659 Shares 5144 views

8 pentacles Tarota: znaczenie i interpretacja

Karty tarota – szeroko stosowanym praktyki magii. Wbrew powszechnemu przekonaniu, ta metoda pozyskiwania informacji – nie tylko zgadywać. Tarot – skomplikowany system symboli, kluczem do najgłębszym poziomie podświadomości, pozwalając na wgląd w zakamarkach duszy, i aby rozważyć każdą sytuację z różnych stron.

opis

Tradycyjny wizerunek karty „8” (Pentakli Tarot Ryder White, Universal i innego klasycznego pokładzie) jest następujący: wyciągnąć osobę, która wykonuje grawerowanie na dyskach (lub monet mennicy). Siedem z nich są gotowe, mistrz pracuje nad ostatnim – ósmym denara.

8 pentacles Tarota: Wartość w pozycji wysuniętej

Dobrobyt, pomyślność, powodzenie, korzystny wynik, pracowitość, cierpliwość, pracowitość, troska, rozwoju i samorealizacji … Oto tylko częściowa lista podstawowych wartości 8 pentacles. Tarot daje dość dokładny opis sytuacji. Jednak wykonując żadnego wyrównania, nie powinny natychmiast poszukać interpretacji kart. Pierwszą rzeczą, którą należy dokładnie rozważyć obraz, słuchać własnego głosu wewnętrznego i złapać pierwszy myśli, które powstają w danym numerze. Być może to w nich tkwi odpowiedź podstawową. Ale, jeśli na podstawie tych wniosków nie mógł uzyskać pełny obraz, ukazując istotę sytuacji, możemy zwrócić się do interpretacji i brakującej części informacji. Metoda ta pozwala nie tylko znaleźć odpowiedzi na swoje pytania, ale także pomaga rozwijać intuicję, wiedzę, zdolność przewidywania przyszłości i zrozumieć prawdziwą istotę tego, co się dzieje.

pozycji odwróconej

Podobnie jak pozostałe karty, 8 odwrócone pentagramy niesie odwrotny sens. To zwiastuje nadejście trudności, możliwych przeszkód do sukcesu i ostrzega o zagrożeniach.

Jeśli pytanie było o konkretnej osobie, postać osiem denarów w pozycji odwróconej mówi o negatywnych cech indywidualnych, takich jak nieuczciwość, hipokryzja, brak pewności siebie, lenistwa, niekompetencji, próżność i chęć wyglądają lepiej niż jest w rzeczywistości. Gdyby nie chodziło o charakterze indywidualnym, ale stan, w którym osoba zamieszkuje, taka karta może mówić o trudnościach finansowych, problemy w pracy i innych uszkodzeń.

W sprawach związanych z działalnością zawodową lub powstawania taki znak opowiada nudny, nudny, monotonny pracy, a nie generowanie pozytywnych emocji.

Ale nie uważają takie znaki jako coś nieuniknionego. Odpowiedzi otrzymane powinny być traktowane jako porady, co najlepiej jest zwrócić uwagę na tym etapie życia, jest czymś pracować. To jest tylko wyświetlacz sytuacji w danym czasie. 8 Pojawienie Pentakli w scenariuszu sugeruje, że mimo przejściowych trudności, wszystko jest w rękach człowieka, a wszelkie przeszkody można przezwyciężyć, jeśli nie dopuścić do sytuacji przypadkowi.

Naprzeciwko jest karta może mówić o zmarnowanego czasu i wysiłku, marnotrawstwo, strat finansowych lub oszustwa.

Bilans miłości i związkach

Różdżki i kubki reprezentują pasję i emocje. Co do 8 Pentakli wartość w relacji, w tym przypadku jest nieco inna. W sprawach miłości, ta karta oznacza silny związek zbudowany głównie na wzajemnym zrozumieniu i szacunku. Mądrość, wyrok i odpowiedzialność przeważały nad pasji. W takich rodzinach panuje spokój i harmonia.

Jeżeli pytający (czyli ludzie, którzy zastanawiają) samotnie, utrata Arkan zapowiada spotkanie ze swoim partnerem w najbliższej przyszłości. Ci, którzy z powodu rozczarowań w przeszłości obawiali się początek nowego związku, karta radzi zacząć pracować na siebie. Samodoskonalenie, nakazując jego myśli i uczucia, pomoże zmienić życie na lepsze.

