814 Shares 3485 views

7 Pentakli wartości i pozycji (taro)

Siedem pentacles karty tarota jest uważany za mądry, obiecujące. Ta karta – najlepszym rozwiązaniem dla tych, którzy są innego cierpliwość, spokój i koncentrację. Ale fidgets i nadmiernie aktywnych ludzi to nie wróży dobrze.

Arkan sprawia, że myślisz o najważniejsze – na temat właściwego wykorzystania czasu. Powinienem był wziąć czas, gdy wynik może przyjść przez siebie? Czy to możliwe, aby uzyskać moc z upływem czasu? Wszystkie te kwestie w bardziej retoryczne, odpowiedź na które można uzyskać za pomocą kart 7 Pentakli Tarot. Wartość mapie i jego interpretacji przedstawiono w sygn.

Co jest przedstawione?

Uniwersalny talia Rider-Waite jest w stanie stworzyć kompletny obraz świata, bez wahania, nawet jeśli wydaje się nieistotne. Warto zauważyć, że każda jednostka jest ważnym ogniwem. Siedem pentacles jest kontynuacją fabuły przedstawionej w sześciu. Co można zobaczyć na mapie interesujące dla nas?

Na siedmiu wystawach zmęczony rolnik, który oparł się na narzędzie pracy – motyka. Przed nim jest winorośl, gdzie zamiast owoców wisiał koła 7 sztuk.

Możemy założyć, że rolnik stosowany poprzednio uzyskanych pieniędzy kupując im krzewy i starannie obsadzone. Pozostaje tylko czekać na żniwa. I że on powiedzieć, że jest dobrym gospodarzem jest rolnikiem, czy nie.

Na mapie pracownik całkowicie wyczerpany. Po tym wszystkim, nie tylko posadzone w bawełnę, że zadbali też o nim, podlewanie, grzebać. Teraz musimy odpocząć, ale nie miał zamiaru opuszczać klombu. Rolnik stoi i czeka na żniwa, zapomnieć o drobnych sprawach i pracach domowych.

interpretacja

Teraz jest jasne, co jest pokazane na mapie 7 Pentakli tarota. Wartość pomogą ustalić dokładnie ten obraz. Można zauważyć, że w pracy chłopskiej. W związku z tym należy do wynagrodzony. Wynika z konieczności, ale musimy być cierpliwi.

Możemy czekać na te prezenty? Sylwetka widać że chłop posiadał swój własny cel, marzenie. To może sprawiać wrażenie, że będzie on stanąć w pobliżu krzaka i jutro i następnego tygodnia. To właśnie w ten sposób można zobaczyć główną wartość karty. Ona stara się przekazać, że powinniśmy się spodziewać dobrych wyników własnej pracy.

Ale nie spełniają one oczekiwań? Zrozumiałe jest, że w niektórych przypadkach może być osłabiona wysiłku z powodu nieprzewidzianych okoliczności. To samo z winorośli. To może załamać czy będzie powódź deszcz. Mapa powiedzieć, że musimy przygotować się do jakiegokolwiek wyniku, nie daj się powiesił na jednego, pożądanej alternatywy.

Eksperci twierdzą, że następujące: jeśli miał kartę 7 Pentakli tarot, których wartość jest opisana w tym artykule, że wyniki ich pracy mogą czekać tylko jeden rok. A czasami jest – najlepszy scenariusz. Nie może rzucać zaczął projektów skakać na niczym nie oparte wnioski.

Trzeba tylko czekać. I tu jest inny ukryty wartość karty: należy zapominać o wysypka działań. Zaleca się, aby odpocząć, pomyśleć o każdym działaniu, aby znaleźć rozsądne rozwiązanie.

w pozycji pionowej

Mapa 7 pentacles Tarota, wartość których jest opisany w tym artykule pomogą Ci znaleźć odpowiedzi na pytania o to, czy możemy odnieść sukces i osiągnięcie zysku z działalności zaczęło. Jest ściśle powiązana z duchem czasu i wyników. Arkan chce przekazać tę moc i praca będzie się opłacać w przyszłości.

Co decyduje o wartości 7 pentacles Tarota? Pozycja jest bardzo ważne. To jest mówić o jakiego rodzaju interpretacje są możliwe, jeśli karta jest odrzucany w bezpośredniej formie.

