538 Shares 3155 views

Siedem Pucharów: Karty Tarota znaczenie w

W talii tarota są Arcana, które mogą „zepsuć” żadnego pozytywnego kombinację. Są jak robak, nagle wyłania się z różowego jabłka. Do tych „Nasty” Arcana odnosi siedem filiżanek. Mapa jest bardzo emocjonalna i niejednoznaczne, jedyny w talii, które można przewidzieć wręcz kradzieży lub innego oszustwa. Zobaczmy, jaki jest sens w tworzeniu wyrównanie siedem kubki, znaczenia i istoty lasso.

Opis Mapa

Będziemy korzystać z konwencjonalnych talię. Siedem Pucharów – Minor Arcana. Na zdjęciu przedstawia mężczyznę szczęśliwie i łapczywie sięgając po bogato zastawionym stole. Jego uwaga była całkowicie schwytany przez drobnych smakołyków i napojów. On naiwnie wierzy, że widzi prawdziwą ucztę, nie zauważając demoniczną podmiot posiadający szmatki na drugiej stronie. Pose osoba jest napięta, choć istnieją pewne okoliczności, które uniemożliwiają pełne poddanie się kontemplacji przysmaków. Nie widzi, że za to kosztuje anioła próbuje ostrzec przed naiwnej ufności, zachować duszę od upadku w przepaść rozczarowania. Siedem Pucharów – mapa oszustwa i iluzji. Istotą jest to, że świat nie zawsze jest tak, jak nam się wydaje. Istnieje wiele tajemnicą, niewidoczne na pierwszy rzut oka, czynników i okoliczności. Zainspirowany piękny połysk, możliwe jest, aby dostać się do sieci w odstępie, co nieuchronnie doprowadzi do strat i rozczarowań. Siedem kubki, która jest zawsze ujemny, pogarsza sytuację, gdy spada do góry nogami. To zwiastuje samooszukiwania, niezdolność do samodzielnego zrozumieć okoliczności, aby podejmować właściwe wnioski.

Sacred sens lasso

Kubki – Ten garnitur pokus. W jednym tylko siedem zawiera wszystkie wady, które są typowe dla zwykłego człowieka. Osobowość ma dokonać wyboru, który będzie mieć tak. Rozwiązanie to jest bardzo ważne dla późniejszego życia. Siedem filiżanek Tarota – rodzaj walki wewnętrznej, która idzie do stale dusz. Chcielibyśmy właścicielem wszystkich naraz. A czasem los rzuca się sytuacje, w których sen wydaje się być osiągalne. Konieczne jest jedynie, aby zagłuszyć głos sumienia, zdradzać zasad. Osoba musi zdecydować, co zrobić: porzucić oferowanych prezentów i pozostają bezgrzeszne lub zabrać ze sobą nasilenie nadszarpnięta reputacja.

Siedem Pucharów symbolizuje ulotne zyski uzyskane przez brak sumienia. Ale osoba musi posiadać do przezwyciężenia pokusy ziemi wziąć ich lekcji. Człowiek jest rozdarty między potrzebą być uczciwy i tajne pragnienia. Jest to walka o duchowości wspólny dla wszystkich. Z drugiej strony, pętla ostrzegł, że zawsze istnieje pokusa w życiu. Musimy nauczyć się dostrzegać i rozpoznawać je, tak aby nie popełniać błędów, nie sięgnąć po zwodnicze ze złotem, zaprzeczając prawdziwego bogactwa silnego ducha.

Wartość siódmej linii bilansu

Mężczyzna wsiadł do sytuacji, w której jego oczy otwarte luksusowy perspektywicznym. Niestety, większość z nich jest ulotne. On pewnie i mocno na ziemię i nie chce zejść do ziemi. Ale przez długi czas nie mógł szybować. Siedem filiżanek Tarota przewiduje zmianę obecnej sytuacji. Ale jak się okazuje to zależy wyłącznie od zachowania klienta. czy chce nadal być oszukiwani? Jeśli tak, to będzie bolało o twardą rzeczywistość. Nasz Arkan mówi, że nadszedł czas, aby spojrzeć na to, co dzieje się bez różowe okulary. W zależności od kombinacji mężczyzną ma szansę zrobić dobry uczynek. Siedem – nie zawsze jest to mistyfikacja. Ale wśród tych opcji trzeba wybrać tylko prawo. Powinna opierać się na tradycji i głosem sumienia. Siedem kubki w powiązaniu z głównymi Arcana „Moon” opowiada o braku informacji. Człowiek nie jest w stanie oddzielić ziarno od plew. On słucha plotek na biegu jałowym, odrzucając rady godnego uwagi. Oni po prostu nie podoba. Ta kombinacja naciska na bardziej samodzielne krytyczne oceny sytuacji.

