160 Shares 5592 views

Tarot karty Księżyc: znaczenie i interpretacja. Co oznacza, że Księżyc w kartach tarota?

Starożytni karty wróżby … Aby opanować tę sztukę marzenie wielu. Spróbujmy teraz zrozumieć podstawowe techniki tego tajemniczego rytuału. A także wiedzieć, co to znaczy wypadnięcie karty Tarota księżyca, jak ona ostrzega i przypomina, na co zwracać uwagę.

Czym jest Tarot?

Ludzkość zawsze skinął wszystkie nieznane i mistyczne. Od czasów starożytnych, ludzie chcieli wiedzieć, czego mogą się spodziewać w przyszłości. Przez cały czas było wróżek, kapłani, szamani, czarownice, gotowi odpowiedzieć na wszystkie pytania swoich „klientów”. Duże zainteresowanie u osób spowodować kart tarota. Co to jest? Co oni są? W jaki sposób? Wiadomym jest, że opanować sztukę interpretacji tych starożytnych bohaterów dość trudne i nie jest dostępne dla wszystkich. Najpierw trzeba zrozumieć, na czym one są. Tarot – talia 78 kart. one pojawiły się w XIV-XVI wieku. Dziś są one zwykle używane do wróżenia. Pokład jest podzielona na dwie grupy:

• Duże Arcana. „Atut” nazwa. Istnieją 22 kart. Każda z nich ma swój własny, oryginalny rysunek.

• Młodsza zaawansowanych. Istnieje 56 kart. Podzielone na 4-D garniturach: Puchary, miecze, denaro, pręty.

Natychmiast należy zauważyć, że rozważamy karty Księżyc odnosi się do głównego Arcana. Istnieją różne odmiany pokładu: Egipt, Tarot Visconti-Sforza, Marsylia, Tarot Rider-Waite i tak dalej.

Tajemnica tajemniczych zdjęć

Skąd te starożytne tajemnicze znaki, nie jest znany. Na pochodzenie kart Tarota są legendarne. Zatem, zgodnie z jednym z nich, te znaki pojawiły się w XV wieku we Włoszech. Potem byli karty luksusowy ręcznie. Istnieją inne, mniej prawdopodobne legendy o pochodzeniu tych starożytnych symboli. Jedna z nich mówi, że te karty są prawidłowe Palestine Mojżesza, który poprowadził swój lud z Egiptu. Mówili, że w tym kraju nie było starożytnej świątyni, które zostały przeprowadzone rytuały inicjacji okultystycznej. Znaki specjalne były na ścianach pomieszczenia. Każda tajemnica odbyła się w oddzielnym pomieszczeniu. I nie było 22. obrazy ze ścian pomieszczenia później dał nazwę Wielkiego Arkana Tarota. Niektórzy uczeni prześledzić w historii starożytne symbole kabalistyczne wątku. Cokolwiek to było, wiarygodnych źródeł o pochodzeniu kart nie jest zachowana.

Kilka zasad Wróżenie za pomocą kart tarota

Nowicjusz, który zdecyduje się zrozumieć wszystkie tajemnice starożytnego wróżenia przez tajemniczych znaków, trzeba być bardzo ostrożnym i schludny. Po tym wszystkim, kiedy analfabetą podejście do mistycznego rytuału może wywołać poważne kłopoty w swoim życiu. Najpierw trzeba nauczyć się kilku zasad obsługi kart:

• Każdy oczywiste pytanie tutaj można uzyskać właściwą odpowiedź betonu. Błędy w prawo czytania wyrównanie nie stało. Jednak system ten nie może być manipulowany, podając błędne odpowiedzi na pytania.

• Musimy jasno znać słów kluczowych związanych z każdej karty. Każdy z nich ma swoje własne znaczenie.

• Wprowadzenie do kart Tarota jest lepiej zacząć z klasycznym pokładzie. Tutaj możemy wyróżnić dwa z najbardziej popularnych odmian „Ery Wodnika” i „Universal Waite Tarot”.

• W opakowaniu nie ma żadnych negatywnych karty. Trzeba traktować je łaskawie i rozumienia języka. Negatywna karta symbolizm zapobiega lub daje wskazówki, jak uniknąć kłopotów.

• Karty mogą dać odpowiedź na każde pytanie. Ale to musi być ustawiony tak, aby być w stanie odpowiedzieć „Tak” lub „Nie”.

• Tylko praktyka wróżby stały daje dobre rezultaty. Poprawa, ludzie nauczą się poprawnie zinterpretować klasyfikacje, otwiera kanał mądrości i jasnowidzenia.

