236 Shares 8980 views

Tak Nie wróżby: wiele sposobów

Istnieją różne wersje wróżenia, jeden z nich nazywa się „tak-nie”. Skąd przyszedł ten sposób znać przyszłość. Niektórzy uważają, że ta przepowiednia pojawiła się stosunkowo niedawno, inni twierdzą, że wróżenie pochodzi ze starożytnego Egiptu. Niektóre opinia o rzymskim pochodzeniu. W każdym razie, zgadywania „tak-nie” jest manipulacja prototyp „głowy i ogony” i ma na celu zapewnienie jasnej odpowiedzi na to pytanie jest pomyślany.

Sam proces jest bardzo prosty i nie wymaga posiadania żadnych specjalnych umiejętności. Powiedzieć fortuny, po prostu w głowie, aby zapytać o cokolwiek.

Należy pamiętać, że trzeba podać tylko konkretne pytania, na które jednoznacznej odpowiedzi można uzyskać. Na przykład, w przyszłym tygodniu jest ładna pogoda? Pytania można zadawać o coś, a odpowiedź będzie prawie natychmiastowa. Należy skupić i psychicznie zapytać wyrocznię o niczym. Jednak, aby uzyskać właściwą odpowiedź, trzeba jasno sformułować pytanie. Nie jest konieczne, aby korzystać z opcji takich jak: Co mam zrobić? Co robić?

Zaleca się użyć wróżby „tak-nie” wynosi nie więcej niż 3 razy dziennie. Szczególnie angażować nie jest konieczne, ponieważ w trakcie procesu tworzenia szczególne stosunki ze światem dociekliwy zmarłych, co może powodować konsekwencje. Im częściej wykorzystywane wróżby, tym silniejsza zależność człowieka z innego świata. I może to być uczucie, że ze względu na fakt, że jeśli w życiu kogoś, zawsze zakłóca zewnątrz. Dlatego zgadywania „tak-nie”, to często nie warto korzystać.

Jeśli otrzyma pozytywną odpowiedź „tak”, oznacza to, że dana osoba pomyślany, że robi coś dobrze. Dlatego spekulacje w większości przypadków są uzasadnione. Jeśli otrzymana odpowiedź brzmi „nie”, należy wszystko dokładnie rozważyć i pamiętać: to jest możliwe, że coś nie jest zrobione. Jeśli odpowiedź uzyskuje ciszę, należy spróbować zadać pytanie później, nie trzeba wyciągać pochopnych wniosków i podejmować odpowiedzialne decyzje życiowe.

Bardzo ważne: nie nadużywać wróżby. Należy pamiętać, że zadaje to samo pytanie, poprawna odpowiedź zostanie przyjęty tylko w po raz pierwszy.

Istnieją różne opcje typu „tak-nie”.

Na przykład, na mapach zgadywanie „tak-nie”. Aby to zrobić, należy wziąć talię kart, tasuje je i koncentrując się na kwestii, każdy ciągnąć. Jeśli miał kolor czerwony, odpowiedź brzmi tak czy marzenia. Możliwe jest również, aby wyobrazić sobie to pytanie, a nie rozkładanie pasjansa. Jeśli karta pojawią, to odpowiedź brzmi tak.

Nadal przychodzi w prostszy sposób. Weź dwie identyczne karty, jeden z nich należy wpisać „tak”, az drugiej „nie”. Następnie pomyśl życzenie i miesza, wyciągnął jedną, znać odpowiedź.

Zgadywania na pragnienie „tak-nie” może być wytwarzana przy pomocy dostępnych środków. Wziąć rumianek lub inny kwiat z płatków. Zadaj pytanie lub wyrazić życzenie, a następnie ciągnąc płatki, wyrywa się: come true – nie jest prawdą. Słowo, które weszły w ostatni płatek, a odpowiedź będzie.

W ten sam sposób mogą być podejmowane w celu obliczenia fasolę lub groch Zhmenya itd

Metody podobnej do zgadywania „tak-nie”.

Nasiona słonecznika wziąć dziesięć. Pomyśl życzenie i zobaczyć, czy nasiona z jąder, a następnie zastanowić się zdarzyć. Po kontakcie z pustymi nasion do spełnienia życzenia będzie musiał dokonać pewnego wysiłku. A jeśli więcej niż w połowie pusta – to odpowiedź brzmi: nie.

Jako instrument wróżbiarstwa może być bukiet bzu. Jeśli uda nam się znaleźć kwiat, w którym pięć płatków, więc upewnij się, że życzenie się spełni.

Gdy nie jest dzwonienie w uszach, należy pomyśleć życzenie i znajduje się obok osoby zapytać: „Co dzwoni ucha?”. Jeśli on odgadnie, to wszystko się spełni.

Istnieje również wiele usług internetowych, w których zadaje pytanie, a następnie kliknąć odpowiedni przycisk, można zobaczyć, co się dzieje.