379 Shares 7725 views

Znaczenie Taro Koroleva różdżki: Ogólnie karta leczenie

Każdy łuk w talii tarota ma wiele aspektów. Muszą zrozumieć i poczuć, aby zinterpretować ustawienie jest prawidłowe. Przeanalizujmy wartość Taro Koroleva różdżki. Mapa jest dość optymistyczne i łatwe. Odnosi się to do jej zaufanie, elastyczność, towarzyskości. Karty Wartość Królowej różdżki w Tarot nie jest najważniejsza. Liczba ta nie zastępuje efekt Major Arcana. To są zwykle podwładnego, ale wzbogaca znaczenie nowych odcieni. Spójrzmy na ten problem w sposób bardziej szczegółowy.

Opis i charakterystyka

Aby zrozumieć znaczenie Taro Koroleva różdżki, sprawdzić obraz. Skupimy się na klasycznej talii, ale reszta jest prawdą przekazać znaczenie. Nz stwierdził pewny siebie, nieco figlarny i uparta kobieta. Ona dumnie trzyma głowę, myśli, gdzie są, ukryte przed innymi. Odbicia tej pięknej pani – tajne, strzeżonym przez więcej niż bogactwa świata. To zawsze działa, kierując się wewnętrznym przekonaniem, ale to nie znaczy, aby zaszkodzić innym. Ryder Biały lasso połączy się z Księżycem w Leo. Jest symbolem pogody ducha i harmonii ze światem, optymizm, pewność siebie i nieposkromiony. Znaczenie Taro Koroleva różdżki w rozprzestrzenianiu staną się bardziej zrozumiałe, jeśli odzwierciedla sytuację na przykład osoby charakteryzującej się stryczek. Oznacza to, że patrzeć na to, co dzieje się w oczach tej kobiety. Ona jest życzliwy dla innych, jeśli nie są one przeszkody dla pani. On mówi czule potrafi znaleźć słów. Jego siła – miękkość, pomnożonej przez męstwa i wytrwałości. Nie będzie zamieszania lub popytu, ale przekonać tak, że nikt nie ośmieli się odmówić. Jest to potężny lew, kot, udając słaby. Jakość jest tak korzystny dla przyjaciół, bez względu na to, w jaki sposób zagrażających wrogów. Jeśli wróżenie jest obecna królowa Różdżki tarota, wartość sytuacji należy rozpatrywać z punktu widzenia przewagi kobiecej energii. Dla mężczyzn oznacza to, że pomoc ze strony płci pięknej. Sytuacja jest taka: że nie jest prawdopodobne, aby wykonać do końca swoich obowiązków nałożonych na niego przez Mocarstwa Najwyższego. Dobra matka lub czuły dziewczyną wspiera człowieka delikatnie i cicho, tak aby nie urazić dumy, nie boli, nie wsuwać do dezintegracji osobowości. Jeśli wydaje się w scenariuszu, kobiety najczęściej symbolizuje dziewczynę lub starszego krewnego. Mamy uznać wartość Taro Koroleva różdżki (w pozycji pionowej). Gdy karta jest odwrócona, wykazują wszystkie negatywne aspekty Arkan. Porozmawiajmy o nich.

Znaczenie Taro Koroleva różdżki: Odwrócony

Kto lub co będzie musiał stawić czoła, jeśli szef naszej Arcana zmieniać naturalną pozycję? Królowa wartości Różdżki tarota w tym przypadku zmienia się dramatycznie. Jeśli wróżka kiedykolwiek do czynienia z nieracjonalnie zazdrosnej kobiety, która wie, że jest niemożliwe, aby przekonać racjonalnymi środkami. Fiction i oszczędny, zbyt mała pomoc. Około energia szaleje w sytuacji, dla których wyrównanie jest wykonywane. Znaczenie Taro Koroleva różdżki (odwrócony ATU) to: zawroty głowy, agresja, nieadekwatność, upór, samolubny, niezdolność do przystosowania się do proponowanego środowiska. Osoba, do wpływania na sytuację, stara się dostosować otoczenie pod własnymi zasadami. Odrzuca ona konwencje i tradycje, nie słuchać opinii innych, nie szanować uczucia intencji innych ludzi. Z reguły, pani prowadzi do aktywnego lub utajone oporu. Wymusić wystarczający dyktować nie posiadają. Potem idzie do przyczyny intryg, plotek, próbując poruszyć najbardziej negatywne emocje w tych, dla których zdecydowała się działać. Ta kobieta zazdrosny, zazdrosny kolega, prawo teściowej obrażony, i tak dalej. Za pomocą dowolnych środków, bez unikanie zabronione, stara się mieć swój własny. Deal z nim mogą być elastyczne tylko. Niezbędne do zaspokojenia swoich ambicji, a następnie zainstalować chwiejny pokój.