Znaczenie odwrócony lasso

Dziwnie, ale w tej pozycji siódmej bardziej optymistyczne niż na żywo. Ona wskazuje na błędy w przeszłości, który ma teraz zostać poprawione. Jednakże klient został już zrealizowany i odrzucił złudne pokusy. Niech go na samym dnie życia, w głębokiej przepaści, ale aż jest już widoczny. Siedem filiżanek do góry nogami symbolizuje ostatni etap kryzysu. Doświadczenie wkrótce dobiegnie końca. Rzeczywistość nie była tak atrakcyjna, jak chcesz, ale nie straszne. Konieczne jest jedynie, aby naprawić błędy z przeszłości, oczyścić sumienie od grzechu, a następnie otworzyć drogę do harmonii i dobrobytu. Aby zilustrować sytuację może być bajką o złotą rybkę. Wątpliwe jest zakup starej kobiety demonstruje Siedem Puchary Tarota. Jego znaczenie jest jednak dwojakie. To rozczarowanie tracąc sen, ale również oznaką siły. Człowiek ma potencjał, aby prawo do zmiany, aby przejść na inną ścieżkę.

Wpływ Grupy Siedmiu na wyrównanie biznesowej (prosta pozycja)

Nasz łuk w połączeniu pracować prawie zawsze niekorzystne. Mówi, że w uzupełnieniu do idei, nie ma nic. Człowiek buduje wielkie plany dla realizacji których nie ma ani środków, ani talentu. Sytuacja nie jest jeszcze dojrzały do akcji. Większość czasu spędza w spoczynku rozmów i plotek. Ponadto, należy uważnie przyjrzeć się bliżej do współpracowników, partnerów wybrać co ostrzec kart tarota. Siedem filiżanek czasami przewidzieć oszustwa. I korzeń klienta powinien wyglądać wewnątrz. Straty występują nie tylko ze względu na działania oszustów, ale z chęci uwierzyć ostrzegawczych oraz atrakcyjne perspektywy. Jeśli wyrównanie odbywa się na podstawie wyniku negocjacji, pożądane jest, aby anulować, nic nie będzie. Siedem kubki w połączeniu z wieżą i księżyca zapowiadać pułapek sfałszowane krytyków. Jeśli Major Arcana jest odwrócony, a następnie rozpoznać zdrajca byłoby niezwykle trudne. Nasza pętla jest korzystny w scenariuszu biznesowym, ludzi twórczych zawodów. Mówi o wspaniałej wyobraźni.

Wpływ odwróconych siódemek na wyrównanie biznesu

Rozczarowanie – to główny temat bieżącej sytuacji. Sny znikły, a klient zrozumiał głębię swego błędu. Wyimaginowany przyjaciel był zdrajcą, rzetelnymi partnerami – oszuści. Ale teraz jest jasne, dlaczego firma nie jest rozwijany, przynieść tylko straty. Długa droga do przywrócenia normalnego funkcjonowania przedsiębiorstwa. Być może trzeba będzie uruchomić łańcuch dowodzenia, w celu skorygowania błędów z przeszłości. Inna możliwa strata, ale nie tak dramatyczne, jak przedtem. Odwrócony Siedem może wskazywać, że wiele osób okazało się być dotknięte imadle picia. To on ciągle zawieść, a klient ufał mu bezgranicznie. Musisz pozbyć się tego człowieka, zmienia faktu, że ma nagromadził. Prawdopodobnie zajmie dużo siły, ale sytuacja będzie odzyskać w służbie, staną się bardziej przewidywalne i obiecujące.

