138 Shares 5178 views

Czy muszę rephrase querent pytanie, kiedy Wróżbiarstwo przez Tarota?

Należy interpreter kart tarota querent przeformułować pytanie do interpretacji? To pozornie proste pytanie jest rzeczywiście dość skomplikowane, a to jest, oczywiście, ma na celu wzbudzić pewne kontrowersje, gdy omawiane wśród tych, którzy zastanawiają się na kartach Tarota. Niektórzy twierdzą, że kwestia, która ustawia pytającego do interpretacji – to pytanie, które chciał odpowiedzieć, a więc trzeba dokonać odczytu w ścisłej zgodzie z danym pytaniem. Inni wierzą, że niejasne lub źle sformułowane pytanie nie doprowadzi do prawidłowej odpowiedzi. Lepsze pytanie jest sformułowane, tym dokładniejsze będzie odpowiedź; tym bardziej sprawa opiera się na koncepcji skuteczności, tym lepsza odpowiedź powie pytającego, jak kontrolować swoje przeznaczenie. Krótko mówiąc, wielu komentatorów Tarot zrozumieć, że lepiej jest sformułowane pytanie, tym bardziej skuteczny będzie odpowiedź.

A w rzeczywistości, istnieje kilka założeń w każdej kwestii. Na przykład, niektóre pytania mogą sugerować, że jesteśmy bezsilni, aby kształtować swoje przeznaczenie. W innych sprawach próbuje dochodzić winy innej osoby, takich jak: „Skąd mam wiedzieć, co moja dziewczyna za mną?” Nie możemy wykluczyć ich problemów takich założeń, ale powinniśmy przynajmniej spróbować, aby dowiedzieć się, co te założenia. Wtedy będziemy w stanie przeformułować pytania wykluczyć pewnych założeń i obejmują innym, że wolelibyśmy.

Jestem na własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że od czasu do czasu trzeba przeformułować pytanie, ponieważ ludzie pytają zbyt szerokie, albo wynika z opisu sytuacji, że w końcu chcesz dowiedzieć się coś o jakie pytania są sformułowane. Dlatego, aby pomóc im jak najwięcej zrozumieć sytuację, aby odpowiedzieć jak najpełniej i trzeba przeformułować pytanie. Myślę, że to lepsze niż odpowiedź nie jest całkiem co ludzie obchodzą.

Po tym wszystkim, w zależności od tego, co mamy prosić kart tarota, oni spotkać się z nami i że jest jeszcze precyzyjniej sformułowane pytanie, tym dokładniejsze będzie dostać kartę z powrotem.

Więcej przydatnych informacji o kartach Tarota można uzyskać tutaj: http://maska.kharkov.ua/poleznosti.html