257 Shares 3176 views

Zgadywania w sprawie stosunków w Tarota: myśli, uczucia, podświadomość

Ludzie zawsze zastanawiam się, co myślą o ich otoczeniu. Oczywiście, najprostszym sposobem – jest pytanie bezpośrednio, ale jest mało prawdopodobne, odpowiesz prawdę. Innym, mniej powszechne, ale bardziej wydajny sposób – zgadywania w związku z pomocą kart tarota. Myśli, uczucia i podświadomość innej osoby można znaleźć za pomocą dłoni. To pokazuje, co myślą partnerów, jak doświadczenie i jak odnoszą się do siebie nawzajem.

technika wróżenia

To ustawienie jest jednym z najbardziej proste, od niewielkiej liczby stanowisk do tego przyzwyczaić. Jeśli wyrównanie jest wykonywana przez jedną osobę – jeśli istnieją tylko 3, jeżeli dwa, to, odpowiednio, 6, i jeśli wynik jest ważny, czy miłośników razem, potem – 7 kart.

Jeśli wróżenie odbywa się na relacji między dwojgiem ludzi, konieczne jest, aby ułożyć karty w dwóch kolumnach po trzy karty, a ostatni, siódmy, leży między nimi. Oczywiście, najszybszy i najprostszy sposób – 3 karty, aby odpowiedzieć na pytania dotyczące partnera: „co myślał”, „czuje” i „że skór”. Z drugiej strony, wyrównanie, które używa 7 kart, daje więcej informacji, a także mówi o przyszłości tego związku.

Stosunki Tarot wróżby (myśli, uczucia, podświadomość) odbywa się dość łatwo. Karty ułożone jeden za drugim, czyli 1 kartę – .. Moje myśli – myśli, 2. Partner trzeci – .. moje zmysły, itd. Rezultatem będzie dwie kolumny, pierwszy pokaże swoje nastawienie do partnera, a drugi – jego do ciebie. Ważne jest, aby interpretować wszystkich kart, bo wtedy będzie można zobaczyć swoje prawdziwe uczucia i człowiekowi. Bardzo często jest w proces wróżenia pochodzi solidne zrozumienie, czy chcesz partnera, czy trzeba go dalej.

Pierwsza pozycja

W wróżenia przez Tarota na myśli, uczucia, podświadomość pierwsza pozycja pokazuje, co dana osoba myśli. To jego myśl, że sprawa jest druga połowa. Mapa pokazuje również, że obecnie zezwala lub zabrania relacji. Należy pamiętać, że ta sfera emocji jest sterowany przez człowieka. Mapy nie pokazują, co dana osoba czuje i co myśli. Te myśli mogą być inspirowane przez jego przyjaciół, rodziny i współpracowników. Niektóre karty, takie jak Ośmiu mieczy i wisielca, wyraźnie wskazują, że dana osoba jest pod wpływem swoich wrogów.

Jeśli mówimy o pozytywnych wartości, a następnie, na przykład, karty Gwiazda można powiedzieć, że naprawdę można cieszyć się swoim partnerem. On myśli o tobie jako dobry i miły człowiek. karta błazen może wskazywać, że jesteś nieostrożny, może nawet używać.

Druga pozycja

Kolejna karta w wróżby tarota na myśli, uczuć, podświadomy umysł jest odpowiedzialny za sferę zmysłów i odpowiada na pytanie, co serce człowieka. To jest nie mniej ważna pozycja, która pomaga nam zrozumieć prawdziwe motywy tej osoby. Interesujące jest to, że pierwszy i drugi Karty mogą się znacznie różnić, ponieważ czasami ludzkie uczucia i myśli są w silnym konflikcie. Karty takie jak Peace, słońce, miłość, będzie to dobry znak i będzie oznaczać, że dana osoba ma dla ciebie ciepłe uczucie. Gdy negatywne nastawienie może spaść Dziewięć mieczy.

trzecia pozycja

Ostatnia karta w dostosowaniu Tarota do myśli, uczucia, podświadomość wskazuje, że mężczyzna ukrywa się w jego nieświadomych motywów. Interesującą rzeczą jest to, że mapa, która spada na samego gada może być dużym zaskoczeniem dla niego. Ta pozycja pokazuje uczucia i emocje, które są ukryte głęboko w podświadomości człowieka. Według niego, oczywiście, może być zawarta, a także o czasie trwania związku.

Dostosowanie Tarota do relacji (myśli, uczucia, podświadomym) można podsumować, wyjął kolejny pokład – karty siódmy. To pokaże istniejące relacje między Tobą a perspektywa stosunków. Negatywne mapy luka będzie wskazywać na fakt, że Unia wkrótce rozpadnie. Pozytywny, oczywiście, takie jak słońce i gwiazdy, i dobrze wróży relacji długoterminowych.