Królowej różdżki w rozciąga się w stosunku (proste położenie)

Debiutanci wizjonerzy często natknąć się na zastrzeżenie, który powinien być wymieniony na pierwszym miejscu. Znaczenie Taro Koroleva różdżki w rozprzestrzenianiu się na temat relacji na dwa sposoby. Arkan można odwoływać się jako osoba, aby wpłynąć na sytuację i swoje specyficzne aspekty. Oznacza to, że pojawienie się na karcie nie mówi, że kluczową rolę odgrywa pewną kobietę. Sądził, że jest w takim miejscu i otaczający Arcana. Jeśli jesteśmy jeszcze mówić o osobie, to jest bardzo pozytywne. Ta kobieta jest pewny swoich umiejętności, że jest w stanie zaprezentować się, kontroluje emocje, dumny i niezależny. To wszystko wydarzyło się w życiu: mieć pracę i bliskiego. Jest utalentowany i inteligentny, wie, jak sobie z tej okazji. Przez Gad odnosi się ciepły i przyjazny, może kochać. Ale jej uczucia są zabarwione opieką matki. Zaufaj ta pani może być tylko bardzo silny człowiek. Jak rozpoznać znaczenie Taro Koroleva różdżki (w pozycji pionowej) w rozprzestrzenianiu się w związku? Pierwszą rzeczą do ustalenia, czy stanowi ona parom kobieta uczestnika. Jeżeli odpowiedź jest pozytywna, wówczas związek oparty jest na energię. Jest to raczej człowiek za nim. To nie jest sytuacja statyczna – wszystko zmienia się z czasem. Ale w momencie zbycia rzeczy zdarza się w ten sposób.

Relacje: efekt odwróconego Arcana

Królowa wartości Różdżki tarota nie należy lekceważyć w tym przypadku. Należy pamiętać, że do góry nogami Arkan sprawia, niezgodę, niszczy harmonię. Pani, jak mówią, ściąga koc na siebie. W związkach, oznacza to, że jeden partner wykorzystuje drugą na ich korzyść. On nie szanuje i nie lubią tego, kto go zaufanej. Często odwrócony arcane zapowiada pojawienie się rywala mężczyzn. Kobieta, grając je, że nie dąży do silnych relacji. Z natury, ta pani jest fałszywa, egoistyczna, nastrojowy. Dobry z niego nie można się spodziewać, ponieważ jest w stanie dostarczyć w dowolnej chwili. Co jest jeszcze bardziej nieprzyjemne, ta kobieta zdradzi w każdej dziedzinie. Mówimy nie tylko o obecności przeciwnika. Ona jest całkowicie zdolny do pieniędzy do ujawnienia tajemnic handlowych byłego kochanka. Mężczyźni okazuje, jak chce. Kobieta interesujący, gorący, pobudza wyobraźnię, pragnienie powoduje. Ma wielu fanów, to naprzeciw siebie dla zabawy. Królowa wartości Różdżki tarota w związkach i miłości, jeśli pojawiła odwrócony, negatywne. Ta karta może oznaczać damę, która odgadnie mężczyznę. Następnie powinien on podjąć właściwą decyzję i uciec od intrygantem tak szybko, jak to możliwe. Jeśli ten dziwny człowiek w związku, powinien on zostać wykryty i, jeśli to możliwe, usunąć z ich własnym środowisku, ponieważ ten człowiek jest destrukcyjny wpływ na rozmówcę.

