415 Shares 8400 views

Znaczenie Tarot Cztery pentacles w stosunkach równowagi

Wśród Pentakli w czwartym Tarot karty Minor Arcana uważany jest za moc i posiadanie, posiadanie majątku osobistego. Pierwsza karta reprezentuje zachowanie czegoś lub kogoś, za wszelką cenę. Nosi piętno skąpstwa i chciwości. Jest to bezpośredni niechęć odpuścić, zrezygnować osobistych lub finansowych wartości duchowych. Mapa pokazuje dżentelmena w drogiej sukni, siedząc na prowizorycznym tronu. Karty tle – miasto. Na głowie korona z pentagramu, jeden on ściska mocno w dłoni, pozostał leżącego u jego stóp. Znaczenie Taro Cztery pentacles bezpośrednio wskazuje na strach przed utratą stabilności, niechęć do dzielenia się nabytą nieruchomość.

interpretacja

Ta karta jest otwarty wskazuje osobę, która nie chce dzielić swoje dobra materialne. Komercjalizacja tego rodzaju mogą prowadzić do zawieszenia połączeń różnego rodzaju. Innymi słowy, z powodu skąpstwa i chciwości człowieka nie jest w stanie zbudować biznes i kochającą relacji z innymi. I bardzo często karta wskazuje, że wróżbita, starając się zdobyć jak najwięcej, zaczynają zapominać o ludziach, którzy pomogli mu dostać to, co ma w tej chwili. Prowadzi to do ochładzania stosunków z dala od rodziny, przyjaciół i bliskich.

Łączna wartość w rękach, słupka

Jeśli wspólnych rąk, ta karta spada w pozycji pionowej, pierwszą rzeczą, którą symbolizuje najwyższą ostrożnością gad człowieka. On ma tendencję do utrzymywania jej wartość, aby zapisać je tylko dla siebie, nie dając nikomu. Karta ta mówi bezpośrednio o przejaw chciwości. Należy pamiętać, że taki stan doprowadzi do niczego dobrego, bo życie jest ulotne, wszystko ciągle się zmienia, i zatrzymać chwilę nie zwrócić się do nikogo. Innymi słowy, jak stanu wewnętrznego jest sprzeczne z naturalnym biegiem rzeczy, a im więcej osób będzie starał się utrzymać bogactwo, tym bardziej traci w końcu.

Znaczenie Taro Cztery pentacles klasyczny scenariusz wskazuje na stagnację lub bardzo bliskie zbliżenia do niego. Kiedy w tym scenariuszu, mapa pojawia się w miejscu, mówiąc o zachowanie, to jest interpretowane jako porady skupić i zacząć ograniczać się do czegoś. Jest to bezpośrednie połączenie odstąpić od planów lub odwrotnie, trzymając jakąś pracę, w każdym razie nie do odwrotu i wnieść sprawę do końca. W tej sytuacji, karta radzi kompleksowego podejścia do problemu, oraz do wykonywania wszelkich starań w badaniu wszystkich aspektach. Tylko prawdziwa opinia w tej sprawie i solidnej oceny perspektyw pomoże ustalić priorytety i dostać to, czego chcesz.

Łączna wartość w rękach, w pozycji odwróconej

Jeśli klasyczny scenariusz miał czterech pentacles odwrócony (Taro), jego wartość jest symbolem dezorganizacji, niezdolność przeznaczyć swój czas i energię, tak, że dana osoba jest po prostu zapchana przypadkach i nie wiem od czego zacząć. Poza tym, on zbyt sztywny, ograniczając się do więcej niż potrzeba. Kiedy równowaga została wykonana w sferze finansowej, Jr. lasso może mieć wiele wartości licznika. W niektórych przypadkach, mówi skąpstwa i chciwości Gada, w innych – nadmiernej ekstrawagancji. W skrócie, mapa wskazuje osobę, która rushes z jednej skrajności w drugą, znacznie osłabia ich sytuacji finansowej. W tej sytuacji lepiej jest zatrzymać, ocenić ich zachowanie, przestać działać automatycznie i inteligentnie i racjonalności podejścia do oceny ich działań. W przeciwnym razie może stracić cały swój dobytek, a nawet iść do długu. I bez względu na to, co dzieje się na chciwości lub trwoni. Jaki jest pierwszy, że druga doprowadzi do strat, ponieważ jest to sprzeczne z naturalnym biegiem rzeczy.

Bezpośrednie położenie w pracach wyrównującą

Dla każdego wyrównanie różnych pytań może być uderzająco inna wartość kart tarota. Cztery pentacles w wróżenia przez sferę biznesu oznacza, że wróżbita mocno trzyma się swojej obecnej pracy, a przynajmniej czekając na jej stabilność i rentowność. Interpretacja tej karty, który spadł w pozycji wyprostowanej, całkiem pozytywny. Dostania się do takiego scenariusza, to wskazuje na rozwiązanie wielu problemów w najbliższej przyszłości. W przypadkach, wkrótce będzie porządek i jeśli firma lub mieć żadnych problemów, bardzo szybko wszystko pójdzie dobrze, wszystko będzie idealnie.

