154 Shares 9603 views

Tarot: interpretacja i znaczenie. Sun (Tarot): wartość pracy, w związkach

W tym artykule przyjrzymy się XIX Arch – Sun (Tarot). Wartość tej karty nie można przecenić. Wystarczy tylko spojrzeć na zdjęcie jak jesteś przytłoczony poczuciem szczęścia. Cokolwiek talia tarota, rysunek lasso w XIX panuje dobrobyt i poczucie beztroski radości. Co obiecuje tę mapę do góry nogami? Lub w połączeniu z innymi tajemnej Tarota? Będziemy analizować szczegółowo poniżej. Zgodnie z procedurą wróżenia, to mówimy, że słońce wypadło mapę osoby, która czeka na jego pracy, miłości, rodziny i przyjaźni. Ale nawet dla niewtajemniczonych w tej okultystycznej nauki mogą zrozumieć, że tajemne obietnice szczęścia. Wszakże w tym świecie, słońce daje życie wszystkich żywych stworzeń. Wiele starożytnych ludów czcili naszą gwiazdę. A starożytni Grecy wierzyli, że słońce – to Apollo, mecenas sztuki, ulubiony Muz.

Jak pokazano na XIX lasso

talia tarota istotnie różnią się od siebie na ilustracjach. Ale karta Słońce w ogóle z nich wyglądają prawie identyczne. Ona, oczywiście, pokazano naszą gwiazdę. To ma ludzką twarz i obowiązkowych promienie promieniujące wentylator w dół. To symbolizuje zstąpienie ducha w materię. Zawsze na mapie znajduje się radosne dziecko obraz. W niektórych pokładów mieć dwa z nich – chłopca i dziewczynkę. Dość często widzimy na mapie słońcu biały koń, który obarczony dziecko. Może to być podpowiedź Jednorożca – symbol siły, która ograniczana niewinności. Happy i nadaje się do kwestionowania wartości (Słońca, Tarot) podkreśla nawet cegły lub kamienia mur w tle. Symbolizuje pokrywę z kłopotów i nieszczęść. Za ścianą jest czasami przedstawiana kwitnących słoneczników. Od dołu obrazu emanuje radość i spokój.

Zgadywania na charakter danej osoby

W średniowiecznej karty Tarota Florentine na słońcu przedstawia młodą dziewczynę z kołowrotka. Punktem tym rysunku jest to, że jeśli ciężko pracować i godzić się na mniej, bez komplikowania swoje życie z ambicji i ambicji, znajdziesz sukces i szczęście. Obrazy z chłopca w XIX lasso – jest to aluzja do Ewangelii. Pamiętaj, że Jezus Chrystus ustawić dla uczniów małym dzieckiem, i nakazał im, aby być niewinne serce, jak dzieci. Mateusz mówi: „Bądź prosty jak gołębie i roztropni jak węże”. „The Sun” (Tarot) dla człowieka, który został dany Ta mapa jest: to osiągnął najwyższą mądrość i trwa życie prosto i jasno, jak dzieci. I jest gotów dać radość i pokój innym. Ma uczucie świeżości, nie chmurzy z wątpliwości i nie podlega wpływowi wzorców społecznych. Jego energia słoneczna wylany na innych ludzi. Do takiego człowieka rozciągając swoją miłość i szacunek. Potrafi korzystać z pracy swoich rąk.

Wewnętrzny sens lasso słońca w bezpośredniej utraty karty

Przed człowieka jest wyraźnie widoczny sposób. Wie, czego chce i jak to osiągnąć. Że na który ciężko pracował, gotów dać długo oczekiwane owoce. Jedna osoba może otrzymać dary losu. Nawet, jeżeli uzna je za niezasłużone, niech wątpliwości i wykorzystuje je. Nadszedł czas, aby cieszyć się owocami swojej pracy. Wartość karty (Sun, Tarot) jest tak korzystny, że nie należy bać się trochę wyniku pokichitsya wykonanej pracy. Nie ma duma. Jeżeli w wyniku doskonałych prac, osoba ma prawo do poczucia satysfakcji. W przeciwieństwie do Księżyca, który emituje światło odbite, słońce symbolizuje przejrzystość wiedzy, najwyższą mądrość. Oświetlenie znajduje się w połowie drogi między ziemią a niebem. Człowiek, który miał kartę „The Sun” (Taro) (jego znaczenie już wyjaśnione), jest pośrednikiem między Bogiem a ludźmi.

