850 Shares 6313 views

Interpretacja i znaczenie Tarota: Sześć Filiżanek

Co oznacza Tarot? Sześć pucharów można interpretować na różne sposoby. Początkowo karta symbolizowała stare i ciepłe, ale zapomniane wspomnienia, które rozgrzewają duszę nawet najbardziej wyliczającego pragmatyka. Pod wpływem szóstek pucharów przychodzi nam do głowy najbardziej szczęśliwe chwile związane z jednym lub innym wydarzeniem.

Opis karty

W malowniczym ogrodzie obok przytulnego domu chłopiec (lub chłopiec) trzyma się dziewczyny (lub dziewczyny) filiżanki wypełnionej świeżymi kwiatami. Nie daleko od nich stoją inne miski, które są również wypełniona kwiatami. Tarot Wodnika pokazuje kobietę w wieku Balzaca, która wreszcie znalazła długo oczekiwany odpoczynek. Ta karta symbolizuje spokojne i spokojne otoczenie.

W przytulnej atmosferze domowej, gdzie jest bezpieczeństwo, każdy chce pokazać swoje proste i naturalne emocje – radość, miłość, ciepło i troskę. Ta karta wymownie pokazuje, że nie można powstrzymać impulsów – należy pokazać swoim bliskim wszystkie te emocje ukryte w duszy.

Ogólnie rzecz biorąc

Jaki jest sens tarota? Sześć Filiżanek w układzie – dość pozytywna mapa, która opisuje korzystną sytuację, która rozwinęła się bez żadnego wysiłku. Ujawnienia hojności, hojności i miłości, wewnętrznej harmonii, radości życia, dobrego samopoczucia i emocjonalnego podniesienia – taka karta może oznaczać, że wkrótce dojdzie do spełnienia starego snu.

Jednak ten sam Arkan może symbolizować powrót do przeszłości, czyli tych romantycznych chwil i wspomnień, ludzi i zdarzeń, które całkowicie lub częściowo przeminęły. Wszystko, co wydało się zagubić na Piątej scenie, wraca na scenę Szóstych. Oznacza to, że przeszłość wkrótce przypomni o sobie. Może to być spotkanie, wydarzenie, osoba lub miejsce.

Interpretacja karty w sensie ogólnym

Co może symbolizować znaczenie Tarota? Sześć Filiżanek w procesie wróżbiarstwa interpretowane jest na różne sposoby:

  • Spotkanie z kimś z poprzedniego życia.
  • Pokojowe państwo, wewnętrzny spokój i harmonia ze sobą.
  • Absolutną mętnością jest brak racjonalnego podejścia do rozwiązywania problemów.
  • Niewielki zysk (mała radość).
  • Nowe możliwości w najbliższej przyszłości.

Uzupełnianie w rodzinie – to kolejna definicja, która niesie sześć filiżanek (Tarot). Wartość tej karty jest całkiem pozytywna w każdym układzie. Są jednak specjalne subtelności, które rozszerzają interpretację.

Znaczenie kart tarota: sześć filiżanek w relacji

Jeśli chodzi o relacje między mężczyzną a kobietą, to lasso symbolizuje ich natychmiastowy początek, czyli okres bukietek. To jest dokładnie ten moment, kiedy każdy z uczestników jest gotów słuchać wybranego przez nich szerokich oczu, słuchać każdego słowa i spróbować zdziwić się czymś.

Jest symbolem najbardziej drżącego etapu relacji między mężczyzną i kobietą, gdy rozdzielenie nawet na godzinę wydaje się wiecznością, gdy wspólny wieczór chce się powtarzać, kiedy na twarzy pojawia się szczęśliwy uśmiech, a słynne "motyle" pojawiają się w brzuchu.

Czy to jest znaczenie Tarota? Sześć Filiżanek w układzie relacji może różnić się od klasycznej interpretacji.

Głęboka wartość karty w relacjach osobistych

Co jeszcze Tarot mówi? Sześć pucharów może mieć absolutnie przeciwną definicję. Tak więc karta może symbolizować naprawdę dojrzałe relacje, które ma solidną bazę. A jeśli w pobliżu znajduje się Koło Fortuny lub Trybunału, to jest to wezwanie z karmy do rejestru. Klasyczne pojmowanie "nostalgicznych" wspomnień płynnie wpłynie na "stare drożdże" – osoba ma już partnera, którego wizerunek powinien być poszukiwany w przeszłości.

