879 Shares 1706 views

Sześć pentacles: znaczenia i interpretacji

Zgadywania na karty Tarota – specjalny, trudnej nauki. Nic dziwnego, że doświadczyli ludzie mówią, że nie potrzebuje talentu. A on jest dziewięćdziesiąt procent pracy! Rozszyfrować arcane jest prawdą, trzeba dokładnie zbadać każdy z nich. Będziemy patrzeć na to, co sześć Pentakli. Ten mniejszy pętla. Wielu uważa to nieistotne. Ale bezskutecznie! Sześć pentacles (Tarot), wartość jest dość poważna. Czasem wpływa nawet Major Arcana. Zainteresowany? Pozwól nam zrozumieć szczegółowo.

Opis i znaczenie kart

Sześć pentacles jest zwykle związane z materialnych aspektów życia. Konkretnie mówi o zysku lub straty w zależności od położenia w układzie. Jest to tradycyjny sens lasso. Na zdjęciu przedstawia młodego człowieka, hojnie nakarmić potrzebujących. Cała historia jest dodatni. On budzi zaufanie w przyszłości, wykazując życzliwość i dobre samopoczucie. Sześć pentacles – nagroda po przeżywa okres potrzebę (pięciu). Mężczyzna był w stanie prawidłowo przechodzić lekcje prowadzone przez życie. Ale ten stan przechodzi. Owoce dokonań zakończy wkrótce będzie musiał ponownie pracować, doświadcza dyskomfortu podczas gdy w restrykcyjnych warunkach (siedmiu kombinezonu). Tj Sześć pentacles (taro) ma przemijające wartości. Jest to miejsce wiecznej podróży, stan pielgrzym, który wkrótce będzie inna. Jednak nasza pętla mówi o reszcie. Trudności z tyłu, można cieszyć się spokój, czas na przejście od przypadków. Jest to czas przygotowania do nowej fazy rozwoju w świecie materialnym. On wkrótce się skończy, ale teraz można odpocząć i cieszyć się owocami swojej pracy. Sześć pentacles (Taro) oznacza otrzymujących finansowych lub materialnych wartości. To wynagrodzenie lub prezent, ale nie jest to zaskoczeniem. To nie jest tajemnicze aluzje na niespodziankę lub skarb spadł z nieba. Jest to oznaką zarobione planowanego pieniędzy.

Sześć pentacles odwrócony

Nasza pętla nie zawsze jest optymistą. Jeżeli spadnie w pozycji odwróconej, oczekuje trudnych czasach. Gad nie jest w stanie prawidłowo przechodzić lekcji Pięciu pentacles. Prawdopodobnie brak dóbr materialnych wprowadził go do depresji i rozpaczy. Nagrody nie będzie. Odwrócony Sześć pentacles (taro) zwiastuje szkody, straty. Gad będą musieli żałować jakichkolwiek decyzji lub działań. W przeszłości nie było błędu, owoce, z których będą musieli zgarnąć łyżka dzisiaj. Ten okres zmniejszenie wytrzymałości, trudności, przeszkód i barier. Świat materialny upadł do przodu, pozostawiając gad ponownego przejścia niewykształceni lekcji. W tym okresie są mało prawdopodobne do osiągnięcia. Należy przemyśleć swoją postawę wobec finansów i innych świadczeń.

Odwrócona pętla pokazuje złą pozycję w życiu, co prowadzi do zniszczenia, utraty, kłopoty. Ale okres ten jest łatwo uniknąć przy odpowiednim nastawieniem. To nie jest kompletne bankructwo, raczej trzeba dać nielegalnie nabyte (z punktu widzenia wszechświata). talia tarota podlega prawu najwyższego, a nie zwykłego sądu. Utrata u ludzi występują nie tylko ze względu na błędy w obliczeniach lub wybór partnera. Może to być kara za arogancję lub skarg do poprzedniego okresu biedy. To, co mówią karty tarota. Sześć pentacles góry pcha do pracy duchowej, zrozumieniu zasad życia i intencjach.