8 odwrócone pentagramy w stosunkach ostrzega o możliwym nieporozumienie, fałszu, niedowierzanie, niechęć do kompromisu. Istnieje możliwość rozdzielenia. W połączeniu z inną Arcane może oznaczać sytuacji desperacką (na przykład, 8 + 8 mieczy pentagramy) fałsz zdrada (jeśli jest obecny w scenariuszu diabła). Ale można zrobić takie wnioski jedynie w przypadkach, gdy waga została przeprowadzona na jednym z partnerów. Jeśli chodziło o relacje w ogóle, odwrócony lasso pokazuje Rift, nieporozumień, a może nawet rychłe rozstanie.

Kolejne pytanie odpowiedź, do której można Tarota 8 Pentakli – relacje, które są na etapie zakończenia, czyli separację, rozwód. Ale w tej sytuacji wszystko idzie całkiem spokojnie. Zrozumiałe jest, że te relacje są beznadziejne. Obaj partnerzy będą zachowywać się racjonalnie i może rozproszyć w cywilizowany sposób.

Praca i edukacja

Jeśli chodzi o handel, pętla opowiada o pracy, która wymaga powtarzających się działań, zdolność do koncentracji przez dłuższy czas w pracy i drobiazgowo opracować szczegóły. Człowiek systematycznie wykonywać wszystkie etapy na drodze do sukcesu, przeżywa radosne emocje z ich ulubioną rzeczą. Ponadto, możemy mówić o procesie edukacyjnym. Jeżeli scenariusz postawione pytanie o danej osobie i swoim zawodzie, to karta może wskazywać jako prostych rzemieślników, a na geniuszy komputerowych, związkowców i nauczycieli.

Pytania dotyczące poszukiwania pracy 8 Pentakli zapowiada pomyślny wynik sprawy. Można znaleźć użyteczne ciekawą działalność, która przynosi dobre dochody. Ale tylko polegać na życzliwości fortuny nie powinno być. Trzeba będzie podjąć wysiłek, cierpliwości i staranności. Być może trzeba będzie nauczyć się nowego zawodu, a to zajmie czasu. Jednak praca przyniesie pozytywne emocje, inspirować dalszy postęp w górę po szczeblach kariery.

Odwróconej pozycji może oznaczać nie tylko niesprawiedliwe pracy, oszustwa i brak inspiracji. Innym minusem – pragnienie, aby umieścić karierę ponad wszystko. Tacy ludzie często przestać zwracać uwagę na znajomych i rodziny, tracąc zainteresowanie wszystko dzieje się wokół, zapomnieć o swoich marzeniach, koncentrując się wyłącznie na korzyści materialne.

cechy osobiste

Jeśli celem dostosowania było uzyskać opis osobowości danej osoby, 8 pentacles mówi o cechach takich jak pracowitość, zaangażowanie, samodoskonalenia. Ten człowiek wie, czego chce i dąży tylko swoją pracę. Ze względu na wysoki poziom samodyscypliny i zdolności do skupienia się na obiektach w widoku, będzie on w stanie osiągnąć pożądany. Jednakże, może to zająć trochę czasu. Ta karta nie zapowiadać natychmiastowy sukces. Oznacza to, że trzeba dołożyć starań, aby być cierpliwym i być ostrożny.

W pewnych rąk, mapa wskazuje bezinteresowne osoby, która nie działa dla własnej korzyści, ale w celu skorzystania ludzi. On nie zna próżności i ambicji. On jest bardzo zadowolony z tego, co ma, ma wewnętrzną wolność, ponieważ nie jest związana z dążeniem do sławy i pieniędzy. Ten samowystarczalny, oferując doświadczoną osobę, dobrze zorientowanych w branży.

Podstawowe cechy osobowości, charakteryzujące ośmiu denarów: praktyczność, roztropności, mądrości, roztropności, jasnego zrozumienia ich pragnienia i determinacji, bezinteresowność.

Odwrotne lasso mówi o przeciwstawnych cech charakteru, takich jak nieuczciwość, chciwość, próżność, brak wiedzy i doświadczenia.

stan zdrowia

Jeśli pytanie było na temat stanu zdrowia karty 8 pentacles wspornika mówi o przeniesiona w ostatnich czasach choroby lub urazu. Jednak przy odpowiednim leczeniu, negatywne konsekwencje można uniknąć. Najprawdopodobniej trzeba wydawać stopę zwrotu. To może być złożony ćwiczenia, właściwe odżywianie, oddychanie i praktyk medytacyjnych. W poważniejszych przypadkach, gdy problemy są nie tylko zdrowie fizyczne, ale również stan psychiczny, może trzeba pomóc analityk.