Co trzeba zrozumieć pytającego

Przede wszystkim – aby zwrócić uwagę na fragment z Ewangelii według świętego Mateusza. Jest to konieczne, aby zatrzymać duszy-wyszukiwania, wyrzucić wszystkie niepotrzebne wątpliwości i iść do celu bezpośrednio i bez dwuznaczności. Serce dziecka będzie pomóc osobie znać ukrytą prawdę. Ale lasso słońce – to nie eliminuje wymóg racjonalizm! Po tym wszystkim, dzieci są w procesie ciągłym wiedzy o świecie. Co chciał powiedzieć nam kartę w pytaniu? Jaka jest jego wartość? Sun (Tarot) uczy ludzi, aby podążać za głosem nie tylko umysł, ale także swoje serce. Czasami trzeba się zatrzymać i zdać sobie sprawę, że żyjemy nie tylko do pracy, ale także cieszyć się wynik. Ponieważ Słońce jest pośredni związek pomiędzy kartą ziemskiego i niebiańskiego i tarota symbolizuje „kompromis” Zarządzanie pracą i beztroskiej radości. Tylko wtedy będzie pełnia życia ludzkiego zostanie osiągnięty.

Arkan Sun (Tarot): wartość w relacji z bezpośrednim położeniu

Ta karta jest, oczywiście, szczęśliwy. W scenariuszu, stosunki symbolizuje bezchmurne szczęścia i serdeczny Unii bez żadnych problemów. Arkan oznacza również początek nowej miłości, która zapowiada się długa i wzajemna. Jeżeli osoba jest żonaty (lub mąż), to sytuacja jest stabilna i ciepłe relacje. Jeśli słońce spadł w pozycji pionowej, ale nadal blisko Jester taki tandem opowiada o niezwykłej szczerości i rozkoszować najbliższymi. Mapa, sąsiaduje z dwoma mieczami, symbolizujące partnerzy zasługują na szczęśliwy związek z powodu ich cech duchowych. Słońce i Sprawiedliwość obiecują wczesne małżeństwo. XIX Lasso może oznaczać narodziny czegoś nowego. To niekoniecznie spodziewać się w niedalekiej przyszłości dziecku, jeśli słońce miało kartę (Tarot). Wartość w relacji może mieć pętlę: wiązana fatalny miłość; podejmując wspólną przyczynę, która ma odnieść sukces; porusza się w górę po szczeblach kariery.

odwrócona karta

Arkan Sun (Tarot), wartość jest tak korzystna, że nawet jego pozycja pośrednia wróży kłopoty. Tylko sukces przyjdzie trochę późno. Lub nie do tego stopnia oczekiwano. To samo można powiedzieć o jej wzrostu w słońcu z innych kombinacji kart. Sprawiedliwości – ewentualnego odroczenia małżeństwa, z dwoma mieczami – czas docierania w osobistej relacji z partnerem, z Jester – drobne sprzeczki. Bardziej niebezpieczne jakaś inna kombinacja. Tak więc, Sun (Tarot) Wartość odwrócony w połączeniu z diabłem dostaje bardzo złe dla stosunków osobistych. Może szczęście powiązać zapobiec złe przyzwyczajenia, namiętności czy zazdrość jednego partnera. Jeśli pętla spadła do góry nogami z księżyca, tak zrujnować życie bezpodstawnych podejrzeń obciążonych poczucie przeczucie, że jednak się nie sprawdziły. Sąsiedztwo jest odwrócony ze słońcem Chariot znajdują się: nie idź na ryzyko! Kapłanka z tym stryczek przekonuje: Umiarkowany swoją ciekawość.

