652 Shares 3230 views

Tarot Waite: interpretacja i znaczenie kart, fałd

Przez wiele wieków, ezoterycznych i światli ludzie wykorzystywane jako narzędzie do rozwiązywania zagadki losu i przyszłych korekt kart tarota. Wielu artystów zrobić własną talię, próbując odtworzyć najdokładniejsze i pracy elementy, które mogą przyczynić się do mistycznego dzieła. Mamy przetrwał wiele różnych pokładów. I jeden z najbardziej popularnych można nazwać Tarot Rider Waite.

Historia powstania

Twórca znanych talii Tarota mieszkał w Ameryce w XIX wieku. W momencie, zebrał całą bibliotekę okultystycznych i ezoterycznych książek. Jego postawa wobec okultyzmu był jak badania naukowe: on nie tylko zapisała wszystkie informacje zebrane w osobie, ale również usystematyzował je. W odniesieniu do Tarota, że wszystkie informacje na temat tych map to zawarte w książce zatytułowanej „Ilustrowany klucz do Tarota”. Stworzyć dzieło artysty pomógł mu Polema Coleman Smith. Że zaprojektował słynny talii tarota Rider Waite.

Warto zauważyć, że Waite był nie tylko pisarzem, ale także naukowcem w dziedzinie mistyki. On jest znany z masonerią i kabały. To dzięki ich czas pracy był w stanie znacznie poprawić wiedzę na temat kart tarota. Wszystkie interpretacje pod jego dowództwem zostały zmienione, stały się bardziej szczegółowe i jasne. W tej chwili, i oryginalnymi rysunkami, też się zmieniła, ale nadal zachował symbole masonów i inne szczegóły, aż kart nie są obecne w klasycznej tarota.

W przeciwieństwie do pokładów

Według fanów tajemnicą, Tarot Rider Waite radykalnie różni się od klasycznej talii. Po pierwsze, podczas gdy nie opublikował książkę Ryder, ilustracje do Minor Arcana nie była prosta. Dopiero po książka zmieniła wzory na tych kartach, ich numerów seryjnych i lokalizacji w talii. Wielu fanów mistyki uwierzyć, że po stworzeniu tego pokładu wszyscy idą tylko skopiować go.

Interpretacja Major Arcana Głupiec

Symbolika pierwszej karty w talii, który jest również nazywany Jester, jest intuicja i wcześnie. Mapa oznacza wolną i niezależną osobą, zdolną do zaczynać od zera każdym przypadku. Jeśli wyrównanie Tarot Waite jest od sytuacji, karta oznacza wolność wyboru. Człowiek musi odrzucić wszelkie wątpliwości i słuchać swojej intuicji: Fool radzi robić to, co powie serce, bez wątpienia, i uczucia. Jester mówi również o przyszłości nieprzewidziane okoliczności, które mogą coś zmienić. Gad może podjąć każdą decyzję i zrobić to, co chce, jego los jest w jego rękach.

Jeśli głupi spada w pozycji odwróconej, interpretacja Tarot Waite mówi o ludzkiej wibracji, na których wyrównanie jest wykonywana. Wypytywał się aktywnie i nie chce się zmienić. Bardzo często Jester zapobiega zakłóceniom postrzegania sytuacji, jak również tchórzostwa i głupoty Gada. Jeśli obok Błazna w scenariuszu będzie kolejna pętla przerzucony należy interpretować jako podejmowania niewłaściwych decyzji w przyszłości, które mogłyby prowadzić do poważnych konsekwencji.

Interpretacja Tarot kreatora

Główną wartością karty – moc, posiadanie sytuacji i osiągnięcie wysokiego poziomu. Również ona interpretowana jako miara mądrości, symbol podejmowania właściwych decyzji, posiadania władzy nad ludźmi. Rolkę wraz z niekorzystnymi kart M. interpretowane jako wezwanie do działania. Sytuacja, która zapobiega zgadywania teraz może zostać rozwiązany. Kreator mówi o zdolności do prowadzenia działalności gospodarczej, czuć się dobrze o intencji i działań innych. Wszelkie gad rozpoczęły działalność dochodową. Wypada w scenariuszu, to tajemna zapowiada postęp, sukces w biznesie, i powodzenia.

