380 Shares 1454 views

Król różdżki Tarota: wartość w relacji

Kiedy zgadywania na miłości, szczególną uwagę przywiązuje się do interpretacji danych liczbowych. W Tarota wiele z nich. Ale obrazy mają szersze znaczenie niż tylko wskazania relacji pomocnika. Spójrzmy na rozumieniu lasso Król różdżki Tarota. Zauważyłem to, młody miłość wierzy, że spadnie interesujący facet. Ale to nie zawsze tak jest. Król wartości Różdżki tarota ma szerokie i głębokie. Arkan można powiedzieć o walorach bliskiej osoby, która go, ważne wydarzenia i trendy rozwoju sytuacji wpływów. Jeżeli zainteresowany, niech nam wolno wokół w oczy.


Opis lasso

Król różdżki (Taro) jest uważana za najsilniejszą kartę w kolorze. To jest szczyt postępu. Na zdjęciu przedstawiono człowiek pełen siły, dzierżąc laskę. Jeśli porównać go z poprzedniego rycerza i strony widzimy, że długość pręta mają kilka mniej. To znaczy, że jeszcze nie osiągnął szczyt rozwoju, nie można powiedzieć o naszego Króla. Arkan jest bardzo silna. Zebrał cały pozytywny kolor. Tym razem, gdy pełna moc nie istnieją skuteczne bariery w realizacji planu. Król różdżki (taro) przedstawia mężczyznę pewność w jego niezmierzonych możliwości. On jest właścicielem świata, góruje nad otaczającą mądrość, dobroć, wdzięk, energię. On nie zna niepowodzeń i przeszkód. Charakteryzuje się: zdolność do odbierania i dać pieniądze do pomnażania bogactwa, mistrzowską pobór mocy, demonstrując światu wielkość. To nadaje na innych zaufanie infekuje to za sobą pociąga. Hojności człowieka nie jest spowodowane nadmiarem współczucia i szacunku dla samego siebie. Ma wszystko, więc nie żal cierpienie zwracać uwagę czy dobra materialne. On jest mądry, do pewnego stopnia, przebiegły, obliczanie, dobrze zorientowani w ludzie wiedzą, jak wykorzystać swoje mocne i słabe strony. Jednak król nie jest symbolem władzy. To jest wolny, w rzeczywistości. Odpowiedzialność waży jego naturę. Idzie przez życie łatwo, wybierając kierunek, według własnego uznania. Jest to szczególnie ważne, aby wziąć pod uwagę przy prośbą o osobistą kartę tarota. Król różdżki preferuje równego partnerstwa. On nie lubi i nie umie słuchać. Potrzeba poświęcić swoje interesy i swoje uciążliwe szczepów, zabijając uczucia.

Negatywne cechy lasso

Rozszyfrowania wyrównanie, konieczne jest, aby wziąć pod uwagę istnienie negatywnych cech w każdej karcie. Król różdżki wartości Tarot może diametralnie zmienić, jeśli rolki do góry nogami lub w negatywnym otoczeniu. W tym przypadku, symbolizuje tyrana i despoty się. Jest to słaby człowiek z ogromnych wymagań. Wyobraźmy sobie, że człowiek natchniony, że jest równy Bogu, ale zapomnieli, aby zapewnić „wsparcie techniczne”, aby czynić cuda. Był przekonany, że wszystko musi się zdarzyć zgodnie z jego życzeniem. Każdy sprzeciw przez burzę negatywnych emocji. Ponadto taka osoba szybko staje się zazdrosny i mściwy. Jeśli masz możliwość – pamiętaj, aby zemścić się na rzeczywistej lub urojonej przestępstwa. Trudno jest budować relacje z człowiekiem, który reprezentuje scenariusz w King of różdżki (odwrócony). Tarot wartość nieznacznie różni się w zależności od otaczających Arcana. Oznacza to, że nawet do góry nogami Król nie jest tak źle, jeśli nie będzie światowym lub cesarzowa, Female papież lub Hierofant. Wielkie Arkana złagodzić negatywne cechy osłabiają je. Wpływ Króla mogą mieć charakter tymczasowy, a nie jako krytyczny, otoczony przez „złych” kartach. Jednakże przepis ten należy interpretować z ostrożnością.

