868 Shares 9979 views

Strona Swords: wartość (taro). Strony mieczy Tarota: wartość w relacji

Od niepamiętnych czasów ludzie starali się poznać przyszłość. przeraża niepewności, dlatego, chcąc spokoju psychicznego, przedstawiciele rasy ludzkiej są często traktowane do różnych wróżb i przepowiedni.

Tarot: mądrość odwieczna

Jednym ze sposobów, aby podnieść zasłonę losu była i pozostaje starożytnych kart tarota. Ich historia jest owiana legendą i ma swoje korzenie w tajemniczych tunelach pod piramid egipskich faraonów. Słowo „tarota” jest tłumaczony z języka starożytnych Egipcjan jako „boski sposób”. Do chwili obecnej nie jest dokładnie określony, w której nie było karty tarota. Istnieje wiele wersji i hipotez, ale najbardziej popularne wśród których jest nachylona do kraju na kontynencie, kołysały wodami Nilu grizzled.

Naukowcy uważają, że w mrocznych galeriach, które zawierały fragmenty Księgi Tota, który zawiera na świecie najważniejszą wiedzę, mistyczne karty zostały odkryte. W obrazach symbolicznych pozostawione do śmiertelnego boga mądrości, została zakodowana informacja na życie ludzi. To właśnie te obrazy, według niektórych naukowców, stał się prototypem słynnej już kart tarota.

Uilyam Rayder i Arthur Edvard Ueyt: ojców nowoczesnej Tarota

Nie tylko historia pochodzenia, ale również konstrukcja kart Tarota jest niekończące się spory naukowców. Uważa się, że takie obrazy zostały przywiezione na terytorium europejskich Cyganów, niektórzy twierdzą, że Tarot mają pochodzenia niemieckiego lub egipski. W każdym razie, data wystąpienia kart na europejskiej ziemi waha się od XIII do XV wieku.

Tymczasem, nowoczesny design z najbardziej popularnych talii kart tarota zaprojektowanych na początku XX wieku, Arthura Edwarda Ueyt – znany badacz kabalistyczne kulty i murze. Pomogła mu w tym artysty Pamela Colman Smith, wydawca Londyn Uilyam Rayder po raz pierwszy wydany tajemniczą mapę w świetle. Pokład został wyposażony szczegółowych interpretacji znaków. W związku z tym autor i wydawca dały nowe życie i właściwa nazwa zaprojektować Tarot. Takie pakiety nadal korzystać z aktualnych wróżbitów i wróżki.

Strony mieczy Tarota: znaczenie i interpretacja

talia kart zawiera duże i małe arkana. Słowo „pętla” jest pochodzenia łacińskiego i tłumaczy się jako „tajne”. Rzeczywiście, karty tarota – to tajemnica losu, który jest tak chętny do poznania ludzi. Ale to wróżenie przeprowadzono przez wszystkich zasad, a jego wyniki znacznie się różnią, trzeba jasno zrozumieć sens wszystkich arkanów i dekodowania ich tajne znaczenie w kontekście konkretnej strony jest. Rozważmy specyfikę kart na przykładzie Młodszego Arkan Page mieczy. wartość Taro jako narzędzie do ustalania przyszłej ścieżki i znajdowaniu odpowiedzi na pytania spalania przecenić. Pomimo faktu, że strona mieczy nie jest zawarty w grupie Major Arcana, nie powinny być dyskontowane, ponieważ bez tego układu kart nie ujawni w pełnym zakresie.

Zastanów się, co może mieć wartość karty Tarota. Strony mieczy jasne, jak to możliwe, aw każdym razie jego widocznej stronie. Rejestruje obraz młodego mężczyznę uzbrojonego w genialny ostry miecz. Młody mężczyzna wygląda trochę na uboczu, jakby nieświadomi niebezpieczeństw związanych z jego broni. A ryzyko zagrażające być pokonany nie tylko innych, ale także do młodego mężczyzny. Jeśli pętla pojawiła się w scenariuszu, to odnosi się do konfliktów, które pomagają zrozumieć istotę problemu, zmianę czasu ich pomocy, niezwykłą sytuację, która nastąpi w życiu pytającego.

Pomimo faktu, że Waite, tworząc konstrukcję pokładu, odwróciła Arcana pewne zmiany ich nazwy podane do metamorfozy nie dotykać stronę karty Swords (Tarot). Znaczenie Ryder – Waite jest podobna do innych i mówi, że wytrąca Jack miecze daje możliwość wpływania na sytuację, wskazując szansę go naprawić, ostrzega kontrowersyjnych incydentów, które jednak rozwiąże problem raz na zawsze.

