106 Shares 2466 views

Interpretacja i znaczenie Taro: Siedem mieczy

Tarot ukryć głębokie znaczenie. Mogą one dać odpowiedź na ich pytania i odkryć prawdziwe znaczenie tego, co się dzieje. Tarot – nie tylko zgadywać. To jest klucz do tajemnic ukrytych w podświadomości, a zdolność do spojrzenia poza granice codzienności.

Ten artykuł jest opis i interpretacja jednego z Minor Arcana – Seven Swords Tarot wartości.

Opis i zdrowy rozsądek

W klasycznych talii Tarota na mapie przedstawia człowieka, który ukradkiem rozglądając, zajmuje pięć mieczy, pozostawiając dwa więcej tyle. Co on wygląda, mówi o jego wątpliwości, lęków, wewnętrznej walki i strachu. Innym ważnym punktem – człowiek trzyma miecz w taki sposób, że są w stanie uszkodzić ręce. Mówi o niebezpieczeństwie i że to może działać na szkodę siebie.

praca

Jeśli pytanie było o pracę, wartość Tarot Siedem mieczy oznacza niestandardową ścieżkę lub nietradycyjnych metod rozwiązywania problemów. Połączenie korzystnych lassos mówi o potrzebie pokazania Zręczność, staranności i dyplomacji. Te cechy pomogą rozwiązywać konflikty i znaleźć kompromis.

W niektórych przypadkach, pętla mówi zysków wypracowanych zdobyć. Kradzież, sabotaż, oszustwa finansowe, oszustwa – to tylko częściowa lista, co można ukryć Siedem Mieczy (Taro). Wartość można określić bardziej precyzyjnie, patrząc na sąsiednich kart w scenariuszu.

wzajemne relacje

W sprawach miłosnych mieczy często niosą ze sobą negatywne znaczenie. Jeśli chodzi o karty Tarota Seven Swords (), wartość w relacji jest bardzo niekorzystna. Ten mniejszy pętla pokazuje nieszczerość, kłamstwa, fałszywe emocje, a czasami zdradę. W takiej unii możliwość zdrady, podłości i manipulacji uczuciami innych.

W pozycji odwróconej karty opowiada o miłości uzależnienia. W takiej relacji jeden partner jest zależny od drugiego. Relacje te są niebezpieczne dla obu stron. Zależny człowiek traci swoją tożsamość, w pełni dostosowując się do okoliczności. Drugi staje się tyranem, pokazując swoje najgorsze cechy: egoizm, agresja, zazdrość.

cechy osobiste

Jeśli chcesz uzyskać opis konkretnej osoby, siedem mieczy Tarota można mówić o tym, jak jego postać w ogóle, a od stanu tymczasowego, w którym przebywa w tej chwili. W pierwszym przypadku Arkan reprezentuje fałsz przez naturę, skłonność do podłości i zdrady osobowości. Taka osoba osiągnie cel zdobyty, powodując szkody dla innych. On nie jest w stanie otwarcie wyrazić swoje własne zdanie. Z tchórzostwa, pracuje potajemnie manipulacji innych ludzi.

Jeśli pytanie było o aktualnym stanie, a nie ogólnych cech osoby, wtedy karta może po prostu odzwierciedlają przejściowe trudności. Człowiek jest w stanie niepewnej i nie może znaleźć wyjście. W tym przypadku, musiał pokazać sztuczki, aby uniknąć konfliktu. Chociaż, być może, w normalnych warunkach to nietypowe dla takich działań. Jest również prawdopodobne, że podejmuje działania mogą zaszkodzić sobie.

Siedem mieczy Tarota Znaczenie zdrowia

W tym przypadku, karta mówi o jakiejś ukrytej choroby, objawy, które nie zostały jeszcze ujawnione. Jeśli pytanie było o psychologicznym stryczek państwowej pokazuje prawdopodobieństwo depresji i apatii i zmęczenia związanego z ostatnich doświadczeń.

Odwrócony pozycja nosi pozytywny sens i wskazuje szybkiego powrotu do zdrowia. Fazie ostrej choroby minął.

Bilans sytuacji

Obecność tego łuku w scenariuszu sugeruje, nieuczciwość, wątpliwości, dualizm lub negatywne skutki swoich działań w przeszłości.

