344 Shares 8239 views

Cesarzowa: wartość (taro). Cesarzowa Tarot: wartość w relacji. Odwrócony Cesarzowa (Taro): Wartość

Trzecie Wielkie Arkana w Tarota – Cesarzowa. Uważa się, że symbolizuje kobiecość, harmonię i płodność.

Opis wytrąca karty

Często na mapie Empress jest przedstawiany jako osadzony na tronie dziewczyny. Jego wysoki status i diadem królewski podkreśla we włosach. W prawej ręce trzyma tarczę Empress ze znakiem Wenus, na niektórych mapach można przedstawić tarczę opierając tronu. Z lewej – berło.

Jest spokojny i pewny siebie. Szaty dziewcząt napomknął o ewentualnej ciąży.

Interpretacja łuku w pozycji pionowej

Wypada w scenariuszu nie jest odwrócony do góry nogami cesarzowej Tarot rozumieniu i interpretacji jest bardzo korzystne. Trzeci Arcanum wskazuje na powodzenie każdej firmy uruchomiłeś, zarówno kupcy, oszczędny i kochający plany. Wymagane cele mają zostać osiągnięte, jeśli nie chwilowe, w niedalekiej przyszłości. Główną rzeczą jest nie stracić wiarę w ich możliwości i pewnie przejść do zamierzonego.

Dla kobiet wypadło Empress (wartość Tarot) obiecuje szybkiego małżeństwa, wzmocnienie istniejącej unii lub znalezienie nowej miłości / patrona. W zależności od pytania zadanego, może również odnosić się do ciąży lub finansowego dobrobytu.

Dla mężczyzn, cesarzowa (wartość Tarot) wskazuje na silny związek, zdobywając swoją drugą połowę i niezawodnego sojusznika, który jest całkowicie po jego stronie i jest gotowy do wsparcia, zawsze i wszędzie. W każdym przypadku będzie to kobieta, która będzie miała istotny wpływ na przyszłe życie.

Ogólnie mapa zwiastuje początek białym paskiem: uczucia są wzajemne, robi się lepiej, sytuacja finansowa poprawia. Dla kreatywnych ludzi, aby otworzyć nowe horyzonty i perspektywy rozwoju zdolności i realizacji pomysłów.

odwrócony Cesarzowa

Jeżeli gad spadła w trzecim scenariuszu odwrócony Arkan (Cesarzowa) wartość przewidywania Tarot-zmian. Mapa wskazuje na brak energii i stagnacji w sprawach jak miłość i zawodowym.

Pytający nie może osiągnąć harmonię i równowagę ze sobą, wydawało się ciągnąć w różnych kierunkach. I rzucanie nie poprawi sytuację, ale tylko tym bardziej, że świeci.

Możliwe pogorszenie relacji z kimś, kogo kochasz, kłótni, występowanie trudności w pracy. Jednak sytuacja nie jest krytyczna i może ulec zmianie, jeśli pewnego wysiłku. Główną rzeczą jest nie pozwolić rzeczy według własnego rytmu i zacząć działać, nawet jeśli wydaje się, że wszystko jest bezużyteczne.

Czym zajmuje się mapa w scenariuszu do pracy?

Jeśli miał kartę w pozycji pionowej, Empress of Tarota wartości będzie dodatni. Jednak sukces jest możliwy tylko jeśli nie siedzieć bezczynnie. Każdy plan, nawet pozornie na pierwszy rzut oka zupełnie fantastyczne, mogą być realizowane pod warunkiem stosowania wysiłku ze strony użytkownika. Trust „na chybił trafił” nie warto, rzeczy same w sobie nie są wykonane. Starają się działać delikatnie, unikając konfliktu, ale stanowczo.

Dla kreatywnych profesjonalistów karta zwiastuje początek nowego impulsu twórczego i pojawienie się nietypowych świeżych pomysłów. Należy słuchać wewnętrznego głosu i nie bój się próbować nowych rzeczy.

Wszystkie zmiany zachodzące obecnie – na lepsze. Więc staram się nie przegapić swoją szansę, czy zmiany miejsca pracy lub szkolenia.

Interpretacja odwróconego mapie

Wypada w tej pozycji wartości cesarzowej Tarot będzie w następujący sposób: we wszystkich sprawach przychodzi okres stagnacji. Bez względu na to, w jaki sposób starał się potoczyły, należy wrócić do miejsca startu. Wszystkie wysiłki doprowadzą jedynie do spadku jego uprawnień. Kto lepiej zrobić sobie przerwę i być jedynie obserwatorem. Płynąć z prądem życia, a nie do przełamania frontu. Zyskać siłę, wkrótce przełamać nad i to jest czas na działanie.

Cesarzowa Tarot. Wartość w relacji

W scenariuszu, mapa związek, który spadł w pozycji wyprostowanej, co do zasady, ma pozytywny charakter. Zapowiada wzmocnienie istniejącej relacji z partnerem. Nawet jeśli sytuacja jest daleka od ideału, będzie lepiej szybko, można zbliżyć się do siebie. Może mieć promotor, który pomoże zbudować relacje i załagodzić sytuację w przypadku konfliktu. Jest to czas, aby wstać, staram się nie przegapić swoją szansę.

