611 Shares 7971 views

Arkan Tarota "Star": wartość. Taro, "The Star": opis, interpretacja i znaczenie karty

spokój i spokój zupełny okres obiecuje ci mapę „The Star”. Znaczenie Tarot często pozytywne dla tej postaci. Oracle twierdzi, że trudności są ponad, obiecując nowe perspektywy otwierają się przed tobą. Mapa mówi o zbliżającej się odnowienia duszy i ciała, więc jeśli dana osoba doznała poważnej choroby lub stresu, jest szczególnie pożądane w scenariuszu dla niego.

opis

Mapa jest 17 th Arkan. „Star” (Tarot), wartość waha się w zależności od położenia w układzie. Jeśli chodzi o zdjęcia, to pozostaje ten sam: kobieta klęczała obok stawu. Jedną nogą jest nad brzegiem młodej damy, drugi – obniża się do strumienia. W rękach dzbanka dziewczyny z którego wylewa wodę. Część spreadów na ziemi, z drugiej – z powrotem do strumienia. Karty alegoryczne znaczenie – cierpliwości. Osoba musi nie tylko wiedzieć, jak czekać, ale również wykazanie prawidłowego zachowania się w takiej sytuacji, że jego pominięcie nie poszła na marne.

Nad głową kobiety siedmiu gwiazd. W niektórych pokładów są losowo rozrzucone po niebie, w innych – tworząc aureolę wokół jej włosy. Są inne opcje: jedna wielka gwiazda jest narysowana na czele panienek, czasami obok niej w dwóch kolumnach umieszczone małych ciał kosmicznych, tworząc portal. karty tle – krajobraz wiejski. Zdarza się, że w tle można zobaczyć drzewo, którego gałęzie ukrył ptaka raju.

w pozycji pionowej

To jest mapa z perspektywy i nowe nadzieje. Jeśli miał „gwiazda” – wartość Tarota wyprostowanej obiecujące. To mówi o zbliżającej się realizacji planów i marzeń, planowane ukończenie zamożnych. Teraz musimy liczyć na błogosławieństwo siłę wyższą, wierzą, że będą one pokazują właściwy kierunek. Ten Arcanum symbolizuje równowagę i harmonię. Państwo doskonale współdziałać nie tylko ze światem zewnętrznym, ale także z samym sobą. Co ważne, nie należy zapominać, że nowa droga nie otworzy drobiazgowo, wręcz przeciwnie, są one jeszcze wystarczająco daleko i do tej pory niedostępne.

„Star” w pozycji wyprostowanej sugeruje wybuch kreatywności i kreatywności. Teraz jesteś gotowy do generowania nowych pomysłów. Twoje myśli są wrzenia i zaproponować nowe rozwiązania problemów, nieoczekiwane i genialne. Twoje dobre samopoczucie jest lepsza: ciało jest w doskonałym stanie, dusza jest cicha i spokojna. Karta może być interpretowana jako nieoczekiwaną pomoc, pojawienie się nowego życia, miłości, znalezienie prawdziwego przyjaciela. Jest to szczęśliwy znak, zwiastując odkrycie nieznanych i dalekich horyzontów.

"Star" odwrócony (Taro): Wartość

W tej pozycji karta jest traktowany inaczej. Interpretacja nabiera konotacji negatywnej, wskazując na nagłe załamanie planów, niespełnionych nadziejach, czekając na próżno. Dziewczyny potrafi przewidzieć tymczasowa bezpłodność, niemożność poczniesz i porodzisz dziecko. karta facetów mówi, że nowy związek nie może się rozwijać. Odwrócony „Star” – jest zawsze symbolem frustracji i bezsilności. Człowiek, będąc przekonani, nie zyskał i stracił. Zrobił dużo na siebie, zapominając o mądrości ludowej „Jednym z nich jest wojownikiem”

Teraz musimy zapomnieć o pragnieniach i marzeniach – nie zostały one przeznaczone do zrealizowania. Problem może leżeć nie tylko w pewności siebie i nadmiernego wątpliwości. Gad myśli, nie może sobie poradzić i wyklucza szansę. Ponadto karta mówi o duchowej ślepoty, wędrując w ciemnościach. Człowiek złapany we własnych złudzeń, że jest splątane nici samooszukiwania. Wszystko to pozwala mu działać i zrobić, aby wygrać.

Zgadywania na człowieka

karta wartość Taro „Star” scenariusz z danej osobowości zależy również od położenia obrazu. Jeśli jest w pozycji wyprostowanej, to wskazuje na utalentowanego człowieka. Być może on jest zakochany i szczęśliwy, że przeżywa podobne odczucia. Po włączeniu na karcie, to charakteryzuje indywidualne jak taśma z potencjałem, ale pozbawiony siły i chęci do jej wykonania. Najprawdopodobniej jest to gaduła, który spędza swoją energię na sprawach błahych, zapominając o głównym misji.

