392 Shares 9089 views

Strona Pucharów: Wartość Tarota. Zgadywania, klasyfikacje karty kombinowane

Wszelkie dostosowanie kart – to jest dość subtelne i złożone. Arcana mieć wiele znaczeń, wpływa na sytuację, zmień je w zależności od sytuacji i możliwości kombinacji. Na przykład, kubki Wartość Strona (Taro) ma zupełnie specyficzny. Jest symbolem młodego człowieka. Ale nie zawsze. Widząc na rysunku bilansu (król, rycerz, Page'a, Pani), nie należy patrzeć w pobliżu osoby z nim związane. Zegarek powinien być szerszy. Przeanalizujmy szczegółowo lasso stronę kubków: wartość Tarota, wpływ na różne sytuacje, jego głębokiej symboliki i mocy.

Opis Mapa

Na formularzu pokazuje młodym człowiekiem, z ufnością patrzy w dal. W ręku trzyma kielich dumnie podniesioną głową, był pełen planów i nadziei. Wszystko wokół niego tchnie optymizmem, nadzieje, radości i szczęścia. Ta młodzieńcza chęć rozwijać, zdobyć należne jej miejsce w świecie. Stoi jako pierwsze przybliżenie w rękach, strona kubków. Wartość zależy Taro kolorze. Każdy – ich własne funkcje i sfer wpływów. Kubki – kolor sensie odpowiedzialne za sferę emocjonalną. Jeżeli którykolwiek arcane pojawiają się w rękach, należy powiedzieć, że relacje osobiste dochodzą do głosu, są szczególnie ważne. A jeśli Ace of Cups sugeruje, że coś nowego przychodzi do życia, Łotr wiosnę zwiastuje kontur perspektywy przedstawia młodego człowieka. Te tajemnicze młodzieńcze nadzieje, fantazje władzy. Wciąż nie ma doświadczenia i mądrości. Ale sprytny, przebiegły, nieco naiwny. Mapa strony kubki powinny być traktowane kompleksowo. Ten mniejszy pętla. On nie może anulować znaczenie starszych. Jednak poważny wpływ na ich znaczenie. Doprowadza do sytuacji młodego umysłu, oryginalność myśli, nadzieję na rozwiązanie problemów.

karty mocy

Należy rozumieć, że wróżby Tarot pozwala odkryć prawdziwy sens wydarzeń w pytaniu. Wyrównanie zdemontowane w różnych płaszczyznach. Przede wszystkim, oczywiście, obserwując sytuację i jego uczestników. Opisują oni tajniki, które są w niektórych pozycjach. Po drugie studia energię jednostek i sił, które mają wpływ na wydarzenia. Strona wartości Puchary (Tarot) w tym sensie jest dość duży. Symbolizuje to nowy początek, nowe życie, dobre perspektywy, dostępność energii, pozwalając, aby przejść do przodu. Arkan wyprostowanej pozytywne dla każdej sytuacji. Przewiduje on, że kierunek ma rację, ludzie umiejętnie wykorzystuje swoje zalety, zrozumieć, kiedy atakować, a kiedy się wycofać. Dostosowanie Tarota miłości, gdyby uznano, pętla powinna spowodować wzrost optymizmu wśród gadów człowieka. Perspektywy są doskonałe relacje, partner jest wybrany prawidłowo, zachowanie nie jest zadowalająca. Postulaty te nie mogą nawet zrezygnować negatywnych Senior lasso. Oznacza to, że jeżeli w jednej linii z Pazhem kubki spada, na przykład, wieża nie jest to brak energii w gadów i występowanie siły zewnętrznej wyższej. W pewnym sensie nasza lasso nieco ogranicza wpływ negatywnych kart. Nie przekreśla, ale wskazuje, że po katastrofie przyjdą dobre rzeczy.

