702 Shares 9756 views

Dwóch mieczy: Wartość kart

W poszukiwaniu odpowiedzi na pilne pytania, wiele osób zwróciło się do kart tarota. To jeden ze sposobów, aby spojrzeć w głąb siebie i zobaczyć każdą sytuację z różnych stron.

Krótki opis i interpretacja map

Tradycyjny obraz dwóch mieczy w klasycznej talii Tarota: Dziewczyna z zawiązanymi oczami trzyma dwa miecze. Jest sama, skupił się na swoim wewnętrznym świecie, nie dostrzegając niczego wokół.

Sacred sens lasso można zobaczyć, jeśli przyjrzeć się bliżej historii obrazkowej. Mężczyzna jest nieruchoma, co symbolizuje stagnacja. Otaczający krajobraz tylko dodaje do tego wrażenia. W tym przypadku to nie tylko spokój i relaks, a przystanek związany z brakiem zrozumienia, gdzie iść dalej. Zawiązanymi powiedzieć o niemożności trzeźwego spojrzenia na to, co się dzieje. Księżyc na nocnym niebie reprezentuje intuicję. Wewnętrzny głos jest w stanie utrzymać właściwą decyzję, ale człowiek ignoruje go. W celu poradzenia sobie z wątpliwości, że jest to konieczne, aby osiągnąć harmonię między emocjami a rozumem. Skrzyżowane miecze symbolizują przeciwstawne partie osoby, spory dylemat. Podjąć właściwą decyzję będzie możliwe tylko wtedy, gdy znajdzie równowagę i harmonizować swój stan wewnętrzny.

karta wartość Upright

Praktycznie wszystkie kwestie Dwa mieczy symbolizuje ambiwalencję, wątpliwości, obawy nieporozumienia i niezręcznej sytuacji. Najczęściej współpracownicy postrzegają osoby jako spokojny i rozsądny. Ale w rzeczywistości jest to tylko zewnętrzna strona, wewnątrz niej wątpliwości i niepewności.

Dwóch mieczy wartość (taro) w pozycji odwróconej

Znaczenie tej karty w pozycji odwróconej jest jeszcze bardziej pogarsza jego podstawowe znaczenie. W tym przypadku, niektórzy uważają, beznadziejności. Może ktoś ma możliwość wpływania na sytuację, ponieważ okoliczności nie zależą od niego. Decyzja została podjęta bez jego udziału. Jednak, pomimo przykrych konsekwencji, był w stanie zobaczyć prawdziwą istotę tego, co się dzieje, to znaczy, aby zrzucić opaski.

Również młodsi pętla może wskazywać jakieś inne nieprzyjemne chwile: oszustwa, zdrady ze strony innych, oszustwa, niezdolność do koncentracji i właściwie ocenić prawdziwy stan rzeczy. Jest to tylko częściowa lista, co można powiedzieć miecze Deuce. Tarot wymaga dogłębnej analizy nie tylko lasso, ale połączenie go z innymi kartami obecnych w scenariuszu.

cechy osobiste

Jeśli na pytanie o konkretną osobę przypada karty Dwa mieczy, to raczej opisuje stan, w którym ma miejsce zamieszkania w tym momencie niż jego charakteru w ogóle. Arkan mówi, że dana osoba jest na rozdrożu, stanął przed dylematem i nie może decydować o wyborze. W tej chwili, jest o wiele łatwiej zamykać oczu na problem niż podjąć decyzję. Ponadto, może tłumić swoje emocje. Przyczyn może być wiele: rozczarowanie, strach przed nieznanym, próba, aby chronić się od bólu, brak woli, brak zrozumienia, brak zaufania do siebie i swojej siły.

Sytuacja ta ma wpływ na charakter. Nie mogą być takie cechy jak nieufność, podejrzliwość, niepewność, izolacji i emocjonalnego chłodu.

W tym stanie jest bardzo trudne do zmiany, ale jest to jedyne wyjście. Jeśli to możliwe, spróbuj spojrzeć na to, co dzieje się z boku i zacząć działać.