„Star” w tym wróżbiarstwa ostrzeżony o potrzebie samopoznania. Tylko w takim przypadku można wykorzystać swoje talenty dla dobra. Zagłębiając człowieka otwiera silną energię, która nawet nie podejrzewa. Pomysły prostu przerastają, wpadając jednostkę zdobyć nowe szczyty. Teraz jest gotów ciężko pracować, aby pomóc innym, aby utworzyć przydatny produkt dla społeczeństwa. Nie bój się, że zasilanie się skończy. Wyrocznia mówi, przepływ energii jest nie tylko niedokończone, ale zwróci się stokrotnie.

Wartość „Star” (Tarot) w związku

Kiedy scenariusz o miłości karty wskazuje na wysokie uczucia, obiecując sojusz i wspólnych planów. Wartość zwiększa się, jeśli liczba spada karta „Lovers”. Ponadto, postać w pozycji wyprostowanej jest interpretowany jako nowy znajomy, który obiecuje być długotrwałe. Kiedy zgadywania wydarzenie karta jest interpretowany jako data, która może przekształcić się w trwały związek. Położony obok karty „Ace of Cups” mówi, że wielkie szczęście, „Cztery kubki” – pomyślny wynik planowanych miłosnych przygód. Ta ostatnia kombinacja wskazuje również, że poszukiwanie drugiej połowie są udane.

Odwrócony „Star” – oznaką frustracji, bezsilności, rozczarowań. Nic nie można zrobić: los pozbawia cię bliskiej osoby. W większości przypadków, gad trzeba zastanowić się nad swoim zachowaniem, ponieważ karta ostrzega go o niewłaściwych działań, które celowo niszczy relacje. Mężczyzna najprawdopodobniej dostrojony do ujemny, co odzwierciedla, co następuje: „Wszystko jest zbyt piękne, aby mogło być prawdziwe”

kariera

Nowe perspektywy obiecuje „gwiazda”. wartość Taro w tym przypadku jest wzmocnione za pomocą innych kart. Tak że spadł obok „Cesarz” jest rozwój zawodowy z bieżącej działalności. Być może ocenić i poprawić. Ale w przypadku sąsiedniego „śmierci” mówimy o zupełnie nowej pracy. Obecna kariera zostanie zapomniane lub zniszczone, ale to zdarzenie zmienia życie na lepsze.

Mapa pozycji odwróconej przewiduje człowieka, co będzie mu brakowało wszystkich możliwości, że stanowi ona przeznaczenie. On nie wykorzystali szansy i z niczym. Przyczyn tego może być kilka: brak zaufania do niezawodności nowego przypadku, wątpi w swoje umiejętności i banalną upór. Położony obok „sprawiedliwości” potwierdza wartość karty: to wskazuje na dodatkowym i niepotrzebnym nadmiernego roztropnością i ostrożnością. W połączeniu z kartą „diabeł” powiedział, że wróżbita sam niszczy plany, działając wbrew sobie.

Porady kart

„Uwierz w swoje siły, możliwości value” – mówi nam, że gdy karta wróżenie „Star” (taro). Czyli to może być interpretowane na różne sposoby, ale charakter pozostaje taka sama rada: mieć na przyszłość nadziei – gwiazdy sprzyjają ci. Co robić i co dokładnie do podjęcia natychmiastowych intuicji. Nie myśl o tym, jak swoje cele fantastyczne, intencje są realistyczne, rozsądny plan. Nie należy przerywać w połowie – w niedalekiej przyszłości, będziesz mile zaskoczony.

„Star” – to znak, że życie jest zawsze w naszych rękach. To pokazuje, że sami możemy ustalić nasze przeznaczenie. Nic nie może powstrzymać plany budynku, w którym braliśmy poważnie i dokładnie. Zanim człowiek otworzył szerokie perspektywy, które wykraczają poza konkretnych umów. To tak, jakby wstąpił do nieba, a od wysokości lotu zauważa wszystkie przeszkody i jednocześnie środkiem do ich przezwyciężenia. Ostatecznym celem jest wyraźnie widoczne. To jest prawdziwe.

Połączenie z innymi kartami

W zależności od karty jest obok, zmienia swoją interpretację „gwiazda”: wartość Tarota przekształca – zwiększa lub przeciwnie, maleje. Wiele kombinacji już rozpatrywane. Istnieje jeszcze kilka kart, które mogą wchodzić w interakcje z nim. Na przykład, „Jester”, który spadł obok „gwiazda” – symbol nierozerwalnej wierze w przeznaczenie „Kapłanka” – nadzieja na przyszłość, i spokój. Położony obok „Maga” wskazuje, że nadszedł czas na działanie. „Hierofant” odnosi się do wykształcenia świadomości „Cesarz” – zabezpieczenie pozytywny wynik „Cesarzowa” – uzyskanie pożądanego. Pamiętaj, że „Star” twierdzi, że siły i energie ukryty potencjał i zdolności twórczych. Mapa twierdzi, że łatwo dotrzeć do wysokości, znacznie trudniej utrzymać na poziomie rezultatu.