537 Shares 3089 views

Osiem miecze, tarot znaczenie i interpretacja

Tarot wróżby odbywa się przy pomocy talii, która jest 78 kart. Oni wszyscy mają inną konstrukcję, ale jest zdrowy rozsądek. Karty te stanowią system symboli okultyzmu, alchemii, astrologii, i tak dalej. D. Historycy i duchowość są zjednoczeni w ich opinii na temat pochodzenia niesamowite pokładzie. Wierzą, że Tarot przychodzi do nas od starożytnych kultur i prowadzi tajną mądrości minionych pokoleń. Rysunki pokazane na mapach, jest możliwe prześledzić genezę mistycznych tradycji Indii i Egiptu, Persji i Chin, jak i koczowników romskich.

Narzędzie do wróżenia

Karty tarota są rodzajem systemu mistycznego. W dzisiejszym świecie, są one jednym z najbardziej popularnych narzędzi do przewidywania. Oczywiście, przez cały czas byli ludzie, którzy nie wierzą, co im kazano, te małe kawałki papieru z obrazami na nich obrazy. Jednak pomimo tego, Tarot dotychczas uważane nie tylko system przewidywania. Jest to wspaniałe narzędzie dla zrozumienia świata i siebie.

W ramach klasycznej pokładu tarota wynosi 22 Duże Arkana i 56 Minor. Sekwencja pierwsza z nich może być inny. Wszystko zależy od tego szkoły, do której należy talię. Więc Major Arcana można uruchomić z Jester lub na końcu. Także w różnych szkołach, niektóre karty mogą zmieniać ich nazwy.

Minor Arcana nosić obraz danej sytuacji. Te zdjęcia są nie więcej niż opisem wartości karty. Na małe arkana, z kolei, jest podział w kolorze. Istnieją tylko cztery: kubki, różdżki, miecze i pentagramy.

Jak czytać małe arkana?

Te 56 karty są uważane za niezbędne w celu określenia dalszego przebiegu wydarzeń lub określenie relacji jednostki. Na ogół podczas czytania małe arkana stosuje się następujące zasady:

  • utrata kart liczbowych wszelkiego rodzaju według jego wartości będą rozmawiać o szczegółach, co się dzieje;
  • Numer Arcane od „sądu” mają wartość dwojaki, dając wyjaśnienia i wskazujący osoby;
  • na jego mapę nogami będzie miała negatywny wpływ na równowagę, a jego wartość będzie bezpośrednim przeciwieństwem opisu.

Jeśli chodzi o miecze garnitur, należy do zakresu władzy i prawa, intelektu i umysłu. Często te karty wskazują rywala lub zazdrość. W tym przypadku oznacza to, że negatywne myśli zakres. Jeden z młodszych karty tarota jest uważany za najtrudniejszy. Jej nazwa – Osiem mieczy. Wartość ta karta jest w stanie zmylić nawet najbardziej doświadczonych i utalentowanych różdżkarza. O co chodzi tutaj? Rzeczywiście, Osiem wartości Swords Tarot jest bardzo różnorodny. Jednak, aby zrozumieć i zinterpretować jego znaczenie jest całkiem realne.

krótki opis

Osiem mieczy Tarota symbolizuje zbliżające się niebezpieczeństwo, ograniczeń i przeszkód, wewnętrznej ślepoty i niezdolność do zrozumienia siebie samego. Dlatego na tej mapie większości szkół przedstawia człowieka, którego oczy i ręce związane. Gdy ta postać porusza się wzdłuż wąskiej ścieżki, wokół którego istnieje rodzaj ogrodzenia osiem mieczy. W tle tej karty przedstawia zamek. Mówi o ludzkiej przeszłości. Na drodze znajduje się woda, co wskazuje na dominację nieświadomości.

Jednak karty tarota Osiem mieczy nie jest tak straszne jak się wydaje na pierwszy rzut oka. Tak, ludzkie ręce są związane, ale kończy się lina wisi swobodnie. Oczywiście, zespół zamyka oczy. Jednakże, nie ma nikogo w pobliżu. To sugeruje, że bandaż zawsze mogą być uwolnione. Nogi są bezpłatne. I potwierdza fakt, że więzień zachowuje swój jedyny strach. Zamek, położony w bok, jest uważany za symbol władzy. Jednakże ochrona wokół niego tam, i to może być symbolem kompletnej obojętności na los świata zewnętrznego wizerunku człowieka. Głównym kluczem do Ośmiu mieczy mapie – omacku. Jak tylko jednej części z niego, widzi swoje stanowisko jasno.

