656 Shares 8830 views

Interpretacja i znaczenie: Król Pucharów (taro)

Wróżenie za pomocą kart tarota – to cała nauka, tajemnicza i prawie niezrozumiałe dla niewtajemniczonych. Jest on oparty na tajemniczych znaków i symboli, które nie są tak łatwe do zrozumienia. W tym artykule będziemy mówić o jeden taki symbol (w tym przypadku – mapka). Wartość Copa del Rey (taro) niezależnie w różnych rąk, jak również w połączeniu z innymi mapami i lassos stają się głównym tematem naszej dyskusji.

symbolizm

Wiele kart interpretować przede wszystkim z punktu widzenia skojarzeń. Człowiek, którego tożsamość można opisać wyjątkową mądrość i rozwagę – to, co wydaje się Pucharze Króla (taro). Znaczenie (w związku, papier i tak dalej), ustala się w zależności od tego, czy karta pojawia się w każdym scenariuszu.

obraz

Król Pucharów jest opisana w następujący sposób – staroście, ze wszystkimi atrybutami do niego, jak na tronie, na którym siedzi, berła i złoty kielich jako symbol jego władzy niezachwiane. Wszystko inne, cała postawa pokazano na mapie wyraża pozytywne cechy ludzkie.

Pozytywny sens

W oparciu o stowarzyszenia, należy zauważyć, że znaczenie Pucharze Króla taro – bardzo pozytywne. Niesie takie obietnice tak spokojny zewnętrznej, która jest zawsze nierozerwalnie związany z rozwagi i głęboką i mocną determinacją w działaniu, prawo wyboru, i mądrości. Te cechy również wymagają niezawodności, bezpieczeństwa i wsparcia. Pomoc w tym przypadku jest z dzianiny z bezinteresownym, karta owija L'Oreal ciepło i światło.

Łączna wartość

Łączna wartość Pucharze Króla (taro) wyraża męski aspekt. Jest to element wody, który jest rzutowany na świecie rzeczywistym w celu zdobycia nowych doświadczeń i wiedzy o tajemnicy, powrót do korzeni naszego bytu, aby wiedzieć transcendencję i scalić z kosmosu i wszechświata, aby wreszcie zrozumieć, kim jesteś.

Mimo wyroku – fundamentalne znaczenie, Puchar Króla (taro) opiera się bardziej na intuicji, zaprzeczając racjonalność jako zasady i sposób wiedzy.

zmysłowość

Zmysłowość jako konieczność, jako charakterystyczny, jako warunek konieczny. Jest jeszcze inna interpretacja, która staje Puchar Króla (taro). wyrażenia wartości zapotrzebowania że wewnątrz uwolnienia emocji, myśli i uczuć. To może być twórcza ekspresja w sztuce (malarstwo i muzyka) jak tworzenie czegoś nowego, lub uosobienie stanu psychicznego w już utworzony. Prawdziwa forma, w istocie może być dowolny – od zwykłych rodzajów twórczości do uzdrowienia i psychologii.

opanowanie

Dilentantizm – jest coś, co nie może tolerować Króla Puchary tarota. Znaczenie i interpretacja mówią o sztuce, w której nie ma miejsca zaniedbanie podstawami tworzenia. W przeciwnym razie, król stał się szarlatanem, a zamiast jedności ze wszechświatem, dostaje pieczęć ofiary.

Projekcja rzeczywistości

W realnym świecie, Kinga Cup – jest liderem, głównym bohaterem opowieści. On wydaje się mądry i potężny mężczyzna, którego sprawiedliwość nie zna granic. Rodzaj króla Salomona. Rozważmy wartość karty Król kubków tarot wystąpić w różne ręce.

praca

Jeżeli scenariusz do pracy Falls Mapa Puchar Króla (taro), czyli: praca wymaga nie tylko siły fizycznej, ale również przyczynić się psychiczne. Wyrażenie „Kocham to, co robisz” bardzo dokładnie dopasowane do chwili obecnej. Najprawdopodobniej osoba domyślać w tej chwili dokładnie, to obarczone zakres obowiązków i ograniczeń w działalności. On próbuje złamać wzory określone – i to jest dobra decyzja, ale nie całkiem prawidłowo wyrażone. Ważne jest, aby znaleźć harmonię w siebie, aby zrozumieć, co się dążyć.

