703 Shares 3799 views

Arkan Fool (Tarot) Karty wartość w relacji i miłości

W talii tarota ma łuk, który jest trudny do zrozumienia nastrój. Opisują one stan wewnętrzny osoby lub trendów. Karty te zawierają Wielkie Arkana Głupiec (Tarot). Jego wartość jest tak duża, że cała wyrównanie mogą się różnić. Ale musimy zrozumieć istotę lasso, poczuć ją, mówią eksperci. Omówmy wartość kart tarota głupcem głęboko zrozumieć proroctwa pokładu. Powinien być ostrzeżony, że trzeba rozciągnąć wyobraźnię, po prostu dlatego, że nie otworzy lasso.

Bezpośredni Fool (taro) znaczenie i interpretacja

Świat ewoluuje od chaosu do pewnej struktury, która jest zniszczona i ponownie wraca do stanu pierwotnego. Ten krąg jest wieczne i odnosi się zarówno do całego wszechświata i człowieka. Chaos charakteryzuje się brakiem racjonalnego ziarna, uznanie boskości świata. Struktura – poleganie na wcześniejsze doświadczenia, logiki ustalonych zasad i procedur. Ale jest to zaprzeczenie boskiej wyższości nad faktem, że człowiek osiąga własną rękę. Fool (Tarot), którego wartość odpowiada pierwotnego chaosu, pokazuje stan całkowitego zanegowania dotychczasowych osiągnięć, zdobyte doświadczenie, nauczyłem wiedzy. Jest czysty i niemowląt łatwowierność, działający z upoważnienia intuicji, uznania najwyższego kierownictwa. Arkan opisuje sytuację, w której nic wcześniej kupili, nie mogą być stosowane. Konieczne jest, aby słuchać intuicji, polegać na jej czubku. Jeżeli dana osoba nie wie, jaka jest prawda, to nie sobosh nie daj się nabrać. Jest pod opieką anioła stróża, który prowadzi właściwą drogę do osiągnięcia szczęścia. Oszukać w karty tarota oznacza „zero” numer. Jest to początek wszelkiej pierwotnego chaosu.

Oszukać odwrócony (Taro): Wartość

Jak jasny i pozytywny wizerunek bezpośredniego lasso, więc jest nieprzewidywalny i destrukcyjne w odwrotnej wcieleniu. Jest to sytuacja ludzi opisanych w jednym zdaniu: „bez króla w głowie” Znaczenie jest najbardziej szkodliwy postać odwróconego Fool (Taro). W pewnym sensie, to lasso gorszego Tower. On mówi, że to niemożliwe, aby poruszać się sytuację w takim stopniu, że wszystkie osiągnięcia kruszą własne ręce. Ten arcane zapowiada przewodnik głupi, arogancki bunczuczne, pogardzany przez wszystkich dookoła. Konieczne jest, aby sprawdzić, czy to wpływa lub gad przedstawia działanie sił zewnętrznych. W każdym przypadku trzeba stać, zatrzymać wszystkie procesy, aby uniknąć ważne kroki i decyzje. Głupiec mówi, że sytuacja jest najbardziej niekorzystna, następny jest przebiegły, podstępny wróg. Ten człowiek jest spisek, którego istotą jest trudny do zrozumienia normalny człowiek. On rozprzestrzenia się plotka dostosowuje niechcianych spotkań, dokumentów kradzież i tym podobne. Skonfrontować swoją działalność trudne, jak zrozumieć jego logika nie jest możliwe. Wartość kart tarota Fool góry nogami najbardziej negatywne. W skrajnej wersji to opisuje sytuację, w której dana osoba celowo próbuje się kierować ty oszalał, budując wokół niego inną rzeczywistość.

Wpływ na miłości bezpośredniego wyrównywania lasso

Eksperci nie mają zaufania na tasowanie sprawy miłosne, kiedy spada Fool (Tarot) w nim. Wartość tej karty miłości – nieprzewidywalność. Trudno jest ocenić, co jest w przygotowaniu. Nasza pętla – jest chaos. mógł zapowiadać jako nowe znajomości i zapomnienia o starej miłości i niskim standardzie trik ten pan. Czasami karta jest interpretowany bezpośrednio – jedna z pary głupi jak korek. I nic nie może być, możemy przyjąć tylko ten fakt. Samotni ludzie pętla daje nadzieję. Sugeruje on, że konieczne jest, aby podążać za głosem intuicji. Guardian Angel prowadzi prosto na spotkanie z przeznaczeniem. Ale droga będzie żył z dziwny, nieprzyjemny, prowadząc z sobą, mylące wydarzenia. W życiu Gad przyszedł potężny, starożytną moc, uczyni to, aby znaleźć się w (jak wynika z łącznej wartości kart tarota Fool), związek, który dana osoba sobie wyobrazić, nie jest w stanie. Wszystko do góry nogami, w tym postrzeganie świata. Wskazówka Arch: przestrzegać pierwotną energię, nie oprzeć.