Wpływ lasso w dopasowaniu w sferze gospodarczej (w pozycji pionowej)

Mapa Sześć pentacles, zdaniem ekspertów, odnosi się do świata materialnego, ujawnia je. Jeżeli spadnie w bilansie na finanse – radować. Arkan zwiastuje otrzymać pewną ilość zarobionych. Ważne jest, aby zrozumieć, że pieniądze nie przyjdzie nagle. Najprawdopodobniej wróżka wie o ich prawdopodobnego dochodu. Co do zasady, nasza pętla reprezentuje płac lub planowanej dywidendy. Jest to normalny przepływ, a nie losowo jackpot. Mapa pokazuje, że wszystko idzie zgodnie z planem. Istotne są przewidywane trudności. Prace zostały zakończone pomyślnie i zostaną nagrodzone. Jeśli zastanawiasz biznesmen oznacza planowanego byłoby opłacalne. Ale nie należy oczekiwać góry złota. Realizacja idei przynieść to tyle zakłada kupca (lub nieco więcej). Przełom jako wzbogacenie, nie oczekiwano. Jeśli chodzi o negocjacje, uważają je za udane. Partnerzy nie zawiedzie do pracy, współpraca będzie korzystna dla obu stron. Jeśli zapytasz Tarot pokładu konkretnym przypadku, prognozy są również pozytywne. W niektórych przypadkach wartość karty Sześć pentacles się zmienia, ale pozostaje optymistą. Arkan wskazuje otrzymanie nowych informacji. Konieczne jest, aby rozważyć i zastosować w praktyce, rezultaty nie trzeba było długo czekać i rozkosz w gatunku.

Wartość dostosowania biznesowej sześciu gdy odwrócony

Jeśli nasz lasso spadł w tej pozycji, nie liczyć na szczęście. Bez względu na pytanie, oczekiwana strata. Mapa pokazuje wystarczająco dużo mocy, aby odwrócić bieg. Niestety, tym razem wygrał konkurs. Innymi słowy: nie można było poradzić sobie z wyzwaniem i projektu nie powiodło się. Kiedy spada odwrócony Sześć pentacles, konieczne jest zmniejszenie aktywności. Aby natychmiast rozwiązać swój negatywny wpływ nie będzie działać. Musimy powtórzyć to, co zostało wcześniej zrobione niedbale. Zwykły robotnik lasso zapowiada cięcia płac albo grzywny. Czasami to podkreśla wady przywództwo, które nie mogły poradzić sobie z odpowiedzialnością. Zarobki zostaną wydane w odpowiednim czasie. Jeśli pytanie o konkretny projekt lub kontynuować działalność (lub początek) nie jest zalecane. Wyniki będą ujemne. Odwrócony Six ujawnia błędy w obliczeniach, lub wskazuje na niekorzystne okoliczności, które wróżka nie znają. To nie jest globalna katastrofa, a przejściowe trudności. Poradzi sobie z nimi, jeśli podjąć wysiłek, którego celem jest kontynuowanie prac przygotowawczych. Nasz sześć jest szczególnie niekorzystne w scenariuszu, biznesmena. Jest on połączony z wieży może oznaczać długi okres awarii, utraty zysku, czasami – całkowitego załamania. Jeśli jest odwrócony sześć księżyc w tej samej pozycji – szukać złodzieja. Jesteś oszukiwany w sektorze finansowym.

Sześć pentacles wartości w relacji (Taro)

Uważa się, że kochamy nasze ręce, pętla nie jest szczególnie ważna. Jednak niektóre z informacji, jakie daje. Należy pamiętać, że dla korzyści materialnych spełnia Sześć pentacles. W relacji mówi o otrzymaniu prezent od partnera, pewnego planowanego nabycia. Jeśli pytanie było o ludzkich zmysłów, gad dostarczy dowody romantycznym nastroju. Kiedy zaniepokojony przyszłych stosunków powinna być bardziej optymistycznie patrzeć na świat. W tym przypadku wartość pentacles Sześć jest następujący: miłość przyniesie namacalne poczucie zabawy. Na przykład, człowiek będzie zainteresowany szukać dziewczyny z pomocą darów, małych ofiar, starając się zwrócić jej uwagę. Jeśli przypuszczenia partnera z doświadczeniem, mówi sześć normalnym toku wydarzeń. Stosunki nie były w niebezpieczeństwie, ale stabilność nudne. Rozwijają się one całkiem normalnie, stopniowo, ale pozbawione są gwałtownej namiętności. W „Zarządu” zalecamy aby ożywić nasze lasso czat trochę niespodzianka. Prawdopodobnie znudzona partnera, konieczne jest, aby zadowolić mały prezent. W połączeniu z ośmiu różdżki – zapowiada się na wycieczkę lub wypoczynek. Razem z ukochaną osobą może być prywatności, odgrodzonej od świata. Czasami nasza tajemna zapowiada rozmowy telefonicznej, który jest oczekiwany przez klienta. Jeśli karta jest odrzucany w pozycji do przodu, proszę porozumieć. W ogóle, Six prognozuje stopniową poprawę stosunków.