Miłość i Relacje

W sprawach relacji Dwa mieczy – nie jest najlepsza karta. Reprezentuje nieufność, zwątpienie i niepewność. Nie może być tymczasowy kompromis, ale to nie rozwiązuje problemu. Między partnerami, nie ma zrozumienia. panuje emocjonalny chłód i obojętność między nimi.

W niektórych przypadkach, karty tarota Dwa mieczy pokazuje, że ludzie ukryć uczucia, chcąc chronić swój wewnętrzny świat od ingerencji z zewnątrz. Poza tym, ludzie nie chcą zrozumieć pozycję swojego partnera, woląc pozostać w ciemności.

praca

Pojawienie się dwoma mieczami w dłoniach, związane z działalnością zawodową i kariera zapowiada przejściowe trudności. Najprawdopodobniej mówimy o niektórych kontrowersyjnych momentów, projektów budzących wątpliwości i braku informacji.

W niektórych przypadkach ta karta powinna być traktowana jako radę znaleźć kompromis i starają się osiągnąć porozumienie między przeciwnikami. Jeśli pytanie było o pozycji firmy jako całości, a nie relacji z konkurentami, a lasso mówi niejasnych perspektyw, zmienność i przejściowe trudności.

Kolejnym punktem, który może powiedzieć Two Swords – spokój i brak rozwoju. Jest to czas, trzeba poświęcić aby usprawnić przypadki. Jednak przez długi czas pozostaje w tym stanie nie może, lub bezczynność spowoduje zablokowanie wszystkich możliwych perspektyw.

stan zdrowia

W sprawach zdrowia fizycznego Dwa mieczy ostrzega o możliwych problemach z wizji, a także układu krążenia lub układu oddechowego. Również lasso można mówić o problemach psychicznych, depresji, apatii i chęci aby odciąć się od świata.

Bilans sytuacji

Dwóch mieczy pokazuje przejściowe trudności. Pytający (to znaczy, że ludzie, którzy zastanawiają) był w rozterce i nie mógł znaleźć wyjście. To w wątpliwość. Przyczyna leży w braku zrozumienia istoty tego, co się dzieje. Ponieważ człowiek nie widzi całą sytuację, nie może zdecydować, jak najlepiej postąpić. W niektórych przypadkach ten problem może mieć dwa rozwiązania, a często zupełnie odwrotnie. Najlepszym wyjściem – aby zrozumieć, co się dzieje i, odrzucając wszelkie wątpliwości, podjąć decyzję. Być może główny problem nie leży w okolicznościach zewnętrznych, a pytający, co dzieje się w tej kwestii.

W niektórych przypadkach, niezdecydowanie i kunktatorstwo jest znacznie bardziej niebezpieczna niż przyjęciem jakiejkolwiek decyzji. Starając się ignorować ten problem nie przyczynia się do ich eliminacji, ale tylko pogarsza sytuację.

Rozwój osobisty i duchowy rozwój

W scenariuszu związanym z samorozwoju, pojawienie się małe arkana sugeruje wątpliwości i wahania, które uniemożliwiają osoby do osiągnięcia sukcesu. Jest to znak, że nadszedł czas, aby podjąć decyzję i dokonać wyboru. Osiągnięcie wewnętrznego spokoju – jedyną drogą do sukcesu.

Rada, która daje łuk: aby starać trzeźwe spojrzenie na to, co się dzieje, aby ocenić swoje wewnętrzne i zewnętrzne okoliczności państwowe, priorytety i działania. W przeciwnym razie, okres stagnacji i wątpliwości będzie trwać długo, co może prowadzić do poważnych następstw.

Pomimo szczególnego znaczenia, który ukrywa dwóch mieczy, wartość karta może przybierać różne odcienie w zależności, z którym jest połączona z lassos w scenariuszu. Dlatego bardziej kompletny obraz może być tylko wtedy, gdy będzie analizować odpowiedzi i sootnesote je z tym, co dzieje się wokół.