 1. Podejmowane są w stanie usprawiedliwić.
 2. Pierwsze owoce mają być odbierane co najmniej jeden rok.
 3. Nie jest konieczne, aby rzucić wcześniej zainicjował sprawę, należy przejść do nowych wyzwań do realizacji innych projektów. trzeba mieć cierpliwość.
 4. Praca zostanie doceniona.
 5. Nawet podczas oczekiwania nie jest konieczne, aby siedzieć bezczynnie.
 6. Można napotkać wiele problemów na wczesnym etapie. Aby uzyskać dobre wyniki z uruchomieniem biznesu, trzeba być cierpliwym, nie zatrzymują się w pół drogi. Wtedy problem zniknie, a owocem będzie warta.

Mapa mówi, że bez odpowiedniej cierpliwości, można stracić wszystko. W tej sytuacji, wynik będzie jeszcze bardziej agresywny, ponieważ wysiłki były daremne. Jednak, aby przyspieszyć rozwój nie będzie działać.

Co druga interpretacja jest w zgadywania 7 pentacles Tarota? Wartość w stanie przodu karty jest zazwyczaj pozytywne. Twierdzi, że sprawy idą powoli, krok po kroku. To dobrze, bo rok długotrwały może przynieść wiele korzyści.

odwrócona karta

Nie tylko w postaci bezpośredniego może spaść 7 Pentakli Tarot. Odwrócone karty wartości następująco: mówi się, że marzenia nie są prawdziwe, rozpoczęło działalność nie uda. A powodem będzie to niepokój, pragnienie, aby uzyskać wyniki natychmiast.

Awaria może być poprzedzony innymi warunkami. Na przykład, nie zrobił wystarczająco dużo, czy też pozwolić jej odejść, z nadzieją na korzystniejszych warunkach.

Co może zapobiec odwrócony mapę?

 1. Wynik postępowania nie jest jeszcze całkowicie utracona, ale będzie musiał poczekać dłużej, aby osiągnąć pożądany efekt.
 2. Osoba działająca z upoważnienia emocji i negatywnych. Lęk, depresja i lęk tylko pogorszyć sprawę, negatywny wpływ na opracowanym projektem.
 3. Zysk jest prawie niemożliwe do zdobycia.
 4. Brak sukcesu prowadzić do powstania użalania się nad sobą. Wewnętrzny stan duszy zepsute.
 5. zmiany są potrzebne. Może powinniśmy wybrać inny kierunek lub prędkość.

Odwrócony Seven mówi, że czegoś brakuje. Możesz być przezwyciężone przez lenistwo lub brak niezbędnych zasobów, czy projekt został rozpoczęty został nie być opłacalna. Innymi słowy, pieniądze wydane do zwrotu nie będzie działać. Odwrócona karta może także ostrzegać o zderzeniu z problemami finansowymi.

Czego można się spodziewać z mapy?

Łączne Sevens wyraźną wartość. Ale trzeba zrozumieć, że konieczne jest, aby oczekiwać od tego w konkretnym scenariuszu, co trzeba przygotować. Po tym wszystkim, można znaleźć odpowiedzi na różne pytania z „7 pentacles” Tarot. Wartość miłości, zdrowia, pracy tej karty zostaną przedstawione poniżej.

Praca, sukces

Załóżmy, że jest to sprawa prywatna, która przynosi dobry zysk. Ale byłoby pożądane, aby jeszcze większego sukcesu, gdyż dostępne wyniki wydają się nieistotne. W pozycji pionowej mapie prognozuje sukces w przyszłości, niezależnie od faktu, że liczy na to nie jest jeszcze widoczny. Po prostu trzeba być cierpliwym. I czas potrzebny do trwałości projektu, należy stosować z korzyścią.

Odwrócony mapa przewiduje niepowodzenie. Wielkim sukcesem rozpoczął działalność przyniesie. Być może projekt biznesowy nie została dobrze przemyślana. A zysk które posiada – już doskonały wynik i poprawa nie nastąpi. Przyczyn tego może być kilka, począwszy od lenistwa, a kończąc na małych nieprzewidzianych okoliczności pozornie drobnych szczegółów, które nie zostały przemyślane na początku.

relacje osobiste

Co można powiedzieć o życiu osobistym pentacles Tarot Card 7? Znaczenie w stosunkach karty mogą się różnić w zależności od położenia.

Po drodze spotkać mężczyznę, z którym dobrze spędzić czas razem. Ale jeśli jest to twoje przeznaczenie? Będzie relacja pączkowanie silne i długotrwałe? Te pytania wydają pozytywną odpowiedź 7 Pentakli Tarot karty. Wartość w relacji, jednak może być inaczej, nawet z kartą, który spadł w pozycji wyprostowanej.

W przypadku obu partnerów te same aspiracje i pragnienia dotyczące relacji ze sobą, wtedy wszystko będzie dobrze. Jeśli nie ma cierpliwości, relacje, pojednanie, związek jest skazany.

