636 Shares 7706 views

Interpretacja i znaczenie Tarota: "Twin of Pentacles" w pozycji do przodu

Tarologia to tajemnicza nauka, która pozwala znaleźć właściwe rozwiązanie w kontrowersji sytuacji, nauczyć się przeszłości, zrozumieć to, co się dzieje w teraźniejszości i patrzeć w przyszłość. Karty tarota to nie tylko wróżenie. Jest to niestandardowy sposób na spojrzenie w tajne zakręty podświadomości.


Opis i symbole

W klasycznych pokładach na mapie pokazano człowieka w stroju klaunów. Żongler ma trick z dwoma monetami, które są zamknięte w lemniscate (symbol, który wygląda jak figura osiem w pozycji poziomej lub znak nieskończoności). W tle widać szalejące fale i statki.

Pentacles w Tarotie są uosobieniem materialnej strony życia. Wygląd tego kombinezonu w scenariuszu wskazuje, że postawione pytanie może być związane z kwestiami finansowymi, rozwojem kariery zawodowej i sferą biznesu. Pentakony są również nazywane Denarii i Monet. Ten garnitur odpowiada elementom Ziemi, a oprócz powyższych wartości również symbolizuje praktyczność, solidność, wygoda, przedsiębiorczość i fundamentalizm.

Znaczenie tych dwóch w Tarotie obejmuje takie pojęcia: komplementarność, równowaga przeciwieństw, dwoistość, konkurujące ze sobą partie, dylemat, konieczność dokonania wyboru.

Lemniscate symbolizuje wieczność, równowagę i przejście na nowy poziom rozwoju.

W niektórych wersjach tarota w tle, Denu Denarii przedstawia morzem i statkami, co oznacza różne okoliczności życia. Osoba z rysunku na zdjęciu nie zwraca uwagi na to, co się dzieje w świecie zewnętrznym. Utraci go jego wewnętrzne doświadczenia i codzienne drobiazgi.

Mythological prototype

Każda karta Tarota odpowiada pewnemu archetypowemu obrazowi w mitologii. Bliźniacz Pentacles odpowiada starożytnemu symbolowi, który nazywa się "Uroboros". To zwinięty wąż pożerający swój własny ogon. Reprezentuje nieskończoną sekwencję tworzenia i niszczenia, naturalną cykliczność, proces poznania, wieczność i odrodzenie.

Interpretacja mapy w pozycji do przodu

Karta pary Pentacles (Tarot), której wartość różni się w zależności od pytania, może mieć kilka interpretacji. Aby lepiej zrozumieć odpowiedź, musisz wziąć pod uwagę wiele czynników, takich jak natura sytuacji, obecność innej arcany w scenariuszu.

Główne znaczenie par Pentacles obejmuje kilka wariantów interpretacji. Przede wszystkim mapa mówi o równowadze osiągniętej dzięki ciągłej manipulacji i równoważeniu. Ale, w przeciwieństwie do starszego arcany "umiarkowanie", nie jest to stabilność i spokój. W takim przypadku człowiek może zharmonizować boki swojego życia, stale pracując nad sobą. Bilansuje wiele zadań, radząc sobie z trudnościami finansowymi i innymi trudnościami. Ale aby osiągnąć pełną stabilność, zajmie wiele wysiłku. Ponadto różne losy losu utrudniają osiągnięcie harmonii i stabilności. Jednak kwestor powinien być spokojny co do tego, co się dzieje. Nadmierna pobudliwość może stać się poważną przeszkodą w osiągnięciu celów.

Ponadto, znaczenie Tarota "Twin of Pentacles" mówi, że wszystko jest tymczasowe. Ścieżka życiowa każdej osoby składa się z wzlotów i upadków, ponieważ dzisiejsze niepowodzenia kończą się prędzej czy później. W miejsce trudnej sytuacji będzie koniecznie okres dobrobytu i dobrobytu.

Kolejną z najczęstszych interpretacji tej młodszej areny jest nadmierna koncentracja na codziennych cnótach. Człowiek jest nadmiernie wyrzucany przez codzienne problemy, poświęcając w tym samym czasie co jest naprawdę ważne. Wygląd tej mapy w scenariuszu powinien być traktowany jako wskazówka, aby zwrócić uwagę na inne sfery życia: relacje z innymi, twórczą samorealizację i wzrost duchowy.