Często Sześć pucharów symbolizuje wspomnienia dawnych relacji, sporadyczne spotkanie, z powodu których wspomnienia zalane są wodospadem. Ta mapa może wskazywać, że wkrótce relacje z partnerem mogą wznowić się po długim "martwym okresie".

W niektórych przypadkach znaczenie Tarota (Sześć Filiżanek) jest silnym emocjonalnym impulsem, które opisuje karmiczne zjednoczenia. Zdarza się, że ludzie są dla siebie nawzajem nastawieni, ale niektóre z nich je rodzą. W tym przypadku spadła karta sześciu filiżanek (Tarot) jest wartością w miłości, która jest starannie przechowywana w sercu.

Prognoza relacji z partnerem

Ta karta ma korzystną wartość w przypadku, gdy konieczne jest przewidzenie relacji z partnerem. Wartość karty Tarot "Sześć Filiżanek" – jest to dobry znak dla kogoś, kto próbuje budować relacje. Arkan oznacza, że wszystkie próby Inquirera zostaną uwieńczone powodzeniem, a stosunki nie tylko staną się solidniejsze – będą w stanie osiągnąć nowy poziom, a między partnerami pojawią się wzajemne zrozumienie, cierpliwość i szacunek.

Jeśli obok sześciu filiżanek nie ma negatywnych kart, może symbolizować dobre relacje z bliskimi krewnymi, pomagać im i głęboko więzi między pokoleniami, a także czcić postawę wobec tradycji rodzinnych.

Ta karta ma korzystną wartość dla tych, którzy są zmęczeni riotycznym stylem życia i starają się znaleźć spokój w stosunkach rodzinnych. Sześć filiżanek jest dobre dla tych, którzy doceniają wartości rodzinne i siedzący tryb życia – karta ta obiecuje spokojną domową atmosferę wypełnioną ciepłymi uczuciami i przyjazną atmosferą.

Wartość karty w sferze finansowej

Odnowienie wydatków finansowych, przypomnienie o przeszłości długów i zobowiązań jest kolejną interpretacją karty "Szóstka Filiżanki" (Tarot). Wartość Arkan można interpretować jako odbudowę stabilnej sytuacji finansowej po trudnym okresie, a także szczególną wzajemnie korzystną współpracę, w której równie podzielone dochody i koszty.

Sześć Filiżanek może symbolizować niewielki zysk, ale bez ryzyka utraty. To korzystna karta dla początkujących przedsiębiorców. Ludzie, którzy mają charakter przygodowy, będą niezmiernie szczęśliwi, gdy zobaczą tę mapę. Sześć filiżanek ma pozytywną wartość w rozwiązywaniu problemów związanych z mieszkaniem, ponieważ jego klasyczne znaczenie to spokojne środowisko domowe. Oznacza to, że wkrótce można poprawić swój dom lub kupić długo oczekiwaną obudowę.

Odwrócona mapa

W odwróconym kształcie Szóste puchary symbolizują aspiracje na przyszłość, nowe możliwości i horyzonty, które otwierają się naprzód. Coś ważnego i znaczącego, kilku nowych znajomych lub wiedzy, wydarzenie, które będzie początkiem nowego etapu – wszystko to jest znaczenie Tarota. Sześć filiżanek odwróconych może oznaczać zmiany związane z przeszłością i przyszłością – rozstanie się z poprzednim modelem zachowań i wejście w nowy etap życia.

Starożytna interpretacja Arkan mówi, że sytuacja życiowa wymaga pewnych dostosowań, aby uniknąć problemów i kłopotów w przyszłości.

Odwrócone sześć filiżanek może świadczyć o tym, że obecna sytuacja nie jest tak niewinna, jak się wydaje na pierwszy rzut oka. Jeśli obok niego znajdują się negatywne karty, może to wskazywać na przemoc występującą w dzieciństwie lub innych negatywnych aspektach domu rodziców.

Te same starożytne interpretacje wskazują, że odwrócona mapa świadczy o możliwym uzyskaniu dziedziczenia. Ale nowoczesna interpretacja nie jest inaczej – niechęć do spełnienia rodzicielskiej obietnicy, unikania odpowiedzialności i niechęć do bycia z rodziną.