Pokłady niektórych szkół na tej mapie pokazuje człowieka, a drugi – kobieta. Podstawowa różnica w który widzimy na tym Atu, nie istnieje. Jednak eksperci tutaj zobaczyć niewielki sens. Jeśli karta przedstawia kobietę, potem Gad jest możliwe, aby wydostać się z trudnej sytuacji dzięki swojej intuicji. Mężczyzna sam sposób psychologicznie wiąże. W tym przypadku, osoba będzie musiała podjąć większe wysiłki w celu rozwiązania istniejących problemów w życiu.

Ogólna interpretacja z

Co jest w pozycji pionowej Osiem wartości Swords Tarot? Ta mapa pokazuje, że zmierzamy w kierunku tłumienia jakiejś części swojej osobowości. Ale uważa się słaby i bezradny, nie jest konieczne. Ci, których zastanawiają się, należy odważnie iść do przodu, a nie istnieją żadne bariery na jego drodze. Teraz ten człowiek ma poczucie, że został schwytany i uwięziony.

Osiem mieczy wskazuje, że jest prawdopodobne, że tylko zakazy krajowe lub bariery. Są postawiliśmy sobie sami, ale szukasz przyczyny w środowisku. Pozycja ta jest opisana przez wyrażenie:

  • Bardzo chciałbym, aby stać się tak a tak jest, ale …
  • Tak, ale …
  • Byłbym zadowolony, że tak a tak, ale …

Osiem mieczy Tarota potwierdza fakt, że na drodze, co posiadam jest tylko jedna przeszkoda. Mówi nam, że wszystkie trudności, ograniczenia i zakazy, które są przeszkodą na drodze do sukcesu, które przychodzą do nas ze świata zewnętrznego. To jest nasze własne bariery i lęki. Mapa ostrzega sprzeciw zgadywania, że ma coś do dobrowolnie tłumi w sobie. Czasami jest to tymczasowa awaria lub dobrowolne ograniczenia, które opiera się na mniej lub bardziej wiarygodnych informacji.

Jeśli porównamy wszystkie karty zawarte w kolorze mieczy, osiem jest najbardziej złożona i kontrowersyjna Arkan. Sama obecność swoich sił w scenariuszu osoba, aby pokazać swój negatywny stosunek do wszystkich, nawet do odgadnięcia. Ale to nie znaczy, że ma zły humor. Fakt, że osiem kart Swords automatycznie przenosi negatywną energię. To powoduje, że osoby do popełnienia działań impulsywnych i źle przemyślane.

A jeśli scenariusz miał osiem mieczy odwrócona? Ta karta jest ostrzeżenie o prawdopodobieństwo zdrady i zdrady, brak trzeźwej oceny sytuacji i racjonalnego myślenia. Ale co najważniejsze, o czym świadczy odwróconego Osiem mieczy – koniec okresu bezczynności, co było spowodowane przez bezradności i beznadziejności człowieka. Wszystkich swoich niepowodzeń, jak grube liny, związany ciała na dłoniach i stopach. Jednak występują pozytywne zmiany. Problemy będzie maleć, a człowiek powinien dołożyć wszelkich starań w celu ich rozwiązania. W tym przypadku, będzie on potrzebował wiary w siebie i w pomyślnego wyniku zaistniałej sytuacji.

osobisty wyrównanie

Jeżeli gad spaść Tarot karty Osiem mieczy, a potem, zanim zostanie całkowicie uwikłany w życiu osoby, która nie może zaradzić sytuacji. Rzucił z boku na bok, myśląc, że postępuje słusznie. Jednak sytuacja nie będziemy absolutnie na jego korzyść. Taka osoba stara się nawiązać dobre relacje z ludźmi, ale te, bez wyraźnego powodu, dla niego nie rozumiem. Jednocześnie nikt nie potrafi wyjaśnić, co to nie podoba. Aby żyć w takiej sytuacji poważnie iz powodu beznadziejności człowiek staje się agresywny.

Co robić w takim przypadku, jak sądzę? Musi traktować osobę, która przyszła do niego ze zrozumieniem i spróbuj zrozumieć genezę problemu. Trudności zaczynają często z powodu działań magicznych. Prawdopodobnie nie bez klątwy, która odwraca się od tych, wokół osoby lub stawia go przeszkodę do wszystkich drogach życia. W takich przypadkach konieczne jest, aby zwrócić uwagę, jak upadłych Osiem mieczy, w połączeniu z pewnym Arcana.