Jeśli spadła kartę, nie spiesz się. Rozwijać relacje powinny stopniowo. Jednakże, rzucając im, że nie jest to zalecane. Musimy zaufać czas, tylko to jest w stanie postawić wszystko na swoim miejscu.

Spadł w pozycji odwróconej 7 pentacles karty tarota? Wartość osobistych relacji w tej sytuacji będzie ujemny. Harmonia z partnerem nie może zostać osiągnięty. Powodem tego będzie służyć jako pewność, że spotkał się swobodnie ze sobą i popełnił błąd, gdy zdecydował się na relacji.

Co można powiedzieć o tożsamości

Co jeszcze można powiedzieć Pentakli Tarot Card 7? Wartość tego dla relacji osobowych jest dobrze znane, ale co o osobowości tego, kto narysował mapę? Mapa Seven napęd w pozycji pionowej można scharakteryzować jako człowieka chorego, który potrafi czekać. On jest w stanie poprawić projektów realizowanych. Zgodnie z tym, sukces przyjdzie.

Oczywiście, człowiek jest w stanie wykazać, niepewność, a nawet bunt. Jednak jest w stanie oszacować przewagę czasową, należy go prawidłowo. I to jest to, co prowadzi go do wysokich wyników.

stan zdrowia

Co druga interpretacja jest na 7 kart Pentakli Tarota? Wartość zdrowia nie jest bardzo pozytywne zarówno w bezpośredni lub odwrócony. Wysokie prawdopodobieństwo wystąpienia chorób wewnętrznych, a pierwsze objawy pojawiają się bardziej niebawem. Dlatego czas do leczenia zostaną utracone. Karta jest w stanie zgłosić obecność przewlekłego zmęczenia, melancholii.

Na karcie do góry nogami obiecuje szybki rozwój jakiejkolwiek choroby. Istnieje możliwość zranienia. Może zrobić sobie znać stare rany.

self-uprawa

Co jeszcze można powiedzieć 7 Pentakli Tarot? Wartość Rider-Waite następująco: musimy wykazać więcej cierpliwości. Wypada podpowiedzi map, które nie tylko potrzebne do rozpoczęcia projektu, ale także do utrzymania go, bez podejmowania tego lekkomyślne zachowanie. Brak ekspozycji będą negatywnie wpływać na wyniki.

Nie zaleca się zmęczenie mylone z lenistwa. Naturalnie, bez reszty nie działają, ale nie powinna być długa. Prace nad projektem należy dołączyć krótką przerwę, aby udało się nie tylko do oceny zrobione, ale również do gromadzenia zasobów wewnętrznych, może wprowadzać zmiany do wybranej strategii.

W odwróconej siedmiu raportów, że postęp nie będzie ze względu na obecność nadmiernego lenistwa. Emocjonalny strata nie jest długo czekać, jeśli nie możesz sobie z tym poradzić.

Odpowiedzi na pytania

Jeśli proste zgadywania gdzie chcesz uzyskać odpowiedź na tak lub nie, że można powiedzieć, że karta 7 Pentakli Tarot? W „78” do drzwi, co następuje:

 1. W bezpośredniej reakcji na pozytywne. Można osiągnąć pożądany rezultat, aby pokazać, cierpliwości i rozwagi. Jest bardzo ważne, aby uniknąć konfliktów, należy być w stanie przejść do innych rzeczy, jak zainicjowany przez projekt będzie rozwijał się powoli, etapami. Nie powinniśmy budować wielkie plany, by móc cieszyć się na co dzień.
 2. Odwrócona – odpowiedź brzmi: nie. Być może projekt zainicjowany frywolne podejście. Nie robią rzetelnego wysiłku, odpowiednio, wynik nie będzie dobry. Ale może być jeszcze zmienione.

Dlaczego pozycja karty odgrywa ważną rolę?

Mapa, który spadł w pozycji wyprostowanej, według optymistycznego nastroju. Człowiek czeka na sukces, że jest na to gotowy. Najważniejsze – że on nie wie, co jest zaangażowana na tej skierowanych wszystkich swoich działaniach. Tak, trzeba zrobić wielki wysiłek, ale owoc będzie dobry.

Do pewnego stopnia, raporty karty, w zależności od ceny, ponieważ rozpoczęły postępowanie skierowane bardziej na zysk. Oraz w celu osiągnięcia pożądanego rezultatu, będzie to wymagało dużo pracy, które mogą prowadzić do emocjonalnego wypalenia.

