489 Shares 4862 views

Znaczenie Taro Moderacja: łączna wartość w scenariuszu

Mężczyzna, poważnie zainteresowany kart tarota, zmaga się z problemem rozszyfrowanie rękę. Jest wystarczająco trudne. To nie wystarczy, aby zrozumieć wartość pojedynczej lasso, należy wiedzieć, w jaki sposób wpływają one na siebie. Rozważmy wartość Moderacja tarota. Mapa mieszane, ale ogólnie pozytywne. Jest w stanie radykalnie zmienić znaczenie każdego scenariusza, daje optymizm tych, którzy tracą serce. Pozwól nam zrozumieć, w jaki sposób wartość pozycji moderacji Tarot jej wpływów w różnych sytuacjach i rąk,.

Ogólny opis lasso

Aby rozpocząć, należy rozważyć zdjęcie. Wiele wróżek nie czytają książek i mądre teksty. Mają swoją wizję, często słusznie, składa się z wrażeniami z obrazami nadrukowane na kartach. Oczywiście, to wymaga minimum talentu. Ale nawet prosta analiza działki daje dużo, by zrozumieć sens i istotę lasso. Aby ustalić wartość Moderacja Tarot powinien czuć się obraz. Skupimy się na klasycznym. Mapa pokazuje anioła, opierając nogi na dwóch elementach. Jedna noga jego stojąc na ziemi, z drugiej – na wodzie. Jest symbolem równowagi, powoli, wybierając właściwą drogę. W rękach anioła, widzimy dwie miski. Są to znak, że istnieje świat pełen dobra i zła. Z rozpaczy rośnie szczęśliwe wydarzenie, ale ze względu na radość z rogu widać smutek. Niezależnie od sytuacji można zrozumieć, należy zwrócić uwagę na wartości kart tarota umiarem. Pojawiające się w scenariuszu, niezależnie od miejsca, pętla ostrzega, które wymagały cierpliwości i elastyczność. Mówi się, że człowiek ma szansę, aby rozwiązać cały świat, aby osiągnąć harmonię. Ta karta jest bardzo głęboka. Ona – symbol mądrości, aby ktoś do odgadnięcia. Niech człowiek nie czuje, ale mieszka w nim dar znalezienia rozwiązania akceptowalne dla wszystkich stron, aby zasugerować, które przywitają się. Kolejna pętla pokazuje dostępność ochrony. Ale nie ten, który przychodzi z góry i wewnątrz. Gad jest tak silny, że nie boi się przeszkód. Ale przebić się przez ścianę czole nie ma potrzeby. Wręcz przeciwnie, powinien on przyjąć rolę obserwatora, aby wzrosnąć powyżej sytuacji. Wyjście wkrótce pojawi się, bez względu na to, co było przyczyną choroby. On już przejawia się w dziedzinach grzywny i wkrótce staje się jasne dla uczestników sytuacji. Jednak myśląc o tym, co jest w wartości bilansowej tarota Temperance, odwróconej pozycji powinny być obowiązkowe. To nie jest tak pozytywny, jak bezpośrednie, ale nie katastrofalne. Porozmawiajmy o tym oddzielnie.

odwrócony

Jeżeli wartość bezpośredniego Tarot umiar jest generalnie pozytywna i wskazuje na obecność przypadek, odwrotna odnosi się do tożsamości Gada. Ten człowiek jest trochę zdezorientowany sytuacją. Jest on wciągnąć w konflikty wywołane przez nieprawidłową ocenę konfliktu. Często jest interpretowany jako umiarkowany. Odwrócony tarot, którego wartość zmienia się diametralnie symbolizuje stratę z winy Gada. Nie udało mu się właściwie ocenić co los daje mu rękę. Na przykład, w konflikcie z ukochaną osobą nie widzę szansę na zmianę, ale tylko agresji połówki. Kiedy scenariusz spada odwrócony umiar, należy traktować jako przejaw nadmiernej pobudliwości, negatywnej impulsywność, niedojrzałość gada lub innej strony do relacji. Ogólnie rzecz biorąc, sytuacja, w której dana osoba chce się dowiedzieć, nie jest jeszcze dojrzały. Jej członkowie nie doszło do pewnych wniosków, jeszcze nie zdecydował. Musimy czekać. Znaczenie Tarot Moderacja (odwrócony) – czas jeszcze nie nadszedł, to nie jest konieczne, aby podejmować żadnych gwałtownych ruchów. Potrzeby rozważania, roztropność, rozmowa, słuch, wyjaśnień, ale żadne ostateczne decyzje. Niestety, jeżeli wartość Tarota umiarkowanie podstawowy – nieodzowne jest istnienie pozytywnej z konfliktu, ma nadzieję, Gad, odwrócony mówi, że podczas gdy cała droga zamknięta.