Król różdżki Tarota: wartość w relacji

Wróćmy jednak do naszego tematu. Wspominaliśmy już, że Król różdżki wartość Tarot w związku jest mnoga. Jego pojawienie się jest uważane za charakterystyczne:

 • Partner – mężczyźni;
 • osoba trzecia, która wpływa na parę;
 • Tendencje w rozwoju sytuacji.

Oznacza to, że Król różdżki (Tarot) w związku nie zawsze symbolizują osoby. To powinno być dobre zrozumienie tych, którzy są ustawione na solidnej pracy z kartami. Często transkryptów błędy występują ze względu na fakt, że wróżbita linki Nasi tajniki tylko z personelu – członków związku. W rzeczywistości wartość kart jest znacznie głębszy i bardziej obszerne. Pierwszym krokiem jest, aby spojrzeć na stanowisku lasso. Bezpośrednie wpływy pozytywnie odwrócony transmisje na bilans negatywnych cech. Ale to nie wystarczy. Ważne jest, w jakiej pozycji spadł król. Każdy w każdym przypadku ma swoją wartość. Tak więc, Tarot – Król różdżki tym – uzyskać dodatkową wydajność i funkcje, które pomagają wyjaśnić znaczenie wróżenia. Patrzymy na najbardziej popularnych pozycji. Są one następujące:

 • Związki pomiędzy podmiotami;
 • Najbliższe wydarzenie;
 • tłem (to było);
 • tajny wpływ;
 • Rada;
 • wynik (to będzie).

Są bardziej skomplikowane kombinacje, uzupełnione przez inne czynniki. Nauczyć się rozpoznawać wartość kart tarota Król różdżki w naszej interpretacji, przemyślany badacz własnym panem i wszystkiego innego. Jest to kwestia kreatywności i intuicji.

Król różdżki Tarota: opis osoby

Rozważmy przypadek, gdy pętla była w naszym położeniu, symbolizujący związek uczestnika – człowieka. Wierz mi, kobieta Gada – szczęście! Jej wybór jest bardzo księciem, któremu marzyła. Stoi mocno na nogach, hartowana w walce, która ma duże doświadczenie w kawalerii. On jest w stanie ocenić jej szczerość, chronić i pielęgnować ją. Osoba ta będzie wierny i namiętny. Nie przyciągnie umiejętne kombinuje awanturnicy, chcąc ukraść czyjeś szczęście. Więc powiedz nam kart tarota. Król różdżki w tej pozycji (linia prosta) znakomity zwiastuje rozwój sytuacji. Jej pozytywny wpływ nie będzie w stanie przezwyciężyć negatywne nawet zaawansowanych. Na przykład, jeśli w końcu stoi wieża, w innej sytuacji mogłyby przewidzieć całkowite zerwanie. Ale nasza sytuacja jest inna. Król niezawodny głaz, rodzaj jak anioł. Gada zaleca się powierzyć odpowiedzialność za sytuację. Po prostu, trzeba zaufać ukochanej, to rozwiąże wszystkie problemy. Optymizm dyspozycja takich uszkodzeń może być tylko sama dziewczynka, jeśli nie słuchać rad. Ale w tym przypadku, ulubiony będzie cierpliwy i łagodny. będzie starał się zdobyć jej zaufanie uczucia. Ponadto, nasz partner lasso scharakteryzować jako wolnego, pewność siebie, osobowość. Ta osoba osiągnęła wiele, wiedząc gdzie iść dalej. On będzie respektować opinię swojego partnera, spróbuj wygładzić narożniki, aby przewidywać krytyczne momenty w związku. Życie z właściwym nastawieniem do bliskiej osoby, będziemy tale!