Rozszyfrowania odwróconą kartę w scenariuszu miłości

natkniesz siebie lub przejawiać dziecięcą graniczące z głupotą. Stosunek do poddania się bardzo poważny test. Są chwile, kiedy tylko pomaga prawdziwą miłość. To nakuyu zapowiada naszą pętlę, a nie za nic, że jego druga nazwa – błazna. Oszukać (Tarot), wartość w takim położeniu, nie tylko ujemny i destrukcyjne. Szczególnie jest to niekorzystne dla par. Prawdopodobnie, partner ma hobby na boku. Jeśli nie miał trzech mieczy, wynik sytuacji będzie kompletne zerwanie. To niekoniecznie jest rozwód i schłodzeniu do nienawiści, niezdolność do tolerowania wzajemnym towarzystwem. Jeśli wróżenie jest wykonywana przez osoby, po prostu poślizg postawy, a potem spadł pod wpływem złej osoby, niesie piękną muszlę, która ukrywa się narcystyczne, egomaniac nieuczciwy. W najlepszym wypadku, domniemany partner ten biedny facet został udaremniony. Bardziej szczegółowo ocenić, jaka jest wartość arcane Fool (Tarot) w związku powinna być jego położenia w układzie. Samotnych ludzi ta karta zwiastuje romans ze smutnym zakończeniem. Ze będzie to, jak mówią, nieprzyjemny posmak. można będzie przykro, że weszła bez zastanowienia komunikację.

Jakie są cechy bezpośredni związek zapowiada pętlę

Jesteś na początku romantycznym szlaku. Partner przyciąga, sprawia, że chcesz go poznać. Wszystkie przysmaki i zainteresowania: spojrzenia, gesty, uśmiech, spojrzenie. Potencjalny partner jest skłonny do skandaliczne, ekstrawagancki. To, co przyciąga, jest w nim pewna skórkę. Alternatywnie, znajomy odbyła się w nietypowym miejscu lub w dziwny sposób. Jest zaintrygowany zrodził poczucie tajemnicy, czy „Zakazany owoc”. Czasami pętla pokazuje, że losy wróżki doświadcza daleko od domu, czy wybiera się ktoś obcy, cudzoziemiec, mieszkaniec danego kraju lub miasta. Należy zauważyć, że karta Głupiec w interpretacji tarota jest niejednoznaczna. Czasem jest fanem nietypowe hobby lub zawodu.

Lasso pary wartości doświadczeniem

Partner otworzy innej, nieznanej strony. Na przykład, w wesołym kolei gburowatego homebody, płomień pasji zastąpiony obojętność i tym podobne. Ta „druga strona” niekoniecznie jest nieprzyjemne. Ale muszę przyzwyczaić się do innych „reguł gry”, aby ustawić lub re-adjust siebie. Czasami arcane zapowiada prostu głupie zachowanie w niektórych sytuacjach, niezdolność do podejmowania świadomych decyzji dorosłych. W scenariuszu oszukać męskiej wskazuje subtelną partnera intuicji. Jeśli jest następnie korzystny karty (Mir, cesarzowej, Female Pope), gad powinien być bardziej wrażliwi na nią. Kobieta jednak nieświadomie prowadzi człowieka przez życie, spychając w dobrym kierunku do jej rozwoju i sukcesu kierunku. Można powiedzieć, że jest to znak szczególnej łaski dla losów tej pary.

Wartość bezpośrednich Arcane dla pojedynczych osób

Wejść w fazę niepewności. Samotność, nawet najbardziej wygodne, nigdy nie jest wieczne. Wkrótce wystąpi zdarzenie, które może zamienić życie. Wynik jest nieprzewidywalny. Zwykle jest ona oceniana przez sąsiedni Arcana. Wyrównanie tworzy unikalny wzór, który jest koniecznie związana z osobowością Gad, to jest właśnie zaleta i znaczenie kart tarota. Oszukać w połączeniu na przykład z Sun zapowiada jeden duży, ciepły i trwałej miłości. Jeśli w obecnej sytuacji, Mag, następnie związek ten może wydawać się tajemnicze, niezwykłe. Ale w połączeniu z Księżyca nasza pętla opowiada o zawodności sytuacji. Najprawdopodobniej miłość byłaby ulotne, a partnerem – zwykła podróż służbowa. zniknie z życia gadów nagle tak szybko, jak produkcja konieczności pobytu w swoim mieście.

Wartość lasso w „przeszłości”

Powiązania każdy nietypowy sposób, prawdopodobnie z dala od domu. Partner na pierwszy rzut oka wydawało się dziwne, trochę szalony. Cała sytuacja wydaje się nie realne gad, niepowtarzalny, nie był pewien, w drugiej połowie, boi się otworzyć całkowicie. Czasami to pętla pokazuje dużej różnicy wieku czy statusu społecznego. W formie odwróconej litery opisuje to, co się stało wcześniej zdradę, jakiś nagły potężne doświadczenie. Może to oznaczać, wstydu spowodowanego zachowaniem partnera, który zakłóca osoba, która zwróciła się do Tarota.