Odwróceniu w bilansie w interesach

Niewłaściwa organizacja spraw, ludzi overextended, wyczerpujące się roboczych więcej niż on ma siłę – jest to wartość Tarot Cztery pentacles. Interpretacja tej karty w bilansie na karierze mówi, że ze względu na niezdolność do organizowania własnej pracy i pracy podwładnych, biznesu w firmie nie idą. W efekcie, stres i apatii, która bez wątpienia pojawi się w tle tego stresu może doprowadzić do całkowitego załamania się całej sprawie. W niektórych przypadkach, młodszy pętla, która spadła do góry nogami, co wskazuje na obecność czynników zewnętrznych wpływających na działalność. Są w stanie, jeśli nie zniszczyć The wystarczająco namacalna wpływać na funkcjonowanie przedsiębiorstwa lub stanu pracy osoby, której wyrównanie zrobić.

Wyrównanie na zdrowie

W pozycji pionowej wartości Tarot Cztery pentacles jest dość pozytywne. Mapa pokazuje stan zdrowia jest stabilny, ale ostrzega, że aby zabezpieczyć ten wynik, konieczne jest przestrzeganie. Jeśli karta jest odrzucany w pozycji odwróconej, jest to ostrzeżenie, że trzeba oszczędzać energię i zapobiec nadmiernego wysiłku. W przeciwnym razie, może to znacznie wpłynąć na stan Gad.

W pozycji pionowej w stosunku do scenariusza

Wysuwane pionowo Cztery wartości Pentakli Tarot w związku jest niejednoznaczna. Ona wskazuje na obawy o otwartości, naturalnego związku między dwojgiem ludzi. Człowiek stara się pracować normalnie, stosując się do ogólnie przyjętych wzorców, nie jest szczery w sposób manifestuje swój charakter. Wszystkie jego próby, aby utrzymać człowieka, aby z nim być oparte wyłącznie na strachu przed samotnością i utratą. Dla niego nie komunikacji i relacji jest ważniejsze, najważniejsze – nie być opuszczony i odrzucony. W niektórych przypadkach, ta karta jest traktowana jako wskaźnik uzależnienia w związku. Innymi słowy, jeden partner jest zależna finansowo od innych, albo w ich związku są bardzo surowe zasady i totalitarny równomierny rozkład sił.

Odwróceniu w stosunkach równowagi

W pozycji odwróconej, wartość Tarot Cztery pentacles w bilansie do związku jest następująca: Punkty kart do konfliktów i nieporozumień w związku. Ponadto, głównym powodem jest ich życie i niestabilności finansowej. Czasami mapa wskazuje na możliwość poważnych sporów w przyszłości, która zajmie się dystrybucją budżetu rodzinnego. W niektórych przypadkach, Minor Arcana oznacza, że jeden z partnerów zainteresowanych w związku z materialnej strony.

oceny osobowości

Jeśli wyrównanie jest wykonywane w celu oceny osoby ludzkiej, wartość Tarot Cztery pentacles kolumny wskazuje pragmatyczne prawa przestrzegającym osoby. Szanuje własność prywatną i nie naruszy swoje granice. W pozycji odwróconej mapie oznacza konserwatywną osobą, która nie lubi wychodzić z ich świata. On nie dba perspektywę lub nowych znajomości, ważniejsze rzeczy się znajome i zrozumiałe.

karta dnia

Znaczenie Tarot Cztery pentacles jak mapy dnia, powiedział, że dziś gad ma skłonność do obsesji. Najprawdopodobniej będzie to zapobiec zrealizować plany poczętych zresztą wynikiem prac będzie całkowicie przeciwstawne oczekiwania. Podczas planów budowlanych, należy zwrócić uwagę, czy dana osoba wykonuje strach przed przyszłością, a jeśli tak, aby ją odrzucić. Potem dzień może uzyskać bardziej pozytywne. Mapa zaleca, aby nie przegapić okazji do uczenia się od wszystkich sytuacjach, które występują z Gad, zwłaszcza jeśli są one negatywne.

Połączenie z innymi kartami

Jeśli młodszy lasso spadł razem z Jester, oznacza to, że dewastacja było powodu skąpstwa. W połączeniu z kartą Maga jest przygotowanie i zbieranie pieniędzy na początku otwarcie własnej działalności gospodarczej. Jeśli czwórka spadł do kapłanką, co oznacza, że od gadów ukryć ważne informacje. Wraz z cesarzową – nadzoruje pracę, która jest na pewno do generowania przychodów. Z cesarza interpretowane jako udany oszczędności dla rodziny i pracy. Wraz z kartą Ierofantom ostrzega, że wkrótce trzeba pokazać charakter i udowodnić swoją wytrzymałość i twardość.