Wpływ odwróconego łuku na wyrównanie miłości

Relacje nie zawsze sumują się tak, jak chcesz. Nasze lasso wyświetla tylko takiej sytuacji. Jeśli zastanawiasz się nad prawdopodobnego partnera, Sześć pentacles nawiązuje do swego skąpstwa. Nie warto angażować się z taką osobą. To zajmie tylko nie oferując nic w zamian. Odchodów położeniu tworzy, lasso charakteryzuje partnera w wampira, zwłaszcza w połączeniu z niekorzystnymi wysokich kart. Prognoza kochający dyspozycja tej sprawy jest niekorzystne. Od partnera trzeba uruchomić na złamanie karku.

Jeśli przypuszczenia rodzina mężczyzna, optymizm nie powoduje wyrównanie. Sześć zapowiada stratę. Prawdopodobnie małżonka zdecydowała się na rozwód. A ten człowiek nie myśli o tym, jak podnieść więcej z dobrej rodziny. Nasze Arcane zapowiada nieuczciwy podział nieruchomości. Sześć pentacles połączeniu z trojki mieczem (zarówno odwrócony lasso) zapowiada utratę partnera z powodu wypadku lub choroby. Człowiek może umrzeć, aby opuścić ten świat. dusza Gad „stają się słabe”, to będzie bardzo trudne do radzenia sobie z wyzwaniem. Jeżeli trzy mieczy stoi pionowo, wyjście tam. Powinno to wyglądać. Kompletne zerwanie stosunków można uniknąć, pacjent wyleczony, wypadek lub wypadek uniemożliwił. Odwrócony Six w „Rada” zaleca, aby nie koncentrować się na materiale – doprowadzi to do strat. Lepiej jest szukać harmonii w sferze duchowej, wówczas związek poprawi, partner ponownie skręcić w twarz ci.

Jako bezpośredni wpływ na pozostałych sześciu kart

W rozszyfrowaniu układy Taro ważną tajniki interakcji. Kombinacja zmieniając sens przepowiedni. Niestety, wszystkie możliwe kombinacje rozważyć trudne. Tak, to nie jest konieczne. Są to ważne połączenie z których będziemy rozmawiać. Prosto sześć podkreśla znaczenie pozytywnym sensie Wielkie Arkana. Tak więc, jeśli następny będzie zobaczyć słońce, świat, Cesarzowa i Hierofantem, czekać na szczęście. Kombinacja ta zwiastuje nagrodę za swoje wysiłki, pozytywny rozwój, wygraną. Gdy nie są takie same, łuk w odwróconej pozycji, sześć łagodzić negatywne. To jest prawdopodobnie kłopoty, ale do zaakceptowania ich byłoby łatwiejsze. Reprymendę w pracy będą moderowane premii skandal faworyta – wygładzonej dar i tak dalej. W połączeniu z naszymi lassos ujemnych punktów do łez, rozczarowanie, frustrację. Jeśli znajduje się wieża, a potem sytuacja wymyka się spod kontroli. Co przynosi zysku upadek, to przestanie pracy. Śmierć w połączeniu z naszym lasso, wręcz przeciwnie zapowiada dobre zmiany w swoim życiu, jeśli mieszczą się w pozycji pionowej. Jest to oznaką pojawienia się nowego stałego źródła pieniędzy. W pozycji do góry nogami – odziedziczone bliskiego członka rodziny, uzyskanie pieniędzy poprzez smutek.

Połączenie odwróconym sześciu innych kart

Biada zawsze przychodzi więcej niż jeden, mówią. Jest to sytuacja zapowiada naszą pętlę jeśli rolka do góry nogami z negatywnymi kart. Listy najbardziej nieprzyjemne i niepokojące kombinację:

  • z Księżycem – oszustwa lub kradzieży;
  • Wieża – zniszczenie, upadek przedsiębiorstwa;
  • z Wisielcem – odmowę złożenia wniosku o pomoc;
  • mag – fatalnym błędem;
  • z Sądu – pech, tendencyjnego nastawienia ze strony funkcjonariuszy organów ścigania;
  • z głupcami – usterka strat własnych;
  • z diabłem – głupiej chciwości;
  • z Pustelnika – powolność, niezdolność do reagowania na zmieniające się sytuacje, co prowadzi do poważnych uszkodzeń.