Wartość lasso w pozycji „obecnej”

Trafiłeś punktu niepewności w związku. Obrót może występować zarówno jako pęknięcie i pełną prysznic połączenia. W tej sytuacji konieczne jest polegać na uczuciach, odrzucenie logiki. Cokolwiek się dzieje wokół, spróbuj słuchać serca. Czasami mapa wskazuje nagłe odejście partnera. Taki obrót wydarzeń zniszczy nieszczery nastawienie, ale prawdziwa miłość wzmocni. Oddzielenie będzie długa. Jednak boi się tej zmiany nie jest konieczne. Pozwolą one nowy czuć radość spotkanie, oczywiście, jeśli dwaj z was będzie trwać. Na negatywne kart (wieża, Hung) zwiastuje separację głupoty, które ludzie będą żałować przez długi czas.

Znaczenie lasso opisując jednostronny wpływ

Miłośnicy stale komunikować się z innymi ludźmi, a nie tak blisko. Przyjaciele i krewni mają wpływ na ich nastrój, myśli i działań. Jeśli pętla głupcem spadł w takiej pozycji, oznacza to, że para zmierzy się niekorzystne wydarzenia. Ktoś z ich otoczenia będzie „oszukiwanie” obu. Ta osoba będzie próbowała wzbudzić wątpliwości, że partner jest szczery, otwarty i szczery. Wiesz, czasami starsi krewni uważają, że ich obowiązkiem jest ostrzec Kochankowie z „fatalnym błędzie.” To, oczywiście, irytujące, denerwujące, szczególnie jeśli ufasz osobie. Mapy polecam spojrzeć na sytuację racjonalnego jądra, w oparciu o głos intuicji. Relacje po teście wejdzie do nowego poziomu zaufania.

Znaczenie lasso w pozycji „Razem”

Jest to prawdopodobnie najbardziej niejednoznaczne wróżby. Jeśli ręka kończy się lasso głupca, to trzeba wziąć sytuację pod ścisłą kontrolą. Życie płynie gładko do burzliwych kaskady. I jak dwa przejechać, nikt nie może przewidzieć. Takie okresy są prawie wszystkie pary. Powinny one być utrzymywane, ręka w rękę, nie pozwalają serce stracić stałą łączność. Sytuacja w tej chwili może wydawać się absurdalne, niekontrolowane. Musimy ufać sobie nawzajem, aby przejść przez mgłę w dotyku, ale razem. Tylko w tym przypadku, para nie ucierpi, ukaże się na innym poziomie. Czasami, choć tylko jeden partner dostaje tam. Potem przez jakiś czas będzie ona działać jako mentora dla innych. W jaki sposób stosunki obok zależy od nich obu.

Negatywny aspekt lasso

Opisujemy, jak odszyfrować kartę tarota Głupiec w pozycji wyprostowanej. Na plus, można powiedzieć kilka słów. Jego wartość jest ujemna. Po włączeniu pojawia się pętla w rozprzestrzenienia, powinien przygotować się na najgorsze. Często opisuje tzw nierówne małżeństwo. Taka postawa ludzi, z których jeden jest o wiele mądrzejszy od drugiego. Takie połączenie może istnieć dla niektórych, zapewne przez długi czas. Ale ludzie ran czy później doświadczy rozczarowania. Taka chwila nadeszła, to mówi, odwrócony pętlę. Będzie to wydarzenie, gdzie głupota partnerem inna perspektywa, będą widoczne bardzo wyraźnie zarówno. Dalsza komunikacja będzie niemożliwe, ludzie spokojnie wychodzić z ulgą wiedząc, że decyzja ta została uzgodniona.

Rada lasso Fool

Ta karta zachęca gad nurkowania w pewnym momencie w dzieciństwie, aby pamiętać, poczucie podniecenia od poznania nieznanego świata. Ten stan jest przydatna, jeśli chcesz prawidłowo przechodzić nadchodzącą lekcji. Przed fantastycznych odkryć wiedzy. Doświadczenie nie pomaga wszystko poprawnie dostrzec i zrozumieć. Przejść na inny poziom rozwoju każdej osoby lub stosunku. To będzie inny, otwarty, wcześniej nieznane uczucia, okoliczności, cechy charakteru, talenty. Głupiec – chaos urodzenia innego świata. Zaufaj swojemu instynktowi, słuchać serca, jest oparta na miłości obdarzył z góry. Jeśli partner nie jest z wami z woli losu, niech idzie, chcąc prawdziwego szczęścia. Arkan głupcem – to sposób w próżnię, która może być włączane do piekła, albo do wypełnienia harmonię świetności. Do ciebie. Powodzenia!