Podstawowe zasady wróżenia za pomocą kart tarota

Wróżka … Oni nienawidzili, bali się ich, ale ich usługi są stale używane przez wielu znanych ludzi. Wróżenie Tarot – niektóre zabawne i interesujące. Wśród wyznawców okultyzmu są zdania, że jednostka może w końcu otworzyć osoby „trzecie” oko. Innymi słowy, wróżka, co klasyfikacje na Tarota, staje umiejętności jasnowidzenia. Spróbujmy przeanalizować wszystkie podstawowe zasady pracy z tych starożytnych symboli. Każda sesja – to tajemnica. Więc pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić – jest, aby dostroić się do wróżenia. Następnie wziąć świecę i światło, usiąść do stołu, obserwować całkowite milczenie. tasowanie kart, obalić „kurtka” w górę i rozkładać. Przedtem trzeba wyartykułować pytanie, na które trzeba znaleźć odpowiedź. Najprostszym sposobem wróżenia: wyjąć jedną kartę z talii z jego lewej strony. Będzie to odpowiedź na swoje pytanie. Rozważmy mapa ostrożnie. Jakie skojarzenia masz jest obraz na nim? Zanotuj numer na niej, a znak zodiaku, zamontowana za nią. Tak więc, na przykład, wypadł z kartą Księżyca oznacza, że jesteś osobą wrażliwa i drażliwa. Łatwo oszukać, ponieważ łatwowierności – nadal jedną z głównych cech twoich. Karta ta miała „Jacket” w dół? O szkodliwości niektórych alarmuje odwrócony księżyca. Tarot – system 78 znaków. Niektórzy ludzie są po prostu zgadywać o 22 Wielkie Arkana. Ale bardziej kompletny i szczegółowy odpowiedź można uzyskać z całej paczki. Poniższa metoda: bilans 3 kart. To jest tasowanie talię i leżały wszystkie w rzędy od góry do dołu do postaci 3 w każdym rzędzie. Tu trzeba zwrócić uwagę na wpływ innych znaków. Wielkie Arkana mówić o nieuchronności losu, archetypowych siły działającej w tej sytuacji. Mniejsza Arcana pomogą w ukształtowaniu sytuacji opisanej przez Ministra. Prawidłowa interpretacja – kluczową zasadę pracy z kartami. Dowiedz jest to możliwe tylko przez intensywne szkolenia. Być sumienny, ostrożny. A wszystko dostać.

Opis Karta Księżyc

Gdzie zacząć zgadywać? Oczywiście, przy badaniu wartości każdej karty. Ta fundamentalna zasada wiąże się ze starożytnej symboliki. W tej chwili jesteśmy zainteresowani kart tarota Księżyca. Na ciemnym tle widać po bokach dwiema wieżami, nad którym wisi pełni księżyca. Światło rozprzestrzenia się wszędzie, dzięki czemu kontury przedmiotów i istot ekspresyjnych w nocnej mgle. Po bokach pobliżu wież naprzeciw siebie siedzą wilka i psa i wyć do księżyca. Na dole karty pokazuje jezioro, z którego skrada ogromne ośmiornice i kraby. Woda występuje tu nie jest przypadkowe. Wiadomym jest, że fale są wykonane zgodnie z cyklem księżycowym. Można również zauważyć, że część tarczy Księżyca na ziemię spadają krople deszczu. Symbolizują one zstąpienie Ducha w naszym świecie. Bardzo nietypowy obraz otworzył przed nami, gdy rozważa Tarot Księżyc. Znaczenie to jest bardzo interesujące. Na nim zostaną omówione w następnym rozdziale.

karta wartość Luna

Smutne myśli pełzanie do głowy rozważając mapę księżyca. Wszystko w ciemnych barwach. Dzikie zwierzęta, wyjąc do księżyca, wprowadza w stan niepokoju i strachu. Olbrzymia ośmiornica z wody, jest symbolem rozpaczy. Raz w swojej silnej sieci, będzie rzadko znaleźć drogę do zbawienia. Ale nie wszystko jest tak źle, jak się wydaje na pierwszy rzut oka. Oto jak prawidłowo interpretować karty tarota Księżyca: jego wartość zależy od środowiska (sąsiednich kart) w scenariuszu. Ujemna wydajności Fox (ucieczką) sowy (nadmierna nieufność), i tak dalej. „Dobra” sąsiedzi: ryby (duże oszczędności), Księżyc (rodzina) i inni. Pojawienie się na karcie należy traktować jako ostrzeżenie. Jest możliwe, że ludzie nie doceniają swoich przeciwników, bo każdy wydaje się być mylące w świetle księżyca. Wrogowie mogą czyhają wszędzie. Ważne jest, aby nie stracić panowania nad sobą, ale nie panikuj. Mapa Księżyca wzywa do powstrzymania jego ducha, aby nie poddać się ich pragnień i emocji.

