670 Shares 2151 views

Taro, saldo na tydzień: cechy i interpretacja

Karty tarota – to świetny sposób, aby zobaczyć przeszłość, teraźniejszość i przyszłość querent. Istnieje wiele układów, które pomogą znaleźć odpowiedzi na wszystkie pytania.

Najczęstsze z nich, oczywiście, odnoszą się do przyszłości pytającego. Wyrównanie różnych technik są odpowiedzialne za różnych odstępach czasowych. Dostosowanie może być wykonane na dzień, tydzień, miesiąc, na rok następny. Wybór zależy od woli querent. W Tarot wyrównania na tydzień – jeden z najbardziej popularnych technik.

Metody wrozenia

W zależności od sytuacji, zaleca się, aby ćwiczyć różne techniki wróżenia. Ponadto bierze pod uwagę okres, ma znaczenie i zakres życia danej osoby, o których pytania zadane Tarot. Wyrównanie tygodnia mogą być krótkie lub niekompletne. Dla szybkiej odpowiedzi możesz użyć krótkiej 3-4 karty wróżby, należy wybrać szczegółowy układ dla zmaksymalizowane. Poniżej znajdują się trzy najbardziej popularne techniki, które pomogą zidentyfikować najbliższej przyszłości na tydzień.

Krzyż celtycki (4 karty)

Jest to konieczne, aby rozwinąć cztery główne Arcana w formie krzyża. Lewa i prawa pozycja będzie 1 i 2, a górne i dolne pozycje 3 i 4, odpowiednio. Pierwsza karta mówi o problemie, czasami jest to oczywiste, ale często ujawnia wszystkiego o problemie. Drugi i trzeci karty opisać sytuację i powiedzieć nam, co będzie jej rozwój w ciągu 7 dni. Ważne jest, aby zapoznać się z wartością Arcane, nie tylko indywidualnie, ale również w połączeniu z sąsiednich kart. W celu wyjaśnienia, można wykorzystać małe arkana.

układ kart tarota na tydzień zwykle opisuje wydarzenia z niedalekiej przyszłości (2 i 3 pozycje). 4 karty w tym scenariuszu, zgodnie z tym co będzie wynikiem.

Krzyż Arcana można traktować za dzień: pierwsza karta – poniedziałek i wtorek, drugi – środa i czwartek, trzeci – piątek i sobotę, czwarty – w niedzielę.

„Krzyż celtycki” (pełne wyrównanie)

stosowane w technice 10 map. Ponadto, że równowaga jasno przedstawia problemy i perspektywy rozwoju oraz wyniki pierwszych 4 kart powiedzieć o querent osobowości. Ważnym niuans w Tarota: bilans tygodnia może pokazać nie tylko przyszłe wydarzenia, ale także to, co je poprzedza, że to przeszłość. W numerologii „Krzyż celtycki” pierwsza mapa opisuje świadomość danej osoby, drugi – dusza, trzeci – sprzeczność w duszy, czwarty – podświadomość. Są to ważne karty w środku. Następny rozłożył mapę z pozycji 5 i 6. opisują wydarzenia z przeszłości i przyszłości. Te karty 6 i tworząc krzyż. Dalsze prawo jest 7,8,9 i 10 kart. Wskazują one stosunek do siebie, dla innych, nadzieje i lęki, a także perspektyw i wyników. W związku z tym, że jest to pozycja 10 zakończy wyrównanie i wskazuje wynik. Nie powinniśmy zapominać, że ważne są precyzyjnie odwzorowuje położenie centrum! Schemat Taro wyrównanie tygodnia jest przedstawiony poniżej.

Bilans „siedem dni”

Bilans jest zupełnie inny od dwóch poprzednich. Jeśli wróżenie „Krzyż celtycki” jest uważane za szczególny problem i jego rozwój w ciągu tygodnia, równowaga „7 dni” po prostu opisuje wydarzenia następnego tygodnia.

Jest to najprostszy wróżby. Dostosowanie Tarota na tydzień robi tak: querent rozciąga się od pokładu 7 kart. Arcana są ułożone w linii poziomej. Bardzo ważne jest, co dzień tygodnia zastanawiasz się, ponieważ pierwsza karta będzie oznaczać kolejny dzień tygodnia. Tak więc, jeśli robisz równowagi w sobotę, pierwsza karta w wierszu oznacza wydarzenie zmartwychwstania, następne – w poniedziałek, i tak dalej aż do następnego tygodnia sobotę.

Jest to bardzo ważne, gdy wyciągając każdy kolejny dzień tygodnia nazwie karty głośno. Jeśli wartość jednej z kart jest zbyt uogólnione, i ustalić, co będzie się działo w tym dniu, trudno wolno ciągnąć jedną lub dwie dodatkowe karty.