Ci, którzy są w sprzeczności, albo tak zwane „zawieszony” stan, w końcu zrozumieć, czego chcą, i uczynić dla siebie wnioski. Cokolwiek pan przyjąć rozwiązanie, to będzie prawda.

Ci, którzy są samotni, karta zwiastuje nową znajomość z ciekawą osobą, która może przekształcić się w dobrej przyjaźni lub czegoś więcej.

Kiedy scenariusz przyjaźń wartość Cesarzowa (taro) jest następujący: masz świetne relacje z przyjaciółmi. Często zwracam się do was o radę, jak w pełni zaufania i szacunku swoją opinię. W razie potrzeby, zawsze można liczyć na jego kręgu – nie zawiedzie Cię.

odwrócona karta

Spadła wartość cesarzowej Tarot w związku jest specyficzny. Karta nie świadczy o braku przywiązania, ale twój partner bardziej zainteresowane strony fizycznej komunikacji, a nie duchowe. Twoje relacje są kruche i może w każdej chwili być wstrząśnięte, mogą się kłócić, a nawet pęknięcie. Jeśli nie chcesz, aby zniszczyć związek z ukochaną osobą, warto postarać się znaleźć wspólną płaszczyznę – to pomoże Ci przynieść niezbędną harmonię.

Przyjazne stosunki powinny bać jakiegoś nedobrozhelatelnitsy. Ona – ta sama wilk w owczej skórze, który uśmiecha się słodko, patrząc mu w oczy, a za rozpuszczać plotki.

Bilans miłości

Spadła do wartości karty scenariusz Cesarzowa (Tarot) jest korzystne, niezależnie od statusu.

Ci, którzy są za darmo, trzeci Arkan zapowiada wkrótce nowy związek romantyczny. Jeśli masz w umyśle ludzi, którzy lubią i refleksji, wyznać swoje uczucia, czy nie, należy upuścić wątpliwości i przezwyciężyć swoją nieśmiałość. Z dużym prawdopodobieństwem możemy zadeklarować: znajdziesz pozytywną odpowiedź.

Ci, którzy są już w związku, karty tarota Empress (czyli miłość dodatnia) zwiastuje tylko wzmocnić sojusz. Kochasz i są kochani, więc tylko cieszyć, co masz. Kłopoty i nieporozumienia, jeśli Twoja strona związek bypass.

W zależności od pozostałych kart, możliwość wcześniejszego małżeństwa lub ciąży.

Odwrócone karty wartości w interpretacji dostosowania miłości

Cesarzowa był odwrócony (Taro)? Znaczenie wrozenia będzie przeciwna do góry. Starszy Arkan ostrzega o wystąpieniu czarnego pasa w stosunku pytającego. Są kłótnie, skandale od podstaw, nieuzasadnionej zazdrości. W skrajnych przypadkach – nawet zerwanie stosunków. Nie myśl, że ciąża może poprawić sytuację: to tylko tymczasowo opóźnić nieunikniony finał.

Kiedy zgadywania kartę człowiek może wskazywać na obecność poważnego konkurenta lub zdradę.

Ci, którzy są samotni, w najbliższej przyszłości nie należy liczyć na wiązanie poważny związek. Może być albo nie flircie niewiążący lub związku opartego wyłącznie na seksie bez żadnych obowiązków.

Cesarzowa Tarot. Znaczenie „zdrowie”

Rolka karty Gad pionowej wartości Major Arcana jest interpretowane jako pozytywne. Oznacza to, że mapa wskazuje na dobry stan zdrowia i godnej zdrowia pytającego.

Jeśli dana osoba jest chora, to zwiastuje szybkiego powrotu do zdrowia. To wskazuje możliwą ciążę. A dla tych pozycji w karcie obiecuje łatwy przebieg ciąży bez komplikacji i jest łatwy poród.

Odwrócony wartość cesarzowej w scenariuszu zdrowia

W tym położeniu, Arkan ostrzeżony duży procent prawdopodobieństwa nasilenia chorób przewlekłych. Ewentualne problemy z tarczycą, zaburzenia odżywiania i chorób ginekologicznych. Pary, które chcą mieć dziecko powinno być badane na sterylność.

Bilans „tak lub nie”

Wiele osób chce szybkiego wróżby przy użyciu tylko Wielkie Arkana, gdy zadał konkretne pytanie, a z pokładu wyciągnąć tylko jedną kartę. Spójrzmy na cesarzowej Arcana Tarot (co oznacza „tak” lub „nie”).

Na kartach utrata pionowej odpowiedzi na pytanie, niezależnie od obszaru zainteresowania (miłość, praca, relacje) będzie dodatni. Gwiazda obiecują powodzenia we wszystkich przedsięwzięciach, trzeba tylko działać, zamiast czekać na szczęście ona pamięta pytającego.

Jeśli odwrócone wartości cesarzowej (Tarot) staje się przeciwnie. Jednak nie jest to jednoznaczne „nie”. Właśnie w tej chwili nieodpowiednich warunkach lub samego pytającego nie jest jeszcze gotowy do działania. Warto czekać lub szukać innych sposobów rozwiązania problemów.