639 Shares 1740 views

6 Swords Tarot: wartość karty w przedniej i odwrotnej pozycji

Tarot nie jest całkowicie pozytywne i negatywne karty. Nawet przerażające dla wielu wieży niesie ze sobą potencjał umiarkowanie optymistyczne. Wartość 6 mieczy (taro) ma więcej przyziemnych. To jest mapa z małych, w większości konstruktywne zmiany. Jednak nie zawsze jest w stanie anulować wartość destrukcyjny Wyższych Arcana są ogólnie zwiastując obecność wyjścia z sytuacji problemów. Skomplikowane? Przeanalizujmy jak miecze (6) Taro przynosi wartość wyrównania w danej sytuacji, zarówno działających w różnych kombinacjach i kombinacji.

Ogólna charakterystyka

Sześć mieczy – prosty map. Ona mówi o nadchodzących zmianach. Po nerwowość i uczuć przychodzi czas, aby uspokoić analizy. Wielu komentatorów jest związany z logicznym podejściem lasso 6 mieczy (Taro). Jego znaczenie, oczywiście, zależy od sytuacji określona sąsiednich kart. On może mówić o zbliżającej się podróży. W zasadzie, to jak interpretacje kart, biorąc pod uwagę codzienne pytania. W głębszym sensie tego lasso zapowiada zmiany w życiu. Człowiek w niedawnej przeszłości przeszedł dość trudny okres. To z pewnością lekcja który przeszedł tak. Nadszedł czas, aby analizować swoją pozycję, aby zebrać i iść dalej. Ta tajemna mówi, że jest o ruchu w przestrzeni fizycznej lub psychicznej. Sytuacja nie będzie takie samo. Jego, nawiasem mówiąc, jest często porównywana z prądem rzeki. Jeden woda jako Classic Double nieuwzględnione. Jest symbolem naszej sytuacji życiowej stryczek. Albo w krajowych lub nieodwracalnych zmian w świecie zewnętrznym. Mogą to być zarówno złe i piękne. Ale będą musieli dostosować, aby szukać miejsca w nowych okolicznościach. Ta pętla jest powszechnie uważany za pozytywny. Człowiek rozwija się stale, przez różne okresy. Musi pokonać przeszkody, aby wytrzymać ciśnienie lub dać bitwę. Ale są ciche okresy, pełne harmonii. Jest na to wskazówki sześć mieczy.

Znaczenie odwróconego lasso

Zmiany nie są rozumiane przez klienta. On nie chce wziąć je, a następnie przeznaczył ścieżkę. Dowodem na to jest odwróconej karty. Inną opcją – osoba nie ma siły do radzenia sobie z trudną sytuacją. Był w beznadziejnej sytuacji. To nie oznacza braku rozwiązań. One istnieją, ale klient nie je lub odrzuca zobaczyć. W zwykłym sensie, nasza lasso w formie odwróconej pokazuje nieudaną drogi. Potencjalny problem z transportem, klęsk żywiołowych związanych z wodą. Być może w obliczu powodzi, nasilenie choroby, których przyczyną zadławienia. Znaczenie lasso – niezdolność do kontynuowania zaplanowaną podróż. Przeszkodą nie została przezwyciężona. Będą musieli ponownie nauczyć się tej lekcji. Człowiekowi trochę czasu pozostają w impasie aż do ponownego przeanalizowania sytuacji. Musisz się uspokoić i rozwijać inne podejście do problemu. W pewnych sytuacjach, tajemnicze wskazuje na brak informacji lub zaściankowości. Zmiany w życiu w tej chwili jest mało prawdopodobne. Musimy wrócić do punktu wyjścia, aby ponownie zająć stanowisko, aby wybrać różne taktyki i strategii. Czasami noose sześć mieczy mówi Bad ujawnieniu klienta tajemnic.

Tarot Card 6 miecze w bilansie do relacji (prosta pozycja)