W pozycji odwróconej pętla ostrzega, że nadmierne entuzjazm do pracy może mieć szkodliwy wpływ na zarówno fizyczne i stan psychiczny człowieka. Ale nie ma to jak nieuniknione. Karty mówią tylko o możliwych tendencji rozwoju sytuacji, pod warunkiem, że dana osoba nie ma niczego w swoim życiu zmienić. W tym przypadku jest to tylko ostrzeżenie i rada zrewidować swoje podejście do pracy, zaczynają się zrelaksować więcej. Jeśli pewnego wysiłku, negatywne konsekwencje można uniknąć.

Bilans sytuacji

Jeśli chodzi o pytanie, czy należy wziąć swój plan, a następnie pojawienie Osiem denarów w scenariuszu zapowiada korzystny wynik sprawy, pomyślności i powodzenia we wszystkich przedsięwzięciach. Być może trzeba zaangażować w samodoskonalenia, aby opanować nowy kierunek i nabywać żadnych umiejętności, które pomogą w przyszłości osiągnąć sukces. Nie ma wątpliwości, wysiłek i środki zostaną spłacone i przyniesie dobre rezultaty w przyszłości. Być może w najbliższej przyszłości nie będzie mógł dostać nagrodę, ale w przyszłości wynik będzie pozytywny.

Prawdopodobieństwo sukcesu jest bardzo wysoka. Ale będzie musiał się postarać. Będzie w stanie osiągnąć pożądany rezultat, jeśli Cię krok po kroku do przeprowadzenia wszelkich niezbędnych kroków na drodze do celu. Systematyczna realizacja planowanego, dbałość o szczegóły, ciężkiej pracy i wiary w korzystny wynik przyczyni się do osiągnięcia sukcesu. Może się zdarzyć, gdy wyjdziesz natchniony i zaczynają się przezwyciężyć wątpliwości co do stosowności pracy. W takich momentach, najważniejsze – aby pokazać siłę woli, aby nie zatrzymać i po prostu ruszać do celu bez popadania w rozpacz. W tym przypadku, wytrwałości i cierpliwości – klucz do realizacji marzeń.

Innym aspektem, który należy zwrócić uwagę – to ostrożność. Czasami ta karta służy jako ostrzeżenie. Jest to znak, że trzeba zwrócić większą uwagę na to, co się dzieje, ponieważ w niektórych przypadkach, sukces w jednej dziedzinie życia może spowodować awarię w drugiej. Nie należy przyjmować pochopnych decyzji. Przed podjęciem ważnych kroków trzeba rozważyć plusy i minusy. Dodatkowe wartości Arch – mądrość, regularność, systematyczność.

W niektórych przypadkach, wygląd Pentakli 8 powinny być traktowane jako porady skupić się na ważne i nie być rozproszony. Że sprawa, którą obecnie zajmuje, powinna być w pierwszej kolejności. Nie denerwuj się, jeśli coś poszło nie tak, jak byśmy chcieli. Z biegiem czasu, cierpliwość i wytrwałość zostaną nagrodzone.

Obróconą mapy mogą być oznaką zniecierpliwienia, pragną dać rzeczy biorą ich przebieg lub znaleźć najbardziej lekki sposób, bez żadnego wysiłku. Jednak nie jest to sytuacja, w której można liczyć na szczęście. W tym przypadku będziemy musieli wziąć odpowiedzialność za siebie.

W każdym przypadku, aby zrozumieć prawdziwe znaczenie, ważne jest, aby zwrócić uwagę, jakie karty miał 8 pentacles (Taro). Połączenie niektórych Arcane, takich jak diabła i 7 mieczy, można mówić o oszustwa lub nadużycia.

perspektywa wzrostu

W sprawach dotyczących rozwoju osobistego, karta ta stanowi udane samorealizację i promocji. Jeśli zostały planuje zaangażować w samodoskonalenia, to teraz jest czas, aby przetłumaczyć nasze plany w rzeczywistość. Może to być w postaci rozwoju zawodowego, a na początku rozwoju duchowego. Jednak nie należy się spodziewać szybkich rezultatów. Trzeba być cierpliwym i zainicjować plan. Ważne jest, aby podjąć odpowiedzialne podejście do pracy nad sobą. Roztropność, cierpliwość i wytrzymałość – to cechy, na których rozwój należy zwrócić uwagę, aby w niedalekiej przyszłości. Oni pomogą odnieść sukces.