Bilans sytuacji (pozycja do przodu)

Nie będziemy notować wszystkie cechy osoby, która przynosi Arkan. Wszystkie powyższe należy traktować jako efekt jego działania w kontaktach z każdym problemem. Zobaczmy, co inna wartość układ Taro Koroleva różdżki w konkretnej sytuacji. Oznacza to, że skupiamy się na mocy Arcana. W tym kontekście, wartość wskazuje, że sytuacja rozwija się. To właśnie został poproszony wcześniej i rozpoczęła proces przenoszenia. Król kolorze symbolizuje inicjatywę oraz Queen – sprawne rozwoju. Ponadto było oczekiwać konkretnych przeszkód. Jeśli następny spadek destrukcyjna, niszcząca Arcana, wpływ, oczywiście, przetrwa ale pomoże wspierać innych. To zapowiada jej Królową Różdżki tarota. Wartość miłości Arcana – dążenie do harmonii. W rozszyfrowaniu wyrównanie sytuacji powinni być tego świadomi. Love – pojęcie bardziej wszechstronny, niż relacji jako para. Oznacza to, że w sytuacji, istnieją zwolennicy Gad, oni się go i są gotowi wspierać. Kolejna karta mówi, że proces nabiera tempa, postępuje. Dobrze, jeśli zastanawiasz się nad czymś pozytywnym, optymistycznym. Nawiasem mówiąc, właśnie ze względu na te kwestie, które wpływają na równowagę, eksperci nie polecam do zadawania pytań destrukcyjne, które zawierają oznaki agresji. Na przykład, „moim wrogiem? Zostaną ukarani”. Odpowiedź nie lubić.

Wpływ na sytuację (pozycji odwróconej)

Tutaj dobrze nie ma. Jeśli mapy i królowej odwrócony – dostosować plany. Po prostu nie sądzę, że wrogowie czy konkurenci panowały. Sytuacja jest taka, że to, do czego dążycie, teraz nieosiągalny. Zostało to wyraźnie świadczy odwróconego Królowej różdżki Tarota. Wartość w związkach opisanych tuż powyżej, konieczne jest, aby interpolować bezpośrednio sytuację. Masz do czynienia z ogromną mocą: jest trudny do zatrzymania, nie jest możliwe, aby przekonać. Ta fala minie, i zrobić miejsce dla innych działań. W międzyczasie należy poczekać. Innymi słowy, sytuacja jest poza kontrolą. Wpływa teraz niszczycielską energię, która jest bezużyteczny się oprzeć. Zostań na chwilę, jeśli można. Kiedy Arkan był w pozycji „przeszłości” oznacza, że negatywna zaczęła spadać, ale wciąż ma wpływ. W tym przypadku, należy uciąć. Jak szybka sąsiednich Arcana. W „przyszłości”, że spodziewa realizację destrukcyjnych procesów, które dojrzewały w przeszłości. Jest to oznaką poważnego błędu odgadnąć który wypracować. Sytuacja jest sens duchowy. Dobrze jest pomyśleć o tym, aby obliczyć błędy i unikać ich w przyszłości. Najprawdopodobniej jest to karmiczne problemy. Głowa do góry, są one w ogóle. Wystarczy raz zapłacić dług energii. Musimy działać, to wszystko zmieni się na lepsze.

dowód osobisty (w pozycji pionowej)

Zgodnie z ogólną zasadą, dane nam powiedzieć więcej na temat osób biorących udział sytuacje i relacje niż energie. Królowej różdżki reprezentuje poważny, przyjemny, miły kobietę. Kocha ją do domu i rodzina dba o rodziny, pomagając mężowi. Ten harmonijny osobowości, stanie przedstawić siebie. Dumny i pewny siebie w środku, miękki i czuły innym. Jej miłość i szacunek, zaufanie i poprosić o poradę. To nie aspiruje do przywództwa, nie stara się tłumić innych. Najwyższa wartość dla niego jest reputacja, szacunek przyjaciół i znajomych. Za to, że jest gotów poświęcić inne zainteresowania. Minusem może być wywołana nadmierną drażliwość. Ta pani jest łatwo zranić, obrazić. Otrzymasz natychmiastową reakcję. Będzie to szorstki, ostry, nieprzyjemny. Jednak kobieta stygnie tak szybko jak światło. Prosić o wybaczenie, że nie, i udawać, że nic się nie stało. Charakter jej spokojny, miły, nawet. Bliskich, ona daje nam optymizm i pewność siebie. Wspaniała żona i matka. W służbie jej wartości dla umiejętności organizacyjnych. Ona nie uciekać od kłopotów gospodarczych, żmudne i brudnej roboty.

dowód osobisty (pozycja do góry nogami)