Strona kubki odwrócony

Jest to w kilku słowach opisać ujemną wartość naszej lasso. Młodzież – nadszedł czas na błędy zarówno w zachowaniu i w przekonaniach. Odwrócona pętla pokazuje negatywne strony tego okresu. Jeśli dojdzie do wyrównania Tarota miłości, zatem mamy do czynienia z nastrojowym, nierozumne, nieodpowiedzialny. Jest marzycielem, była pusta obietnica. Był zbyt głupi, by wziąć na siebie odpowiedzialność, że nie od kogoś innego, ale również dla jego życia. W scenariuszu, sytuacja lub praca pętla pokazuje przedwczesnych działań, decyzji niedojrzałość, brak prawidłowego lub wiarygodnych informacji. Nie jest to jednak, że nadszedł czas na realizację projektów za niewiarygodne partnerzy, szkolenia prowadzone w niewystarczającym poziomie, i tak dalej. Arkan jest dość dobry w sensie dosłownym. Raczej zachęca do lepszego zrozumienia sytuacji. Należy wziąć pod uwagę drobiazgi i szczegóły, nie powinny być zdominowane przez niedojrzałej osobowości, nie cierpią z powodu czyjejś głupoty. Czasami pętla pokazuje problemy dzieci i młodych rodzin.

Strona kubki w bilansie miłości

Jeśli pytanie dotyczy relacji, a następnie zwrócić szczególną uwagę na stryczek. Jest on prawdopodobnie symbolizować pewien młody człowiek, aby wpłynąć na sytuację. Ten młody człowiek jest inteligentny, miły, uczciwy. Jeśli to relacji zewnętrznych, więc wybór zrobiła słusznie. Człowiek to nie powiedzie, będzie starał się rozwiązać swoje problemy, aby wspierać realizację planów. Na ogół takie można tylko pomarzyć. Jeśli wróżby Tarot jest prowadzone przez osoby w wieku, wartość arch nie zmienia. Jesteśmy partnerem młoda dusza. Patrzy na życie bezchmurny oczy, widzi perspektyw, zaufanie w przyszłości. Nawet negatywne karta lekko z powrotem przed swoim optymizmem. Wydarzenia przewidział Puchary stron, łatwe i przyjemne. Relacja zostanie utworzony, do wzajemnego zadowolenia partnerów. Wspólnie pokonać przeszkody, jeśli w ogóle istnieje w życiu. Człowiek, który symbolizuje naszą pętlę, nie ufa, nadzieję na to, aby słuchać myśli. Czasami ta karta mówi, że młody człowiek stara się pomóc para do poprawy stosunków (w zależności od stanowiska). Strona kubki w połączeniu z Pustelnika zwiastuje okres oczekiwania, ze słońcem – realizacji nadzieje, ze śmierci – zamożnych zmian.

Odwrócony Page kubki w scenariuszu miłości

Taki przepis lasso wskazuje na obecność przeszkód. Problem nie został jeszcze odpowiedzi. Gad nadzieję dla ludzi niedojrzałych, frywolny, blisko. Jest to błąd. Nasz lasso góry należy schłodzić zapał, który prosi pytanie. Jest jeszcze czas na zmiany nie przychodzą. Potencjalny lub istniejący partnerem wygląda na relacje lekko, można dostarczyć w dowolnej chwili. Jest to nastrój ludzi. Nadal nie rozumiem, co prawdziwe uczucie, jeszcze nie dojrzały do podejmowania decyzji. W połączeniu z trzema mieczy mówi o zmianie, która przynosi ból i frustrację. Jeżeli scenariusz zawiera starszy tajemnej wieży, dlatego trzeba uzyskać doświadczenie, które przeszły poważną żalu. Gdy istnieje asa, a potem wszystko będzie bardziej lub mniej dobrze skończyć. Będzie nowy załącznik lub pomysł. Należy rozumieć, że w ręce, Taro Pręty są odpowiedzialne za wydarzenia Pentakli – dla materialnych filiżanek aspekt – do sfery emocjonalnej, miecze wykazać postawę. Tj Ace zmienić sytuację na swój sposób, w zależności od koloru. Ale to zawsze coś nowego i starego w innym charakterze. Połączenie z Ace of Cups – strona kubków (odwrócony) oznacza pasji zbyt młody partner nie jest gotowy na poważny związek.

Bilans sytuacji (pozycja do przodu)

Jeśli obawiasz się o pewnych wydarzeniach, nie można podjąć decyzję i postanowił skonsultować się z kartami, następnie unieś ducha. Strona kubki zwiastuje świetlaną przyszłość. Nie ma wątpliwości w moich projektów, jeśli nie ma negatywnego scenariusza w Arcana. Ich obecność rozjaśnia naszą lasso. Tak, istnieją problemy, ale trzeba sobie z nimi radzić. Młodzieńcza wiara w sprawiedliwość świata ominie wszystkie płoty, aby pokonać opór uczestników procesu.

