536 Shares 9886 views

Ace of Swords (Taro): znaczenie i interpretacja map

Istnieje wiele metod przewidywania losu, które mogą nie tylko poznać ich własną przyszłość, ale także do znalezienia rozwiązania różnych problemów. Uczenie się, że czeka, człowiek może uniknąć lub zapobiec negatywne sytuacje, aby nie dać się oszukać w sądach o innych i uczynić ich życie trochę lepiej. Najbardziej popularny rodzaj wróżenia są uważane rozkłada talia kart Tarota. Każdy z nich ma wiele interpretacji, to wszystko zależy od sytuacji, wyrównanie i sąsiednich kart.

Opis Ace karty mieczy

Zasadniczo, ta karta przedstawia rękę, która wychodzi z chmury. Jest on skompresowany masywny miecz podniesiony. Na skraju broni dołączony korony ozdobione gałązkami oliwnymi i palmowymi. Tło pokazuje gór. Karta ta reprezentuje uosobieniem triumfu idei sił. To pokazuje siłę ducha i woli, siły fizycznej, władzy i mocy.

karta wartość Upright

Jeśli zwykłych rąk, karta jest w porządku, Ace of Swords (taro) ma wartość, która odzwierciedla czystość i brak sprzeczności. Mówi, zdolność do podejmowania decyzji prawidłowo. Karta ta mówi o znajomości sytuacji, daje wyjaśnienie szczegółowo i zrozumienie, jakie kroki trzeba zrobić. Dodatkowo, Arcane wyjaśnia sytuację, w której dana osoba ma do czynienia pilnie i zrozumieć, dlaczego to miejsce.

Należy również zauważyć, że ta karta mogła zwiastować narodziny nowego członka rodziny, lub pojawienie się idei. W każdym razie, incydent z pewnością zmieni życie kogoś dokładnie i całkowicie zastanawiał. Oznacza to, że jeśli nie było to scenariusz, karta wkrótce zdarzyć nieoczekiwane wydarzenia.

Znaczenie lasso w położeniu odwróconym

Odwrócony Ace kart Swords (tarot): Wartość bezpośrednim przeciwieństwem stanowiska lasso. Jeśli ta karta spadła w wróżenia, to ludzkie stoją wyzwania w tłumaczeniu poczętych plany, cele nie mogą zostać osiągnięte, czy będzie ich osiągnięcia jest bardzo trudne. Dodatkowo karta jest w stanie poinformować, że nadzieja na sukces może być bez znaczenia, dead-end, i nieosiągalne. Jeśli weźmiemy pod uwagę poziom zdarzeń, wartość lasso mówi o kłótni domowych, trudności w procesie uczenia się, brak rozwiązań i dróg wyjścia z trudnej sytuacji, nie jest możliwe, aby poradzić sobie z tym problemem. Ponadto karta może mówić o sukcesie, ale konsekwencje osiągnięcia tego celu zamieni się coś bardzo złego. Jak to się mówi, że gra w tym przypadku jest nie tylko warto, ale także przyniósł stratę i osoby zgadywania może żałować jego sukces.

Wyrównanie kariera, pionowej pozycji lasso

W tym scenariuszu, Jr. lasso spadł w pozycji wyprostowanej. W tym przypadku konieczne jest, aby powiedzieć, że Ace of Swords (taro) jest wartością najbardziej pozytywne. Osoba dobrze zorientowani w branży rozumie o co chodzi i jakie decyzje należy podjąć w danej sytuacji. Ponadto, jest on w stanie szybko przejść do trudnej sytuacji i szybko rozwiązać ten niuans względu na to, jak skomplikowane może być. Ta karta symbolizuje ostrość i separację, więc to może być interpretowane jako wezwanie do świadomie i celowo pójść do innej pracy. Ponadto, mapa pokazuje dobre umiejętności analityczne, sukces w rozwoju nowych projektów, o ciekawych pomysłów i rozwiązań na froncie pracy.