Podział relacji z dawnymi przyjaciółmi, ucieczka z domu, zaprzeczenie przeszłości i pragnienie zapomnienia o tym jak najszybciej, obsceniczne zachowanie w rodzinie, potrzeba wzbudzenia się nad ich korzeniem to ogólne odwrócenie karty "Sześcio filiżanek". Bardziej szczegółowa definicja sytuacji zostanie przekazana przez arcana, która znajduje się obok siebie.

Połączenie Szóstek Misk z innymi kartami

Jeśli karta Devil'a została opuszczona obok filiżanek, oznacza to tylko, że możliwość wejścia dwukrotnie do tej samej wody, zanim pojawi się pytający. Pokusa przeszukiwania tego samego prowizji może znowu dotyczyć zarówno relacji osobistych, jak i sfery aktywności. Czasami taka kombinacja może symbolizować przejawy korupcji, ukrywając przed prawem tych, którzy powinni się pojawić przed Themis.

Dobrym znakiem jest kombinacja sześciu filiżanek z gwiazdą. Oznacza to manifestację miłości, troski i solidarności, woli i ekspresji.

Połączenie Szóstek Filiżanek i Księżyca ma niesamowitą moc miłosną. Mówi o głębokich uczuciach, pasjach i doznaniach.

Dziewięć Kielichy – zadowolenie z obecnej sytuacji.

Dziesięć Kielichów to szczęście i spokój, poczucie Bożego pocałunku.

W połączeniu z Pięcioma Mieczymi Sześć Puchar symbolizuje wrogość i cynizm. Dzieje się tak w przypadku, gdy w rodzinie występuje nadużycia dzieci lub inne problemy, które nawet w okresie dorosłym nie dają odpoczynku.

Znajduje się obok sześciu filiżanek Pięć marynarek może symbolizować dziecinność w wieku dorosłym, nadmierny infantilizm.

Stan wewnętrzny

Jakie jest tradycyjne znaczenie Tarota? Sześć filiżanek (bezpośrednich) – infantilizm i dziecinność, niechęć do dorastania i postrzegania otoczenia w sposób dorosły, prostota myślenia. W rzeczywistości jest to jakieś wewnętrzne dziecko, które jest niekwestionowane, ufa wyłącznie wszystkim i widzi tylko dobro wokół niego. Tutaj odczuwalne są echa "małego księcia" – wydaje się, że w dorosłym życiu człowiek staje się sfrustrowany, kłamliwy i obłudny. Ale nie – dostrzega się formę bezpośredniej karty. Sześć filiżanek jest nadzieją, że małe wewnętrzne dziecko jeszcze żyje, jest wskrzeszone.

Jest jeszcze jedno, co bardziej typowe dla dojrzałych wieków – nostalgia za minione życie, wspomnienia z przeszłości, poczucie silnego związku z przeszłością. Czasami lasce wskazuje na osobę, dla której nie ma przyszłości bez jego przeszłości i teraźniejszości. Jest to silne powiązanie duchowe i emocjonalne z tym co było wcześniej, niechęć do tego, aby go odejść.

Czasami "przeszłość" może mieć bezpośredni związek z doświadczeniami z dzieciństwa – karta ma tendencję do psychoanalizy "według Freuda", czyli do tych pojęć, które są mocno zakorzenione w dzieciństwie. Mogą być zarówno pozytywne, jak i negatywne. Jednak najczęściej jest to romantyczna nostalgia dla tamtych czasów, a nawet chęć powrotu do przeszłości, przeżywa te wydarzenia i doświadczenia.

Nowoczesna interpretacja stanu osobistego jest nieco inna. Co można powiedzieć o sześciu filiżankach (Taro)? Znaczenie w relacjach ze sobą jest emocjonalnym wzrostem, poczuciem wewnętrznej równowagi i harmonii, pozytywnym nastawieniem do innych i ogólnym życiem. Korzystne mapy sąsiednie wzmacniają znaczenie szóstych – symbolizują uczucie pełnego szczęścia, chęć miłości, pomocy i wsparcia w każdy możliwy sposób.

W rzeczywistości sześć filiżanek jest absolutnym przeciwieństwem poprzedniej arcany (pięciu filiżanek), co oznacza osobę pewną, gotową do urzeczywistnienia swoich idei w rzeczywistość, a zarazem kontrolowania emocji.