Interpretacja kart w pozycji pionowej

Jeśli wróżenie jest nie tylko ważne, aby poznać znaczenie starożytnych symboli, aby zrozumieć, w jaki sposób wpływają one na siebie nawzajem, ale również być w stanie zinterpretować upadłe góry nogami obrazów. Po tym wszystkim, wartość kart tarota Księżyca często zależy od tego, czy w pozycji pionowej lub odwrócony, gdyż spada. Można powiedzieć, że interpretacja obu stronach karty przeciwieństwie do siebie. Innymi słowy, jeśli w pozycji pionowej symbol wskazuje na pozytywne aspekty, druga strona, co do zasady, mogą być interpretowane tylko w sposób negatywny. Odnosi się to również do kart księżyca. W pozycji do przodu, to znaczy następujący: niestabilne, niebezpieczne, długą podróż, napięcie, twórczy kryzys, zastój w stosunkach, próżny iluzji.

Interpretacja karty do góry nogami

Co powiemy odwrotna strona starożytnego symbolu? Co znajduje się w odwróconej formie wartości kart tarota księżyca? Odwrócony, jest interpretowany w następujący sposób: podłość i oszustwo, niezadowolenie z życia, bezsensownych działań, niezdolność do odróżniania dobra od zła, prawdy od fałszu.

Opis zdrowia ludzkiego, a osoba na mapie księżyca

wróżki często zadawane nie tylko do przewidywania przyszłości, ale również poinformować osobę, której wyrównanie zrobić. Co możemy powiedzieć o poszczególnych mapie Księżyca? Jaki on jest, jego cechy charakteru, wyglądu, zdrowia? W tarot księżyc jest tajemnica, strach, niepewność. A osoba, na którą spadł, można opisać w następujący sposób: straszne, nigdy nie wątpił coś, nie pewny siebie, pesymizm, skłonność widzieć wszystko w czarnych barwach, często melancholijny temperament. W tym samym czasie, osoba taka może posiadać pewną jasnowidzenia. Ma bujną wyobraźnię. Jest wrażliwy, drażliwy, miękkie. Z reguły tacy ludzie często poświęcają się służbie sztuki, pracuje w dziedzinie telewizji lub Internetu. Wśród nich jest wiele romantycy i marzyciele. Często jednak ich myśli i pozostają niespełnione. często potrzebują wsparcia moralnego. Ponadto, należy zauważyć, ich skłonność do samobójstwa. Dobry stan zdrowia, takich ludzi nie może się pochwalić. Ceny są uzależnione od różnych chorób psychicznych. Wśród nich jest wielu alkoholików i narkomanów z doświadczeniem. Obsesyjne lęki, fobie, lęki, hipochondria, nerwowe załamania i depresji – ich stałymi towarzyszami. Ale im rozwijać nie tylko chorób psychicznych. Kobiety często mają nieregularny cykl menstruacyjny. Najbardziej niebezpieczna choroba jest dla nich – rak.

Tarot karty Księżyc w romantycznych związkach

Wewnętrzny świat ludzi bardzo bogaty. Oni wydają się być inteligentny, oczytany, wykształcony. Interesuje się muzyką klasyczną i światowej literatury. Mapa Księżyca odkrywa w nich subtelne romantyczną naturę. Są one zdolne do wielkiego uczucia. Ale sojusz z nich nie można nazwać silny. Stosunki w pary często pogorszeniu ze względu na niepewność partnerów w siebie, bezpodstawne zazdrość, nadmiernego obrażania. Żyć z człowiekiem, który przypada karty księżyca, niepokój. Ale wszystkie różnice mogą być rozliczane gdy obaj partnerzy silne pragnienie.

Co jeśli księżyc miał kartę?

A teraz kilka wskazówek dla osób, które spadły tę starożytną tajemniczy znak. Jak wspomniano wcześniej, w Tarot Księżyca jest pewien strach, niepewność, chwiejność charakteru. W pozycji pionowej, może to oznaczać obecność ukrytych problemów lub czekają w zasadzce wrogów. Jeśli spadła tę postać, nie bój się. Potraktujcie to jako znak losu informacją, że trzeba być ostrożnym. Nie myślenie życzeniowe. Zwracać uwagę na ludzi. Niektóre z nich mogą schlebiać ci w oczy, a za intrygi. Ale gula panika nie jest wart. Zachowywać się spokojnie i pewnie. Uwierz w siebie i swojej siły, aby przezwyciężyć strach.

Omówiliśmy podstawowe zasady pracy z kartami tarota. To ekscytujące doświadczenie może opanować nikogo. Okazało się też, że średnia wypadnięcie Księżyc karty Tarota. Wartość wszystkich znaków niezbędne do nauki do perfekcji, jeśli chcesz dowiedzieć się domyślić.