W położeniu odwróconym, karta ta mówi, że osoba, której zrobić wyrównanie, nie pewny siebie, jest zestresowany i przygnębiony, boi się stracić, żadnego ruchu i zwolnić ślady przeszłości. Znaczenie karty Waite Tarot – Magician w pozycji odwróconej i Kapłanka – w scenariuszu dla człowieka, co następuje: wróżki zależy od silnej i potężnej kobiety.

Kapłanka

W rękach, karta jest zdrowy rozsądek i pewność siebie. Jeśli chcesz, aby podjąć decyzję, to tajemnicze stwierdza, że dana osoba jest mądry i sprytny, a zatem można łatwo dokonanie wyboru. Scenariusz dla kobiety, mówi o jej wiarygodności i wielkich zdolności umysłowych. Mężczyzna – że obok niego jest dobrym towarzyszem, a może przyjaciela lub kochanka, aby utrzymać go. To wyjaśnia interpretację Waite Tarot i wartość kart.

W pozycji odwróconej Kapłanki spada, jeśli nie jest nieuzasadniona arogancja i błędne decyzje są podejmowane. Mapa ostrzega, że należy kontrolować swoje emocje i działania. Wskazuje to osoby z wysoką samooceną, a może oznaczać pasji.

cesarzowa

Wypada w scenariuszu Empress interpretowane jako harmonii i dobrobytu we wszystkich dziedzinach Gad. W niektórych sytuacjach przewiduje małżeństwa lub urodzenia dziecka w rodzinie. Ta pętla może być również traktowane jako symbol pewnych siebie kobiet, które poszukują wysokiej pozycji w społeczeństwie. W rzadkich przypadkach, mapa wskazuje na matkę. Dla człowieka, oznacza to małżeństwo dla kobiet – pewność pozycję i niezależność.

Jeśli cesarzowa miała potencjał wzrostowy, oznacza to, że wróżka nie jest wystarczająco odporna na cel, nie słuchać swojej intuicji. W pewnych rąk, karta jest traktowana jak obniżenie nastroju, utrata własnego „ja” zmęczenia.

cesarz

Na utratę karty tarota w rozprzestrzenianiu się w gada jest wystarczająco wpływ mocarza ze strony obu wpływu społeczeństwa ludzkiego. Arkan wskazuje na obecność stabilności organizacji, dyscypliny. W rękach, kariera opowiada o promocji.

W pozycji odwróconej Tarot Rider Waite wartość karty wskazuje niepewność: wróżka też opiera się na opiniach innych. Jeśli karta spadła człowieka, to znaczy, że ma niski status w społeczeństwie, a nie bardzo miły charakter.

Hierofant lub Arcykapłan

Ta karta tarota traktowany jest podwójnie. W pierwszym przypadku, wróżka zasięgnięcia porady lub może on dać. Mapa przedstawia nauczyciela Mentor. W drugim przypadku Arkan zaleca się przestrzegać zasady, obietnice i działają celowo, aby uniknąć pochopnych decyzji – wtedy wszystko pójdzie gładko.

W pozycji odwróconej, karta może oznaczać konieczność zmiany ścieżki, ponieważ teraz wszystkie metody adresowe zostały wyczerpane całkowicie. W niektórych przypadkach, pętla przewiduje pojawienie się silnego wroga.

zakochani

Mapa przedstawia intymny związek. Interpretować jako prekursor do powstania bardzo bliskiej osoby duchowej. Doradza dzieje wybraną ścieżkę. Jeżeli scenariusz przedstawienia również dobre karty pętla może oznaczać wczesne małżeństwo lub szczęśliwego związku. Jeśli Kochankowie spadać w pozycji odwróconej, to jest przede wszystkim ostrzeżeniem, że wróżbita został zamiar zrobić złą decyzję. W miłości scenariusz karta oznacza separacji, sfrustrowani partnera. Ponadto, jego wartość jest zapobieganie człowieka niespójne i zostanie złapany między tymi dwoma skrajnościami.

