504 Shares 9938 views

Interpretacja kart z numerologii

Co jest potrzebne w celu określenia właściwej interpretacji kart z numerologii? Zacznijmy od tego, że zanim zaczniesz się zastanawiać, trzeba kupić talię kart tarota. Ponieważ ich wybór pod warunkiem, bardzo wielu, konieczne jest, aby wybrać metodę, jak pokład. Tak więc, jeśli podoba Ci karty, a ich energia jest właśnie dla Ciebie, jak to możliwe, następnym krokiem byłoby je badać.

Interpretacja kart tarota z numerologia oparta jest na trzy sposoby. Jeden z nich – jest zapamiętywanie klasycznej interpretacji lub wróżenia za pomocą tłumacza. Metoda ta opiera się na działaniu mechanicznym. W przypadku korzystania z tej metody, dobry interpretator z wartościami kart nigdy nie będzie stać, bo absolutnie nie można zrozumieć mapę, czuć je.

Drugi sposób – to jest interpretacja kart z wróżenie za pomocą numerologii. Metoda ta opiera się na długoterminowym badaniu kart liczbowych, które są takie Younger zaawansowanych. Ale zatrzymywać się na nim w tym wątku nie jest konieczne.

Trzecim sposobem jest atrakcyjny dla jego oryginalność i ciekawe podejście. Prawdziwi koneserzy tych kart jest uważany za jego najbardziej produktywny. Jest on oparty na intuicyjnym interpretacji kart tarota na skojarzeń, które przychodzą do głowy na widok danej karty. Jest to o tej metodzie i zostaną omówione później.

Pierwszą rzeczą jaką należy zrobić po zakupie – to na emeryturę w dowolnym pomieszczeniu. Upewnij się, że niech nikt w swoich przedsięwzięciach, nawet muzyka w pokoju jest wyłączone, a melodia będzie tylko przeszkadzać. Aby upewnić się, że twoje myśli nie są zatopione w zapomnienie trzeba zaopatrzyć się w góry, pióro i notes.

Tak, wszystko jest gotowe, jesteś skupiony. Teraz w ręce wziąć pierwszą kartę, należy rozważyć jej rysunek, a następnie w Notatniku zapisz wszystkie swoje przemyślenia na wybranej mapie. Aby pomóc, poniżej są przykładowe pytania, na które trzeba odpowiedzieć.

 • Daj mapie konkretną nazwę i numer seryjny.
 • Opisać skojarzenie, że ta karta zostały wniesione.
 • Jaki jest obraz można zobaczyć na mapie?
 • Pomyśl o tym i opisują obiekty, które przyciąga uwagę. Jeśli to możliwe, napisz dlaczego?
 • Opisać swoje możliwości.
 • Co sądzisz obiekty są ważniejsze? Dlaczego?
 • Jeśli są ludzie na mapie, opisać to, co robią? Lub powiedzieć nam, jak się zachowują obrazy obiektów, co się z nimi dzieje?
 • Obserwować mimikę ludzi i ich postawy, lub opisać obiekty znajdujące się na mapie.
 • Spróbuj założyć, że na mapie to miejsce przed rysunek wziął ten formularz.
 • Wyobraź sobie, co by się stało z obrazem w przyszłości.
 • Opisać emocje, które pojawiają się, gdy patrząc na mapę.
 • Dać kilka rad wizerunku postaci.

Jeśli odpowiedziałeś na wszystkie pytania, można przeczytać, że rejestrowane. Teraz w Twoich rękach definicji poszczególnych kartach wartość pola. Starają się rozwiązać te wartości na pozycji. Na przykład:

 • w indywidualnym scenariuszu należy zidentyfikować te cechy charakteru, które można wyciągnąć z tej karty;
 • w scenariuszu w relacji muszą zrozumieć, w jaki sposób ta mapa pokazuje relacje między ludźmi;
 • interpretacja map w zgadywanie sytuację , aby spróbować ustalić ogólne mapy pogody na jaki to ma wpływ na obecną sytuację;
 • podczas zdarzeniami scenariusza, należy złożyć, z którym zdarzenia mogą być powiązane z tej karty;
 • jeśli weźmiemy pod uwagę interpretację zdrowia wyobrazić o jakie problemy zdrowotne mogą powiedzieć kartę;
 • a ostatni – jest odpowiedź tak lub nie. Określić dla poszczególnych kart, które z tych odpowiedzi może dać proste pytanie zadane.

W początkowej fazie będzie to zupełnie wystarczy. Teraz, aby upewnić się, że piszesz to dobrze, spróbuj porównać karty klasyczne wartości z naszą. Jest to nie tylko użyteczne, ale również bardzo ważne. Nie ma wątpliwości, że porównanie klasycznej interpretacji i swojej przyczyny ogromna niespodzianka: tak będą wyglądać. Ale twoja analiza karta będzie znacznie głębsze i pełniejsze. Oczywiście, bez kosztów i bez żadnych różnic, ale nie martw się, bo każdy ma swój własny profesjonalny wróżki blisko jej interpretacji, a to działa niemal bezbłędnie. Najprawdopodobniej jest to spowodowane faktem, że każdy ma swój indywidualny talię kart.

I wreszcie, gdy jesteś w stanie dokonać głębokiej analizy 78 kart, można bezpiecznie spróbować najprostszy układ, ponieważ aby zrozumieć zakupiona karta nie wyniesie wiele kłopotów. Wszystko to przyczyni się do korzystania z interpretacji wróżby z kart, które można zrozumieć tylko i czujesz.