Jeśli jest to śmierć lub diabeł, to klątwa, prawdopodobnie przeszedł do ludzi z jego przodków. W tym przypadku, pozbyć się z trudnościami życia będzie tylko wiara, kościół lub potężny mag. Rolka odwróconego Osiem mieczy może mówić o prawdopodobieństwie stagnacja uciskanej stan umysłu, zdradzie i niezdolność do prowadzenia aktywnych działań w przeszłości. Pojawienie się takiej mapy oznacza koniec takiego okresu.

Bilans sytuacji

Co w tym przypadku mówi Gad Junior Arkan Osiem mieczy? Wartość tej karty wskazuje, że przed tobą jest człowiek złapany w błędnym kole życia. Działa poprzez przesunięcie w kierunku bramki, ale w końcu to początek jego podróży. I ta sytuacja powtarza się nieustannie, przynosząc osobę do depresji.

Co robić w takiej sytuacji? Przede wszystkim, trzeba uspokoić i przestać panikować. Następuje przerwa i poważnie myśleć o poprawności wybranym kierunku. Po tym wszystkim, myślę rosyjskich podań ludowych. Ich bohaterami są na skraju świata, i jest bardzo zbliżony do pożądanego. Zauważy i przechodzą czasami powstrzymuje nas od zwykłych kłopotów.

Równowaga pracy i biznesu

Kiedy zgadywania na wizytówkach i stosunek finanse Osiem mieczy wyraźnie wskazują, że człowiek tłumi w sobie lub tego aspektu osobowości. Prace nie mogą być uwalniane do dostępnych talentów z nim i pokazać pewne cechy charakteru. Powodem często stresu lub braku czasu. przeszkadzają one również z planami na który stworzył równowagę.

Jeżeli dana osoba wie, że te ograniczenia są tylko tymczasowe, będzie musiał przez jakiś czas do czynienia z nim. Zapomnij o nich będzie dostępna dopiero po pewnym czasie, kiedy to osiągnął promocji drabinie kariery lub otrzymał pewne korzyści. Jeżeli ograniczenia są dostępne odgrywać rolę stałego zjawiska, warto myśleć. W tym przypadku karta jest zalecane, aby dać sobie więcej swobody na inne rzeczy i odpocząć. Jeśli nie jest to możliwe, prace powinny być zmieniane. W przeciwnym razie, ograniczenia będą towarzyszyć osobie przez całe życie.

Mapa Osiem mieczy wskazuje gada o negatywnym rozwoju lub dla biznesu. To może być znaczącą stratę, siły wyższej i tak dalej. D. To Arkan często zwraca się do powstania barier aktywności zawodowej, które powstały z winy zarządcy lub z innych powodów. Pojawił się w pozycji odwróconej 8 mieczy Karta jest interpretowany jako już miejsce i trzymał kłopotów. Jednak problem ten nadal psują ogólny obraz. Może to również oznaczać, Atu monotonny i nudny okres, i dlaczego jest to szczególnie trudne dla osoby.

Co karta powinna być odwrócona Osiem mieczy Tarot połączeniu do takiego punktu wyrównanie do wyjścia z kryzysu? Zaufanie może sprawiać wrażenie takiej karty z Arkan Trybunału. Z grubsza taka sama interpretacja może mieć wygląd Osiem mieczy w połączeniu z gwiazdą. Tylko w ten sposób wyjścia z impasu byłyby planowane i realizowane musi być krok po kroku.

Bilans stosunków

Prosto pozycja Osiem mieczy wskazuje przepis silnej presji ze strony jednego z partnerów. Ponadto, istnieje możliwość, przemocy fizycznej, wielkich walk i skandali. Co jeszcze ma osiem mieczy wartość Wróżby w związku? Ta karta może opisać sytuację, w której jeden z partnerów z innego ukrywa jednego lub inny aspekt jego osobowości. W takich przypadkach zaleca Arkan jak najszybciej, aby zmienić sytuację. Wszakże każdy nacisk na ludzką osobowość musi prowadzić do rozpadu związków.

Osiem z kartą Swords może oznaczać stan samotności, to jest wtedy, gdy partner nie jest w ogóle. W tym przypadku oznacza to, wewnętrzne ograniczenia i niechęć, aby otworzyć swoją duszę innej osobie, dzieląc się z nimi wszystkie radości i smutki. W takich przypadkach, należy wyjąć kartę radzi sobie wyobrazić tę wewnętrzną barierę. Po tym spotkaniu na pewno przyjdzie.