Należy rozumieć, że jeśli każdy z tych arkanów także odwrócony, okoliczności są pogarsza. Utrata wpływu na sytuację gada w negatywny sposób, który podkreśla Sześć pentacles. Połączenie Tarota jest dość trudne do odczytania w łóżeczku. Arcana interact w czasie, to należy zdemontować z konkretnych przykładów. Jeśli te kombinacje wpaść w pozycji „przeszłości”, zły razy tyle. Kiedy jedna karta jest w „rady” – sytuacja może być jeszcze poprawione, i tak dalej.

karta dnia

Rozważmy przypadek, gdy próbuje odgadnąć, przez krótki okres. Gdy proste szóstki powinien przygotować się do przepływów finansowych. Suma byłaby mała, ale przyjemna. W przeciwnym razie – dostać prezent lub pomocy w czasie, gdy jest to szczególnie w potrzebie. Na przykład, nasz lasso może oznaczać, kupując bilet do ważnego wydarzenia lub lotu, z których jeden został odrzucony. To szczęście, szczęście, ale małe. Studenci i uczniowie ocenić arcane bezproblemowy dzień. Nauczyciele nie będą przeszkadzać złożonych problemów ręką będzie miał dobrą ocenę, szybka towarzyszu, jeśli to konieczne. Love karty gwarantuje przyjemny dzień. Partner będzie starał się zadowolić drobne prezenty lub telefon, gdy nie oczekujemy. Jeśli zaniepokojony zdrowia, konieczne jest, aby rzucać alarm z mojej głowy. Funkcje ciała jako ugruntowanym mechanizmu. W najbliższej przyszłości nie należy spodziewać się zakłóceń.

Sytuacja jest inna w przypadku walca odwróconym jako symbol z sześciu dni. Zaleca się, aby skonfigurować poważny nastrój. Potencjalny problem z odrzuceniem finanse, umów awarii. Środki w ten dzień może przynieść informacja będzie niedokładny, i tym podobne. Podejmować ważne decyzje, nie jest zalecane. Kolejnym ma być poekonomnee. Niektórzy ludzie przewrócił sześciu zwiastunów wydatki nieuzasadnione. Kiedy rozprawa w tym dniu, aby wygrać to nie będzie działać. Trzeba znaleźć wymówkę i przełożyć spotkanie lub opóźnić sprawa do omówienia w innym czasie.

Użycie magii

Trzeba dodać, że karty tarota są wykorzystywane nie tylko do wróżenia. Nieśli magiczne rytuały. Co do zasady, w rytuałach zaangażowany Major Arcana. Ale nasza mapa jest przydatne, jeśli wiesz dokładnie, jak to wpływa na okoliczności. Kiedy pilnie potrzebne niewielką sumę pieniędzy, w ciągu sześciu recytować specjalny czar i umieścić go pod poduszkę. Rano powinien ponownie przeczytać słowa na formule kart i nosić przy sobie cały czas. W ciągu dnia niezbędne pieniądze przyjdą. Czasami zaleca się użyć lasso wpływać na inną osobę. Z jego udziałem zmusił ofiarą zadzwonić lub napisać list do klienta. Ten rytuał odbywa się rzadko, ponieważ wymaga pewnej umiejętności. Najczęściej magicy rysować za pomocą sześciu agentów, klientów, pomysły. Stawką jest prowadzona medytacja w czwartek po północy. Noś go z wami jest zalecany do sześciu dni. Jest to zwykle czas lasso aktywność. Ale należy pamiętać: przyciągnąć poważne pieniądze to nie będzie działać. Mapa egregore związane z dobrego samopoczucia, a nie bogactwa.

wniosek

Tarot nie jest nieważna Arcana. Każda z siedemdziesięciu ośmiu zawiera bogactwo informacji. Przecięcie kart (łącznie) zwiększa objętość i różnice w sytuacji. Aby dowiedzieć się jak poprawnie rozszyfrować rozkładowi, należy prognoz wymaga ogromnej pracy. Nie jest to łatwe, aby studiować arcane i stale praktykowane. Tylko w ten sposób nabyte umiejętności i talent objawia. Czy próbowałeś?