rydwan

Główny bohater, a interpretacja Tarot Waite – wysokie stawki, pojawienie się życia w niespodziewanych i gwałtownych wydarzeń. Gad zyska długo oczekiwany sukces, aw sprawach w końcu być co sukces. W niektórych przypadkach, Chariot obiecuje również przyjemną podróż. Spada w pozycji odwróconej, karta ostrzega przed stratami, niepowodzeń. Być może ktoś z otoczenia Gada wywiera negatywny wpływ. Arkan mówi również o zamieszanie, roztworów nieroztropność i ewentualnych problemów z prawem. Jeżeli osoba, do której dyspozycja jest wykonana, zwraca dużą uwagę do tradycji, być może powinien poluzować uścisk, ponieważ biorą dodatkowy czas i zakłóca trzeźwego spojrzenia na rzeczy.

moc

Na co się przygotować, jeśli ten scenariusz spadła pętlę? Znaczenie Waite Taro ma następujący: pozycja gada obecnie dość korzystny, a szczęście jest po jego stronie. Mapa pokazuje szybkie zwycięstwo. Jeśli nie spadł kapłan lub cesarza, może to być interpretowane jako oznaka pomocą wpływowej osoby w przyszłości. W rękach, karta zdrowia obiecuje pozytywną poprawę stanu pacjenta, korzystne rozwiązania wszystkich problemów. Jeśli karta jest odrzucany w położeniu odwróconym, jego interpretacja – manifestacją uczuć bazowych, człowiek następuje jego pragnienia, kierując energię w niewłaściwym kierunku. Być może wróżka zachowuje się bez zahamowań, brak pewności siebie i znajduje się w stanie nerwowego. Oznacza to, że w tym przypadku, interpretacji Waite Tarot a wartością z kart.

pustelnik

Ta pętla, mieszczących się w dłoni, jest sygnałem ostrzegawczym: Gad powinien odejść, a może nawet iść do spojrzeć na sytuację z zewnątrz. Mapa pokazuje potrzebę zrozumienia co dokładnie celem powinno dostarczyć czego ludzie potrzebują. Tutaj musimy poważną refleksję, odwrócenie uwagi od codziennego życia, może nawet samotności. Jeśli karta jest odwrócona, jej leczenie jest uniknięcie przypuszczenie arogancję pomoc. Być może jest to zbyt trudne dla bliskich, a jego nieufność więcej niż wymaga tego sytuacja.

Koło Fortuny

Co robi Koło Fortuny Tarot Waite? Interpretacja i karty Znaczenie następujące: Gad oczekiwać sukcesu, ale konieczne jest, aby nie opóźniać, ale używać powstaje możliwość, bo wkrótce będą one zniknęły. Arkan może oznaczać ofensywną jasne pasma, nowy pozytywny cykl życia. Jednocześnie w odwróconym sensie ostrzega o początku recesji, okres ujemnego, większość niepowodzeń i porażek. A wpływ ten człowiek nie może: ponieważ dekret losu, a wszelkie próby poprawy sytuacji będzie daremna i doprowadzi jedynie do gorszych konsekwencji. Jeżeli koło scenariusz spadł do góry nogami, konieczne jest, aby anulować podróż i innych działań ryzykownych w najbliższej przyszłości.

