334 Shares 7520 views

Wróżby dla dziewczynek: niektóre opcje

Dzieciństwo i szkoła – niezapomniany czas. Że istnieje pozytywna zmiana i dyskusja z chłopców, które lubisz, po szkole. Wielu ludzi przychodzi do domu i zamiast bardzo potrzebne lekcje zaczynają się domyślić. Wróżby dla dziewczynek – jest to bardzo ciekawy i ekscytujący proces. To jest po prostu niemożliwe, aby oderwać się od niego. Dziewczyny wiedzą dużo różnych wróżb. Ten tarot karty dla dziewcząt i zgadywania na papierze, domyślając się na pierścieniach na wosku, na fusy, na skórę, na której rozgrywany jest mecz, przy pomocy lusterka i wiele innych sposobów. Spróbuj sobie przypomnieć niektóre z nich.

Zgadywania z ręcznikiem

Takie wróżenie pomogłoby ustalić, czy relacji z dziewczyną z facetem w przyszłym roku. Aby dowiedzieć się, trzeba wywiesić okno w nocy białym ręcznikiem. Powinno to być zrobione ze słowami: „Jeśli nie ma narzeczoną, to niech przyjdą i utretsya”. Rano ręcznikowego może być wilgotne lub mokre. To wskazuje na pozytywny wynik. Jeśli wszystko pozostaje takie samo, jak to było, a ręcznik suchy, wtedy wyniki są rozczarowujące, ale w celu ponownego zadać to samo pytanie, trzeba będzie czekać kolejny rok. Ale nie martw się, bo najprawdopodobniej śmiertelne spotkanie z tajemniczym nieznajomym jeszcze nie wystąpiły.

plik słuchania

Ta metoda wróżenia dla dziewczynek jest bardzo stary, ale w dniu dzisiejszym otrzymał nowoczesną interpretację. Nie tak dawno temu, wsi dziewczyny szedł przez wieś i słuchała rozmowy sąsiadów. Wszyscy oni byli w stanie usłyszeć, przyczyniły się do kształtowania przyszłości. Teraz nie ma już znaczenia, gdyż wiele już nie mieszka w miejscowości jest.

Niemniej jednak, dziewczęta miejskie mogą korzystać z tej wróżby, wędrówki na ganku swojego domu lub na ulicy. Tak więc, jeśli nagle masz szczęście usłyszeć dzwony walce, wtedy twoje życie nagle oczyszczenie. Jeśli były w stanie uczestniczyć w kłótnię, oczekiwać tego samego z najbliższymi lub przyjaciółmi. Jeśli zdarzy ci się usłyszeć utwór muzyczny lub utwór, wiesz – znajdziesz krótki zabawy. Jeśli gdzieś na dziedzińcu szczekanie psa, jest to nowość, jeśli słyszysz rozmowę mężczyzny, w szkole, to na pewno dostać „pięć”, jeśli kobieta, „dwa”, który podałeś, i to nie ma znaczenia, czy próbowałeś.

Znamy nazwisko

Ta metoda wróżenia dla dziewczynek najłatwiejszych. Trzeba tylko zapytać na ulicy na pierwszym rogu imię mężczyzny. To jest dokładnie to, co będzie nazywać się twoim chłopakiem. Ale uważaj, bo nie wiadomo, jak się zachować to czy tamto przechodnia.

Zgadywania użyciu nici

To wymaga obecności zgadywania najbliższych przyjaciół, bo bez nich nie można zrobić. Jest to konieczne, aby wyciąć kilka sztuk nici, około 15-20 cm, a także podjąć dopasowanie. Aby uzyskać wynik, każda dziewczyna musi wziąć kawałek nitki cięte. Starają się spalić je wszystkie naraz. Ta dziewczyna, która ma ciąg palić szybciej niż ktokolwiek, najpierw spotkać się z facetem. Jeśli w niektórych dziewcząt wyszła wątku, nie palą się do końca, ale w tym roku nie miała szczęścia w miłości i będzie to jeden aż do następnego roku.

Wróżenie z meczów

Ta metoda wróżenia dla dziewczyn, chłopaki wiedzą zapewne każdą kobietę. Dla niego będziemy musieli pudełko zapałek. Wyjmując dwa mecze, trzeba wstawić je na swoich stronach. Jeden mecz – to ty, a drugi – to facet, który naprawdę lubisz. Po meczu został podpalony, trzeba je oglądać z bliska. Jeśli nie było zapałki dla siebie przyciągania, będzie prawdopodobnie w stanie być razem, a jeśli wręcz przeciwnie, wydaje się, nie spotka się z losem i wkrótce będzie rozstaliśmy.

Wróżenie za pomocą książki

Ta metoda wróżenia dla dziewcząt można również przypisać do najlżejszych. Weźmy dowolną książkę całkowicie. Lewej dłoni tytułową kompozycję i zadawać pytania. Następnie należy otworzyć książkę albo patrzeć na dowolnej stronie, wskazać palcem w dowolnym miejscu na stronie i czytać – wszystko to zostanie odczytany i jest odpowiedzią na to pytanie.

Można tam znaleźć tysiące wróżenia. To nie musi się obawiać, że mogą one powodować żadnej szkody. Wszystko, czego kiedykolwiek domyślił w zagłębieniu, i pamiętają ten okres z pewną nostalgią. Zagadkami dziecięcych nie ma absolutnie nic złego.