Miłość i związki

Znaczenie Tarota "Twin of Pentacles" implikuje pewną niejednoznaczność i niepewność. Może to dotyczyć zarówno relacji, jak i poglądów osoby. Aby uzyskać dokładniejsze zrozumienie, należy zwrócić uwagę na karty znajdujące się obok siebie.

W połączeniu ze starszym tajemnicą "Fool" (lub "Jester", "Fool"), deuce Denariy opisuje frywolny człowiek, który nie jest poważny o swoim partnerze. Spontanicznie podejmuje decyzje, absolutnie nie myśląc o konsekwencjach własnych działań i bez uwzględnienia dalszych perspektyw. Cokolwiek to jest, czy to miłość, przyjaźń czy partnerstwo zawodowe, nie ma stabilności i wzajemnego zaufania w tych stosunkach.

Jaki jest kombinacja "Diabła" + złudzenie Pentacles? Znaczenie jego związku jest bardzo niekorzystne. Ta kombinacja wskazuje, że jedna osoba manipuluje uczuciami drugiego. Między partnerami nie ma szacunku i zrozumienia. Najprawdopodobniej takie stosunki są skazane na zagładę. Sytuacja jest zaostrzona, jeśli w scenariuszu jest obecny szesnasty starszy lasso "Tower".

Znaczenie Tarot "Twin of Pentacles" w połączeniu z Seven of Swords może wskazywać na brak szczerości. I czasami ta nieuczciwość objawia się nie tylko w stosunku do innych, ale także dla siebie. Ciągłe emocjonalne rzucanie i brak jasnego zrozumienia własnych pragnień uniemożliwiają osobie budowanie swojego życia. W niektórych przypadkach kombinacja ta mówi o zdradzie i zdradzie.

Jeśli karta sąsiaduje z dodatnią arkaną, może oznaczać lekką flirtację, miłość i wzajemne zainteresowanie.

Działalność zawodowa

Jedną z wartości kart w kwestiach kariery jest praca nad dwoma projektami. Ze względu na zewnętrzne okoliczności, osoba musi zajmować się kilkoma sprawami równocześnie. W tym okresie życia ma możliwość opuszczenia pracy i poświęcić swój czas całkowicie na jeden projekt. Ponieważ musi manewrować, aby odnieść sukces we wszystkim.

W połączeniu z niepożądaną arcaną, ta mapa obrazuje trudności spowodowane nieprzewidywalnymi okolicznościami.

Jeśli pytający potrzebuje porady na temat aktywności zawodowej, to "2 monety" mówią, że ważne jest, aby nauczyć się elastycznie. Aby osiągnąć sukces, człowiek musi nauczyć się jak dostosować się do tego, co się dzieje, znaleźć alternatywne rozwiązania, ryzykować w kontrowersyjnych sytuacjach i wykazać się umiejętnościami manewrowania i komunikacji.

Stan zdrowia

W pytaniach o stan zdrowia, "Twin of Pentacles" Tarota jest bardzo korzystny. Jeśli chodzi o osobę, która cierpiała na tę chorobę, ta karta przewiduje ożywienie w najbliższej przyszłości. Proces odzyskiwania będzie znacznie lepszy, jeśli przejdziesz kurs rehabilitacji. Jeśli mówimy o chorobach przewlekłych, ten junior arkan znajduje się w bezpośredniej pozycji wskazuje na tymczasowe ulepszenia.

Ponadto ten junior arkan może wskazywać na poprawę stanu psychoemotionalnego. Gdyby ta osoba była w depresji lub melancholii, pojawienie się "2 Pentacles" w kwestii zdrowia psychicznego zakłada ukończenie trudnego okresu i rozerwanie energii życiowej.

Charakter osoby

Jeśli opisujesz osobę, która charakteryzuje się "2 Denariyu", to jest to osoba, która jednocześnie chce robić wiele rzeczy i nie potrafi rozpowszechniać swojego czasu. Wygląd powyższej mapy w scenariuszu powinien być traktowany jako rada do przeglądu jego harmonogramu, nadawania priorytetu i rozpoczęcia planowanego wdrożenia planu.