sprawiedliwość

Waite Tarot jest bardzo jasny, pełen symboli, które nie zawsze są jednoznaczne. Tak więc, w odniesieniu do sprawiedliwości, istnieją pewne wartości, które lasso. Po pierwsze, wskazuje on, że wróżbita bierze świadome decyzje, być może jest to oczekiwanie na wzrost służby, sytuacja finansowa poprawi się w najbliższej przyszłości. Jeśli czeka przed sprawy w sądzie, będą rozstrzygane na korzyść osoby, na których wyrównanie. Po drugie, karta mogła mówić o potrzebie pamiętania o bezstronności i równowagi, przed podjęciem decyzji duży. W kłótni pozycji odwróconej tajemnicze obietnice, rozwody, sprawy sądowe i inne problemy do rozwiązania, które byłoby niezwykle trudne. Jeśli nie ma karty w pozycji pionowej, to problem może być rozwiązany, ale tylko dokładnie przemyślane wszystkich ścieżek i opcji. Tak interpretować Wielkie Arkana Tarota Waite. Interpretacja kart i wartości mogą różnić się od wariantu klasycznej.

powieszony

W rękach, ta karta jest traktowana jako wskaźnik niepewności Gad, wiele decyzji były nieprzemyślane i teraz stoi, aby nowe rozwiązać sytuację. Jeżeli scenariusz miał kolejną Śmierć, wyższe moce ostrzegają o potrzebie podjęcia pilnych działań. W stosunkach wróżenia karta oznacza konieczność poświęcenia, tak jak wróżka będzie w stanie osiągnąć cel. W pozycji odwróconej pętla mówi zaprzeczeniem rzeczywistości, problemów z zawieszeniem, niechęć do radzenia sobie z nimi.

śmierć

Zmiany – jest to główny leczenie lasso Śmierć w Waite tarot pokładu. Interpretacja i wartość kart jest potrzeba puścić z przeszłości i zacząć nowe życie z czystym kontem. Ale co się stanie z wyprzedzeniem poinformować arcane nadchodzi tuż za tą kartą. W każdym razie, wyrzekając przeszłości, będzie musiał puścić coś ze swojego życia, w przeciwnym razie nie będzie miejsca dla nowych. Jeśli spadła w odwróconym położeniu, to znaczy, że człowiek boi się zmian. W tej chwili ma on stan stagnacji. Wydostać się z niej, można zaakceptować tylko nowe reguły gry i puścić starych.

umiar

Znaczenie czternastego Waite kart tarota jest podniesienie mocy, zarówno psychiczne i fizyczne. Pojawienie się tego łuku w scenariuszu sugeruje potrzebę osiągnięcia harmonii, aby nauczyć się pokory i cierpliwości. Zagadki sytuacji ona jest w potrzebie prywatności. Jeśli Temperance jest odwrócony, a następnie, wróżbita bierze pochopnych decyzji, nie wynika słowa, zachowuje się zbyt nerwowo i wylewnie.

diabeł

Wartość karcie należy traktować jako rozpuście, priorytetem osoby materialnej strony życia, nie ma kontroli nad pragnieniami, zależny od niczego. W pewnych rąk, diabeł wskazuje, że Gad miał negatywny wpływ na drugą osobę. Wskazuje to na brak sił tajemnych, aby rozwiązać problem, pułapkę, z której nie da się dostać. Jak rozwiązać ten problem, wartość szybka Waite Tarot blisko. Jeśli miał mapę do góry nogami, oznacza to, że osoba, której waga jest na skraju załamania nerwowego. Ona również mówi o uzależnieniu lub przyzwyczajenia, powoduje, że większość negatywnych aspektów ludzkiej osobowości.

zrujnowana wieża

Ta mapa wskazuje przeszkody, które niespełnione nadzieje i zrujnowała plany. W każdym stryczek scenariusz pokazuje ostrą zmianę okoliczności w kierunku ujemnym. W pozycji odwróconej, karta mówi o teście, który czeka przypuszczenie. Okoliczności zmieni się na lepsze nie będzie działać, najważniejsze tutaj – ważna lekcja dla duchowego rozwoju.