Co ludzie mówią o kartach tarota w przyszłości?

Wartość Pucharze Króla mogą być bardziej dokładne – przewidują zmianę, przejście do nowej pracy lub zmiany działalności. Ale tutaj, karta daje pozytywny sens – zmiany te mogą pomóc osobie, aby objawić się jako osoba, realizowanego w co rzeczywiście wymaga duszę. Cały wszechświat będzie dążyć do zapewnienia, że wszystkie talent i umiejętność prawdziwie pojawiły.

biznes

Puchar Króla i zysk gwarantowany w sprawy – ale tylko wtedy, gdy ludzie, którzy zastanawiają się, będzie wszystko sam ładunek – to złe strategia. To nic dziwnego, król mądrości i wsparcia. Jeśli pojawia się on w scenariuszu, taka osoba będzie wkrótce pojawić się w rzeczywistości (lub już gdzieś w środowisku). Nie bój się mu ufać.

Skąd wiesz, króla?

Król Pucharów otoczonych – jedna osoba, której szczerze przywiązany. Może to być wynikiem miłości długotrwałej lub niewytłumaczalnego zaufania. Ale jeśli dusza osiągnie, taro powiedzieć – zaufaj swojej intuicji i nie zawiedzie.

świadomość

Nawet Zygmunt Freud podkreślał moc nieświadomego „ja”, a król Cup tylko echa – twierdząc, że nadszedł czas, aby zwrócić się do Mnie. Wszystko, co musimy już mamy. Gdzieś głęboko w środku, dawno zapomniane, które po prostu trzeba znaleźć teraz. Czasami, aby zrozumieć, że to nie jest tak, musimy wrócić do korzeni, do punktu, w którym wszystko było tak jak powinno, a „Wrong Turn” tajemnicą poliszynela. To może być wyrażona w analizie swoich myśli i uczuć i marzeń.

miłość

Cóż, mamy do tematu, który często zastanawiać – to osobista relacja. Są zawsze bardzo różnorodny i niejednoznaczny, dlatego Pucharze Króla wartość (taro) karta w związku zawsze interpretowany na różne sposoby, w zależności od osobowości kogoś zgadywania, a jego cechy (i funkcje relacji, oczywiście).

Rozkwit zmysłów

Pozytywna aura Króla Pucharów rozciąga się w tym sferę osobistą. W czasach swojej świetności reprezentuje uczuć i wzajemnego zrozumienia. Ten ostatni, nawiasem mówiąc, jest jeszcze bardziej wydajne: to właśnie zrozumienie i akceptacja tego, co dzieje się w duszy partnera – klucz do prawdziwego szczęścia. Wiedząc, co obawia dręczyły go wątpliwości zakłócony, możesz pomóc mu dodać jeszcze jeden link w mocnym łańcuchu zaufania.

okres romantyczny

Król Pucharów wartość tarot miłości jest dość ciężki. Przewiduje on początek okresu korzystnej dla partnerów. Król zaprzecza szczelność w wyrażaniu swoich uczuć, podkreślając fakt, że nastroje w tym okresie będzie dużo – i to tylko na lepsze.

tajemniczego wielbiciela

Co z tymi, którzy tego nie robią jest związek? Co zatem jest Puchar Króla (taro)? Wartość przyszłości i, w tym przypadku więcej niż pozytywne – w tobie zakochany. I uczucie żywi człowiek jest bardzo miły i szczery, który chce tylko dobro. Jest prawdopodobne, że jego uczucie jest odwzajemnione.

rodzinna atmosfera

Ale relacje osobiste, miłość – to nie zawsze jest to pasja, to także ciepło, szacunek i zaufanie. Te cechy pomagają para następnie budować rodzinę, a nie od tego, czy to nawiązuje do Pucharze Króla (taro)? Wartość w relacji może być niejednoznaczne, że są one wymienione w tym artykule – na przykład, może to wskazywać na to, co się z natywnym (dla wszystkich, bez wyjątku, a nie tylko do partnera) powinno stosować się cieplej, dać im więcej czasu i uwagi. „Najważniejszą rzeczą pogoda w domu”, prawda? Należy zrozumieć, kim jest naprawdę ważne i warto.

odwrócony

W scenariuszu, można otrzymać kartę do góry nogami, w tym króla Puchary kart tarota do góry nogami. wartość Tarot w związkach, pracy i innych obszarach będą różne.