Instrukcja napisana przez Arthura Waite, wiąże interpretacji kart tarota z astrologią. Opisując Junior Arkan Page mieczy, których wartość Waite świadomie przekręca z wojujący Marsa, autor skupia się na sytuacji wynikającej napięcia rosnącego niezgodę atmosferę, w której, oczywiście, prawda rodzi.

Wartość kart w osobistym rasklade

Jacks or Bulletin – to inna nazwa karty Page mieczy (taro). Znaczenie w stosunkach między ludźmi z pojawieniem Arkan jest interpretowany w następujący sposób: news, plotki, drobne utarczki lub potyczki nieść poważne konsekwencje. Pojawiające się w równowadze, może wskazywać młodego mecenasa, albo ten, kto pomaga samego pytającego. Osoba ta często infantylny, „wieczne dziecko”, którzy aktywnie uczyć się o świecie i jego praw. Czasami Page wartości Swords w scenariuszu mogą się zmieniać, na przykład, część mapy symbolizuje środowiska ludzkiego Gad, który nie różni się uczciwość, zdradliwa i może być szkodliwe. Takie zmiany w wartości Arkan nastąpić pod wpływem swojego położenia oraz obecność sąsiadujących kart.

Na stronie można również wskazać miecze utalentowanym człowiekiem dzienną raczej powód niż emocji, mający tendencję do dyplomatyczny. Wielką wagę przywiązuje się do aktywności umysłowej. Jego zwinność i zdolność do przystosowania się do każdych okolicznościach powodować zazdrość innych.

Niespodziewanie, w jeden archetyp staje się bardziej zróżnicowane obrazy. Który z nich jest zawarta w danej sytuacji będzie zależeć od położenia karty i związanego Arkanov.

Strony mieczy i miłości: serce się uspokoić?

Strony mieczy (Tarot), wartość miłości jest niejednoznaczna: z jednej strony, a osad Jack Kombinezon Mieczy przedstawia sytuację konfliktu zainicjowane przez kogoś bliskiego może działać, a na drugiej – powstał spór kropkę nad „i”, która doprowadzi do wyjaśnienia okoliczności i konsolidować Unia. Więc kiedy zobaczyłem na mapie scenariusza Page mieczy (Tarot), wartość relacji osobowych powinny być interpretowane na dwa sposoby, w zależności od konkretnej lokalizacji Arcana. Jeśli następne kartki są niekorzystne, możliwe jest chłodzenie relacji między dwojgiem kochanków ludzi aż do podziału istniejącej Unii. Przyczyni się to do zgromadzonego urazy, żalu i wzajemnych oskarżeń obfitości. W każdym razie, karta wzywa do spojrzeć na sytuację z innej perspektywy, a nie do uniknięcia konfliktu, ale wręcz przeciwnie, nie zatrzymują się próbuje dowiedzieć się relacje i ewentualnie dojść do porozumienia.

Kariera i Page, miecze (Taro): Wartość

Pracować, czy też związku osobistym danego pytającego, wartość karty nie zmieni – to napięta sytuacja. W scenariuszu, kariera, że interpretacja pojawia się w konflikty między pracownikami lub przełożonymi. Nie może być niezasłużona nagana, straty finansowe. Kłopoty w pracy będzie zupełnym zaskoczeniem, jeśli pojawi się w cierpliwość Page mieczy (Taro). Znaczenie w stosunkach między pracownikami – tej rywalizacji. I to nie zawsze jest szczery. Wrogość i napięcia sytuacji może przejawiać się w ryzykowne przedsięwzięcia, spory ze współpracownikami, stosunki chłodzenia z partnerem biznesowym. Ale nie biorą śmiertelnie Arkan stronę mieczy. Wartość Tarota, wyrównanie z tej karty może przynieść w napiętej środowisku pracy jasny, świeżych pomysłów czy koniec nudnej pracy. Takie zmiany zawsze otworzyć drogę do czegoś jakościowo nowego i bardziej interesujące. Wszelkie konflikty służyć jako lekcja dla tych, którzy mogą z nich korzystać, a także sprawdzian, wykazując prawdziwe oblicze ludzi wokół.

Zgadywania na zdrowie

W żadnej formie układów stabilnie pozostaje prawdą do strony mieczy (Taro). Wartość (zdrowie oznaczało albo praca – nie jest tak ważna) jest zawsze taka sama: walka, napięcia, konflikty. Jeśli karta jest odrzucany stanu zdrowia, jego interpretacja jest następująca: państwo powinno być ściśle monitorowane jej ciało, ponieważ nie może być żadnych ukrytych dolegliwości. Więc jak zdiagnozować chorobę nie objawiać, to jest trudne, konieczne jest poważnie zaangażować się w jego zdrowia.