Umiar wartość stosunku (taro)

Przejdźmy do interpretacji sytuacyjnych układów. Jeśli chodzi o pytanie, to pojawienie się w naszym lasso pozytywnie dowolnej pozycji. On pcha gada do introspekcji, nawet gdy karta jest odwrócona upadki. Znaczenie Tarot umiar w tym przypadku nie można przecenić. Należy rozumieć, że czas włączyć do mapy, to jest szansa, aby uniknąć poważnych konfliktów, jeśli słuchać rad Tarota. W pozycji pionowej pętla mówi, że para przechodzi czasach harmonii i szczęścia. Ludzie są dobrze dopasowane do siebie. Oni wiedzą, jak słuchać poglądów partnera, aby dostosować się do sytuacji i działać w zgodzie. Jeśli pętla umieszczona w pozycji „przyszłości” powinno dojść. Wszystko na rozwój doskonałe. Niech teraz doświadczyć różnic, muszą lepiej zrozumieć partnera. Znaczenie Tarot umiar w tym przypadku – trzymać się swoich własnych taktyk, starają się lepiej zrozumieć kogoś bliskiego. Nawiasem mówiąc, spotyka to samo, jeśli pętla nie jest do góry nogami. Jeżeli związek jest nadal istnieje, i staramy się określić swoją przyszłość, to nasze pętlę zbyt korzystny. Przewiduje on, dobre, szczęśliwe i dobre relacje długoterminowe. Ale to nie zaleca się spieszyć. Potencjalny partner nie jest jeszcze dojrzały do głębszego związku. Czekaj, wszystko zmieniło się wraz z upływem czasu. W międzyczasie staramy się poznać osobę, aby zrozumieć, co on oddycha, co śni dążyć do. Odwrócony mówi niewłaściwy stosunek do partnerstwa. Musisz zrobić introspekcji. Czy to prawda, że są zainteresowane osoby, która przeprowadziła równowagę? Być może istnieje potrzeba używać go tylko zabawiać próżność lub rozwiązać konkretny problem tej samej kolejności? Umiar w pozycji odwróconej mówi o Błędną opartego na pytanie, złym podejściem do sytuacji. Należy rozważyć. Wiesz, kiedy człowiek odchodzi od ścieżki losu, popada w scenariuszu odwróconego Temperance Tarot. Wartość w relacjach powinny być interpretowane w tym przypadku jako pośpiechu, nieuwagi, niedojrzałości, nawet głupi.

Znaczenie Tarot Moderacja: stan zdrowia

Jeśli pytanie dotyczy ciała, urody lub diety, nasze lasso jak wiele znaczeń i znaczenie w scenariuszu. O zdrowiu, karta ta mówi więcej niż wielu innych. Czy masz pytanie dotyczące konkretnej choroby, stanu ogólnego lub unieszkodliwiania techniki, zwracać szczególną uwagę na którym była umiarkowana (Taro). Wartość tego w tym przypadku zmienia sytuację, w zależności od położenia i pozycji. Gdy pętla spada prawo w przyszłości będzie można zapomnieć o obawach i doświadczeń. Jest znakiem korzystnego rezultatu w każdej sytuacji. karty do góry nogami w „przyszłości” stanie, wręcz przeciwnie, powinien dążyć do większej aktywności. Stan zdrowia jest uruchomiony, choroba rozwija się swobodnie i mogą spowodować nieodwracalne zmiany w narządach. Jeśli istnieje miecz trzy, a następnie przygotować się na najgorsze. Uniknąć tragedii tylko w przypadku leczenia do dobrych, doświadczonych specjalistów. Nawiasem mówiąc, połączenie z umiarem i Księżyc w scenariuszu zdrowia sugeruje potrzebę magiczną pomoc. Często ludzie nie znają zawiłości tych, ponieważ twarz nierozwiązywalny problem. Jeśli chcesz otrzymywać informacje o układzie, jest również patrząc na Temperance. Taro, wartość, która jest postrzegana jako zalecenie, trwa zwykle bardzo konkretne stanowisko. Jednak światło nadaje całości wyrównanie, zamiast jednej zaawansowanych. W tym przypadku zaleca unikanie bezpośredniego Umiar operację, radykalne terapie, nowe technologie. Lepiej jest podkreślać uwagę do tradycji swoich przodków, może być używany trawy, masaż i tak dalej. Na potrzeby tej diety zbyt ezoteryczne mówi. Jeżeli spadnie stanu zdrowia, to jest czas, aby zmienić nawyki żywieniowe. Należy ograniczyć tłuszczu i słodkie, alkohol i smażone. Że konieczne jest dieta zalecana przez lekarza w konkretnym przypadku.