Te same cechy osobiste nabierają kilku różnych odcieni w zależności od charakteru osoby, a także motywów do podejmowania określonych działań. Interpretacja oszustw Pentrażów różni się w zależności od innych map w scenariuszu.

W połączeniu z pozytywną arkaną karta mówi o takich cechach jak przedsiębiorczość, towarzyskość, elastyczność w kontaktach z ludźmi, zdolność przystosowywania się do okoliczności i znalezienia właściwych rozwiązań w każdej sytuacji. Położenie tego niewielkiego arkany obok jednej z takich kart jak "Fool", "Star", "Sun" czy "Page of Cups" charakteryzuje niezwykłą i kreatywną naturę. Osoba ta łatwo odnosi się do życia, rozwiązuje wszelkie problemy, nie biorąc nic do serca.

Wartość karty Tarot pary Pentacles w połączeniu z niekorzystną arcaną sugeruje obecność takich cech jak przebiegłość, podstępność, zaradność, umiejętność manipulowania ludźmi. Połączenie z takimi kartami jak "Diabeł" lub "7 Mieczy" może wskazywać na przygodę i oszust.

Doskonałość osoby i rozwoju duchowego

Wygląd mapy "2 Pentacles" w scenariuszu dotyczącym kierunku samorozwoju mówi o potrzebie znalezienia harmonii między duchowością a materialną stroną życia. Nadmierne zanurzenie w jednej sferze działalności może mieć negatywny wpływ na jakość życia w ogóle. Osoba powinna rozwijać się harmonijnie.

Sytuacja

W scenariuszu dla określonej sytuacji znaczenie Tarota "Twin of Pentacles" oznacza dualność, niestabilną równowagę lub konieczność dokonania wyboru. Prawdopodobnie osoba pojawiła się przed dylematem. Ciągłe rzucanie uniemożliwia mu potajemne ocenianie obecnego stanu rzeczy i podjęcie właściwej decyzji.

Jeśli pytanie dotyczy poważnego problemu, to pojawienie się "2 Denarijew" przewiduje zmiany na lepsze. Jest to jednak zdecydowanie odległe od ostatecznego rozwiązania problemu, ale tylko tymczasowe środki, które pomogą ocenić aktualny stan rzeczy i dalsze perspektywy. Człowiek udało się osiągnąć stan równowagi, ale to nie jest stabilność. Konieczne będzie podjęcie znacznych starań w celu podjęcia ostatecznej decyzji. Najprawdopodobniej, że w tej chwili interrogator nie posiada jeszcze wszystkich niezbędnych informacji. Z czasem wszystko będzie dobrze.

Ważne jest również rozważenie kombinacji i znaczenia Tarota "Twin of Pentacles" + starszy Lasso "Śmierć" (13). Mapy te oznaczają radykalne zmiany w najbliższej przyszłości, rozstając się z przeszłością i nowymi perspektywami. Pewny etap życia dobiegł końca i teraz być może trzeba zacząć wszystko od nowa. Jest to dość trudny okres, który doświadczyłby badacz. Ale w tym samym czasie los daje osobie drugą szansę. Teraz jest moment, w którym można ponownie rozważyć swoje podejście do wszystkiego, co się dzieje, nadawać priorytety i zacząć wszystko od podstaw. Bez wewnętrznych zmian nie można przekształcić własnego życia. Wcześniej lub później każda osoba doświadcza wydarzeń, które prowadzą do ponownej oceny wartości i spojrzenia na świat w nowy sposób.

Jeśli chodzi o sprawy codzienne, to mapa przedstawia przyjemne obawy. W połączeniu z korzystną arcaną może to oznaczać zorganizowanie wakacji, spotkanie ze starymi przyjaciółmi lub imprezą parapetowną. Negatywne karty w tej sprawie mogą zwiastować każdy nieprzyjemny incydent. Nie pociąga to jednak za sobą poważnych konsekwencji.