To nie od razu zrezygnować, bo rewolucja – nie kompletna negatywny, ale po prostu inna symbolika.

ogólnie leczenie

Zaczynamy, jak oczekiwano, z ogólnym opisem odwróconego Pucharze Króla. Był w takim stanie, utrzymuje swoje uprawnienia, ale mimo to ma wyrafinowanie – jej wpływ powinien być stosowany mądrzej, bardziej uważać. Skuteczność przywództwa i zawsze powinny być pod kontrolą.

praca

Wartość Copa del Rey (taro) w pokazach w następujący sposób: od osoby, którym zastanawiasz wymagają wyjątkowej wyroku, ponieważ mapy pokazują znaczne straty finansowe. Możliwości jednostki do ich (częściowo lub całkowicie) uniknąć, ale odwrócony Król nie daje najmniejszych szans, aby prosić o pomoc, przytrzymaj Cup powinien być jeden, któremu spadł. Dostać się mądrego, trzeźwą ocenę swoich umiejętności, opracowanie strategii, a następnie ją mocno. Zaciągnąć spokój, weź głęboki oddech i iść swoją drogą.

kochający związek

Niestety, sprawy nie są tak dobre w tej dziedzinie, jak chcielibyśmy, jeśli spadła Copa del Rey odwrót. W relacjach wskazuje zmęczenie i wyczerpanie uczucia. ludzie rodzinne Król przewiduje awarię Alone – możliwość pojawienia się na horyzoncie kłamcy, które mogą dość zepsuć życie.

zabronione owoce

Innym Król Pucharów góry nogami może podszyć mężczyzna zakochał się ten, który spadł kartę. I choć może człowiek sam nie będzie wysyłał żadnych negatywnych jednocześnie stanie się zakazanego owocu – nie powinna być miłość, uczucia pójdzie ze szkodą dla własnych interesów.

zdrowie

Nic dobrego nie zapowiada Puchar Króla i zdrowie. Spadek zarówno siły fizycznej i duchowej, podatność na choroby, zwłaszcza charakteru nerwowego.

Sensacyjna sprawa

Odwrócony Król nieco wypacza charakter i jego boki – na przykład, spokój. Mimo wszystko, jeśli ta karta jest odrzucany w układzie tak to może oznaczać, że ten, kto zastanawia się, wkrótce będzie zaangażowany w niektórych przypadkach wysokim profilu, skandal jest prawdopodobnie zamieszany w brud, plotek i intryg. Niezbyt przyjemny perspektywa, ale należy unikać to mało prawdopodobne. Jedyną rzeczą, która zrobi – aby uniknąć znacznych strat. Postawić na to, aby zachować wszystkie jego z nim, bez martwienia się o reputację i utrzymywanie wszystko naprawdę ważne.

Ciemna strona

Czasami Pucharu Króla w położeniu odwróconym wiąże się również z wielu ludzkich przywar i złych nawyków. Kiedy ta karta w scenariuszu nie powinni wyrzucać zaufanie: należy oczekiwać hipokryzję i podwójne luz. W tym okresie, zazwyczaj działa dobrze, „Myśl ze swojego umysłu.” Ważne jest, aby słuchać nikogo, ale staram się nie ulegać cudzego wpływów i próbuje nauczyć się rozpoznawać kontrolę manipulacji.

Osobistości, którzy zastanawiają się, należy unikać alhocol, narkotyki i inne substancje uzależniające.

Interakcja Pucharze Króla z innymi kartami

Zazwyczaj króla Cup niesie pozytywne wartości, ale istnieje kilka kategorii, kilka kart z którą przewiduje negatywnych zmian w życiu. Oni są tymi, które są same w sobie zły znak.

Król + Pustelnik

Król sparowany z Pustelnik mówi, że ten, kto zastanawia się ściśle ograniczać się. Nadszedł czas, aby pomyśleć o tym, że nie powinien tam zatrzymać sprzeciwia się możliwości szczęścia?