Odwrócona: czego się spodziewać?

Ale nie tylko w pozycji pojawi się prosto w stronę Saldo mieczy (Taro). Wartość odwróconego łuku ma większą ujemną. W ogólnym scenariuszu sytuacja może oznaczać niechcianych wiadomości lub stanowisko, które dosłownie umieścić żyje do góry nogami. Pocieszeniem jest fakt, że takie problemy są krótkotrwałe.

Jeżeli mówimy o człowieku, który ucieleśnia odwrócone stronę mieczy, wartość wyrównanie Tarot pokazuje wpadki i pasożyty. Do opieki nad nim – prawdziwy uciążliwości i tortury energii. Ale „wieczny student” będzie nadal szansę na miejsce w życiu.

W odniesieniu do kariery, odwrócony karta nie radzi angażować się w konflikty z intrygantów i plotkarzy, tak dalece jak to możliwe, aby uniknąć ich społeczeństwo. Konieczne jest, aby dokładnie zapoznać się z dokumentacją, szczególnie te dokumenty, które pytający zamierza podpisać. Z gadów może zapaść lawina nieuczciwej krytyki lub szpieg pracownika, który kontroluje każdy krok jest wykrywany. Ale mgła nieszczerości wkrótce opuścić, aby zrobić miejsce dla konstruktywnych zmian.

Zdrowie będzie dobrą wiadomością, jeśli scenariusz pojawił Herald miecze. Nie może być poważne dolegliwości pojawiają się przewlekłe choroby lub chorób spadnie na młodszych członków rodziny.

W przypadku scenariusza, relacje między bliskimi spada Arkan – Łotr mieczy, wartość tarot-wróżenie obiecuje oszustwa i hipokryzję partnera. Niestabilność tej unii będą pogarsza zaostrzenie kochanków w wir zamieszania i kłamstw. Sytuacja może pogorszyć tak, że pęknie.

Natychmiastowa reakcja: Wróżbiarstwo sytuacją

Czasami trzeba zapytać rady losu, których przewody są karty. Jak należy odpowiedzieć, jeśli spadła Junior Arkan – Łotr mieczy (Taro)? Wartość „tak” lub „nie” na mapie Bulletin Swords jeden z najbardziej popularnych wróżenia. Wiele osób chce uzyskać natychmiastową i precyzyjną odpowiedź na swoje pytanie, a nie zagłębiać się w zawiłości symboli kart. Potem, mimo atmosferze pogłosek, plotek i insynuacji, pytający poradzi sobie z jego misji, albo znajdzie harmonii w sprawach sercowych, jeśli scenariusz, sytuacja spadła Łotr mieczy w stanie wolnym od zniekształceń. Cała ta sytuacja zostanie rozwiązana na korzyść gada. Ale nie zapominajcie o pielęgnacji i ostrożnie, zwłaszcza w dokumentach roboczych. Być może trzeba będzie odłożyć pewne plany, w tym także w życiu prywatnym.

Na karcie do góry nogami jest interpretowana raczej w znaczeniu „nie” niż „tak”. Intrygi i ewentualnie aktywne operacje przeciw wrogom pytającego są w stanie generować wiele problemów i zniweczyć rezultaty ciężkiej pracy. Karta może oznaczać złamanych obietnic ani nieporozumień z daleko idącymi konsekwencjami.

Strona Swords: Wpływ sąsiedniej Arkanov

Karty, które są w bilansie obok siebie, to zależy od interpretacji – fakt potwierdzony przez jakikolwiek tarolog. I istnieje łuk, zmniejsza efekt wybranego mapie, a nie wzmacnia jego wartość. Na przykład, w tandemie z Pustelnika Jack nabiera patyny samotności i opuszczenia, a obok cesarzowej możemy powiedzieć, że pytający nie ustępuje w ignorując informacje i odrzuca doświadczeń ludzi sukcesu. Poza innymi, Page, miecze osłabione Arcana, takich jak dziesięć mieczy i Ace kubki.

Wręcz przeciwnie, wzmocnić pozytywny sens Strona z karty Wielkie Arkana Miecze maga i rydwan. Ich pojawienie się w pobliżu Messenger oznacza, że pytający jest na dobrej drodze. Dwie strony – miecze i pentagramy – reprezentują owocnej pomysł, który czeka na realizację. Sześć Pucharów apeluje, aby nie przegapić tych możliwości i dynamiczny ruch w kierunku bramki.