finanse

Zrozumieć znaczenie tarota Moderacja powinno być, gdy zadaje pytania o naturę materialną. Ona, niestety, psuć (dla Fortuny), nawet najbardziej pozytywne usposobienie. To nie znaczy, upadek nadziei. Tylko czekać na spełnienie marzeń. Jeśli Umiar w pozycji pionowej będzie w pozycji „na przyszłość”, konieczne jest, aby ciężko pracować na swoim pragnieniu. Jest to całkowicie wykonalne bez szturchając z kamienia gadów ze wzgórza nie rolki. Gorzej, gdy pętla jest odwrócony. Ta cecha aspiracja w złym kierunku. jesteś ekspertem w tej sytuacji powiedzieć, że chcesz coś szkodliwego, w najlepszym przypadku – nie ma sensu. Poświęć trochę czasu, aby pracować, żeby coś pragną, i nie zawiodłem. Nasza pętla gad sugeruje, że termin nie jest jeszcze przyjść, wkrótce zaczął mówić o wyniku. Konieczne jest, aby pracować więcej i duszę, i ręce, które zaczęły napływać pieniądze na konto. Jeśli zastanawiasz się na dochodach w ogóle, a nie o konkretny pragnienie, Temperance sugeruje stabilność. Istnieją szanse na zwiększenie przychodów, ale są niejasne. Mapa zaleca aktywne w poszukiwaniu nowych perspektyw szanse. Chyba że ktoś jest nadal zaangażowany w działalność, do której jest przygotowany los. Prawdopodobnie konieczne jest, aby uczyć, doskonalić umiejętności lub zmienić kariery. To jest oceniana przez karty sąsiednich. Umiar w pozycji „przeszłości” – dobry znak, jeśli sąsiednia arcane pozytywne. Rozszyfrowania go jako symbol długiej pracy, który w końcu zaczyna przynosić owoce. Jeśli pętla wywrócone do góry nogami, ale kolejne kartki są generalnie pozytywne, wróżka – w minion fortuny. On jest w stanie przekształcić złota własnej głupoty.

Wyrównanie kariera

Zobaczmy, co my w sektorze przedsiębiorstw daje Moderacja wartość Tarot. Relacje osobiste, jeśli widzimy te tajniki, prawie zawsze mają perspektywę i nadzieję. Inaczej wygląda sytuacja, gdy karta wpada wyrównującą karierze. To pokazuje istnienie problemów, konfliktów i zawirowań. Ujemny w pewnym sensie nawet jego pozycji pionowej. Wartość wróżby tarota na umiar w środowisku pracy należy wyważyć swoje stanowisko, jednak, podobnie jak w innych przypadkach. Gdyby to było w przeszłości lub obecnie, oznacza to, że dana osoba przechodzi przez czarną opaską. Bezpośrednie położenie lasso wygładza perspektywą negatywną. Prawdopodobnie domyślił zbyt dramatyzować sytuacji. Powinien ostygnie trochę i spojrzeć na wszystko z zewnątrz. W zespole są ludzie, z którymi może on znaleźć wspólną płaszczyznę, w celu ustalenia harmonijny związek. Musisz upewnić się, że ludzie postrzegają tę osobę odpowiednio. Po prostu – otwarcie rozmawiać ze współpracownikami, bez urazy. Najprawdopodobniej problemy są naciągane lub stworzone sztucznie. Kiedy Umiar jest włączona, to gorsza. Człowiek zrobił wiele błędów. Popraw je będzie niezwykle trudne. Arkan zaleca, aby zasięgnąć rady tych, których cenisz i szacunku. W tym samym czasie, będzie zrozumieć, jak rozwikłać te węzły, które udało się rzucić palenie. Jeśli pytanie było o określonej pozycji i perspektyw, a dana osoba nie jest gotowa do rozpoczęcia nowej działalności. On jeszcze zdobyć doświadczenie, dostać pewną ilość wiedzy. Jest zbyt wcześnie, aby myśleć o zmianie.