Kiedy zainteresował się w zagadnieniach związanych z miłości, nasza pętla powinna zostać zaklasyfikowana jako pozytywne. Zapewnia prawidłowy rozwój stosunków, jeśli nie istnieją żadne destrukcyjne karty, takie jak wieże lub potrójne miecze. Ludzie ufają sobie nawzajem, tak że są one gotowe do bliższego kontaktu. Jeśli celownik, można zacząć planować swój miesiąc miodowy. Kiedy wyszłam za mąż – prawdopodobnie pojawienie się potomstwa. Coś subtelnie zmienia się w dobry sposób. Ludzie są zadowoleni ze status quo, chcą więcej. Ale nie oczekuj dar od losu, i aktywnie tworzyć sprzyjające warunki dla rozwoju Unii. W niektórych przypadkach można założyć miłą niespodziankę, przygotowaną przez partnera. Dowodem na to jest przez pętlę 6 mieczy (Taro). Relacje są mocno zakorzeniona, staną się mocniej, bardziej harmonijne. Czasami arcane zapowiada prawdziwą podróż razem. Pomaga również wiedzieć głębiej partnerem poczuć swoją miłość w inny sposób. W ogóle, pętla jest dobre dla miłości. Szczególnie pozytywny jest dla osoby, która dopiero planuje zawrzeć związek. Sześć kolorze twierdzi, że wybór jest wykonane prawidłowo. Przed serią pięknych dni. Szczegóły powinny być określone przez sąsiedniej Arcana. Na przykład kombinacja 6 mieczy – Siła (taro) Sprzyja Aktywna uczuć. Ale ustawa powinna być miękka, otaczając prawdopodobny Panther czułość i przywiązanie. A jeśli nasz świat stoi sześć, a następnie wczesnego małżeństwa. On będzie bardzo szczęśliwy. Jeśli w naszym pętlą powinien Devil – partnerem gad jest człowiekiem ekonomicznym, ale pozbawione romantyzmu. Nie należy zakładać, że to jest złe. Mąż zrobiłby doskonały, chociaż czasami krytykować żonę do nadmiernych wydatków. Kiedy sześć mieczy powinny wieża, przygotować się do załamania w stosunkach. On będzie szybki i burzliwy. Ból następnie nowego wiosną w moim sercu, ale z inną osobą.

Wartość odwróconego łuku w miłości rasklade

Pojawienie naszych szóstek w takiej sytuacji jest niepożądany. Partner nie jest prawidłowo ustawiony. Gad czuje się zdradzony. Jego dusza jest rozdarta między pragnieniem zachowania obecnego stanu rzeczy oraz potrzebę naśladowania faworyta. Spada w pozycji „przeszłości”, sześć mieczy wskazuje nierozwiązany problem. Pewne okoliczności utrudniają rozwój stosunków. Może to być przestępstwo lub zdrada. Partnerzy nie są w stanie prawidłowo ocenić, co się stało, co uniemożliwia im osiągnąć harmonię. szczęście szansa zostanie zgubiony lub przeniesione w przyszłość. Konieczne jest, aby analizować sąsiedniej Arcana. Jeśli spadnie pomiędzy formami potrójne i sześć mieczy, burzliwy ostatecznej rozgrywki, która w żadnym wypadku nie powinny być opuszczone. Partnerzy zgromadziły tyle negatywne, że powinien wyrzucić, aby nie zachorować. Przy odpowiednim podejściu, problem może być rozwiązany bez łamania. W korzystny wynik w per se wskazuje scenariusz świata, gwiazda, kochający, popess. Jeśli karta partner jest cesarz, należy zachować ostrożność. Ten człowiek nie jest skłonny wybaczyć wykroczeń. Uzna to za zupełnie normalne, aby dać upust swoje ulubione komplikacje, awarie, nawet daleko idące problemy. Połączenie mówi, że wróżka połączone ze zwykłym życiem wampira.

Wpływ lasso w pozycji pionowej na wyrównanie biznesu

Gad jest w dość pozytywnym okresie kariery. Ma to tę wartość (6 mieczy Taro). Zatrudnienie prawdopodobnie było w porządku. Teraz człowiek ma zamiar zrobić coś nowego. Najbliższe Arcana zidentyfikować obiecujące przejście do innego położenia (pozycji serwisowej). Jeśli są pozytywne, to znaczy, że wróżka otrzyma długo oczekiwany wniosek. Jego aktywność, determinacja, jak inicjatywa przełożonych. Zdecydowali, że człowiek zasługuje na więcej, jak szybko i czujność. W tym przypadku nasz sześć zwiastuje szansę na szczęście. W negatywnym otoczeniu, ale także mówi o najlepszych perspektywach. Jednak osoba boi się zmian, nie pewny swoich umiejętności. Opisane pętla wydaje się wspierać Gad, aby dostarczyć go od strachu. Zmiana jest od dawna, sam je chciał. Nadszedł czas, aby udać się na szerszej scenie. Niepowodzenie w tym przypadku oznacza degradację. Kiedy stojący obok Six pentacles, nowa praca będzie bardziej opłacalne. Mag pojawił zwiastuje otrzymać konkretną wiedzę i doświadczenie związane z nowoczesną technologią. Jeśli dla sześciu być Luna, wyprzedzając starcia z tajemnicy. Najprawdopodobniej wróżka otrzyma ekskluzywne informacje, których właściwe wykorzystanie będzie znacznie poprawić swoją sytuację finansową. W ogóle, pętla przedstawia ruch we właściwym kierunku. Obawy powinny być odrzucone, a zgodę na udział w nowym projekcie. Wszystko musi się powieść. Ponadto nasi sześć gwarancje wsparcia ze strony współpracowników i zarządzania na początku, które znacznie ułatwiają los Gad.