Siedem filiżanek Tarota: wartość w relacji

Często nasza pętla mówi, że klient bierze na miłość zwykłego pożądania seksualnego. Prawdopodobnie ludzie wpadli na doskonały obraz samego siebie, nie pokrywa się z prawdziwym partnerem. On jest w chmurach, myśląc, że spotkał się stało. Siedem filiżanek wartości w relacji jest ujemna. Mówi, że brak zrozumienia tego, co się naprawdę dzieje. Konwencjonalne uprzejmość, na przykład, klient bierze na miłość. Czasami karty wydawane są fanatykami, którzy marzą o intymnej relacji z gwiazdą. W zasadzie, to jest wybór większość dziewczyn, ale w rzeczywistości nigdy nie zmaterializować marzenia. Ale dla osób poszukujących przygody, jest bardzo korzystna siedem filiżanek. Relacje nie doceniają i pragną cieszyć się tylko krótkoterminowe przyjemności. Jedną z wartości naszej lasso – Orgy. Udział w takim przypadku jest prawdopodobne, jeśli obok siedmiu istnieją inne kubki. Klient będzie korzystać z nieograniczonego, wszystko przyjemny seks i biec w kierunku innych przyjemności życia.

Odwrócony łuk w stosunkach

Marzy o wielkiej miłości życia zostały złamane, jakby mówiąc do siedmiu. Klient otworzył oczy i zobaczył, że jego wyobraźnia grał trick na niego. Uległ pokusie, był zafascynowany wzrok zewnętrzny blask i partnerów, aby zapewnić zupełnie inną osobą. Pod pięknym skorupy został ukryty w chwili obecnej osoby samolubne i przeciętne. Rozczarowanie jest gorzka, ale jest jasne, co robić dalej. Było to powiedział towarzyszących kart tarota. Siedem kubki w związku, po spadku do góry nogami tak często zapowiada gorzkie rozstanie. Czas i siła zmarnowany dusza, będzie lizać swoje rany i odzyskać. Jeśli nie jest diabłem, możemy powiedzieć, że klient był w stosunku seksualnego z doświadczonego uwodziciela. Wydostać się z tych pęt nie będzie łatwe. Ace of Cups w pozycji wyprostowanej, a wręcz przeciwnie, przewiduje rychłe nową powieść, bardziej udane.

dowód osobisty

Rozszyfrowania wyrównanie, trzeba zawsze patrzeć na jakie stanowisko miał siedem. Jeśli mapa wskazuje tożsamości partnera, to znaczy, że skontaktowały marzycielem w najlepsze. Ta niestabilna osobowość, podrzucając. Polegać na takiej osoby nie może być, bo nie wiedział, co chce dalej. Ze strony partnera może wyglądać intrygant albo kłamcą, ale w rzeczywistości nie jest. Po prostu stara się zaimponować jego idee o otaczającym ich świecie. Ma wysoki poziom energii. Tacy ludzie czasem stać się liderami, mają talent artystyczny. Jednakże, są spełnione z daną osobę tylko na początku rozwoju swoich umiejętności. Jego osobowość nie jest jeszcze dojrzały do tworzenia światów, a może nigdy nie dotrzeć do tej umiejętności. Człowiek sam jest rozdarty i otoczenie jest nawiedzony. On jest zawsze szukając, można zrzucić winę na kłopoty w ich wymyślił, nie wiedząc, jak się tworzy problemy dla wszystkich krewnych i znajomych.

Zakochana osoba ta jest niezwykle atrakcyjna i zawodne. Taka osoba jest dobra w łóżku, jak wyzwolona i aktywne. Ale lojalność do ciebie z niej nie będzie czekać. Odwrócony Siedem zdradza osobie w depresji. On potrzebuje profesjonalnej pomocy.

Bilans sytuacji

Siedem zwraca uwagę na fakt, że klient nie rozumie okoliczności. On jest na ziemię i dąży do ich złudzeń, w stanie prawidłowo ocenić sytuację. Mapa zaleca żadnego działania skupią się na intuicji. Ma do wyboru, którego nie można pomylić. Odwrócony lasso rokuje rozczarowujące wydajność stanu somnambule. To będzie bolesne, ale pojawi się perspektywa.

karta dnia

To zwiastuje pustą rozrywkę. Arkan zaleca dzisiaj pozostawić w tej sprawie, aby opóźnić negocjacje, aby nie podejmować decyzji. Pozytywne wyniki działalności przyniesie. Lepiej jest pomarzyć, pójść do kina, odwiedzić wystawę. Można spotkać się z przyjaciółmi i wypić kieliszek wina. Siedem zapowiada kłopoty, ale nie zapowiadają sukces.