Dostosowanie do pożądania

Co do zasady, jeśli chcą, aby dowiedzieć się o perspektywach sen spełnienia, a następnie wyciągnąć trzy lasso. Są na ogół mówić o stanie rzeczy w tej dziedzinie, daje rady. Należy pamiętać, że jeśli w jednym z postanowień było umiarkowane (14) Tarot. Wartość tego Arcane nie było całkowicie negatywne, ale również sukces planowana nie mówi. Mapa pionowo reprezentuje przyszłość. Jeśli jest w przyszłości, a następnie nastroić się na długie czekanie. Jest to, czego dążyć, jest jeszcze bardzo daleko. Gdy pojawi się pętla w pozycji „prawdziwy”, wówczas będzie musiał rozwiązać szereg problemów, aby osiągnąć swoje cele. Zazwyczaj odwrócony Umiar zapowiada przeszkody, że ludzie jeszcze nie pokonać. Prawdopodobnie on sam je stworzył. Jest to wynik wróżenia należy uznać za negatywny. Zalecenia odwrócone Arcana są następujące: trzeba ponownie przeanalizować swoje pragnienie. Nie idźcie tą drogą, postawiły sobie za cel nie tylko. Jeśli można zrozumieć, co jest nie tak, to będzie coś osiągnąć co najmniej dobre, odrzucając niewłaściwy punkt orientacyjny, że kusi dzisiaj. K tasowanie należy traktować filozoficznego. Tarot często stanowią gad głębokie pytania, odpowiedzi, do której należy szukać w głębi duszy.

Ezoterycznych sens

Podczas wykonywania wyrównania, niezależnie od kwestii, szukać głębszego znaczenia karty. Jest to konieczne, tak aby nie pominąć wskazówek, dokładnie zbadać sytuację. Karty tarota Temperance w ezoterycznej rozumieniu wyrównanie jest traktowane jako konieczność, a zdolność do pobytu w równowadze. Osobowość, wskazany przez pętlę, harmonijny, dobrze rozwinięte, przemyślany, duchowe. Ten człowiek jest w stanie dużo. Ale działalność powinna być współmierna do możliwości. Aż nadszedł czas, aby rozwiązać. Należy przeznaczyć na cichej kontemplacji. Przy pieczeniu chleba, trzeba najpierw zrobić ciasto (aktywności). Potem położył się w piecu i czekać na wynik. Jest to część procesu symbolizuje umiar. Jest to okres świadomości wyników z przeszłości i przygotować się na to, co jest jeszcze przed nami. W pozycji odwróconej pętla mówi, że będzie musiał odpierać ciosy spowodowanych błędami. Będzie to rodzaj lekcji dowiedzieliśmy się, że był wcześniej. Teraz nadszedł czas, aby przejść przez to jeszcze raz. Trzeba zebrać siły i uświadomić sobie, co jego najgłębszy sens.

karta dnia

Pozwól nam zejść z nieba na ziemię, by tak rzec. Nie wszyscy ludzie szukają sensu w życiu. Chcą też, aby zrozumieć wyrównanie Tarota. Na przykład, fani często zastanawiasz dzień, wyciągając tylko jedną pętlę. Zobaczmy, co jest w tym przypadku wartość Moderacja tarota. Prywatny majątek w dzień nie będzie powodować niepokój, czy karta jest w pozycji pionowej. Dzień szczęśliwie i harmonijnie. Prawdopodobnie przyjemnych niespodzianek, kontaktów, znajomych. Co wcześniej wydawało się nieosiągalne, to przyjdzie do rąk siebie. Nawiasem mówiąc, Major Arcana zawsze wskazuje na pewne znaczące wydarzenie, jeśli używasz pełnego pokładu wróżenia. Bezpośredni Moderacja zapewnia dobre samopoczucie i zaleca, aby ignorować małe kłopoty. nie pozostawiają ślad w duszy. Inaczej wygląda sytuacja, gdy pętla wywrócone do góry nogami. To zły znak. Nie robi nic poważnego w tym dniu. Rozwiązania uznane za błędne, i zobaczyć, że nie można przejść. Zabrania się również poukładać. Odwrócony Umiar przewiduje złą ocenę sytuacji, coraz niedokładne informacje. Pożądane jest, aby w ten dzień mniej się komunikować, nie angażować się w spory i kłótnie. Można kupić złożonego i potężnego wroga.

