186 Shares 3460 views

Tajemnica Tarota: wartość karty z numerologii

Ludzie często starali się przeniknąć tajemnicę własnej przyszłości, stosując różnego rodzaju Mantič praktyk. Losy przewidywaniami wnętrzności zwierząt ofiarnych, ptaków przelatują i gwiazdy, itd. Realizacja tej naturalnej ludzkiej chęci patrzeć w przyszłość i doprowadziła do specjalnych kartach wartości z numerologii.


W związku z tym powinien być nazywany jednym z najbardziej ekscytujących i najstarszych systemów Oracle, która jest talia tarota. Interpretowania wartości karty z numerologii, ludzie odnoszą się do tego starożytnego źródła wiedzy, uzyskać odpowiedzi na różne pytania życia. dokładność przewidywania zależy na sztuce tłumacza.

Początki talii tarota nie jest dokładnie znana. Niektórzy badacze uważają, że ich analog istniały w starożytnym Egipcie, Indiach czy Chinach. Według innej wersji, Tarot pochodzi we Włoszech w 14 wieku.

Klasyczny paczka Tarot zawiera w sumie 78 kart. Jest on podzielony na młodszego i starszego Arcana. Należy ściśle odróżnić wartości karty z numerologii. Tak więc, grupa Major Arcana składa się z 22 kart, zwany także trąby. Są one oznaczone literami alfabetu hebrajskiego i związane z globalnymi zmianami i najważniejszych wydarzeń w świecie ludzi i życia w ogóle. W związku z powyższym, biorąc pod uwagę Główne Arcana do przewidywania większej uwagi.

56 kart Minor Arcana z kolei dzieli się na cztery „garnitury” – miecze, różdżki (aka klepki), denar (inaczej – pentacles), i wreszcie, kubki – z których każda zawiera 14 kart. Ponadto klamry cyfrowych i rozdzielone, to znaczy personazhnoye karta. Pierwszy typ reprezentuje uczuć i codziennych sytuacjach, jak również standardową jakość ludzkiego. Figurowe same karty zwykle wskazać konkretne obiekty i zjawiska, w tym niektórych praw i różnych cech jego osobowości.

Warto również zatrzymać się na kartach do góry nogami. Bardzo często ta karta ma przeciwny sens niż ten, który odpowiada na nią w przód. Zazwyczaj bezpośrednie odwrócone położenia określa się w oparciu o mapę. Ważne jest, że tarot przewrócił się losowo. Aby to zrobić, zanim to kolejna sesja wróżenia konieczne, aby doprowadzić każdą kartę do swojego normalnego położenia, a następnie losowo flip około jedną trzecią wszystkich kart są w talii. Ponadto, talia jest konieczne, aby dokładnie przetasować wróżby.

Wcześniej interpretacja Tarota było wiele ulubionych, ponieważ jest to dość kontrowersyjna, możemy powiedzieć, system filozoficzny. Teraz domyślając się na kartach tarota są bardzo popularne. Jednak niewiedza niektórych przepisów może nie tylko nie spełniają oczekiwań, ale także zaszkodzić gada. Dojazd do prognozowania z wykorzystaniem Tarot, konieczne jest, aby pamiętać, że istnieją pewne zasady kart wróżenia. Przede wszystkim, należy jedynie spekulować na swoich mapach. Przed sesją należy nawiązać kontakt z pokładu: trzymać go w swoje ręce, za kartę. Gdyby tylko nabyć, trzeba będzie kilka dni, aby się trochę przyzwyczaić do siebie – zachować talię często do siebie i do czasu dotykać. Patrz mapach trzeba ostrożnie iz szacunkiem – nie pożyczają je każdemu, i zachować się lepiej w specjalnie przeznaczonych do tego celu płóciennych worków. Ponadto, nie jest konieczne, aby ubiegać się o karty zbyt często. Zrób to, gdy naprawdę potrzebują pomocy. Zastanawiasz się, w jaki sposób można lepiej sformułować bardziej konkretne pytanie, a co ważniejsze, wierzą w kartach.

Interpretacja wróżby – proces twórczy. To naprawdę pomaga, jeśli pytający zna wartość karty z numerologii i jest w stanie zebrać wszystkie postacie z ogólnej predykcji obrazu.