Znaczenie odwróconego łuku w pozycji „partnera”

Osoba, do której dałeś (lub prawie) jej serce nie jest godzien takiego zaszczytu. To jest tyranem i słabeuszem. On nie jest w stanie oszacować cenny dar miłości, czułości i drżeniem zbawienie dusz, odkrył siebie. Z pewnością anioł stróż sugeruje, że kontakt z talii tarota. Król różdżki dla dziewczynek znaczenie w tej sytuacji jest dwojaki. Z jednej strony, widząc lasso w pozycji opisanej, należy wstrzymać. Można stać histeryczną słabeuszem, że będzie stale obniżyć na swoich kruchych barkach osobiście stwarzać problemy? Czy muszę mieć partnera? Nie każde piękno reaguje negatywnie. Po tym wszystkim, z drugiej strony, pojawienie się takiego dziwnego partnera – zadzwoń. Jeśli spojrzeć głębiej – to jest zadanie wyższych uprawnień, to lekcja życia, która musi iść w prawo. Jeden powie Ci dokładnie talię Tarota: Król różdżki (odwrócony) czas na nudę nie opuści. będzie zachowywał na palcach emocji, nie pozwalają myśleć o czymś innym, wyczerpie wszystkie środki i siłę psychiczną. Jeden człowiek uważa się za centrum wszechświata, która jest najczęściej utożsamiana z ich bliskimi. Są one zobowiązane do wirować wokół niego, jak planety wokół Słońca. Każda zmiana trajektorii powoduje gwałtowny wybuch porównywalny do powstania supernowej. Jest kapryśna i nieprzewidywalna. W codziennym życiu, wymagający, drażliwy, podejrzliwy, rude. Uwaga, aby zarobić na chleb z kawiorem mieć własną rękę, a wydając je starannie i skrupulatnie sprawdzić. Nadzieja dla tego pana nie jest konieczne. Jesteś w stanie wytrzymać taką lekcję? Bądź odważny. Czasami nasza lasso spada w położeniu tworzy odgadnięcia. Należy zwrócić uwagę na projekcję interpretacji Tarota. Król różdżki – niekoniecznie jest człowiekiem. Potrafi opisać kobietę z trudnym charakterem i nastawienie do sytuacji.

Interpretacja pozycji „nadchodzącym wydarzeniu”

Przejdź do następnego kroku wyrównania. Który zwiastuje pojawienie się naszego lasso w pozycji, opisując nadchodzące wydarzenia? Konieczne jest, aby pamiętać, że król Różdżki (taro) wartość miłości ma potrójne (patrz wyżej). I powinny być interpretowane swój wygląd, biorąc pod uwagę pozycję karty. a mianowicie:

 • Człowiek będzie różnica.
 • Wystąpienia zdarzenia, które jest albo otworzyć swoje serca na Króla (bezpośredni) lub spowodowałoby skandal (odwrócony).
 • Może jedno i drugie.

Jeśli mówimy o wpływie obcego należy szukać wśród krewnych i znajomych. Jest to prawdopodobnie jeden ojciec lub brat, który próbuje zmienić nastawienie jednego partnera do drugiego. Król reprezentuje bezpośrednie wsparcie, pragnienie, aby przyczynić się do wzmocnienia stosunków. Odwrócony – hałaśliwy i plotek, złośliwy intrygant, próbuje uwikłać kochanków. Kobiety Uwaga: nasz Król w takiej pozycji może również kierować swoje myśli ku jej teściową. Zły, zazdrosny i przebiegły kobieta czasami odbiera z kart pokładowych mężczyzn, aby podkreślić jego szkodliwość i niebezpieczeństwo.