Mapa rok

Nabiera innego znaczenia Major Arcana Temperance gdy wyrównanie odbywa się przez długi okres czasu. Wskazane jest, aby dobrać kartę na Boże Narodzenie lub Wigilię. Umiar spadł w pozycji wyprostowanej – ruszeniem niepokój. Ten arcane otwiera szerokie perspektywy. Przede wszystkim mówi o osobie zgadywania. To jest człowiek pewny siebie, zrównoważony, utalentowany, celowy. Rok będzie żył bardzo owocne. Wydarzenia będą rozwijać się płynnie, spokojnie, powoli. Wszystkie możliwe szorstkość lub kłopoty zostaną rozwiązane na korzyść gada. Polegać na ten rok, z ufnością patrzy w przyszłość. Jeśli pomyśl życzenie, a następnie w miarę upływu czasu jest realizowane. Ponadto lasso przewiduje podróż do morza, szczęśliwej podróży, może trochę zaskoczenia. Roku odbędzie się pod auspicjami Anioła Stróża. Odwrócony moderacji chmury radosne perspektywy. Ale w tym przypadku Arkan generalnie korzystne. Powinna ona być postrzegana jako trochę porad. Nie spiesz się spieszyć do walki, najpierw myśleć. Nie dążą do sławy, jest zbyt wcześnie. Poważnie i ciężko pracować. Jest to rok przygotowań początku wzniesienie na górze. Ale zdobycie Everestu również zaczyna się od pierwszego kroku. Umiar jest nadal w pozycji odwróconej zaleca się zrobić trening. Prawdopodobne, aby osiągnąć znaczące wyniki gada wciąż brakuje wiedzy i umiejętności. To i pożyczki, tak aby nie opony jego skromnej pozycji.

Porady Gad

Wiesz, sztukę interpretacji układów Tarota – mogą być nabyte. Tylko na początku wydaje się, że nie może on być może opanować. Z czasem przychodzi zrozumienie, a co ważniejsze, wewnętrzne poczucie właściwej interpretacji. Jest o wiele bardziej realne niż tomów literatury napisane na ten temat. Dlatego zaleca się, aby zastanowić się nad każda układów przez długi czas. Nie wyjmować karty po pierwszej analizie. Bilans powinien być utrzymywany przez trzy lub cztery dni. Wróć do niego, próbując zrozumieć coś, co nie jest widoczne z pierwszego lub drugiego czasu. Jest to świetny trening dla jasnowidzenia. Dla początkujących zaleca się pomyśleć o połączeniu kart przed pójściem do łóżka. Często jest to w kraju Morfeusza przyjść najmądrzejszych i nieoczekiwane myśli. Zapamiętaj je, a rano znów myśleć o połączeniu. Ponadto, dobrze byłoby, aby nagrać swoją interpretację. Ważne jest, aby zobaczyć swoją pracę w wydarzeniach, które następują układów. Daje on także pewne doświadczenie użyteczne dla transkryptów. Ale zacząć kronikę swoje pierwsze wrażenia. Następnie upewnij się, że jest w sam raz. Logika często odgrywa okrutny żart z nami, kiedy kłóci się z intuicją. A proces wróżenia, jak i jasnowidzenie, opiera się na tych ostatnich. Zaufaj sobie. I nie powtarzać dwa razy to samo pytanie. Tarot przewidzieć długi okres. Jeśli zapytać karty często, stracisz kontaktu z nimi. Następnie nauczysz się domyślić, naprawdę. Wiesz, mówią eksperci, wyrównywanie zawiera kompletne informacje na temat całego życia Gada i uczestników sytuacji. Zostaw go lub zapisz go. Jest to kwestia kuli, spojrzenie na karty już rozplanowane. Tam jest odpowiedź. Wystarczy tylko go odszyfrować. talia tarota – to doskonałe narzędzie nie tylko do przewidywania przyszłości, ale również dla samopoznania. Nie otwierać wszystkie na raz. Ale mężczyzna utopił musi opanować siebie i innych na dobre. Powodzenia!