Jeśli widzisz następującą sekwencję: Page mieczy – Łotr kubki, po czym masz do czynienia ze szkodliwym, raczej głupie partnera. Ma bardzo wysokie mniemanie o sobie, odrzuca argument, nie próbując zrozumieć wydarzenia, które są dotknięte. Jest to niemożliwe, aby przekonać lub zniechęcają musiał przechytrzyć. Ten bezpośredni rada. Ten człowiek jest naiwny i ufny. Nie jest konieczne, aby oprzeć go otwarcie, aby poukładać w uczciwej debaty. Wymyślić obejście, to jest sukces. Należy pamiętać, że partner i jest on nieuczciwy. Z taka technika powinna trzymać się go, niezależnie od zasad.

Odwrócony Page kubki w scenariuszu sytuacji

Nie bardzo dobrze, jeśli widzieliście naszą pętlę w tej pozycji zadając konkretne karty pytanie. Niektóre z zainteresowanych stron (Być może) leniwe, nastrojowy, głupie. Tacy ludzie mówią: „głową w chmurach”. Sny – to dobrze, jeśli są one oparte na rzeczywistym stanem rzeczy. Osad odwrócony Page kubki pokazuje, że aspiracje nie są połączone z rzeczywistością. Ktoś ustawił się silną osobowość, że nie jest w. W sytuacji oszustwa jest obecny. Potrzebujemy więcej czasu na analizę i wszystko dobrze przemyśleć. Nie można liczyć na partnerów. W połączeniu z wieży lub Wisielcem nasz odwrócony lasso zwiastuje załamanie planów czyjejś winy. Gad zaufany oszusta lub wroga. Został zwabiony w pułapkę i Rob na skórę. Czasami mapie oznacza problemy z dziećmi. Są zepsute i źle wykształconych. Ich wybryki zaszkodzić rodzinie, zepsuć reputację rodziców. Prawdopodobnie takie dziecko to ty. Przypomnijmy, że wystąpił przed wróżenia. Czy masz dopuścił się czynu, który nie może być nazywany mądry? Być może inni nie rozumieją zgadywania biorąc pod uwagę to blabbermouth.

Równowaga pracy i dobrego samopoczucia (bezpośrednie wejście)

Jeśli zdecydujesz się zmienić miejsce służby lub stanowiska, a następnie udać się we właściwym kierunku. Nasza strona mówi o perspektywach działań i projektów. Prawdopodobnie dywidenda zostanie przyjęty wkrótce. Jednak praca i inwestycja będzie się opłacać sowicie. Trzeba ciężko pracować, aby realizować swoje pomysły. To jest to, co mówi wytrącony scenariusza stronę kubków. Stosunki w ufne zespołu i otwarty. Udało ci się zebrać zespół pozytywnych ludzi lub dostać się do takich. Prace tej grupy przyniesie wszystkim uczestnikom życzenia dochodów.

W połączeniu z kartą Ace of Cups opowiada o nowej pracy. Jeśli nie okazał się być królem, a następnie szef poparcia idea zgadywania. To może pójść bardzo obiecującą propozycję. Ktoś wpływowy zwrócił uwagę na ciebie i plany, które zmienią życie, doprowadzi do nowego poziomu. Jeśli sąsiadów w naszym scenariuszu z noose Ace pentacles, to trzeba posiać wątpliwości i czynu. Według danych, znajdujących się w pobliżu, będzie zobaczyć do kogoś należy oprzeć.