Odwrócony Siedem raporty niż poważne zamiary. Człowiek w pośpiechu, którzy chcą uzyskać natychmiastowy zysk bez myślenia o małych rzeczach. I ten pośpiech będzie niekorzystnie wpływać na wynik końcowy. Mapa donosi stałą podrażnienie negatywnych emocji, które zazwyczaj pojawiają się w przypadku awarii. Aby osiągnąć żądaną zakłócać lenistwo i nadzwyczajnego. Jeśli nie zmieni się nastawienie do rozpoczętych projektów, to nie przyniesie zyski.

Cechy karty w innych pokładów Tarota

Powyżej 7 Pentakli karty tarota został opisany (znaczenie i interpretacja) w uniwersalnym pokładzie. Ale potem jest skandaliczna pokład mistyk. Siedem wewnątrz, jest utworzona na czarno i niebieski. W środku widać pionową monetę. Sam tło może przypominać pawie pióra. To nie tylko obraz, ale także wartość.

Thoth karta deck informuje o obecności takich uczuć jak strach. To tylko dzięki mocy myśli, można osiągnąć pożądane rezultaty. Tarologi Siedem pentacles jest uważany za podpowiedź. Mówi, że jest możliwe, aby poradzić sobie ze wszystkimi negatywnymi emocjami, aby przezwyciężyć niepewność.

Połączenie z innymi kartami

Odgrywa ona istotną rolę nie tylko samej karty, ale także znaczenie, jakie ma ona w połączeniu z innymi kartami. Siedem „wisielca” i „Czterech mieczy” donosi, że konieczne jest, aby czekać. Postęp jest zobowiązany być, ale trzeba być cierpliwym. Choć powoli, ale do celu przenoszenia.

Fell „Jester”, a siedem pentacles? Sprawa zostanie opuszczony do połowy. Głównym powodem tego – brak cierpliwości. W połączeniu z „Kapłanka” Siedem ostrzega, że kłopoty mogą przynieść niepożądane uczucia, których działalność, jej sukces.

Wypada siedem z „Empress” raporty o dobrych zdarzeń. Wszystko zaczęło rzeczy zaczną się zrobić dobry zysk, wkrótce być obiecującą propozycję, zaczniesz realizować zyskiem i dużego projektu. To mówi o sukcesie i kombinacji siódemek z Ace of różdżki.

W połączeniu ze stryczka „magika” Seven mówi, że człowiek czeka na jego sukces. Stanie się to czy nie, zależy tylko od niego. Siedem padł i „Cesarz”? Rozpoczęty projekt będzie wymagać dodatkowych inwestycji. Jeśli mieliśmy „Chariot”, przed spodziewanym kryzysem. „Koło Fortuny” w połączeniu z siedmiu raportów nie stabilności.

Arkan „Śmierć”, powiedział, że trzeba zmienić plany ze względu na okoliczności zewnętrzne. O porażce ostrzega kombinację siódemek z „Pustelnika”. O kłopotach mówienia i „diabeł” z „księżyca”. „The Sun”, wręcz przeciwnie zwiastuje nagrodę w cierpliwość.

Fell „Papież” i siedem? Konieczne jest, aby pokazać cierpliwość i miłosierdzie. Arkan „Lovers” ostrzega, że Unia będzie korzystne, ale powinien działać na obu partnerów. W połączeniu z „Power” Siedmiu podpowiedzi na co jest potrzebne, aby pokazać więcej wytrzymałość i wytrzymałość. Arkan „Sprawiedliwość” donosi, że dana osoba jest w stanie poradzić sobie z przeciwnościami losu, plotek.

„Star” z siedmiu raportów, które człowiek musi cierpliwie czekać na wyniki, mam nadzieję na najlepsze. Gdybyśmy mieli „wieży”, uruchomiła projekt nie przyniesie dobre rezultaty. Z pętlą „Trybunałem” Siedem przewiduje, że sprawy zaczną przynosić efekty w niedalekiej przyszłości. Mapa „Świat”, powiedział, że ludzie osiągnęli cele, konieczne jest, aby rozpocząć żniwa.

wniosek

W tym artykule omówiono temat znaczenia kart tarota 7 pentagramy. Jest on tym bardziej filozoficzny. Mapa jest w stanie nauczyć właściwego wykorzystania dostępnego czasu, czekać cierpliwie do pożądanych rezultatów. Po prostu trzeba być konsekwentnym, nie tylko w decyzjach, ale także w działaniach umysłu. W przeciwnym wypadku, oczekiwane szczęście nie.

Minor Arcana chociaż radzi, aby nauczyć się czekać, ale środki te nie są bierne czekanie i ciężka praca. Jeśli jesteś w stanie osiągnąć swoje cele, oprzeć się o kłopotach i radzenia sobie z trudnościami, wynik będzie koniecznie dobre.