Jeśli ten problem 8 pentacles (Taro) spadł odwrócony odpowiedź, wartość nabiera zupełnie innego znaczenia. Może to oznaczać zatrzymanie w rozwoju, lenistwa, obojętności, zastoju do wszystkiego, apatii i depresji. Nie jest konieczne, aby zaprzeczyć temu, co się dzieje, i wymówek dla bierności, w przeciwnym razie może to doprowadzić do bardzo poważnych konsekwencji. Jedynym wyjściem z tej sytuacji – Szczerze mówiąc sobie, że jesteś w takim stanie. Świadomość problemu – pierwszy krok w kierunku jego rozwiązania. Najprawdopodobniej, że główny problem nie leży w okolicznościach zewnętrznych, a także w odniesieniu do tego, co się dzieje. Zmiana sposobu myślenia osiągnie nowy poziom jaźni.

Plany kolejny pozew o tej samej wartości liczbowej

Osiem wszystkie mają pewne wspólne cechy: sukces, początek czegoś nowego, stabilności i harmonii. Wśród głównych arcana, który odpowiada wartości numerycznej mapy „Siła” (w niektórych innych pokładów „sprawiedliwości”). Bez względu na to, jakiego rodzaju charakter spada w scenariuszu, czy mieczy 8, 8 pentacles lub prętów, oznacza to początek czegoś nowego, otwierając nowe drogi, a może nawet soul-poszukiwania i wyboru nowych priorytetów.

Globalne zagadnienia dotyczące cel życia, wygląd ósemki w scenariuszu może zapowiadać przyszłe zmiany w każdej sferze. Zmiany mogą występować zarówno w życiu prywatnym, jak i w jego karierze. Kilka szczegółów na temat kombinacji małe arkana:

  • 8 + 8 filiżanek Pentakli mówimy o końcu poprzedniego okresu życia i początek czegoś nowego. nie powinny być traktowane jako zakończenie pewnego etapu strat. To jest tylko przejście na wyższy poziom, możliwość obrócić stronę i zacząć coś nowego budynku. Musimy znaleźć w sobie siłę, aby przyznać, że stary sposób życia nie odpowiada. Jeśli nie zrobić ten krok, konsekwencje mogą być bardzo negatywne, pytając na ryzyko popadnięcia w depresję, rozpacz, depresja. Nie trzymają się starych. Nadszedł czas, aby pozbyć się starych obciążeń emocjonalnych i pozwolić nastąpić zmiany. Możemy mówić o związkach, kariera, czy wyjściu twórczy kryzys.
  • 8 + 8 Różdżki Pentakli: w każdym razie te karty wróżyć sukces. Pojawienie się tych arkanów w scenariuszu sugeruje, że musimy zacząć działać zgodnie z oczekiwaniami dobre perspektywy. Jeśli wcześniej w moim życiu był okres stagnacji, a teraz jest czas, kiedy nastąpi przebudzenie. Te małe arkana reprezentują punkt widzenia produktywności i twórczy impuls. Obecność różdżki w rozprzestrzenianiu można mówić o spontaniczności, co się dzieje.
  • 8 + 8 miecze Pentakli: ta kombinacja jest prawdopodobnie niesie negatywne konotacje. Te Arcana może oznaczać kosztownej pracy, strata czasu, lub zastój w pracach.

karta dnia

Jest to jeden z najprostszych sposobów, aby dowiedzieć się, że zwiastuje nadejście dnia. Osiem denarów mówi, że w ten dzień trzeba poświęcić czas na pracę, nie możemy sobie na lenistwo. Ponadto, może to być także działalności twórczej, rozwój talentów i edukacji. Wysiłek w przyszłości doprowadzi do sukcesu. Ważne jest, aby być cierpliwym i pilnie przeprowadzić swój plan.

Jednak 8 pentacles w pozycji odwróconej ostrzega, że nie należy przeceniać własne siły. Być może, swoją wiedzę i doświadczenie wystarczające do przeprowadzenia swojego planu. Nie spiesz się do wniosków.

Głównym rada jaką daje młodszego pętlę 8 Pentakli: wartość w globalnym znaczeniu, oznacza, że dana osoba ma budować własne życie, zamiast polegać na przypadek lub pomagać innym. Nie należy bać się porażki, ważne jest, aby zacząć pracować nad sobą i doskonalić umiejętności w różnych dziedzinach. Dostroić się do dobrego wyniku i rozwijać swoje talenty.