Odwrócony Osiem mieczy w związku Oznacza uczucia i lęk, depresja i zdrady, które miały miejsce w przeszłości. Jednak wszystkie te stany są dalekie od rozpaczy. Osiem wartości mieczy w relacji w takich przypadkach mówi o próbach pojednania i możliwości dialogu z partnerem. Ta osoba musi zrozumieć, że jego sytuacja nie jest tak krytyczna, jak mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka.

Wyrównanie na zdrowie

Kiedy zgadywania stanu ludzkiego ciała kartą Osiem mieczy wskazuje na osłabienie choroby, możliwego wystąpienia paraliżu lub innych ograniczeń spowodowanych urazami lub nieprawidłowości. Ten Arkan mówi o możliwości chorób przewlekłych. Prowadzą osoby w takim stanie, że nie może być wolny. Na przykład, w zależności od wyglądu insuliny. Co do pozycji odwróconej karta, ostrzega pacjentów o leczeniu długoterminowym, który w końcu nie przyniosły żadnego rezultatu.

Osiem mieczy i świadomości

Pojawienie się karty w czasie wróżenia można scharakteryzować stan moralny osoby w jednym słowie – zablokowana. To pokazuje, że Arkan sam pytający jest likwidacja jednej ze stron jego osobowości. Z reguły jest on narażony człowieka psychologicznych barier i granic. Przyczyną takiego stanu, często starają się znaleźć nigdzie nie patrząc w ich świadomości.

Często jest to karta wskazuje tyranii rozumu, który nie pozwala dać upust uczuć. W tym przypadku, wszystkie ludzkie emocje są poddawane ścisłej kontroli jakości. Osiem mieczy czasami spada do ludzi, którzy są już w pełni świadomi istnienia ramach wewnętrznego i próbują jak najszybciej, aby je wyeliminować. tarot oni karta zachęca do dalszej pracy w tym samym kierunku.

cecha osobowości

Arkan 8 miecze wskazuje słaby człowiek, który nie może radzić sobie sami. Ta osoba połowiczne, który nie jest w stanie rozwijać się z powodu własnych złudzeń. Taka osoba nie ma dość siły woli, aby wydostać się z niewoli psychologicznej. Ponadto karta reprezentuje osoby niepełnosprawne. Mogą być głuchy, ślepy, i tak dalej. D. Ponadto, osoba ta może być w więzieniu, albo ogranicza się do swojego partnera. Ale w każdym razie, że ma poczucie zagnannosti w rogu lub chodzić po niekończących okręgu.

Ale wszystkie te pomysły o osobie zmienia odwróconego Card 8 miecze. Ona jest wyrwać się osobę, która jest w stanie pozbyć się wszystkich ograniczeń. Opcje w tym przypadku dużo. Może to być osoba z więzienia, złamać wiązanie i ograniczenie jego relacji, itd. D.

Połączenie z innymi kartami

8 miecze razem z innymi Arcana może nam powiedzieć o naturze tych ograniczeń, które są przedmiotem wróżenia. Na przykład, w połączeniu z zespołem dwa kubki człowieka wskazuje, że Arkan obiecuje. Które wiążą człowieka. 8 miecze Filiżanki ze trojki mówi o uzależnieniu od alkoholu i osobowości chcesz spędzać czasu bezczynnie. Jeśli ta karta miała sześciu filiżanek, to możemy śmiało powiedzieć, że przedmiot wróżenia swoich poprzednich wcieleń i nie może znaleźć w sobie siłę, aby zmienić tę sytuację. Osiem kubki przewidzieć odstępstwo od ograniczeń.

Co robi kombinację mieczy 8 Pręty ze? Z tej czwórki – ograniczeń ustanowionych przez jakichkolwiek przepisów lub umowy. Z pięcioma przewiduje ciągłe konflikty z wyjściem istniejącej ramki. Dobrym połączeniem jest utrata Osiem mieczy Różdżki Ace. To pokazuje, wgląd i zrozumienie przedmiotu wróżenia ram, w których prowadził on sam.

Jeśli karta jest odrzucany z Two Swords, ona zwraca się do powstrzymywania emocji, a wraz z Kwartetem – do więzienia. Ogólne Junior Arkan 8 miecze zawsze mówi o ograniczeniach, które są tworzone gad lub narzuconych przez któregokolwiek z jego współpracowników. Wypada na karty scenariusza ostrzega przed działaniami lub przyczynia się do nich. To wszystko zależy od położenia Arkan i interpretacji otaczających go.