Odwrócony łuk w scenariuszu biznesowym

Zapytany przedwcześnie. Człowiek nie jest jeszcze gotowy na zmiany. Musimy pracować na dokończenie projektów rozpoczętych wcześniej. Gdzieś błąd, który utrudnia rozwój. Pożądane promocja jest przenoszona na czas nieokreślony. Arkan mówi o nieudanych pracy, który psuje reputację Gad. Bosses lub partnerów patrząc w kierunku ukosa na niego, nie ufał. Jest to konieczne w celu naprawienia sytuacji, ponownie wykonane prace, za które wziął odpowiedzialność. Ponadto odwrócony sześć zwiastuje niepowodzenie w podróży służbowej. Gdyby wpadł do wyrównania, powinny zostać przeniesione do negocjacji lub anulować je. Osiągnięcie sukcesu w tej chwili nie jest możliwe. W Tarota miecze mówić o emocjonalny składnik procesu. Jeśli są przewracane gadów rządzi negatywnych sił. On pogrąża się w otchłani rozpaczy, nie jest gotowy, aby spojrzeć rzeczywistości w twarz. Przechylić naszą Arch: zachować spokój. Nic nieodwracalna stało. Jeśli to możliwe, należy pozostawić na wakacjach. Ale nie wychodzić z domu. Odwrócony Six nie gwarantuje bezpieczną i skuteczną drogę. To pokazuje problemy zmęczenie, brak energii na ich decyzję. Jeśli następnego księżyca, gad oszukują. Wieża zwiastuje utratę bieżącej stacji cła (lub partnera). Będzie to frustrujące, ale będzie dostarczać bezcenne doświadczenie. Kiedy odwrócony do naszego szóstego powinna Diabła w tej samej pozycji, konieczne jest do umiarkowanego apetytu. Gad trwa w komunikowaniu się z partnerami skąpstwa, które popycha ludzi z dala.

Kwestia sytuacji (pozycja do przodu)

Czasami nie warto tak głęboko rozważyć kombinacji kart. Spójrzmy na to, co przynosi 6 miecze wartość (Taro) w bilansie sytuacji. W pozycji pionowej, powiedział, że dana osoba ma szansę na szczęście. Dlaczego nie dotykać kwestia przeszkód są przewidywane. Jest to konieczne, aby zatrzymać wątpliwości w przyszłości. Gad aktów prawo, wybrał właściwą pozycję, otoczony lojalnych przyjaciół. Arcane zwykle zwiastuje jakąś podróż związaną z sytuacją. Na przykład, aby odwiedzić krewnych, aby komunikować się z partnerami z innych regionów. Trzeba uderzyć drogę. Jest skuteczne i użyteczne. Mapa jeszcze mówić o tym, co będzie zapoznanie się z nowymi ludźmi, którzy później stają się przyjaciółmi i partnerami. Jeśli pytanie było o konkretnym przypadku, wygląda obiecująco. Pamiętaj, aby martwić się o planowaniu. Na ogół mówi pętla na końcu okresu nadmiernych emocji. Doświadczenie zdobyte, wyciągnięte wnioski są przekazywane, teraz można odpocząć. To nie odnosi się do wyjścia, i spokojne życie, gdy wszystko idzie tak, jakby sama. W rzeczywistości – jest to wynikiem prac już zrobione, wiele wysiłku i podniecenie.

Bilans (sytuacja pozycji odwróconej)

Gad czuje pływak zmaga się z potężnym prądem. Nieprzyjemna sytuacja. Najprawdopodobniej osoba ma złe doświadczenia, nie dopuszczając go do prawidłowej oceny sytuacji. Informacje, które nie jest wystarczające. Jeśli z kolei sześciu pojawił się w scenariuszu, znaleźć kogoś, kto pomoże. Aby poradzić sobie z tą sytuacją nie będzie działać. Walka z „wiatrakami”, które istnieją tylko w wyobraźni, osłabić, spuścić moc. Musisz się zatrzymać i pomyśleć o tym, czy wybrany kierunek. Księżyc zapowiada oszustwa stojący w pobliżu. Jeśli ostateczna wyrównanie karty jest cesarz, będzie kolidować z władzami. Sytuacja może być krytyczny, jeśli nie zmieni zachowania. Ponadto, nie jest konieczne, aby ruszyć w drogę. Po takim ustawieniu nie jest zalecane, aby za kierownicą samochodu. Prawdopodobieństwo wypadków i katastrof. Gad potrzebuje odpoczynku, jego układ nerwowy overextended. Ale jest nadzieja na przyszłość. Zobacz pozwoli na bardziej szczegółową analizę obecnej sytuacji. Postępowanie powinno być po tym, jak radzić sobie ze stresem. Zalecenie lasso – rozmawiać kochający ludzi. Konieczne jest sformułowanie słowami obawy, aby zobaczyć je z boku. Tak, można dowiedzieć się, że wątpliwości i lęk są daleko idące, nie mają prawdziwy powód. Dobrze, gdy ostateczna wyrównanie Card to cztery różdżki lub słoneczny. Ta cecha problematyczny okres zamknięcia. W miejsce przychodzi depresja emocje i radość.