gwiazda

Plus karty, co oznacza, że nadzieje uzasadnieniem. Wszystko się spełniło, a nawet więcej niż osoba oczekuje. Zmusi do realizacji twórczych projektów, pomysłów i planów. Lepiej stan zdrowia, pogląd na świat będzie bardziej pozytywny. W pozycji odwróconej pętla na niepowodzenie widzieć świat takim, jaki jest. Gad również frustrujące oczekiwania, nadzieje zostały rozwiane. Karta może oznaczać pesymistyczny pogląd na rzeczy.

księżyc

Mapa jest nieufność środowiska. Na rolce w bilansie tej karty gadów warto zastanowić się, że teraz jest lepiej odepchnąć poczytalności w tle, i zaufać własnemu instynktowi. Istnieje wiele nieprzewidzianych przeszkód i zdradzie ukochanej. Więc racjonalność w radzeniu sobie z problemami mogą lub nie mogą pomóc. W księżyca góry nogami mówi, że ktoś ukrywa się od prawdy Gad. Zdradzony lub wciągnąć jakiegoś oszustwa. Jeśli wyrównanie odbywa się na kobiety, to jest szansa, że wkrótce będzie ona wynikać z problemów zdrowotnych ginekologicznej części.

słońce

Ta tajemna mówi o dobrobycie materialnym, osobistego sukcesu i zadowolenia z życia. Człowiek ma swój cel i stara się go osiągnąć, i jak tylko zostanie zwolniony, będzie on uzyskać uznanie. Słońce znajduje się mapa towarzysząca nowych przedsięwzięć i rodzinę budowlanego. Jeżeli spadnie do góry nogami – co oznacza, że wróżka ma tendencję do tworzenia problemów z niczego. Jest to trudne do komunikowania się z ludźmi, którzy mają problemy z osobistym otoczeniem, widzi świat zniekształcony, ze względu na to, co jego działania nie przynoszą odpowiednie efekty.

sąd

Karta ta mówi o poprawę stanu zdrowia. Gdyby wpadł w scenariuszu, to znaczy, że Gad przyszedł okres przebudzenia, kiedy można podjąć działania, aby zmienić życie na lepsze. Czasami to jest interpretowany jako symbol długo żywionych życzenie. Ta tajemna mówi długo oczekiwany osiągnięcie celów. Odwrócony zapowiada opóźnienia, opóźnienia, żal przeszłości, niedoskonałe działanie. W scenariuszu, stosunki mówi o separacji.

świat

Ta ostatnia karta z Major Arcana, który zawiera Waite Tarot. Na pokładzie znajduje się również małe arkana. Jest to zmiana map, co oznacza koniec okresu życia i pomyślnego nowego początku. Mapa zwiastuje wzrost, zarówno materialnych i intelektualnych. Najprawdopodobniej ograniczenia nie będą kolidować z osobą. Arkan powiedział, że przyszedł okres wolności i spokoju. W niektórych przypadkach jest ona traktowana jako przyszłego podróży za granicą. Jeśli ta karta jest odrzucany w położeniu odwróconym, konieczne jest, aby czekać na zmiany na gorsze. We wszystkich dziedzinach życia rozpocznie się bałagan. Mapa powinni przemyśleć swoje plany i zamiary. Może gad czeka na kłótni z przyjacielem, czy on będzie rozczarowany w jego drugiej połowie.

wniosek

Prawie wszystkie klasyczne klasyfikacje odpowiednie dla Waite Tarot. Interpretacja i wartość kart, klasyfikacje są wyjątkowe – wszystkie one są zebrane w książce autora. Aby dowiedzieć się więcej na temat wartości Minor Arcana, aby dowiedzieć się więcej o wysokich kart i dokładnie zrozumieć, w jaki sposób korzystać z nich jest do zapoznania się z pism tego autora. Pomimo faktu, że informacje te są dość stare, a od tego czasu wiele mistycy pracowali nad poprawą wróżby, najbardziej popularne i popyt jest nadal Waite Tarot. Interpretacja i książka wartość kart zawiera w całości i zbadać wszystkie z nich potrzebują dużo czasu i uwagi.