353 Shares 1150 views

Zgadywania na pragnienie – sposób, aby doprowadzić sen

Aby dowiedzieć się, czy ten sen się spełni, które mogą kolidować z jego działania, uzyskać podpowiedź, jak najlepiej postępować, trzeba to szybko, możliwe jest użycie wróżby pragnąć. Istnieją różne opcje dla tego typu wróżby. Przy wyborze należy przede wszystkim przyjrzeć się, czy wróżbiarstwo jest odpowiedni do aktualnej sytuacji, czy jest to specyficzny pragnienie refleksji.

Przed rozpoczęciem wróżenia należy poznać zasady, ponieważ jest to sposób, aby zobaczyć linię prawdopodobnej przyszłości. I to jest w dużej mierze zależna od tego, myśli, pragnień i działań człowieka. Tak więc, pragnienie wróżenia przewiduje, że wychodzi dziś. Jeśli wyniki nie są zadowalające, należy podjąć środki, aby zmienić przyszłość, a po jakimś czasie może chcesz powiedzieć fortuny, i sprawdzić jakie zaszły zmiany.

Skuteczność wróżenia wpłynęły również przez czas. Najlepiej jest przeprowadzić ten proces bliżej pełni księżyca, w poniedziałek lub w dniu, który odpowiada planety, która najbardziej nadaje się do przedmiotu pożądania. Jeżeli przedmiot odnosi się do świata fizycznego (konflikty, zdrowie), wróżenie chęcią lepszego zawieszone we wtorek, któremu towarzyszy przez Merkurego, jeżeli jest to wymagane ze względu na handel, komunikacja, wiedza, tym bardziej udany dzień będzie środa (Merkury). Jeśli marzeniem jest zrobić z pieniędzmi, biznesu, z nabyciem dóbr materialnych, trzeba wybrać czwartek (Jupiter). Miłość, relacje osobiste, poczucie najlepszy otwarty w piątek, który chroni Wenus.

Zgadnij pragnienie właściwie sam, pod osłoną nocy. W tym czasie nic nie powinno niepokoić: Wyłącz telewizor, telefon, zadzwoń obudowę. Jeśli z jakiegoś powodu wróżby zapobiec, to lepiej, aby przenieść go do innej korzystniejszej dzień.

Zgadywania na chęć być wykonywane w ciemnym pomieszczeniu, a do źródła światła, aby wziąć świecę. Będzie miało korzystny wpływ jałowca kadzidła, drzewa sandałowego, paczuli, kadzidło, cynamonu, mięty pieprzowej, który pomoże skonfigurować świadomość postrzegania przyszłości.

Główne metody zgadywania na tarota pożądania za pomocą wosku, cienie, kora, i inne monety.

Przynieść marzenie za pomocą odlewów woskowych, wykonaj następujące czynności. Konieczne jest, aby napisać życzenia na papierze, na których można umieścić kubek zimnej wody. Uprzednio do wosku żelazny pojemnik powinien stopić się ognia trzech świec. Następnie, ze szczególnym uwzględnieniem pożądanego wosku wlewa do wody. Interpretacja wyników odbywa się intuicyjnie. A wynik będzie zależał od tego, jak dana osoba będzie rozszyfrować symbole które wywołują skojarzenia.

Zgadywania pragnienie Zygfryda wykonana dobrze. W środku stołu umieścić kartę, która odzwierciedla pragnienie. Po lewej stronie znajduje się mapa, która pomaga pomyślany do skutku, prawo, który przeszkadza. Zarejestruj się na szczycie punktów mapy, aby patrona pragnieniem, od dołu, aby powiedzieć o tym, jak nasze plany zostaną zrealizowane.

Do wróżenia przez cienie trzeba wziąć kawałek papieru i napisać na niej pragnienie, nazwisko, datę urodzenia. To jest po liści zgniotu w kłębek. Następnie umieścić na stole białą płytkę i białej kartce papieru zwisa na przeciwległej ścianie. Dalsze guzek umieszczone na płycie i jest zapalany z trzech stron, po wyłączeniu światła. Konieczne jest, aby dokładnie przeanalizować w sylwetki na ścianie, który pokaże wynik.

Zgadywania chęć korzystania z kory brzozowej. Miednica jest wybierany wodę, sześć kawałków papieru napisany rezultatów pragnienia. Następnie paski papieru są umieszczone na krawędzi zbiornika równomiernie na okręgu i środek wody zawiera się kawałek kory. Następnie rozejrzeć niektóre z kory na pobyt, a to będzie wynik wróżby. Aby uzyskać obiektywny wynik, konieczne jest, aby nagrać nie tylko pozytywne rezultaty, ale również neutralne i negatywne. Korzenie wróżenia iść do starożytnej tradycji prosząc odpowiedzi wodnych na ich pytania.