Zgadywania na sytuację finansową i kariery

Znaczenie Tarot Sun przewiduje spektakularny sukces i powszechnego uznania osiągnięć w pracy. Bosses docenić swoją pracowitość, umiejętności i entuzjazm. Być może będzie to impuls do przodu na drabinie kariery. Co do spraw finansowych, a tu w scenariuszu mapy Sun obiecuje dobrobyt materialny. Jeśli były problemy finansowe, że wkrótce zabraknie. W przybliżeniu to samo znaczenie i niesie Sun odwrócone. Tarot XIX lasso wartość spadła do góry nogami, interpretuje w ten sposób: w pracy nie są nieprzezroczyste grać przeciwko tobie, ale wszystkie takie same sukces przyjdzie do ciebie, choć nie do końca. Lub do triumfu będzie musiał walczyć. Sprawy finansowe odwróconego słońcu również veschuet problemów, które mogą być rozwiązane z zapałem i osiągnąć dobrobyt materialny.

Zgadywania na zdrowie

Nasze światło daje życie wszystkich żywych istot. Dlatego konieczne jest, aby radować się tylko wtedy, gdy słońce pada prostą kartę (Tarot). Wartość prac, miłość, dobrobyt materialny i kondycji fizycznej w tym arkanów pozytywnego. Obietnica Mapa odzysku, a czasami cudowne ucieczki przed śmiercią. Ten arcane dosłownie pobudza, daje siłę i witalność. Ale tu jest górą nie jest tak różowo. Jeśli pętla spadła do góry nogami, może to wskazywać na problemy zdrowotne, a spowodowane przez słońce. To może być oparzenia, udar cieplny, rak skóry, a nawet udar. Należy unikać podczas zaduch, ciepła i bezpośredniego światła słonecznego (zwłaszcza w lecie na południu).

Wskazówki i ostrzeżenia, które daje lasso słońcu

Jest to najbardziej udany karty tarota. Wartość słońce w związkach, miłości, kariery i zdrowia jest najbardziej korzystna. Ale jest wada w kąpieli z miodem. Światło to wie, nie ma sobie równych i może łatwo stać się zarozumiały. Tak, kochanie fortuny, która chroni samo słońce, można odpocząć i posmakować uroków życia. Ale nie przekształcić to „modus vivendi”. Szczególnie niebezpieczne jest pełen arogancji wobec innych ludzi. Jest to szczególnie prawdziwe współpracowników, którzy mogą łatwo zdetronizować ciebie, nawet jeśli miał szczęście i kartę Sun (Tarot). Wartość osobistych relacji na lasso jest na ogół bardzo korzystne. Kochasz i uzdolnionych w zamian. Ale nie psuć życia dla siebie i partnera z małym szykany i bezpodstawną zazdrością.

Znaczenie kart tarota Sun w połączeniu z innymi arcane

Znak ten jest tak dobry, że nawet jeśli wypadają w pobliżu złowieszczy obraz, to nie będzie to powodem do niepokoju. Szczególnie korzystne połączenie słońca i Magus. Jeżeli Księżyc Kapłanka daje człowiekowi świat okultyzmu, że sytuacja ta oznacza rychłe narodziny genialny pomysł. Również przychylnie połączenie słońca i gwiazd. To wskazuje na przypływ kreatywności i inspiracji. Sąsiedztwo z Kapłanki oznacza, że będzie można wyodrębnić niezbędnych informacji, użytecznej wiedzy. Court of the Sun Przewiduje się, że Twój wpis zostanie oznaczony dookoła. Ale najbardziej korzystna sytuacja zamienia się w sąsiedztwie mapie świata. Ty – to prawdziwy ulubieniec fortuny. Wykorzystują fakt, że jesteś na szczyt sławy i fortuny.

Kombinacja kart tarota dla stosunków osobistych

Kiedy zgadywania na małżeńskiego szczęścia jest uważana za najbardziej korzystny bilans słońca i miłości. Obiecuje stosunki bezchmurny i wzajemnego zrozumienia między partnerami. Również dobre połączenie z XIX lasso cesarza i Hierofant. Osoba oczekiwać szczęścia rodzinnego i komfort duchowy. Ale nie wszystkie kombinacje kart Sun (Tarot), wartość miłości są korzystne. Na przykład, obecność w scenariuszu Towers wskazuje ewentualne cierpienie. ASU i świadczą, że człowiek jest próżny. Wisielca, Księżyc i Słońce oznacza nadszarpnięta reputacja i zaćmienie uczuć.