Jest to trudne Arkan, gdy spadnie w tej wartości. Mężczyzna opisał pokorny i pomocny, oszczędny i ostrożny. Jest to jasny osobowości, skłonność do działań ekscentrycznych. To prowokuje innych do negatywnych emocji. Najprawdopodobniej nie jest to zrobione celowo. Kobietom brakuje pewności siebie, samowystarczalność. Ona stara się zrekompensować to, że uczucia i emocje innych. Jeśli nie przyniesie idei do absurdu, nic strasznego się nie stanie. Jest ceniona za pozytywnych cech, że konsekwentnie wykazać. Jednak, aby utrzymać równowagę, nie wchodzi do agresja jest bardzo trudne. Zaleca się, aby kupić zwyczaj stale monitorować siebie. Istnieją techniki szkolenia samowystarczalności. Jeśli jednostka karta spadła odwrócony łuk, należy nauczyć się tych technik. W przeciwnym razie nie można by uniknąć problemów. Oczywiście, z filozoficznego punktu widzenia, wszystkie pozytywnej energii. Konieczne i prowokatorzy w naszym świecie. Ale lepiej jest działać na innym polu, bardziej harmonijne.

Ujemne skutki zdrowotne Arkan

Zobaczmy, jak rozszyfrować znaczenie karty, jeśli jest pytanie o stan organizmu. Co do zasady, to jest w pozycji wyprostowanej to procesy pozytywne. To już się rozpoczęła odzysku lub znaleźć odpowiedniego specjalistę: tak należy interpretować jej wygląd. Odwrócona pętla wykazuje stagnację. Błędna decyzja dotycząca leczenia. Prawdopodobnie złe nawyki szkodliwe dla organizmu. Ponadto, proces jest w pełnym rozkwicie. Rzuca szeroką falą i jest w stanie doprowadzić do poważnych problemów. Zaleca się, aby zmienić sposób życia, linia myślenia (w przypadku leczenia). Konieczne jest, aby szukać innego specjalisty. Te, które zajmują się lekarze pacjentów teraz niekompetentnych lub aktu osobistego zysku. Interpretacja i znaczenie kart tarota Królowej różdżki w tej sytuacji należy podjąć i prosto. Na przykład, w przypadku kobiet lekarza, zaleca się porzucić swoje usługi (odwrócony) lub zaufanie Arkan (bezpośredni). W sprawach związanych z dietą, karta popychanie ideę zrównoważonej diety. Konieczne jest, aby porzucić wszelkiego rodzaju przysmaków więcej odprężyć smak niż przynoszący korzyści dla organizmu. Skromność i prostota – to motto Arkan.

zalecenia Gad

Królowej różdżki – nie jest najtrudniejszym Arkan. Najczęściej mówi się o kobiecie, aby wpłynąć na sytuację. To powinno być, aby znaleźć i zidentyfikować. W połączeniu z pozytywnym Wielkie Arkana nasza królowa traci agresywność, egoizm, staje się delikatne, miękkie, lekko infantylne (pozycja odwrócona). To dobra gospodyni domowa, opieka matki, trochę plotek, trochę skandalistka do sąsiadów i przyjaciół. Ale mój mąż kocha i szanuje. Jeśli istnieje negatyw Major Arcana, charakteru swoich łupów. Okazuje się prawdziwą czarownicę uwodzenia mężów innych kobiet w ich młodości i sugestywny pogorszenia starości (pozycji odwróconej). Negatywna Wielkie Arkana nie zepsuć charakter i życie prosto do Królowej różdżki. Ta pani ma do czynienia z wielu przeszkód i wyzwań. Ale znieść ten ciężar z dumą i godnością. To musi zapewnić wszelkie możliwe wsparcie jeśli spadnie w swoim środowisku. Gdy pojawi Arkan w bilansie na pragnieniu, uznają to za wskazówkę. Konieczne jest, aby szukać sojuszników w jego realizacji. Pozycja pionowa królowej różdżki wskazuje obecność pomocnika lub filtra, odwrócone – o niemożności osiągnięcia pożądanego. A jednak jest to znak intencji nieszczerości. Oznacza to, że chcesz coś szkodliwe, niebezpieczne. Na przykład, na wycieczkę do ośrodka nad Airliner katastrofie. Po dowieziono Tarot pokładu, spróbuj zagłębić się w jej postaci. Informacje zawarte w scenariuszu jest dużo więcej niż się wydaje na pierwszy rzut oka. Powodzenia!