganizować wspaniałą i skuteczną reklamę. Również w przypadku uczestniczyli przez lekarza weterynarii, z którymi mógł rozmawiać z każdym i poprosić o informacje na dany temat.

Dużo pracy i doskonałe wyniki

Deweloperzy inwestują w takie wydarzenia naprawdę wielkiego wysiłku. W rezultacie okazuje się naprawdę spektakularne, w której każdy uczestnik dostaje wielką przyjemność. Do podjęcia tej pracy, trzeba uczynić wytrwałości, wiele wysiłku i pracy. Zatem mówimy o wystawach, które posiadają wysoką klasę reprezentacji na arenie międzynarodowej.

Wszelkie właściciel lub po prostu miłośnikiem psów można dostać dużo zabawy, stając się gościem imprezy. Większość eksperci szacują pracę zawodników. Ten zagranicznych sędziów, który jest dobrze znany na całym świecie.

W rzeczywistości zwycięstwo – to z pewnością wartość ważkie i istotne, ale przynajmniej przywódcy nie mogą dostać wszystko na raz, każdy uczestnik ma dobre samopoczucie i morze żywe wrażenia. Tak, szczęście jest możliwe, aby każdy jeden! To duma dla właściciela zwierzaka, dobre doświadczenie dla gości kontaktu z cute i dobrych zwierząt.