Ostrzeżenia

Upuszczona karta (Sześć Filiżanek) może być wskazówka na przyszłość. Więc jednym z wskazówek jest rozstanie słów: pewność, że wszystko będzie w porządku w przyszłości. Powinniśmy pobłażać nasze nostalgiczne wspomnienia, pan młody i pielęgnować je w duszy, ponieważ są tymi, którzy dają siłę do dalszych osiągnięć.

Trzeba ocenić aktualną sytuację, zważyć wszystkie osiągnięcia, wziąć pod uwagę czas, oceniać straty i zyski – to kolejna interpretacja mapy. Sześć filiżanek (Tarot) w relacjach z bliskimi może mieć dobrą wartość – karta oznacza, że to małe dziecko żyje wewnątrz, optymistycznie, w jak najkrótszym czasie utrudnia osadę dorosłego ze wszystkimi trudnościami. Ta karta zaleca nawiązanie kontaktów z krewnymi, powrót na chwilę do dzieciństwa, dając tylko pozytywne emocje swoim krewnym i na wszelkie możliwe sposoby, aby chronić je przed negatywnymi refleksjami.

Sześć Filiżanek ostrzega także, że nie należy przekraczać skrajności i żyć tylko w przeszłości. Trzeba odbierać emocje "tu i teraz", nie uciekać od rzeczywistości, ale nauczyć się widzieć w niej pozytywne cechy i cechy.

Stosunki w sferze zawodowej

Jeśli chodzi o pracę, Sześć pucharków oznacza absolutnie przejrzystą współpracę – harmonijną równowagę strat i zysków. Czysta przyjemność, przyjemność z pracy i pole działania, mała pomoc czy przeniesienie drabiny kariery to profesjonalna wartość Tarota. Sześć Filiżanek (opis mapy przedstawiony wcześniej) może przedstawiać różne okoliczności – wszystko zależy od tych arkanów, które znajdują się w pobliżu. W niektórych przypadkach tłumacze mówią o sześciu filiżankach kartą absolutnych "remake'ów" – znaczenie ma bezpośrednie i graficzne znaczenie. W tej samej sferze działalności Sześć odwróconych symbolizuje powrót do tych projektów, które nie zostały ukończone, do planów, które nigdy się nie zmaterializowały.

Na samym początku rozwoju kariery Sześć może popychać do kierunku aktywności zawodowej. Dla młodego mężczyzny lub dziewczynki, która właśnie ukończyła studia, spadły lasso mówi, że warto powiązać swoje życie z organizacją charytatywną, dziećmi lub osobami starszymi, ponieważ ta karta jest symbolem wzajemnej pomocy i altruizmu.

Sześć Kubek i Miłości

Co Tarot oznacza na temat osobistych relacji? Sześć kubków w miłości opisanych wcześniej, ale warto wspomnieć o kilku słowach, które pomogą zrozumieć głębsze znaczenie tego lasso. Tak więc, w starej interpretacji powiedziane jest, że Sześć Filiżanek może świadczyć o nadchodzącym dodatku do rodziny, zaręczyn lub chrztu. Nie jest to na próżno, ponieważ jest symbolem zjednoczenia rodziny, powrotu niektórych jej członków – może to być nowa osoba, która ma bezpośredni związek z przeszłością.

Czasami ta karta może wskazywać adopcję lub opiekę nad dzieckiem, co jest interpretowane jako uzupełnienie w rodzinie, manifestacja troski i miłości do innej osoby.

Co jeszcze trzeba dodać? Tylko fakt, że sześć filiżanek jako całości ma pozytywną wartość. Osoba pytająca nie powinna martwić się o jego przeszłość – powinniśmy go zabrać i pozwolić mu odejść, wejść w jaskrawą przyszłość odważnie i nie przestraszyć się w końcu małej osoby, która mieszka w środku i daje nadzieję, że ten świat nie jest tak źle, jak się wydaje na pierwszy rzut oka.

Możesz wykorzystać swoje wspomnienia, aby ponownie nauczyć się być szczęśliwym i cieszyć się każdą drobiazgą. Karta symbolizuje wewnętrzną harmonię, której korzenie są bezpośrednio związane z przeszłością.