Odwrócony kart Ace of Swords (tarot): Wartość w ciemnym pracy

Jak to zwykle scenariusz, karta odwrócona pozycja ma odwrotny sens. Innymi słowy, jeśli scenariusz do kariery, karta ta spada do góry nogami, to znaczy, że projekty handlowe i biznesowe mogą stać się porażką, a nowe inicjatywy towarzyszyć będzie dość niesprzyjających okolicznościach. Prawdopodobnie budowane plany są raczej krótkowzroczne, a nowe projekty są wątpliwe. Już zawarte kontrakty mogą być złamane, i można się spodziewać zdrady przez pracowników i partnerów biznesowych.

Zgadywania na karcie zdrowia w pozycji pionowej

Jeśli dana osoba jest chora i zastanawiał się odzyskać, a następnie wartość Ace of Swords kart tarota, które znalazły się w pozycji wyprostowanej, w dodatniej dynamiki w zdrowiu kogoś w niepewności. Innymi słowy, jego stan poprawia się, a proces ten będzie tylko zjawiskiem pozytywnym. Jednak możliwe jest, że dana osoba może skaleczyć lub dostać drobnych urazów na poziomie gospodarstw domowych.

Odwróceniu w wróżby zdrowia

Jeśli ta karta spada do góry nogami, jego wartość jest ujemna. To zwiastuje konieczność interwencji chirurgicznej. W tym przypadku, nie ma pewności, że transakcja będzie udany. Jest możliwe, że nie będzie powikłań po zabiegu. Ta karta jest ujemna dynamika stanu zdrowia osoby, której wyrównanie zrobić.

Bezpośrednie położenie Ace of Swords karty tarota, wartość miłości

W wróżenia, które mówią o romansach i związkach między ludźmi, As mieczy, które mieści się w pozycji wyprostowanej, wskazuje na możliwość poważnych dyskusji w najbliższej przyszłości. Ta karta może oznaczać, że wkrótce w relacji będzie więcej wolności i przezwyciężyć problem, który od dawna ukryte iz głębi negatywnego wpływu na obu osób. Jeżeli gad nie ma porozumienia z osobą, jest możliwe w krótkim czasie znajdzie wspólny język z niego będą mogli znaleźć odpowiednie podejście do konwergencji i sieci. Należy pamiętać, że na Ace of Swords wróżenia (Tarot) wartość w relacji ma dość symboliczny – jasność i trzeźwość w procesie decyzyjnym. Dlatego też, jeśli związek został zbudowany na iluzji i kłamstw, to wkrótce zostanie ujawniona, a Unia może zostać rozwiązana.

Jeśli weźmiemy pod uwagę wydarzenia, że pętla może oznaczać pojawienie się nowego kochanka wkrótce po przerwie, która już miała miejsce lub będzie wkrótce.

Odwrócony łuk w kochających rękach

Jeśli ręce, na miłości i związkach, to tajemna spada do góry nogami, to musimy być ujemna wartość kart tarota As mieczy. Interpretacja kart tarota, w tym przypadku jest następująca: zwykle mówi o długich kłótniach i beznamiętna, być może, ktoś trzymał przestępstwa, zły. Ale ta sytuacja nie znajdzie rozwiązania, negatywne w stosunku tylko rośnie, i nie ma możliwości, aby rozwiązać ten problem. Ponadto karta może mówić o nadmiernej szczerości i skandalu, wskazując na złożoność i trudność w relacji.

Ace of Swords, interpretacja w ciemności na osobowość

Jeśli przez ten Arcane określić cechy osobowości danej osoby, a następnie informuje, że obecność duchowej siły, dyscypliny doskonałych właściwościach fizycznych. Ale ten człowiek, którego ujawnienie jest wyrażona w bezpośrednim położeniu Ace of Swords, dość impulsywnych i drażliwego. Jeśli pętla wypada wręcz przeciwnie, w pozycji odwróconej, oznacza to, że osoba, na której przypuszczenie jest bardzo okrutne i niesprawiedliwe, jest ona wykorzystywana do przechowywania wszystkich emocji wewnątrz.

karta dnia

Dzięki jego interpretacji symboliki, znaczenie kart tarota As mieczy z wróżbiarstwa jako karty dzień mówi o nowych błyskotliwych pomysłów. Są one w stanie przyczynić się do rozwiązania starych problemów lub zrozumieć skomplikowany stary sytuacji. Kiedy ta karta nie tylko pomaga zrozumieć istotę problemu, ale także znaleźć mądre rozwiązania z maksymalną korzyścią dla osoby, do której wyrównanie zrobić.