Możemy odczytać pozycję „tajnego wpływem”

Tu interpretacja jest znacznie łatwiejsze. Ale to musi być dopasowane do sąsiednich lassos. Kiedy nasz król jest ukryty czynnik powinien być ostrożny i być w pogotowiu. W pozycji pionowej obiecuje nieoczekiwane wsparcie w trudnej sytuacji. Jeśli jesteś w kłótni z ukochanym, dobry anioł pomoże przywrócić spokój. Mogą one być tak bliskiego przyjaciela i zupełnie nieznanego obywatela obu płci. Najważniejsze jest to, że człowiek ze współczuciem patrzy na niezgody związku, nie mu do gustu, że święty i prawdziwa miłość naznaczone cierpieniem. W sytuacji, gdy tajny wpływ na bilans został przewracanej Króla, dobra nie zaleca się czekać. Wróg zbliży się do murów twierdzy swojej miłości. On przygotowuje taran do przełamania obrony. Konieczne jest, aby zaatakować, ale mądrze. Dowiedzieć się, kto przygotowuje się do ataku i zneutralizować manewr taktyczny, skompromitowanego w oczach ukochanej osoby. Ponadto, nasza lasso ostrzega o zdarzeniach mających wpływ na sytuację. Na przykład, jeżeli spadł prosto partner może dostać awans lub premię. Dodatkowy dochód będzie zmienić swój nastrój. Prawdopodobnie niespodzianka w postaci zaproszenia na romantyczną podróż. Król, oprócz pozytywnych okolicznościach symbolizuje pewną szlachetność, rozlany w atmosferze wokół swojej pary. Do góry nogami, a wręcz przeciwnie, to zaleca się odczekać negatywne zmiany. Na przykład, wiesz że złe języki wpływa na opinię bliskiej osoby.

Interpretacja łuku w pozycji „porady”

Wykonujemy wyrównanie jest nie tylko patrzeć w przyszłość. Jednym z głównych celów wróżbiarstwa jest określenie możliwości wpływania na rozwój we właściwym kierunku. „Zarząd” za to w prawie każdym scenariuszu jest pozycja Tarota. Dowiesz się, jak dokładnie zrobić, aby przynieść dobre i odpędzić zło. Jeśli spadł Król różdżki w pozycji wyprostowanej, spróbuj rzucić wątpliwości. Ta karta jest szlachetny wytrzymałość i otwartość. Ona pcha zaufać: bliskiej osoby, przyjaciół i okoliczności. W głębszym sensie: Jesteś na właściwej drodze, przeszkody przewidziane są wszystkie problemy rozwiązane prawie bez wysiłku, błędy zostaną odpuszczone, a wsparcie i współczucie przyjdzie czas. Należy pamiętać, w Arcane (zwłaszcza Króla Różdżki tarota) relacji wielowymiarowe. Opisują one ogólny obraz światowych trendów w rozwoju osobowości w nim. Oznacza to, że pozycja „rady” bierze pod uwagę, co do zasady, starannie i dokładnie niż innych. Ta mapa pokazuje kierunek, w którym do myślenia i działania. Jeśli Król różdżki spadła do góry nogami, mają do czynienia z negatywnymi trendami. Przewiduje on powikłanie stosunków. W pewnym momencie może być do czynienia z podejrzeniem i partnera chłód spowodowane wpływami zewnętrznymi. Nie panikuj! Tkliwość i czułość, w połączeniu z otwartością i szczerością pomoże uniknąć kłopotów. Należy pamiętać: odwrócony pętla symbolizuje kłamstwo, spowodowanego przeszacowania swoich możliwości. I radzić sobie z nim musi być prawdą.