Hung Król +

Bardzo złe połączenie, które mówi o zdradzie. I, jak wiemy, jest to trudne do przetrwania, a to jest niemożliwe, aby wybaczyć.

Diabeł król +

Mapa Król Devil zmienia się w kierunku ujemnym i wzmacnia te negatywne cechy. Ta kombinacja wskazuje szkodliwych pristrastriyah, z których chcesz się pozbyć. Na przykład, może być alkoholizm lub inny nałóg.

Król + Wieża

Połączenie tych dwóch mapach pokazuje indywidualny zniszczenie, apatia i samozagłady. Mogą objawiać się na różne sposoby: aktywnie i pasywnie, otwarcie i przejrzyście, nawet dla samego człowieka. Dlatego karty tarota podkreślają uwagi na ten temat.

Król + Siedem, dziewięć, dziesięć różdżki

W przypadku Grupy Siedmiu do kogo zastanawiając się, będzie musiał zebrać siły, by bronić swoich ideałów. Należy również wystrzegać zniesławienie w swoim wystąpieniu.

Dziewięć króla oznaczałoby dezaprobatę od innych. Również te dwie karty razem mówimy o gęsią skórkę stresowych.

Dziesięć różdżki również nie wróży dobrze, jeśli można natknąć się w jednej linii z Pucharze Króla. Między innymi są przewidywania emocjonalne depresji i niepowodzenie w nowych przedsięwzięciach.

Król + Rycerz różdżki

Rycerz różdżki oznacza bardzo silną kartę. Ponieważ w związku z królem staje się tylko więcej mocy. W rezultacie, te dwie karty dają gorącą głowę, niespójność działań, skrajny upór, i, last but not least – ucieczki od samego siebie. Ten ostatni jest przedmiotem rosnącej uwagę. Jak wiadomo samo w sobie nie może uciec. Ponieważ gdziekolwiek jesteś, możesz zabrać ze sobą. I to zamieszanie nie prowadzi do niczego dobrego, to tylko myli się coraz bardziej, aż w końcu z tej sieci i czy będzie można się wydostać.

Pozytywny połączenie

Z innych kart Król pomaga pytającego, aby zrealizować swoje umiejętności przekładają się na rzeczywistość najbardziej śmiałe marzenia i odkrywać nowe talenty.

Na przykład, w połączeniu z kartą Jester mówi o uzdrowienie wewnętrzne „ja” dziecka, które każdy z nas był i jest do dziś, nawet jeśli zapominamy o tym tak często.

Miłośnicy i karty nadal pełnić swoją misję, wskazując nadchodzące ciepłe uczucia.

Twórczy iskra w połączeniu z króla i Ace przyczyna Page różdżki, a jasny karta słoneczny.

Wzajemność nosić tylko dwa King – różdżki i kubki. Te dwa mądry władca próbował wszystkich uczciwość, dlatego mogą się spodziewać równości. To samo można powiedzieć o połączeniu karty w pytaniu z Trybunałem karty.

Konkludując

Podsumowując, można powiedzieć, że król karty Puchary – karta pozytywnych cech. Zależnie od kiedy iw jaki scenariusz miała potrzebę poszukiwania takiego „mądrego władcy” w swoim środowisku, lub przynieść go w siebie.

Należy zachować ostrożność, jeśli król spadł do góry nogami, i zwracać uwagę na to, co w połączeniu z którego karty pojawił się w scenariuszu.

Należy również pamiętać, jak silne i ta karta. Na przykład, jego działanie może być wyższa niż negatywnych, ale słabych kart.

Znaczenie Król może się różnić w zależności od sytuacji – na najbardziej popularne na wyrównanie relacji, na przykład, są bardzo liczne interpretacje. Ich wybór zależy od wielu czynników, w jakiej pozycji jest pytający, i to, co chce. Albo, że wartość ta może wydawać się dobrym jednej i straszną karą do drugiego. Odnosi się to do wszystkich dziedzinach.

Z Major Arcana Ta karta zachowuje swoje pozytywne znaczenie, a ten, kto zastanawia się, można liczyć na szczęście i sukces. Ogólnie rzecz biorąc, główne cechy Pucharze Króla, takie jak spokój i dyskrecję, mają dla siebie i na pewno przewidywane, aby osiągnąć swoje cele.