Interpretacja i znaczenie kart tarota: oszustwo Pentacles i starszych arcanes

 • 0 – "Fool", "Fool", "Fool". Brak stabilności finansowej, brak funduszy. Najprawdopodobniej jest to spowodowane frywolnym podejściem do pracy i znaczenie wyznaczonych celów.
 • 1 – "Magik", "Kreator". Oszustwo finansowe i oszustwo, psychologia oszustwa, oszustwo i umiejętna manipulacja.
 • 2 – "Wysoka Priestess". Możliwość zdobycia wiedzy w dowolnym polu.
 • 3 – Cesarzowa. Obfitość, możliwość zysku.
 • 4 – Cesarz. Bogactwo i dobrobyt. Najprawdopodobniej będzie pochodzić od wpływowej osoby, która jest uprzywilejowana w stosunku do Ciebie.
 • 5 – "Hierofant". Brak równowagi. Nadmierny entuzjazm dla jednej sfery Ŝycia moŜe doprowadzić do pojawienia się problemów w innym. Powinieneś starać się zrównoważyć wszystkie aspekty swojego życia i znaleźć złote znaczenie.
 • 6 – "Miłośnicy" + marzenie Pentagów (Tarot). Wartość w relacji jest bardzo korzystna. Spodziewasz się znaczących zmian w życiu osobistym na lepsze.
 • 7 – "Rydwan". To połączenie łączy trudności finansowe. Sytuację można spowodować zmianę miejsca zamieszkania lub pracy.
 • 8 – "Siła". Połączenie tych kart charakteryzuje słabą osobę, niezdolną do podejmowania własnych decyzji.
 • 9 – "Pustelnik". Częste zmiany nastroju, emocjonalne rzucanie, brak pokoju.
 • 10 – "Koło Fortuny". Teraz nadszedł okres, w którym nie ma sensu planować niczego. Wszystko co się dzieje zależy od przypadkowego połączenia okoliczności.
 • 11 – "Sprawiedliwość". Dług materialny.
 • 12 – "Wiszący człowiek". Wygląd dwunastego tajemniczego wyżłobienia w połączeniu z denu Denarii charakteryzuje brak zaufania do przyszłości. Osoba znajduje się w stanie zawieszenia, nie wiedząc, jak działać w obecnej sytuacji.
 • 13 – "Śmierć". Pewny etap życia dobiegł końca. Znaczące zmiany pojawią się w najbliższej przyszłości. Inspektor musiałby całkowicie rozważyć jego sposób życia. Najprawdopodobniej, ze względu na zewnętrzne okoliczności, będzie zmuszony do radykalnej zmiany zwyczajowego sposobu.
 • 14 – "Umiarkowanie" w połączeniu z oszustwem połączeń Moneta, aby nauczyć się znaleźć wszystkie złote znaki. Poczucie proporcji pomoże pokonać trudności.
 • 15 – "Diabeł". Osoba poświęca ważne rzeczy, aby zadowolić jego słabości i kaprysy.
 • 16 – "Wieża". Zniszczenie, upadek, bankructwo, kryzys gospodarczy.
 • 17 – "Gwiazda". Zagubione szanse i niezrealizowane możliwości.
 • 18 – "Księżyc". Problemy gospodarcze związane z oszustwami i oszustwami.
 • 19 – "Słońce". Radość, dobrobyt, dobrobyt i rosnący dobrobyt.
 • 20 – "Trybunał". Nadszedł czas na czerpanie owoców twoich ostatnich osiągnięć.
 • 21 – "Świat". Dobre perspektywy. Ważne jest, aby nie przegapić okazji i zacząć działać teraz.

Mapa dnia

Wygląd tej karty oznacza, że dzień będzie bardzo chaotyczny. Mogą wystąpić niespodziewane przypadki, które są sprzeczne z Twoimi zwykłymi procedurami. W tym przypadku ważne jest, aby zachować spokój i nie martwić się o drobiazgi. Właściwy stosunek do tego, co się dzieje, pomoże pokonać przeszkody i trudności.

Główny sens i rada

To lasso mówi o potrzebie znalezienia równowagi między duchowymi i materialnymi aspektami życia. Tylko harmonijnie rozwijająca się osobowość może osiągnąć wysokie cele.