6 Swords Tarot: połączenie z innymi lassos

Nie wszystkie kombinacje mają sens do rozważenia. Większość z nich z osobna tak, że sens jest określana w zależności od sytuacji. Ale jest stały kombinacja, której znaczenie nie jest zbyt zróżnicowana. Sześć mieczy wspornik wzmocnienia takiego arczana:

  • Miski asa – perspektywę prowadzące życie na nowy poziom;
  • Cztery różdżki – inspiracji, zachęta;
  • Ace of Pentakli – błogosławiony los;
  • Wytrzymałość – determinacja, upór, intuicja;
  • potrójne miski – radość, przepełnione duszy.

Jeśli nasza mapa spada w połączeniu w położeniu odwróconym, pozytywne znaczenie nie ulega zmianie, jedynie opóźnić realizację nadziei. Rozluźnić pętlę, nadać mu negatywną konotację:

  • Dziewięć miski – depresja;
  • Osiem w tym samym kolorze – na zmianę z nieprzewidywalnych rezultatów, zmęczenie;
  • Cztery – apatia, obojętność (złe dla własnych układów);
  • Dziesięć różdżki – walka bez wsparcia, niezdolność do wykorzystania szans, jeśli nie niemożliwe, aby je ignorować.

Interpretacje te powinny zostać zakończone w tej sytuacji, aby poprawnie zinterpretować równowagę. Na przykład, jeśli zastanawiasz się kochać i zobaczyć cztery miski obok naszych sześciu, mówić o wzajemność nie jest konieczne. Partner nie jest zainteresowana dialogiem. On jest obojętny do odgadnięcia. Jeżeli zamiast czterech – ośmiu w tym samym kolorze, oznacza to, że ludzie mają dość ze sobą, są rysowane do drugiej krawędzi, z dala od byłego faworyta.

Mapa rok

Co do zasady, w numerologii przez długi okres małe arkana nie są zaangażowane. Ale czasami są one wykorzystywane w celu wyjaśnienia perspektyw. Jeśli nasz sześć spadł jak mapa, pionowej, oddychać z ulgą. Przed pozytywny, pełen wydarzeń i zmienić okres. Możliwe ryzyko, ale z umysłem. Dobre zmiany pracy, mają publicystyczne, wyjazdów służbowych i podróży. Co o tym myśleć, koniecznie przyjść prawdziwe, prawdopodobnie nie jak sądzono. Jednak wyniki będą zadowoleni. Ale czasami będzie atakowany przez wątpliwości co do poprawności decyzji. Arkan zaleca się je gasić w zarodku. Nie należy oczekiwać złych wydarzeń w tym okresie. Nawet to, co początkowo postrzegane jako uciążliwe, będzie to prowadzić do sukcesu. Sprawy – odwrócona pętla. On zapowiada raczej niestabilną sytuację, wiele pytań, na które odpowiedzi nie będzie działać. Lean w walce, też nie będzie na nikogo. Oznacza to, że rok będzie problematyczne. Pary są zachęcani do zwracać uwagę na siebie. Wszelkie nieporozumienia mogą doprowadzić do ogromnego skandalu do rozwodu. W służbie nie jest konieczne, aby przebić się do przodu. Spokojnie i starannie wykonywać obowiązki. Jednak na ich kariery zbyt wcześnie, aby myśleć. Użyj czasu dla duchowego wzrostu. W inny sposób nie będą działać. Cały rok będzie musiał przezwyciężyć lęki, aby rozwiązać problemy, kultywowanie silnej woli i mądrości.

wniosek

Siedemdziesięciu ośmiu Tarot Arcana. Każdy ma swój sens posiadania pozytywne i negatywne strony. Studia sześć żaden wyjątek. Jednak uważa się, dobra karta. Sześć mieczy wskazuje na możliwość poruszania się do przodu. I tylko to zależy od osoby, co z nim zrobić. Szansa na sukces i dobre samopoczucie jest zawsze tam, konieczne jest, po pierwsze, aby zobaczyć, a po drugie, aby rozpoznać, i po trzecie, aby używać prawidłowo. Ta karta nie pomoże. Dają tylko porady, ostrzec kłopotów. Co do reszty – w rękach Gad. Powodzenia!