523 Shares 6935 views

"Piramida Miłośników". Układ tarota na relacjach

Wielu ludzi na całym świecie interesuje ich przyszłość. Oczywiście, większość interesuje młodych dziewcząt i kobiet, próbując dowiedzieć się, czego będą musieli doświadczyć w krótkim czasie i nie bardzo. Dość popularnymi narzędziami do nauki o losie są karty tarota. Te tajemnicze symbole są w stanie ujawnić najbardziej ekscytujące i mylące tematy i dać możliwość zrozumienia siebie i okolicznych wydarzeń, a także nieco otworzyć zasłonę między teraźniejszością a przyszłością.

Miłość jest emocjonującym uczuciem w każdym wieku. Czasami może dać silny nacisk, którego rezultatem będzie arcydzieło sztuki lub nauki. Każdy chce co najmniej raz w życiu poznać to uczucie, tak różnorodne i nieprzewidywalne. Jednym z najbardziej popularnych wzorców miłosnych stosowanych w wróżbiarstwie jest układ Tarot "Piramida Miłośników". Ktoś w ten sposób chce wiedzieć, co czeka go później, a niektórzy patrzą na to głęboko, próbując znaleźć jakieś zalecenia dotyczące działania. Wiele dziewczyn stara się używać tarota wróżbiarstwa "Piramida Miłośników", aby poprawić obecny związek miłosny z ich drugą połową.

"Piramida Miłośników" to układ Tarot, uważany za jeden z najprostszych. Jednocześnie taka opowieść daje świetną okazję do uzyskania konkretnych odpowiedzi na najbardziej aktualne pytania dla wróżki, które dotyczą tematu miłosnego. Nie tylko dostarcza informacji na temat aktualnego stanu rzeczy, ale także daje obraz graficzny potencjalnego rozwoju wydarzeń w przyszłości.

Pierwsza karta w układzie "Piramida Miłośników" jest determinantem Tarot istoty osoby odgadującej w tych relacjach, którą przede wszystkim chce wiedzieć w tej chwili. Ta karta jest bardzo wyraźnie charakteryzuje osobę, jego uczucia, świadomość. Czasem może się zdarzyć, że myślnik nawet nie podejrzewa obecności pewnych możliwości. Pierwsza karta pokazuje nawet najbardziej ukryte myśli, które znajdują się w podświadomości, ujawniając tym samym wyraźny obraz osoby o jego uczuciach i doświadczeniach.

Druga mapa tego scenariusza oznacza istotę drugiego partnera w romantycznym związku, do którego się zgadują. Pozycja tej karty znajduje się po lewej stronie. Symbolizuje duchowy stan drugiego partnera, jego stosunek do rzeczywistego rozwoju wydarzeń miłosnych. Ta karta pozwala lepiej zrozumieć twoją drugą połowę, ale także odzwierciedla jego podświadomy i możliwy wpływ na fortunterera.

Następna karta to mapa istniejącego związku. Z reguły jest to po pierwsze prawo do scenariusza "Piramida Miłośników". Tarot obraz na tym charakteryzuje obecny stan relacji miłosnych. Daje obraz graficzny tego, na co spędzają siły zmarłych , zmuszając czasami poważnie myśleć o tym, czy skupić się na drobnych problemach. Czas nieustannie idzie naprzód, a istniejące przyczyny, które czasami nie mają największego wpływu na przebieg relacji, pozostają niezauważone. Ta mapa pozwala zobaczyć przyczyny, wyciągnąć pewne wnioski i być może podjąć pewne działania, aby zmienić relacje.

Powyżej pierwszego rzędu, a raczej na mapie, która określa wewnętrzny stan osoby odgadującej, jest ostatnią, czwartą kartą w układzie "Lovers 'Pyramid". Przedstawiony na niej symbol Tarota w rzeczywistości określa przyszłość. Pokazuje najbardziej prawdopodobny rezultat wydarzeń, czekając na konkretny związek miłosny między parą zakochanych. Uważa się, że zarówno partnerzy, jak i ich wzajemny związek stanowią jeden pełny przepływ energii. Ostatnia mapa w kalkulacji definiuje tę jedność, wizualnie ujawniając istniejące perspektywy, pozwalając na analizowanie sytuacji i być może w jakiś sposób ją skorygować.