Rozszyfrować pozycji „wynik”

Pozostaje tylko pokazać jak zrobić zawarcia ręką. Jeśli ostateczna karta okazała się być zbadane lasso w pozycji pionowej, wyprzedzając harmonii i szczęścia. Gad udał się do przystojnego księcia, który jest faktycznie trochę na planecie. Ale miała szczęście. Człowiek, to dobry, solidny, bogaty, szlachetny, wspaniałomyślny … dalej lista może być zalety własnego uznania, nie może się nie udać. Ponadto, król, po spadku wyniku, przewiduje zmianę pozycji społecznej klienta w lepszy sposób. Prawdopodobnie, wyższe dochody, nowa pozycja, znajomych, i tak dalej. Będziesz razem z najbliższymi wchodzi w okręgu, który zwiększy poziom samooceny. W pozycji odwróconej, król ma bardzo negatywne konotacje. On przepowiada upadek oczekiwań, pełne rozczarowania u partnera. I podłoga Gad nie ma znaczenia. Odwrócony oferty lasso usunąć różowe okulary. Musimy spojrzeć na sytuację bardziej trzeźwy widoku. W pobliżu znajduje się kapryśna, nierzetelne osoby, aby wpływać na wydarzenia lub otwórz wroga. Co to jest najbardziej smutne dostrzec, bronić się przed to nie będzie działać. Wydarzenia już rzucili się do destrukcyjnej scenariusza. Weź je filozoficznie, jako lekcję. Następnie zdecydować, jak zatrzymać ten problem. Jest to inna interpretacja. Jeśli ręka, która składa się wyłącznie z pozytywnym arkanów kończy wzrostowy Król różdżki, wypadek jest możliwe. W swojej relacji złamie ktoś łamanie, łamanie wydarzenia. Poczekaj na teście.

Jak zdekodować kombinacji kart tarota

Pozostaje do rozważenia tylko jedno pytanie. Jest to ważne w układy dekodowania. Jako interfejsy z innymi lassos Król różdżki? Połączenie Tarota należy pamiętać, jakie różne znaczenia. Powinny one być traktowane oddzielnie. Oznacza to, że widzieli kombinację – rozważyć znaczenie każdego arcane i ich kombinacji. Więc uzyskać bardziej szczegółowy obraz tego, co się dzieje. Należy zauważyć, że często jest uważany za połączenie stojący obok karty. To nie jest do końca prawdą. Konieczne jest, aby zobaczyć cały układ i zobaczyć nawet połączenie tych arkanów, które są oddzielone od innych. W interpretacji uwagi, że mają mniejszy wpływ na wydarzenia, ale ich nie odwołać. Pozwól nam rozszyfrować najbardziej uderzające kombinacje Król różdżki:

 • z symbolem Jester tyrana;
 • mag – obliczeniową przebiegły;
 • Cesarz – ogromna siła, pozwalając osiągnąć żadnego rezultatu;
 • Koło Fortuny – stan rozwoju w każdej dziedzinie;
 • Wieża – głęboki i przewlekły konflikt interesów;
 • ze śmiercią – nowy poziom;
 • z wozami – szczególne umiejętności przywódczych;
 • z Hierofanta – ochrony Niebie;
 • z Trójki Mieczy – niszczyciel destrukcyjne ludzi;
 • z cesarzową – marzenie spadkobiercy.

Nauczyć się interpretować rozkładowi dość prosta. Odwzorowuje się, nawet w wyglądzie, spychając wyobraźnię na właściwe tory. Trzeba zaufać podświadomości, słuchać swojej intuicji. A jeśli szef ma wiedzę, doświadczenie z pewnością nadejdzie. Jednak ręce deck nie jest zalecany do podjęcia w niektórych przypadkach. Słuchać rad ekspertów, nie przypuszczam w stanie histerii, gdy problemy wniesionej do szału. Jest spokojny, rozpraszać, jak to tylko możliwe, a dopiero potem włączyć do Tarota. Pokład jest bardzo wrażliwy na nastroje Gad. Jeśli nie wierzycie, to zrobić eksperyment. Klasyfikacje będzie nie tylko różne, są przeciwieństwem w rozumieniu. Dlatego na pokład, aby znaleźć swoje podejście, aby zaprzyjaźnić się z kart, w celu promowania wzajemnego zrozumienia i współpracy. Powodzenia!