W tej chwili bardzo niesprzyjające okoliczności. Ale mapa pokazuje tylko bieżącą sytuację i prawdopodobnego rozwoju wydarzeń. Siedem wartości Swords Tarot sugeruje, że w tej sytuacji nie powinien zrezygnować i stracić nadzieję. Prawo działania, aby pomóc znaleźć wyjście.

Możesz czuć się nieswojo z powodu jakiegokolwiek działania w przeszłości i chcą zająć stanowisko w obronie, zrzucając rzeczy wziąć swój bieg. Jednak takie działania nie tylko Ci zaszkodzić samemu. 7 Obecność mieczy w scenariuszu należy traktować jako porady pokazać zwinność, dyplomację, inteligencję.

Między innymi, ta karta może oznaczać koniec danego etapu życia i początek nowej drogi. Rozstanie z przeszłości może pomóc patrzeć śmiało w przyszłość. Ale należy zachować ostrożność w najbliższej przyszłości, aby uniknąć pochopnych decyzji. Ale nie biorą swe miecze w bilansie, jako zapowiedź zbliżającego się niebezpieczeństwa. Siedem mieczy Tarota Znaczenie – to przede wszystkim rada postępować ostrożnie. Mapy otwiera możliwe sposoby pokazując to, co należy się obawiać i jak najlepiej, aby kontynuować.

7 miecze połączenie z innymi Arcane

Wszelkie sytuacja powinna być oglądane z różnych kątów. Dla lepszego zrozumienia tego trzeba zwrócić uwagę na połączenie Arcana. Dalsze szczegóły opowiada o jakie znaczenie Siedem mieczy w połączeniu z innymi kartami.

Wielkie Arkana + Seven Swords:

 • 0 – "Fool" ( "The Fool", "durnia") opowiada o frywolnym człowieka, który chce uniknąć odpowiedzialności. Jeśli mówimy o sytuacji, to sąsiedztwo 7 miecze Zero pętlę reprezentuje niepewność i zawodność.
 • 1 – „Mag” ( „Wizard”) wymaga, aby pokazać zręczności i pomysłowości.
 • 2 – „Kapłanka” – ukryta tajemnica.
 • 3 – „Cesarzowa” – zaniedbywanie obowiązków rodzicielskich, pragnienie, aby uniknąć odpowiedzialności.
 • 4 – „Cesarz” – niezgodność z zarządzaniem.
 • 5 – „Hierofant” – hipokryzja, obłuda, próba wyglądają lepiej.
 • 6 – „Kochankowie” – niezdecydowanie i niezdolność do dokonania wyboru.
 • 7 – "Chariot". Znaczenie kart Tarota „Seven Swords” + 7 Starszy Arkan implikuje konieczność unikania sytuacji konfliktowych.
 • 8 – "The Power" – fikcją.
 • 9 – „Pustelnik” – zatajenie, próba ukrycia przed innymi swoje emocje i myśli.
 • 10 – „Koło Fortuny” – machinacje pieniężne.
 • 11 – „Sprawiedliwość” – niesprawiedliwych oskarżeń, oszczerstw.
 • 12 – „wisielca” – niezdecydowany, niepewny okoliczności słabością.
 • 13 – „Śmierć” – koniec jednego etapu i możliwość rozpoczęcia czegoś nowego.
 • 14 – „Moderacja” – konieczność kompromisu.
 • 15 – "The Devil" – oszustwo, obłuda, nieszczerość.
 • 16 – „Tower” – zniszczenie związane ze swoimi działaniami w przeszłości. Lub ostrzeżenie, że wynik dzisiejszych działań mogą okazać się katastrofalne.
 • 17 – "Star" – utraconych możliwości, roztrwonił potencjał.
 • 18 – 'Luna' – oszustwo, ukryte manipulacje.
 • 19 – "The Sun" – Rada wykazać dyplomacji i kompromisu.
 • 20 – „Court” – próba uniknięcia zasłużoną karę.
 • 21 – „The World” – iść do przodu trzeba użyć siły umysłu.

rada

Prawie każdy problem Siedem Mieczy (Tarot) – to rada zachować ostrożność i rozwagę. Być może trzeba będzie podjąć trudne decyzje. Najważniejsze – nie poddawaj się. Prawy kierunek i odpowiednie działania na drodze do sukcesu przyczyni się do osiągnięcia pożądanego rezultatu. Jednak przed podjęciem jakiegokolwiek wysiłku, trzeba myśleć wszystko jest dobrze.