Odwrócony łuk w scenariuszu do pracy

W takiej sytuacji strona kubki ostrzega słabych pozycjach. Teraz nie jest to konieczne, aby wymyślić coś nowego. Nie ma wystarczająco dużo energii. Ponadto, nie jest plotka o gada z kolegami. Śmieją się z jego nadmiernej pewności siebie i optymizmu. Najprawdopodobniej osoba właściwie ocenić sytuację, dając jego osobowość zbyt ważne. W rzeczywistości, to jest zbyt wcześnie, aby mówić o sukcesie. Są one mało prawdopodobne. Przed poważnej pracy za niewielką opłatą. Jeśli obok naszego lasso być obecny odwrócony potrójne miecze nie wyjść z własnej inicjatywy. Który ma być utrata pracy lub dochodu. Gad działa przeciwko poważnym wrogiem. Starszy arcane wieża w połączeniu z naszymi zwiastuje testu stron z wynikiem negatywnym. Wykrywa błędy, naruszenie przepisów, wszystko powiesić na gada. Jeżeli scenariusz wydaje Pięciu pentacles, zapłaci grzywnę. Pozycja jest bardzo chwiejny. Moc, aby zmienić sytuację brakiem Gad. Jest to czas przymusowego odosobnienia. Konieczne jest, aby zebrać siły i przejść przez okres strat. Podczas świtem nadchodzi ciemna noc. Ale konieczne jest poczekać, obserwując rywali i wrogów.

Dostosowanie Tarota w najbliższej przyszłości

Co do zasady, stawiając pytanie o to, co stanie się w niedalekiej przyszłości, wyciągnął kartę. Zobaczmy, co pokazuje nam stronę kubków w takiej sytuacji. Jeśli pętla była w pozycji pionowej, można zbudować bardzo realistyczne plany. Jak można się spotkać i poznać piękny młody człowiek, który mówi wyjście, aby pomóc w każdej sytuacji w ciągu dnia. Jest to uczciwy i inteligentny młody człowiek, stosować się do zasady słuszności. Dziewczyna wydaje się atrakcyjny i czarujący. Staraj się nie tracić kontaktu z nim. Może to twoje przeznaczenie.

Jeśli nasz lasso w pozycji pionowej i mapę dnia, będziesz zadowolony z wieczorem. Wydarzenia będzie przyjemne, nie ma problemów z oczekiwaniami. Inna sprawa, jeśli strona jest do góry nogami. Oznacza to, że zachowanie kogoś (lub) nie wytrzymuje żadnej krytyki. Możemy spotkać się z arogancki i niegrzeczny zaznaykoy. Człowiek dąży do przejęcia pożądane, niezależnie od interesów innych. Popycha łokcie wszystkim dotarcie do celu. Pomyśl, a ty nadal nie uda się? Skończyć się dużo wrogów, jeśli nie przyjdzie do zmysłów i nie stają się działać bardziej mądrze i rozważnie. Ponadto, nasz odwrócony arcane zapowiada problemy z dzieci lub młodzieży. Prawdopodobieństwo napotkania zastraszanie lub agresji, jak nieprzyjemne jak to jest głupie. W połączeniu z wieży mówi o walce z urazami, z księżycem – kradzieży, z Wisielcem – odmówić pomocy z Pustelnika – o zdradzie.

Nie należy planować żadnych ważnych spraw w przypadku upuszczenia odwrócone stronę kubków. Nie uda im skręcić niekończące się problemy. Ponadto, należy zwrócić uwagę na tych, z którymi komunikujesz i kontakt. W pobliżu jest niegodna osoba jest w stanie stworzyć wiele problemów. Jest zła i kapryśna mężczyzna. On „puka” przełożeni, odrzuca plotki, zdolną do kradzieży i zdrady. Nie jest to dobra sytuacja może pojawić się w życiu osobistym. Ktoś próbuje uwikłać gada z ukochaną osobą. Trzeba mieć oczy otwarte, tak aby nie wpaść w pułapkę intrygujące.

wniosek

Oglądane pętla – symbol optymizmu i bezkompromisowej wiary w dobroć występującego w młodości. On sprawia, że pozytywne w każdym ustawieniu, jeśli okaże się w pozycji wyprostowanej. Odwrócony Page kubki sygnalizuje błąd, słabość, brak analizy sytuacji. Czynniki te są nierozerwalnie związane z niedojrzałych osobników, dzięki czemu pierwsze kroki w życiu. Nie bój się o swój wygląd. Potrzebujemy więcej czasu, aby rozważyć wszystko dokładnie i opracowania strategii w celu wyeliminowania problemu. Zamówienie i wyrównanie odbywa się zrozumieć plusy i minusy sytuacji i jego uczestników, aby móc korzystać z pierwszym i radzić sobie z drugim. Powodzenia!