W połączeniu z Senior Arcana Page, miecze oznacza następujące:

 • Strony mieczy + cesarza: krytyka poziomie administracyjnym.
 • Strony mieczy + Śmierci: zmiana na poziomie mentalnym.
 • Strony mieczy + Powieszony: akcje, które nie uzasadniają wysiłek.
 • Strony mieczy + Diabła: otoczony przez pytający mistrzowsku ukryte spy podstępne lub zdradzieckim wilkołaka.
 • Strony mieczy + Wydajność w każdym razie jest to niemożliwe, aby dać się w gniew.
 • Strony mieczy + sprawiedliwości: zwrócić uwagę na wykroczenia i słuchać rozumu.
 • Strony mieczy + Kapłanka: nie bądź zbyt arogancki i odrzucić proponowaną wiedzę.
 • Strony mieczy + Wheel of Fortune: konieczne jest natychmiast skorzystać z możliwości nieuchwytny.
 • Najprawdopodobniej będzie kontynuowana idea z trudem: strona mieczy + Star.
 • Strony mieczy + Tower: konieczne jest monitorowanie własnych stanów psychicznych.
 • Na stronie od Swords + Lovers: możliwy niezgoda między kochankami.
 • Strony mieczy + Sun: można bezpiecznie przedstawiła innowacyjne pomysły.
 • Strony mieczy + Sąd: nie sieją wiatr, w przeciwnym razie można zbierać burzę.
 • Strony mieczy + Księżyc: należy pamiętać, że paranoja – nie jest najlepszym doradcą.
 • Strony mieczy + Jester: jest to konieczne w celu uniknięcia frywolne zachowanie i niebezpieczny dla środowiska.

W połączeniu z niektórymi Minor Arcana Journal of Swords tworzy również ciekawe tandemy:

 • Łotr mieczy As różdżki +: nie starają się pogorszyć sytuację.
 • Łotr mieczy + Król różdżki: konflikt nieunikniony.
 • Łotr mieczy Łotr z różdżki +: niezdrowa rywalizacja.
 • Łotr mieczy + Dziewięć różdżki: podejrzenia nie są bezpodstawne.
 • Łotr mieczy + Trzy różdżki: niedopasowanie z partnerem biznesowym doprowadzi do kłótni.
 • Łotr mieczy + Cztery różdżki: Nie zwracać uwagę na prowokacyjne wypowiedzi.
 • Łotr mieczy, plus dwie różdżki: konieczne jest, aby spojrzeć na problem z innej perspektywy.

W ten sposób staje się jasne, że izolowane leczenie Page karty mieczy wykonana rzadko. Najskuteczniej jego znaczenie ujawnia się obok innych Arcana.

Należy wierzę wróżby?

Nie każdy wierzy w prawdziwość wróżby, w tym klasyfikacji kart Tarota. Oczywiście, jest to prywatna sprawa każdego człowieka, ale wciąż warte zbadania: wierzyć lub nie. Zdarza się, że istnieje dużo szarlatanów, którzy twierdzą, że będą one pomóc przewidzieć, zapisywać i leczyć. W rzeczywistości, wszystko jest pustosłowiem, więc ludzie zrezygnować z wszelkiego rodzaju wróżby. Ale sytuacja z kartami tarota jest nieco inna. Zawierają one mądrość wszechświata, uniwersalne doświadczenie i wiedzę z zakresu systemu znaków. Ich ciała artykule przedstawiono podstawowy model, w sposób zasadniczy, bez tłumaczenia zrozumiały dla ludzi wszystkich narodowości i religii. Jest ich interpretacja pomagają analizować sytuację pod odpowiednim kątem, aby spojrzeć na siebie z boku i częściowo zrozumieć prawa istnienia.

Ale nie czekać do tego jasny karton będzie podejmować decyzje, a nie osoby. Mapy nie pozbyć się problemów i kłopotów, nie wyleczyć z choroby. Ale wspiera opcje z trudnej sytuacji i różnych rozwiązań wszystkie istotne pytania mogą. Tarot może pomóc wziąć odpowiedzialność za własne życie dla siebie, dać dobrą radę, będą zmuszeni do świadomie spojrzeć na swoje działania. Mapy zachęci pytającego przyjrzeć się bliżej do ich otoczenia, aby znaleźć właściwą odpowiedź na obiektywnie ocenić sytuację. Z pomocą kart tarota może nawet medytować. Stymulują one ludzkiej intuicji i duchowy związek energii z kosmosu.

Starożytne symbole doświadczyli prześladowań, brak wiary w zwykłych ludzi z ich mądrości. Karty tarota są kolekcjonowania i excited, grając rolę w grze, ale mimo trudnej drodze, oni zachowali swoją mistyczną moc dla przyszłych pokoleń.